برگزاری دهمین هفته لیگ دسته دوم از ساعت ۲۲ فردا
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دهمین هفته از لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۲۲ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به نزدیک شدن بازیها به هفتههای پایانی، حساسیت مسابقات بیش از پیش شده و برخی تیمها برای صعود و برخی نیز برای رهایی از سقوط تلاش خواهند کرد و
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دهمین هفته از لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۲۲ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به نزدیک شدن بازیها به هفتههای پایانی، حساسیت مسابقات بیش از پیش شده و برخی تیمها برای صعود و برخی نیز برای رهایی از سقوط تلاش خواهند کرد و همین مسئله طبیعتا بر جذابیت بازیها خواهد افزود. برنامه هفته دهم و همچنین جدول مسابقات را در ادامه ملاحظه کنید.
جمعه ۱۹/ ۳/ ۹۶ ، ساعت ۲۲
×سفیر میمان آمل – اتحاد برنا ورامین
داوران:محمدغفاری نژاد-مصطفی زینی-حمید صداقت-محمدحسن محمدبا
×پیمان شاهرود – شهید منصوری قرچک
داوران:محمود احسانیفر-رسول بازرگان-وحید اکراد-مهدی وارث
×هیات کاشان – مدافعان حرم تاکستان
داوران:هادی فراهانی-جهانگیر فراهانی-امیرحسین نادب-علی اصغر شریفی
×شهروند نوین سورک – شهید سرخهای تهران
داوران:رضا پورشایگان-علیاکبر قاسمی-سیدجواد حسینی-مجتبی رضاییان
جدول ردهبندی گروه اول:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شهروند نوین سورک | ۹ | ۶ | ۱ | ۲ | ۳۱ | ۲۲ | ۹ | ۱۹ |
۲ | هیات کاشان | ۹ | ۴ | ۴ | ۱ | ۳۹ | ۲۷ | ۱۲ | ۱۶ |
۳ | پیمان شاهرود | ۹ | ۳ | ۳ | ۳ | ۳۰ | ۲۶ | ۴ | ۱۲ |
۴ | شهید منصوری قرچک | ۹ | ۳ | ۲ | ۴ | ۳۳ | ۳۲ | ۱ | ۱۱ |
۵ | اتحاد برنا ورامین | ۹ | ۲ | ۵ | ۲ | ۱۹ | ۲۴ | ۵- | ۱۱ |
۶ | سفیر میهمان آمل | ۹ | ۲ | ۳ | ۴ | ۳۲ | ۳۸ | ۶- | ۹ |
۷ | مدافعان حرم تاکستان | ۹ | ۲ | ۳ | ۴ | ۲۱ | ۳۱ | ۱۰- | ۹ |
۸ | شهید سرخهای تهران | ۹ | ۱ | ۵ | ۳ | ۲۵ | ۳۰ | ۵- | ۸ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×خالص سازان روی زنجان – شهید کیان پارسآباد اردبیل
داوران:علی مرادیان-ولی امجدی-کاظم مرادی-بهبود کاویانی
×اروم آلیاژ اورمیه – مهیان تبریز
داوران:زیاد فروتن-یوسف افضلی-حسین عینی-بابک محمدخانی
×قایقران تکاب – همتاز موتور بناب
داوران:احسان سبزواری-علی احمدی-اسماعیل دولتیاری-بهروز حیدری
×ساکاپخش سقز – شهید دهقانینیا اردبیل
داوران:داوران:عرفان حجاب-بهشاد پنجهزاده-کامبیز امیری-یوسف رضایی
جدول ردهبندی گروه دوم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شهید کیان پارسآباد | ۹ | ۶ | ۲ | ۱ | ۳۰ | ۱۷ | ۱۳ | ۲۰ |
۲ | ساکاپخش سقز | ۹ | ۵ | ۲ | ۲ | ۲۴ | ۱۶ | ۸ | ۱۷ |
۳ | خالص سازان روی زنجان | ۹ | ۴ | ۴ | ۱ | ۲۱ | ۱۸ | ۳ | ۱۶ |
۴ | اروم آلیاژ ارومیه | ۹ | ۴ | ۲ | ۳ | ۳۶ | ۲۰ | ۱۶ | ۱۴ |
۵ | مهیان تبریز | ۹ | ۴ | ۲ | ۳ | ۲۱ | ۲۱ | ۰ | ۱۴ |
۶ | شهید دهقانینیا اردبیل | ۹ | ۲ | ۲ | ۵ | ۲۲ | ۲۶ | ۴- | ۸ |
۷ | همتاز موتور بناب | ۹ | ۱ | ۳ | ۵ | ۱۴ | ۳۳ | ۱۹- | ۶ |
۸ | قایقران تکاب | ۹ | ۱ | ۱ | ۷ | ۱۲ | ۲۹ | ۱۷- | ۴ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×سن سون زاهدان – هامون سیستان و بلوچستان
داوران:امید ظریفیان-علی هاشمزاده-ابوالفضل صفری-کاظم جهانی فردوس
×شهید عباسنژاد اقلید – ماهان گچساران
داوران:سید علی میرعبدالهی-بهروز رحیمی-ولیاله رضایی-علیاصغر فتاحی
×مارون کهگیلویه و بویراحمد – صدرا شیراز
داوران:احمد رضایی-مجتبی خوانساری-مهدی احمدی-احمد شکرانه
جدول ردهبندی گروه سوم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | سن سون زاهدان | ۸ | ۵ | ۰ | ۳ | ۳۱ | ۲۵ | ۶ | ۱۵ |
۲ | مارون کهگیلویه و بویراحمد | ۸ | ۴ | ۲ | ۲ | ۲۵ | ۲۲ | ۳ | ۱۴ |
۳ | هامون سیستان و بلوچستان | ۸ | ۴ | ۱ | ۳ | ۲۳ | ۲۲ | ۱ | ۱۳ |
۴ | شهید عباسنژاد اقلید | ۷ | ۳ | ۱ | ۳ | ۱۵ | ۱۴ | ۱ | ۱۰ |
۵ | صدرا شیراز | ۸ | ۳ | ۱ | ۴ | ۲۲ | ۲۳ | ۱- | ۱۰ |
۶ | ماهان گچساران | ۷ | ۲ | ۳ | ۲ | ۲۱ | ۱۵ | ۶ | ۹ |
۷ | امید فردا فریدن اصفهان | ۸ | ۱ | ۲ | ۵ | ۱۷ | ۳۳ | ۱۶- | ۵ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×سما دزفول – شهید فرهادی اهواز
داوران:علیاصغر احمدی-محمد شرونی-مهرداد غلامی-یاسر جمشیدی
×شاهین کرمانشاه – علم و ادب اندیمشک
داوران:فردین مبارکی-سیروان حسنخانپور-عرفان زندی-کیوان امامی
×راه و شهر سازی لرستان – اهورا بهبهان
داوران:حمیدرضا قدسی راغب-سجاد ابوالفتحی-داود فروتن-امید مصداقی
×دانشگاه آزاد شادگان – شهدا ایلام
داوران:جواد دهقان-اسماعیل نعمتی-سعید قربانزاده-ایمان نجفی
جدول ردهبندی گروه چهارم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شاهین کرمانشاه | ۹ | ۵ | ۲ | ۲ | ۳۵ | ۲۳ | ۱۲ | ۱۷ |
۲ | اهورا بهبهان | ۹ | ۴ | ۴ | ۱ | ۲۳ | ۱۴ | ۹ | ۱۶ |
۳ | سماء دزفول | ۹ | ۵ | ۱ | ۳ | ۳۷ | ۲۹ | ۸ | ۱۶ |
۴ | شهید فرهادی اهواز | ۹ | ۴ | ۳ | ۲ | ۳۲ | ۲۹ | ۳ | ۱۵ |
۵ | شهداء ایلام | ۹ | ۴ | ۱ | ۴ | ۳۳ | ۳۸ | ۵- | ۱۳ |
۶ | راه و شهرسازی لرستان | ۹ | ۳ | ۱ | ۵ | ۱۸ | ۱۹ | ۱- | ۱۰ |
۷ | دانشگاه آزاد شادگان | ۹ | ۳ | ۰ | ۶ | ۲۰ | ۳۶ | ۱۶- | ۹ |
۸ | علم و ادب اندیمشک | ۹ | ۲ | ۰ | ۷ | ۱۸ | ۲۸ | ۱۰- | ۶ |
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰