تیم فوتسال ایران یه تیم فراآسیاییه و قهرمانی آسیا باید کمترین هدف ابن سربازان ورزیده باشه .
به امید سربلندی ایران در رقابت های جهانی
?
اعلام زمانبندی مسابقات جام جهانی فوتسال
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،کلمبیا با سه شهر سانتیاگو ده کالی، بوکارامانگا و مدلین میزبان رقابتهای جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ است.
مجموعاً ۲۴ تیم در ۶ گروه از ۲۰ شهریور لغایت ۱۰ مهر ۹۴ در مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ به میزبانی کلمبیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با ۵ سهمیه، کنفدراسیون فوتبال آفریقا (CAF) با ۳ سهمیه، کونکاکاف (آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب) با ۴ سهمیه، کانمبول (آمریکای جنوبی) با ۳ سهمیه، کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه (OFC) با یک سهمیه و کنفدراسیون فوتبال اروپا (UEFA) با ۷ سهمیه به همراه یک سهمیه تیم میزبان (کلمبیا) در این مسابقات حضور خواهند داشت.
در حال حاضر تیمهای ایران، تایلند، ازبکستان و ویتنام از آسیا، جزایر سلیمان از اقیانوسیه برزیل، آرژانتین و پاراگوئه از کانمبول ۸ تیمی هستند که سهمیه جام جهانی فوتسال را کسب کردهاند.
– زمانبندی این رقابتها براساس وقت محلی در ۶ گروه A تا F به شرح زیر است:
* مرحله گروهی:
۲۰ شهریور ۹۵:
بازی ۱: تیم A1 – تیم A2 / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۲: تیم A3 – تیم A4 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۳: تیم B1 – تیم B2 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۴: تیم B3 – تیم B4 / ساعت ۱۶:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
۲۱ شهریور ۹۵:
بازی ۵: تیم C1 – تیم C2 / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۶: تیم C3 – تیم C4 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۷: تیم D1 – تیم D2 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۸: تیم D3 – تیم D4 / ساعت ۱۶:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
۲۲ شهریور ۹۵:
بازی ۹: تیم E1 – تیم E2 / ساعت ۲۰:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۱۰: تیم E3 – تیم E4 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۱۱: تیم F1 – تیم F2 / ساعت ۲۰:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۱۲: تیم F3 – تیم F4 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
۲۳ شهریور ۹۵:
بازی ۱۳: تیم A1 – تیم A3 / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۱۴: تیم A4 – تیم A2 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۱۵: تیم B1 – تیم B3 / ساعت ۲۰:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۱۶: تیم B4 – تیم B2 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
۲۴ شهریور ۹۵:
بازی ۱۷: تیم C1 – تیم C3 / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۱۸: تیم C4 – تیم C2 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۱۹: تیم D1 – تیم D3 / ساعت ۲۰:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۲۰: تیم D4 – تیم D2 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
۲۵ شهریور ۹۵:
بازی ۲۱: تیم E1 – تیم E3 / ساعت ۲۰:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۲۲: تیم E4 – تیم E2 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۲۳: تیم F1 – تیم F3 / ساعت ۲۰:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۲۴: تیم F4 – تیم F2 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
۲۶ شهریور ۹۵:
بازی ۲۵: تیم A4 – تیم A1 / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۲۶: تیم A2 – تیم A3 / ساعت ۲۰:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۲۷: تیم B4 – تیم B1 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۲۸: تیم B2 – تیم B3 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
۲۷ شهریور ۹۵:
بازی ۲۹: تیم C4 – تیم C1 / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۳۰: تیم C2 – تیم C3 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۳۱: تیم D4 – تیم D1 / ساعت ۱۶:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۳۲: تیم D2 – تیم D3 / ساعت ۱۶:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
۲۸ شهریور ۹۵:
بازی ۳۳: تیم E4 – تیم E1 / ساعت ۱۶:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۳۴: تیم E2 – تیم E3 / ساعت ۱۶:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۳۵: تیم F4 – تیم F1 / ساعت ۱۸:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۳۶: تیم F2 – تیم F3 / ساعت ۱۸:۰۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
* مرحله یک هشتم نهایی:
۳۰ شهریور ۹۵:
بازی ۳۷: تیم اول گروه B – تیم سوم گروه های A، C و D / ساعت ۱۷:۳۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
۳۱ شهریور ۹۵:
بازی ۳۹: تیم اول گروه D – تیم سوم گروه های B، E و F / ساعت ۱۷:۳۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۴۰: تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E / ساعت ۱۷:۳۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۴۱: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه های C، D و E / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
۱ مهر ۹۵:
بازی ۴۲: تیم سوم گروه C – تیم سوم گروه های A، B و F / ساعت ۲۰:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم دوم گروه D / ساعت ۱۷:۳۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۴۴: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F / ساعت ۱۷:۳۰، مدلین (سالن کابرتو)
* مرحله یک چهارم نهایی:
۳ مهر ۹۵:
بازی ۴۵: برنده بازی ۳۸ – برنده بازی ۳۹ / ساعت ۱۵:۳۰، بوکارامانگا (سالن بیسنتناریو)
بازی ۴۶: برنده بازی ۳۷ – برنده بازی ۴۰ / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
۴ مهر ۹۵:
بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۲ / ساعت ۱۵:۳۰، مدلین (سالن کابرتو)
بازی ۴۸: برنده بازی ۴۴ – برنده بازی ۴۱ / ساعت ۱۸:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
* مرحله نیمه نهایی:
۶ مهر ۹۵:
بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ / ساعت ۱۹:۰۰، مدلین (سالن کابرتو)
۷ مهر ۹۵:
بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ / ساعت ۱۹:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
* مرحله نهایی:
۱۰ مهر ۹۵:
بازی ۵۱: بازنده بازی ۴۹ – بازنده بازی ۵۰ / ساعت ۱۲:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
بازی ۵۲: برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ / ساعت ۱۴:۰۰، سانتیاگو ده کالی (سالن ال پوئبلو)
برچسب ها :جام جهانی فوتسال
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱