گروه A
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | تیم ملی فوتسال تایلند | ۲۲ | ۱۷ | ۲ | ۳ | ۱۵۲ | ۴۶ | ۱۰۶ | ۵۳ |
۲ | اندونزی | ۶ | ۳ | ۱ | ۲ | ۳۹ | ۱۴ | ۲۵ | ۱۰ |
۳ | تیم ملی فوتسال هنگکنگ | ۷ | ۱ | ۰ | ۶ | ۱۷ | ۳۶ | -۱۹ | ۳ |
۴ | ماکائو | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۰ | ۳۱ | -۳۱ | ۰ |
چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت
هنگ کنگ صفر- اندونزی۲/ ساعت ۱۳:۰۰
تایلند۱۵- ماکائو صفر/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
جمعه ۱۴ اردیبهشت
ماکائو صفر- هنگ کنگ ۷/ ساعت ۱۳:۰۰
اندونزی ۱- تایلند ۱/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت
اندونزی ۹- ماکائو ۰/ ساعت ۱۵:۳۰
تایلند ۸- هنگ کنگ ۰/ ساعت ۱۵:۳۰
————————————————————–
گروه B
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | تیم ملی فوتسال ویتنام | ۲۵ | ۱۳ | ۴ | ۸ | ۹۰ | ۶۳ | ۲۷ | ۴۳ |
۲ | تیم ملی فوتسال مالزی | ۱۸ | ۹ | ۰ | ۹ | ۷۷ | ۶۱ | ۱۶ | ۲۷ |
۳ | چین تایپه | ۱۳ | ۶ | ۲ | ۵ | ۴۵ | ۴۳ | ۲ | ۲۰ |
۴ | بنگلادش | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۲ | ۲۰ | -۱۸ | ۰ |
چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت
ویتنام۱ – چین تایپه صفر/ ساعت ۱۳:۰۰
مالزی۷- بنگلادش یک/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
جمعه ۱۴ اردیبهشت
بنگلادش صفر- ویتنام ۷/ ساعت ۱۳:۰۰
چین تایپه ۴-مالزی ۲/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت
مالزی ۱- ویتنام ۳/ ساعت ۱۳:۰۰
چین تایپه ۶- بنگلادش ۱/ ساعت ۱۳:۰۰
————————————————————–
گروه C
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | تیم ملی فوتسال ژاپن | ۱۴ | ۱۱ | ۱ | ۲ | ۷۳ | ۲۶ | ۴۷ | ۳۴ |
۲ | تیم ملی فوتسال چین | ۲۰ | ۸ | ۵ | ۷ | ۶۰ | ۶۷ | -۷ | ۲۹ |
۳ | لبنان | ۹ | ۳ | ۳ | ۳ | ۲۰ | ۲۷ | -۷ | ۱۲ |
۴ | بحرین | ۶ | ۱ | ۱ | ۴ | ۱۰ | ۲۶ | -۱۶ | ۴ |
پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت
چین ۵- بحرین ۲/ ساعت ۱۳:۰۰
ژاپن ۵- لبنان ۱/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
شنبه ۱۵ اردیبهشت
لبنان ۰- چین ۶/ ساعت ۱۳:۰۰
بحرین ۰- ژاپن ۱۳/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت
ژاپن ۶-چین ۴/ ساعت ۱۳:۰۰
بحرین ۲- لبنان ۳/ ساعت ۱۳:۰۰
————————————————————–
گروه D
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | تیم ملی فوتسال ازبکستان | ۱۷ | ۸ | ۳ | ۶ | ۵۳ | ۴۹ | ۴ | ۲۷ |
۲ | ایران | ۵ | ۳ | ۰ | ۲ | ۲۵ | ۱۱ | ۱۴ | ۹ |
۳ | ترکمنستان | ۵ | ۰ | ۲ | ۳ | ۸ | ۲۶ | -۱۸ | ۲ |
پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت
ایران ۱۴- ترکمنستان صفر/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
شنبه ۱۵ اردیبهشت
ازبکستان ۳ -ترکمنستان ۱/ ساعت ۱۵:۳۰
——————
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت
ایران ۹- ازبکستان ۱/ ساعت ۱۵:۳۰
————————————————————–
مرحله یک چهارم نهایی
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت
بازی ۱: ایران ۴- چین ۲/ ساعت ۱۲:۳۰
بازی ۲: ازبکستان۱ – ژاپن ۵/ ساعت ۱۲:۳۰
بازی ۳: ویتنام ۲- اندونزی ۱/ ساعت ۱۵:۳۰
بازی ۴: چین تایپه ۱- تایلند۶/ ساعت ۱۵:۳۰
————————————————————–
مرحله نیمه نهایی
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت
بازی ۵: ایران ۵ – ویتنام ۰/ ساعت ۱۲:۳۰
بازی ۶: ژاپن۲ – تایلند۱/ ساعت۱۵:۳۰
————————————————————–
شنبه ۲۲ اردیبهشت
رده بندی: تایلند ۳- ویتنام ۲/ ساعت ۱۲:۳۰
فینال: ایران ۵ – ژاپن ۲/ ساعت ۱۵:۳۰
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱