دیدار سنتی در نیمهنهایی کوپا آمریکا
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران٬ با اتمام بازیهای مرحله گروهی کوپا آمریکا چهره ۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمهنهایی روشن شد. آخرین شب از بازیهای این مرحله ابتدا دو تیم اروگوئه و کلمبیا به مصاف هم رفتند که در پایان کلمبیا با پیروزی ۳ بر ۲ توانست با ۶ امتیاز و به عنوان تیم دوم گروه B به دور بعدی صعود کند. پس از این دیدار پاراگوئه ۵ بر ۲ شیلی را از پیش رو برداشت تا با ۱۰ امتیاز به عنوان تیم اول گروه A به دور بعدی صعود کند و شانس صعود احتمالی را از حریفش بگیرد. در بازی سوم برزیل با گلهای پیتو (۲ گل)٬ تیاگینهو٬ رودریگو و سیسو در مقابل تک گل فالکون موفق شد ونزوئلا را ۵ بر ۱ در هم بکوبد و در جایگاه نخست گروه B جای بگیرد. در آخرین بازی دیشب نیز آرژانتین ۵ بر ۱ اکوادور را مغلوب کرد تا به عنوان تیم دوم گروه A به دور بعدی صعود کند. در صورت پیروزی اکوادور در این بازی این تیم به جای آرژانتین به دور بعدی صعود میکرد.
بدین ترتیب تیمهای پاراگوئه و آرژانتین به عنوان تیمهای اول و دوم از گروه A و تیمهای برزیل و کلمبیا از گروه B به دور بعدی صعود کردند. در مرحله نیمهنهایی برزیل با آرژانتین و کلمبیا با پاراگوئه دیدار خواهد کرد.
نتایج آخرین شب مرحله گروهی (۵ شهریور / ۲۷ آگوست):
گروه A
* پاراگوئه ۵ – شیلی ۲
* اکوادور یک – آرژانتین ۵
* پرو استراحت داشت.
گروه B
* کلمبیا ۳ – اروگوئه ۲
* برزیل ۵ – ونزوئلا یک
جدول نهایی مرحله گروهی:
کوپا آمریکا ۲۰۱۵ – گروه A
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | مس سونگون ورزقان | ۲۱۲ | ۱۵۰ | ۳۱ | ۳۱ | ۸۳۶ | ۴۳۶ | ۴۰۰ | ۴۸۱ |
۲ | صنایع گیتی پسند اصفهان | ۲۰۸ | ۱۴۹ | ۳۲ | ۲۷ | ۸۱۵ | ۴۳۷ | ۳۷۸ | ۴۷۹ |
۳ | فرش آرا مشهد | ۱۷۸ | ۷۷ | ۳۵ | ۶۶ | ۴۴۰ | ۴۴۸ | -۸ | ۲۶۶ |
۴ | سن ایچ ساوه | ۱۵۲ | ۷۸ | ۲۸ | ۴۶ | ۴۷۹ | ۳۸۰ | ۹۹ | ۲۶۲ |
۵ | مقاومت البرز | ۲۰۶ | ۶۴ | ۴۰ | ۱۰۲ | ۴۹۸ | ۶۰۳ | -۱۰۵ | ۲۳۲ |
کوپا آمریکا ۲۰۱۵ – گروه B
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | مس سونگون ورزقان | ۲۱۲ | ۱۵۰ | ۳۱ | ۳۱ | ۸۳۶ | ۴۳۶ | ۴۰۰ | ۴۸۱ |
۲ | صنایع گیتی پسند اصفهان | ۲۰۸ | ۱۴۹ | ۳۲ | ۲۷ | ۸۱۵ | ۴۳۷ | ۳۷۸ | ۴۷۹ |
۳ | فرش آرا مشهد | ۱۷۸ | ۷۷ | ۳۵ | ۶۶ | ۴۴۰ | ۴۴۸ | -۸ | ۲۶۶ |
۴ | سن ایچ ساوه | ۱۵۲ | ۷۸ | ۲۸ | ۴۶ | ۴۷۹ | ۳۸۰ | ۹۹ | ۲۶۲ |
۵ | مقاومت البرز | ۲۰۶ | ۶۴ | ۴۰ | ۱۰۲ | ۴۹۸ | ۶۰۳ | -۱۰۵ | ۲۳۲ |
برنامه مرحله حذفی (۷ شهریور / ۲۹ آگوست):
کسب مقام هفتم:
* پرو – ونزوئلا
کسب مقام پنجم:
* اروگوئه – شیلی
نیمهنهایی:
* پاراگوئه – کلمبیا
* برزیل – آرژانتین
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰