گروه A
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | الظفره امارات | ۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۸ | ۳ | ۵ | ۶ |
۲ | تایسوننام | ۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۱۵ | ۷ | ۸ | ۶ |
۳ | اف سی ارم | ۳ | ۲ | ۰ | ۱ | ۶ | ۸ | -۲ | ۶ |
۴ | ویک وایپرس | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۳ | ۱۴ | -۱۱ | ۰ |
«توضیح در مورد قانون رده بندی»
پنجشنبه ۲۹ تیر – ساعت ۱۴:۰۰
الظفره امارات ۴– ویک وایپرز استرالیا یک
——————————
پنجشنبه ۲۹ تیر – ساعت ۱۶:۳۰
تایسون نام ویتنام ۴– افسی ارم قرقیزستان ۵
——————————
شنبه ۳۱ تیر- ساعت ۱۴
افسی ارم قرقیزستان صفر– الظفره امارات۴
——————————
شنبه ۳۱ تیر- ساعت ۱۶:۳۰
ویک وایپرس استرالیا۲– تایسون نام ویتنام۹
——————————
دوشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۴
ویک وایپرس استرالیا صفر– افسی ارم قرقییزستان ۱
——————————
دوشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۶:۳۰
تایسون نام ویتنام ۲– الظفره امارات صفر
———————————————————————————
گروه B
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | نفط الوسط | ۲۶ | ۲۱ | ۲ | ۳ | ۱۲۹ | ۶۰ | ۶۹ | ۶۵ |
۲ | تیم فوتسال الریان قطر | ۱۱ | ۵ | ۰ | ۶ | ۲۸ | ۳۷ | -۹ | ۱۵ |
۳ | واموس اندونزی | ۹ | ۴ | ۱ | ۴ | ۲۹ | ۲۶ | ۳ | ۱۳ |
۴ | دیسی اینوست | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۵ | ۱۴ | -۹ | ۰ |
جمعه ۳۰ تیر- ساعت ۱۴
الریان قطر۲ – واموس اندونزی یک
——————————
جمعه ۳۰ تیر- ساعت ۱۶:۳۰
نفت الوسط عراق ۷– دیسی اینوست تاجیکستان ۲
——————————
یکشنبه ۱ مرداد- ساعت ۱۴
دیسی اینوست تاجیکستان ۱– الریان قطر ۲
——————————
یکشنبه ۱ مرداد- ساعت ۱۶:۳۰
واموس اندونزی۳ – نفت الوسط عراق۶
——————————
سه شنبه۳ مرداد- ساعت ۱۴
واموس اندونزی ۵– دیسی اینوست تاجیکستان ۲
——————————
سه شنبه۳ مرداد- ساعت۱۶:۳۰
نفت الوسط عراق ۴– الریان قطر۲
———————————————————————————
گروه C
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | صنایع گیتی پسند اصفهان | ۲۰۸ | ۱۴۹ | ۳۲ | ۲۷ | ۸۱۵ | ۴۳۷ | ۳۷۸ | ۴۷۹ |
۲ | شنژن چین | ۷ | ۲ | ۰ | ۵ | ۱۷ | ۳۱ | -۱۴ | ۶ |
۳ | شریکر ژاپن | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۷ | ۴ | ۳ | ۳ |
پنجشنبه ۲۹ تیر- ساعت ۱۱:۳۰
شنژن چین یک– شریکر ژاپن۵
——————————
شنبه ۳۱ تیر- ساعت ۱۱:۳۰
گیتی پسند ایران ۷– شنژن نانلینگ چین صفر
——————————
دوشنبه ۲ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
شریکر اوزاکا ژاپن۲ – گیتی پسند ایران۳
———————————————————————————
گروه D
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | چونبوری تایلند | ۹ | ۸ | ۰ | ۱ | ۴۸ | ۱۳ | ۳۵ | ۲۴ |
۲ | بانک بیروت | ۱۰ | ۷ | ۱ | ۲ | ۴۷ | ۲۸ | ۱۹ | ۲۲ |
۳ | المالک ازبسکتان | ۴ | ۰ | ۱ | ۳ | ۸ | ۱۹ | -۱۱ | ۱ |
جمعه ۳۰ تیر- ساعت ۱۱:۰۳
بانک بیروت لبنان صفر – چونبوری تایلند۹
——————————
یکشنبه ۱ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
المالک ازبکستان ۳- بانک بیروت لبنان۸
——————————
سه شنبه ۳ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
چونبوری تایلند ۵– المالک ازبکستان صفر
———————————————————————————
مرحله یکچهارم نهایی- پنجشنبه ۵ مرداد
چونبوری تایلند چهار – شریکر اوزاکا ژاپن دو
گیتی پسند ایران دو- بانک بیروت لبنان صفر
نفت الوسط عراق صفر – تای سون نام ویتنام ۴
الظفره امارات ۳- الریان قطر۴
———————————————————————————
نیمهنهایی- جمعه ۶ مرداد
چونبوری تایلند۶ – تای سون نام ویتنام صفر– ساعت ۱۳:۳۰
گیتی پسند ایران ۴ – الریان قطر ۲ ساعت۱۶:۳۰
————————————
ردهبندی- یکشنبه ۸ مرداد
تای سون نام ویتنام ۶ – الریان قطر ۱
فینال- یکشنبه ۸ مرداد
چونبوری تایلند ۳– گیتی پسند ایران۲
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰