جام باشگاه های آسیا- ۲۰۱۸؛ اندونزی

گروه A

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱ناگویا اوشن ژاپن۳۳۰۰۱۴۱۱۳۹
۲واموس اندونزی۳۱۱۱۱۱۸۳۴
۳دالیان چین۳۱۱۱۷۱۱۴
۴ویکتوریا میانمار۳۰۰۳۳۱۵-۱۲۰

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

ویکتوریا میانمار یک – واموس اندونزی ۸

——————————

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

ناگویا ژاپن ۶- دالیان چین یک

——————————

جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

واموس اندونزی۳ – دالیان چین۳

——————————

جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

ویکتوریا میانمار صفر- ناگویا ژاپن۴

——————————

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

دالیان چین۳ – ویکتوریا میانمار۲

——————————

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

واموس اندونزی صفر – ناگویا ژاپن۴

———————————————————————————

گروه B

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱نفت الوسط عراق۳۲۱۰۱۱۵۶۷
۲تای‌سون‌نام ویتنام۳۲۰۱۱۷۸۹۶
۳الظفره امارات۳۱۱۱۱۳۷۶۴
۴جیونجیو کره جنوبی۳۰۰۳۴۲۵-۲۱۰

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

جیونجیو کره جنوبی یک – تای‌سون‌نام ویتنام ۱۰

——————————

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

الظفره امارات یک- نفت الوسط عراق یک

——————————

جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

تای‌سون‌نام ویتنام ۳- نفت الوسط عراق۴

——————————

جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

الظفره امارات۹- جیونجیو کره جنوبی۲

——————————

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

تای‌سون‌نام ویتنام۴- الظفره امارات۳

——————————

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

نفت الوسط عراق-۶ جیونجیو کره جنوبی یک

———————————————————————————

گروه C

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱چونبوری تایلند۳۳۰۰۲۱۵۱۶۹
۲اف‌سی ارم قرقیزستان۳۲۰۱۹۸۱۶
۳السیلیه قطر۳۱۰۲۷۱۳۳
۴ویک وایپرس استرالیا۳۰۰۳۶۱۷-۱۱۰

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

چونبوری تایلند ۹- ویک وایپرس استرالیا ۲

——————————

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

السیلیه قطر ۱- ارم قرقیزستان ۴

——————————

شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

چونبوری تایلند۵- ارم قرقیزستان۱

——————————

شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

السیلیه قطر۴- ویک وایپرس استرالیا۲

——————————

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

چونبوری تایلند۷- السیلیه قطر۲

——————————

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

ارم قرقیزستان۴-‌ ویک وایپرس استرالیا۲

———————————————————————————

گروه D

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ایران۳۳۰۰۲۱۴۱۷۹
۲تیم فوتسال بانک بیروت لبنان۳۲۰۱۱۶۶۱۰۶
۳سیپر تاجیکستان۳۱۰۲۶۲۱-۱۵۳
۴AGMK ازبکستان۳۰۰۳۳۱۵-۱۲۰

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

مس سونگون ایران ۹- سیپر تاجیکستان ۲

ویدئو خلاصه بازی(کلیک کنید)

——————————

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

بانک بیروت لبنان ۴-AGMK ازبکستان ۱

——————————

شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰

مس سونگون ایران۹ –AGMK ازبکستان۱

——————————

شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰

بانک بیروت لبنان۱۱- سیپر تاجیکستان۲

——————————

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰

مس سونگون ایران ۳- بانک بیروت لبنان یک

——————————

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰

AGMK ازبکستان یک-  سیپر تاجیکستان۲

———————————————————————————

مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ ۱۷ مرداد

بازی ۱: مس سونگون۸ – ارم قرقیزستان۳

بازی ۲: چونبوری تایلند(۲)۷-بانک بیروت لبنان(۳)۷

بازی ۳: نفت الوسط عراق۷-واموس اندونزی۴

بازی ۴: ناگویا ژاپن۲-تای سون نام ویتنام۳

———————————————————————————

مرحله نیمه نهایی:

جمعه؛ ۱۹ مرداد

بازی ۵: مس سونگون ۳-نفت الوسط عراق ۲

بازی ۶: بانک بیروت لبنان۵-تای سون نام ویتنام۶

———————————————————————————

فینال: مس سونگون ایران۴- تای سون نام ویتنام۲/ یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد

رده‌بندی: بانک بیروت لبنان۵-نفت الوسط عراق ۳/ یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد

———————————————————————————

تاریخچه کامل جام باشگاه های آسیا(کلیک کنید)

APGS-342807

میخوای گوشی بخری ولی همه جا تعطیله ؟

از اینجا بخر با قیمت عالی درب منزل تحویل بگیر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.