گروه A
رده تیم بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز ۱ ناگویا اوشن ژاپن ۱۰ ۷ ۲ ۱ ۳۴ ۱۵ ۱۹ ۲۳ ۲ واموس اندونزی ۹ ۴ ۱ ۴ ۲۹ ۲۶ ۳ ۱۳ ۳ دالیان چین ۵ ۱ ۲ ۲ ۹ ۱۷ -۸ ۵ ۴ ویکتوریا میانمار ۶ ۰ ۰ ۶ ۱۰ ۲۸ -۱۸ ۰
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
ویکتوریا میانمار یک – واموس اندونزی ۸
——————————
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
ناگویا ژاپن ۶- دالیان چین یک
——————————
جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
واموس اندونزی۳ – دالیان چین۳
——————————
جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
ویکتوریا میانمار صفر- ناگویا ژاپن۴
——————————
یکشنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
دالیان چین۳ – ویکتوریا میانمار۲
——————————
یکشنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
واموس اندونزی صفر – ناگویا ژاپن۴
———————————————————————————
گروه B
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | نفت الوسط عراق | ۲۶ | ۲۱ | ۲ | ۳ | ۱۲۹ | ۶۰ | ۶۹ | ۶۵ |
۲ | تایسوننام ویتنام | ۱۵ | ۱۱ | ۱ | ۳ | ۸۰ | ۳۶ | ۴۴ | ۳۴ |
۳ | الظفره امارات | ۱۳ | ۶ | ۱ | ۶ | ۳۴ | ۳۳ | ۱ | ۱۹ |
۴ | جیونجیو کره جنوبی | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۴ | ۲۵ | -۲۱ | ۰ |
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
جیونجیو کره جنوبی یک – تایسوننام ویتنام ۱۰
——————————
چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
الظفره امارات یک- نفت الوسط عراق یک
——————————
جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
تایسوننام ویتنام ۳- نفت الوسط عراق۴
——————————
جمعه؛ ۱۲ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
الظفره امارات۹- جیونجیو کره جنوبی۲
——————————
یکشنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
تایسوننام ویتنام۴- الظفره امارات۳
——————————
یکشنبه؛ ۱۴ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
نفت الوسط عراق-۶ جیونجیو کره جنوبی یک
———————————————————————————
گروه C
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | چونبوری تایلند | ۹ | ۸ | ۰ | ۱ | ۴۸ | ۱۳ | ۳۵ | ۲۴ |
۲ | افسی ارم قرقیزستان | ۹ | ۵ | ۰ | ۴ | ۲۳ | ۳۰ | -۷ | ۱۵ |
۳ | السیلیه قطر | ۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۷ | ۱۳ | -۶ | ۳ |
۴ | ویک وایپرس استرالیا | ۸ | ۰ | ۱ | ۷ | ۱۴ | ۳۹ | -۲۵ | ۱ |
پنجشنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
چونبوری تایلند ۹- ویک وایپرس استرالیا ۲
——————————
پنجشنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
السیلیه قطر ۱- ارم قرقیزستان ۴
——————————
شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
چونبوری تایلند۵- ارم قرقیزستان۱
——————————
شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
السیلیه قطر۴- ویک وایپرس استرالیا۲
——————————
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
چونبوری تایلند۷- السیلیه قطر۲
——————————
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
ارم قرقیزستان۴- ویک وایپرس استرالیا۲
———————————————————————————
گروه D
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | مس سونگون ایران | ۲۱۲ | ۱۵۰ | ۳۱ | ۳۱ | ۸۳۶ | ۴۳۶ | ۴۰۰ | ۴۸۱ |
۲ | تیم فوتسال بانک بیروت لبنان | ۱۰ | ۷ | ۱ | ۲ | ۴۷ | ۲۸ | ۱۹ | ۲۲ |
۳ | AGMK ازبکستان | ۶ | ۲ | ۰ | ۴ | ۱۶ | ۲۷ | -۱۱ | ۶ |
۴ | سیپر تاجیکستان | ۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۶ | ۲۱ | -۱۵ | ۳ |
پنجشنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
مس سونگون ایران ۹- سیپر تاجیکستان ۲
——————————
پنجشنبه؛ ۱۱ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
بانک بیروت لبنان ۴-AGMK ازبکستان ۱
——————————
شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۱:۳۰
مس سونگون ایران۹ –AGMK ازبکستان۱
——————————
شنبه؛ ۱۳ مرداد- ساعت ۱۵:۳۰
بانک بیروت لبنان۱۱- سیپر تاجیکستان۲
——————————
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰
مس سونگون ایران ۳- بانک بیروت لبنان یک
——————————
دوشنبه؛ ۱۵ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰
AGMK ازبکستان یک- سیپر تاجیکستان۲
———————————————————————————
مرحله یکچهارم نهایی:
چهارشنبه؛ ۱۷ مرداد
بازی ۱: مس سونگون۸ – ارم قرقیزستان۳
بازی ۲: چونبوری تایلند(۲)۷-بانک بیروت لبنان(۳)۷
بازی ۳: نفت الوسط عراق۷-واموس اندونزی۴
بازی ۴: ناگویا ژاپن۲-تای سون نام ویتنام۳
———————————————————————————
مرحله نیمه نهایی:
جمعه؛ ۱۹ مرداد
بازی ۵: مس سونگون ۳-نفت الوسط عراق ۲
بازی ۶: بانک بیروت لبنان۵-تای سون نام ویتنام۶
———————————————————————————
فینال: مس سونگون ایران۴- تای سون نام ویتنام۲/ یکشنبه؛ ۲۱ مرداد
ردهبندی: بانک بیروت لبنان۵-نفت الوسط عراق ۳/ یکشنبه؛ ۲۱ مرداد
———————————————————————————
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰