به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی نامی نو اصفهان با اشاره به شروع رسمی تیمداری این باشگاه در فوتسال بانوان گفت: با توجه به رایزنی‌های انجام شده و درخواست مسئول کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال مبنی بر حمایت از ورزش بانوان بعد از بررسی‌های انجام شده تصمیم به حمایت از تیم سپیدرود که بدون حامی در لیگ مانده گرفتیم.

علی طاهری با اشاره به صحبت‌هایی که در ابتدای فصل مبنی بر جایگزینی این باشگاه در مقابل دانشگاه آزاد و انصراف در آخرین لحظات از سوی نامی نو اظهار کرد: بحث جایگزینی ما به جای دانشگاه آزاد کمی متفاوت بود. در آن زمان صحبت‌هایی با ما شد که به دلیل انصراف تیم دانشگاه آزاد با توجه به اینکه بازیکنان خوبی در این حضور دارند نامی نو به صورت کامل تیم را تحت پوشش قرار دهد اما بعد از آن که موافقت اولیه ما اعلام شد شرایط کادر فنی تغییر کرد و آنچه که می‌خواستیم مهیا نشد و با بررسی جوانب به این نتیجه رسیدیم که انصراف دهیم.

وی افزود: تیم سپید رود از ابتدای فصل با حمایت چند اسپانسر قرار بود در لیگ برتر حضور داشته باشند و نتایج نسبتاً خوبی نیز به دست آوردند و از مدعیان نیز به حساب می‌آیند. اما طی هفته‌های گذشته صحبت‌هایی مبنی بر عدم تمایل آن‌ها برای ادامه این همکاری شنیده شد و پیش از هفته پنجم کفاشیان طی تماسی که با ما داشتند خواستار بررسی شرایط این تیم برای تیمداری نامی نو کردند و در نهایت روز یکشنبه طی جلسه‌ای که در تهران با ایشان داشتیم تصمیم گیری نهایی برای تغییر نام سپیدرود به نامی نو و حضور در لیگ برتر فوتسال بانوان نهایی شد.

وی ادامه داد: در هفته پنجم این تیم دیداری حساس و مهم در اهواز با تیم ملی حفاری دارد که قرار است بعد از انجام این دیدار از روز یکشنبه اعضا تیم با حضور در اصفهان تمرینات خود را آغاز کنند. قرار است تمرینات و مسابقات این تیم همگی در اصفهان انجام گیرد تا فوتسال بانوان اصفهان بعد از مدت‌ها جان گرفته و بتوانیم در ادامه خدمتی به ورزش بانوان استان به ویژه در رشته فوتسال داشته باشیم.

مدیر عامل باشگاه نامی نو گفت: به دنبال مهیا کردن شرایط حضور تیم در اصفهان از جمله سالن تمرین و مسابقه و بحث اسکان آن‌ها هستیم. در حال حاضر قرار است تیم با ۱۲ بازیکن و یک سرمربی در اصفهان حضور پیدا کنند، سعی می‌کنیم دیگر اعضا کادر فنی از ظرفیت و پتانسیل‌های اصفهان انتخاب شوند تا سرمایه‌ای برای آینده باشند.

طاهری تصریح کرد: در کنار کادر فنی سهیمه افزودن ۴ بازیکن بزرگسال و ۴ بازیکن زیر ۲۱ در تیم خالی است که می‌توانیم در نیم فصل با نظر کادر فنی و سرمربی از سهمیه و پتانسیل بازیکنان خوب اصفهان استفاده کنیم. تمام تلاش ما کمک به فوتسال بانوان استان و کشور است.

وی در خصوص محل تمرین و مسابقه تیم نامی نو خاطر نشان کرد: سالن ۲۵ آبان، پیروزی و مخابرات از جمله سالن‌های با کیفیت و استاندارد اصفهان هستند که بعد از پیگیری‌ها وتعاملاتی که خواهیم داشت با توجه به شرایط یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنیم.

وی با اشاره به همکاری خوب هیئت فوتبال اظهار کرد: هیئت فوتبال در راستای رشد و پیشرفت فوتبال وفوتسال استان تا کنون همکاری خوبی با ما داشته و به طور قطع با شروع فعالیت ما آن‌ها را در کنار خود خواهیم داشت. در این میان از علاقمندان فوتسال بانوان نیز می‌خواهیم با حضور در سالن به حمایت تیم بپردازند تا همانند فوتسال در بخش آقایان که همیشه با استقبال خوب تماشاگران روبرو بودیم در فوتسال بانوان نیز این اتفاق رخ دهد.

طاهری افزود: در مورد رسانه‌ها نیز همیشه در کنار ما بوده و منعکس کننده رویدادهای ورزش استان هستند و امیدوارم از هفته‌های آینده که مسابقات فوتسال لیگ برتر به دیگر مسابقات اضافه می‌شود منعکس کننده اخبار این رشته نیز باشند.

وی در خصوص نحوه تیمداری باشگاه نامی نو در ورزش استان گفت: هدف ما حمایت از ورزش است و به دنبال موازی کاری نیستیم. تیم‌هایی را حمایت می‌کنیم که دیگر باشگاه ها نماینده‌ای نداشته باشند. در لیگ برتر بسکتبال بانوان وارد شدیم و با برنامه ریزی که کردیم از ابتدای مهرماه تمرینات این تیم با حضور سپیده جعفری، معصومه اسماعیل زاده در رأس به دنبال حضوری قوی در لیگ برتر هستیم. همچنین در تنیس روی میز نیز در بخش بانوان در لیگ برتر حضور داریم و در بخش آقایان نیزدر لیگ استان تیمداری می‌کنیم.

مدیر عامل باشگاه نامی نو با اشاره به رشته‌های دارت و ورزش معلولان و جانبازان تصریح کرد: درخواست‌های زیادی داشتیم که بعد از بررسی‌های انجام شده در حد توان و بودجه سعی می‌کنیم به ورزش استان و حمایت از ورزشکاران حرفه‌ای گام برداریم.