کد خبر : 123075
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲:۰۹

شکست ایران مقابل برزیل در المپیک جوانان/جنگ صعود به جدال با روسیه کشید

شکست ایران مقابل برزیل در المپیک جوانان/جنگ صعود به جدال با روسیه کشید
تیم فوتسال جوانان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک جوانان مقابل برزیل شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،تیم فوتسال جوانان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک جوانان مقابل برزیل شکست خورد.تیم کشورمان در این بازی با نتیجه ۴بر صفر مغلوب شد تا جنگ صعود با بازی با روسیه بکشد

✔️ترکیب ابتدایی ایران برای بازی با :

۲- فرهاد ابراهیمی
۴- سجاد عادلی‌پور
۶- بلال اسماعیلی
۷- رضا قنبری
۱۰- سالار آقاپور (کاپیتان)

نیمه اول این بازی با برتری دو بر صفر برزیل به پایان رسید.

شرح بازی:
نیمه اول
گل اول برزیل در ۰۱:۰۳ از شروع بازی توسط گیلهرمو به ثمر رسیدو پاس گل توسط وسلی.
برزیل در ۰۴:۵۶ درخواست تایم اوت کرد
۸ دقیقه از زمان بازی گذشته و برزیل با مالکیت ۶۶ درصد در مقابل ۳۴ درصد همچنان سوار بازی است. هر دو تیم ۱۰ شوت به سمت دروازه داشته‌اند. که از این تعداد سهم ایران ۲ شوت در چهار چوب و برزیل ۳ شوت در چهارچوب بوده است. همچنین هر دو تیم یک خطای تیمی مرتکب شده‌اند. ایران ۳ ضربه کرنر و برزیل یک ضربه کرنر به ثمر رسانده است.

۱۰ دقیقه از زمان بازی گذشته و ایران رفته رفته سوار بازی می‌شود. درصد مالکیت توپ ایران به ۳۹ درصد رسید و برزیل به ۶۱ درصد. ایران ۱۷ شوت به سمت دروازه و برزیل ۱۱ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد سهم هر دو تیم ۴ شوت در چهارچوب بوده است. همچنین هر دو تیم یک خطای تیمی مرتکب شده‌اند. ایران ۴ ضربه کرنر و برزیل یک ضربه کرنر به ثمر رسانده است.

در دقیقه ۱۵:۱۶ ایران از تایم اوت خودش استفاده می‌کنه

۱۳ دقیقه از زمان بازی گذشته و درصد مالکیت توپ برای ایران بیشتر شده است. درصد مالکیت توپ ایران به ۴۲ درصد رسید و برزیل به ۵۸ درصد. ایران ۱۸ شوت به سمت دروازه و برزیل ۱۴ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد سهم هر دو تیم ۵ شوت در چهارچوب بوده است.
همچنین هر دو تیم ۳ خطای تیمی مرتکب شده‌اند. ایران ۴ ضربه کرنر و برزیل ۳ ضربه کرنر به ثمر رسانده است.

سالار آقاپور در ۱۶:۱۴ کارت زرد دریافت کرد و محدودیت خطای تیمی ایران به پایان رسید.

گل دوم برزیل توسط گیلهرمو و باز هم از روی پاس گل وسلی در ۱۶:۴۵ به ثمر رسید

۱۷ دقیقه از زمان بازی گذشته و برزیل کمی به بازی برمی‌گرده. درصد مالکیت توپ ایران به ۳۸ درصد رسید و برزیل به ۶۲ . ایران ۲۰ شوت به سمت دروازه و برزیل ۲۲ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد سهم هر دو تیم ایران ۵ شوت در چهارچوب و برزیل ۶ شوت در چهارچوب بوده است.
همچنین محدودیت خطای تیمی ایران به پایان رسیده است ولی برزیل همچنان ۳ خطای تیمی مرتکب شده است. هر دو تیم ۶ ضربه کرنر به ثمر رسانده‌اند

کارت زرد برای برزیل در ۱۹:۵۵ توسط یوری دریافت شد.

در پایان نیمه نخست درصد مالکیت توپ تقریبا متعادل بود. ۴۵ درصد برای ایران و ۵۵ درصد برای برزیل. ایران ۲۱ شوت به سمت دروازه و برزیل ۲۴ شوت به سمت دروازه داشت. که از این تعداد ایران ۵ شوت در چهارچوب و برزیل ۷ شوت در چهارچوب بوده است.
هر دو تیم ۶ ضربه کرنر به ثمر رسانده‌اند و یک کارت زرد را از آن خود کردند.
محدودیت خطایی ایران در نیمه نخست به پایان رسید ولی برزیل تنها ۳ خطا مرتکب شد.

نیمه دوم:
۴ دقیقه از زمان نیمه دوم بازی گذشته است. درصد مالکیت توپ ایران ۴۵ درصد و برزیل به ۵۵ درصد است . ایران ۲۶ شوت به سمت دروازه و برزیل ۲۹ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد ایران ۷ شوت در چهارچوب و برزیل ۹ شوت در چهارچوب دارد.
همچنین برزیل ۳ خطای تیمی مرتکب شده است. هر دو تیم ۸ ضربه کرنر به ثمر رسانده‌اند.

کارت زرد برای کایو در دقیقه ۲۴:۴۲

۹ دقیقه از زمان نیمه دوم بازی گذشته است. درصد مالکیت توپ ایران ۴۶ درصد و برزیل به ۵۴ درصد است . ایران ۳۵ شوت به سمت دروازه و برزیل ۳۳ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد ایران ۱۳شوت در چهارچوب و برزیل ۱۰ شوت در چهارچوب دارد.
همچنین برزیل ۴ خطای تیمی مرتکب شده است در مقابل ایران تنها یک خطا انجام داده است. ایران ۱۱ ضربه کرندر و برزیل ۹ ضربه کرنر به ثمر رسانده است.

کارت زرد برای مهدی مهدی‌خانی در دقیقه ۲۹:۰۰

گل سوم برای برزیل توسط نگوئنهو در ۲۹:۰۵
۱۵ دقیقه از زمان نیمه دوم بازی گذشته است. درصد مالکیت توپ ایران ۴۸ درصد و برزیل به ۵۲ درصد است . ایران ۳۷ شوت به سمت دروازه و برزیل ۳۸ شوت به سمت دروازه دارد. که از این تعداد ایران ۱۵ شوت در چهارچوب و برزیل ۱۱ شوت در چهارچوب دارد.
همچنین برزیل ۴ خطای تیمی مرتکب شده است در مقابل ایران ۲ خطا انجام داده است. ایران ۱۱ ضربه کرندر و برزیل ۱۰ ضربه کرنر به ثمر رسانده است.
هر دو تیم دو کارت زرد دارند

تایم اوت برای ایران در ۳۵:۰۰

گل چهارم برای برزیل توسط موئورآ در ۳۸:۲۹

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

علیرضا شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰:۳۰

https://www.fifa.com/mensyoutholympic/live-stream/ لایو همه بازیها رو ببینید