برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ دسته دو
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ دسته دو فوتسال باشگاههای کشور اعلام شد. هفته ششم: جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ، ساعت ۱۶ گروه اول: قایقران تکاب – شهید سرخه ای شهر ری شهید کیان پارس آباد – الغدیر اردبیل اروم آلیاژ ارومیه – سپید رود آستانه گروه دوم: خالص سازان زنجان –
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ دسته دو فوتسال باشگاههای کشور اعلام شد.
هفته ششم:
جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ، ساعت ۱۶
گروه اول:
قایقران تکاب – شهید سرخه ای شهر ری
شهید کیان پارس آباد – الغدیر اردبیل
اروم آلیاژ ارومیه – سپید رود آستانه
گروه دوم:
خالص سازان زنجان – آساره اندیمشک
شهدای ایلام – پلیمر کرمانشاه
سرپل ذهاب – شاهین کرمانشاه
گروه سوم:
مقاومت عباس نژاد اقلید – پالایش نفت آبادان
صدرا شیراز – ماهان گچساران
مقاومت تهران – هایپرشهر شاهین شهر
گروه چهارم:
فولاد زرند ایرانیان – هامون سیستان
مقاومت شهرداری مشهد – شهروند گلوگاه
هیئت کاشان – شهید خادم الشریعه سرخس
گروه پنجم:
ایرالکو اراک (استراحت)
دانشگاه آزاد شادگان – مارون کهگیلویه
آبی پوشان اهواز – ستارگان لرستان
گروه ششم:
سفیر میهمان آمل (استراحت)
لوازم خانگی بهروز قزوین – شهروند نوین سورک
امید مرزن آباد – امید بناب
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته هفتم:
جمعه ۹۶/۱۲/۱۱ ، ساعت ۱۶
گروه اول:
شهید سرخه ای شهر ری – الغدیر اردبیل
قایقران تکاب – اروم آلیاژ ارومیه
سپید رود آستانه – شهید کیان پارس آباد
گروه دوم:
آساره اندیمشک – پلیمر کرمانشاه
خالص سازان زنجان – سرپل ذهاب
شاهین کرمانشاه – شهدای ایلام
گروه سوم:
پالایش نفت آبادان – ماهان گچساران
مقاومت عباس نژاد اقلید – مقاومت تهران
هایپرشهر شاهین شهر – صدرا شیراز
گروه چهارم:
هامون سیستان – شهروند گلوگاه
فولاد زرند ایرانیان – هیئت کاشان
شهید خادم الشریعه سرخس – مقاومت شهرداری مشهد
گروه پنجم:
مارون کهگیلویه (استراحت)
ایرالکو اراک – آبی پوشان اهواز
ستارگان لرستان – دانشگاه آزاد شادگان
گروه ششم:
شهروند نوین سورک (استراحت)
سفیر میهمان آمل – امید مرزن آباد
امید بناب – لوازم خانگی بهروز قزوین
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته هشتم:
جمعه ۹۶/۱۲/۱۸ ، ساعت ۱۶
گروه اول:
اروم آلیاژ ارومیه – شهید سرخه ای شهر ری
الغدیر اردبیل – سپید رود آستانه
شهید کیان پارس آباد – قایقران تکاب
گروه دوم:
سرپل ذهاب – آساره اندیمشک
پلیمر کرمانشاه – شاهین کرمانشاه
شهدای ایلام – خالص سازان زنجان
گروه سوم:
مقاومت تهران – پالایش نفت آبادان
ماهان گچساران – هایپرشهر شاهین شهر
صدرا شیراز – مقاومت عباس نژاد اقلید
گروه چهارم:
هیئت کاشان – هامون سیستان
شهروند گلوگاه – شهید خادم الشریعه سرخس
مقاومت شهرداری مشهد – فولاد زرند ایرانیان
گروه پنجم:
آبی پوشان اهواز (استراحت)
مارون کهگیلویه – ستارگان لرستان
دانشگاه آزاد شادگان – ایرالکو اراک
گروه ششم:
امید مرزن آباد (استراحت)
شهروند نوین سورک – امید بناب
لوازم خانگی بهروز قزوین – سفیر میهمان آمل
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته نهم:
جمعه ۹۷/۰۱/۱۷ ، ساعت ۱۶
گروه اول:
شهید سرخه ای شهر ری – سپید رود آستانه
اروم آلیاژ ارومیه – شهید کیان پارس آباد
قایقرانی تکاب – الغدیر اردبیل
گروه دوم:
آساره اندیمشک – شاهین کرمانشاه
سرپل ذهاب – شهدای ایلام
خالص سازان زنجان – پلیمر کرمانشاه
گروه سوم:
پالایش نفت آبادان- هایپرشهر شاهین شهر
مقاومت تهران – صدرا شیراز
مقاومت عباس نژاد اقلید – ماهان گچساران
گروه چهارم:
هامون سیستان – شهید خادم الشریعه سرخس
هیئت کاشان – مقاومت شهرداری مشهد
فولاد زرند ایرانیان – شهروند گلوگاه
گروه پنجم:
ستارگان لرستان (استراحت)
آبی پوشان اهواز – دانشگاه آزاد شادگان
ایرالکو اراک – مارون کهگیلویه
گروه ششم:
امید بناب (استراحت)
امید مرزن آباد – لوازم خانگی بهروز قزوین
سفیر میهمان آمل – شهروند نوین سورک
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته دهم:
جمعه ۹۷/۰۱/۲۴ ، ساعت ۱۶
گروه اول:
شهید کیان پارس آباد – شهید سرخه ای شهر ری
سپید رود آستانه – قایقران تکاب
الغدیر اردبیل – اروم آلیاژ ارومیه
گروه دوم:
شهدای ایلام – آساره اندیمشک
شاهین کرمانشاه – خالص سازان زنجان
پلیمر کرمانشاه – سرپل ذهاب
گروه سوم:
صدرا شیراز – پالایش نفت آبادان
هایپرشهر شاهین شهر – مقاومت عباس نژاد اقلید
ماهان گچساران – مقاومت تهران
گروه چهارم:
مقاومت شهرداری مشهد – هامون سیستان
شهروند گلوگاه – هیئت کاشان
شهید خادم الشریعه سرخس – فولاد زرند ایرانیان
گروه پنجم:
دانشگاه آزاد شادگان (استراحت)
ستارگان لرستان – ایرالکو اراک
مارون کهگیلویه – آبی پوشان اهواز
گروه ششم:
لوازم خانگی بهروز قزوین (استراحت)
امید بناب – سفیر میهمان آمل
شهروند نوین سورک – امید مرزن آباد
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰