کد خبر : 129462
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷

در آخرین روزهای حضور غیرقانونی‌تان سکوت کنید تا ما هم سکوت کنیم/ روزی همه ما را در یک قبر می خوابانند/ حتما در معدن بودید که فیلم‌ها را ندیدید/ چرا دروغ می‌گویید؟

در آخرین روزهای حضور غیرقانونی‌تان سکوت کنید تا ما هم سکوت کنیم/ روزی همه ما را در یک قبر می خوابانند/ حتما در معدن بودید که فیلم‌ها را ندیدید/ چرا دروغ می‌گویید؟
باشگاه گیتی پسند اصفهان در واکنش به اظهارات عضو هئیت رییسه فدراسیون فوتبال جوابیه ی تندی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،کریم منصوری عضو هئیت رییسه سازمان لیگ فوتسال امروز در مصاحبه‌ای با ایسنا صبحتهایی در مورد درگیری در بازی گیتی پسند و شهروند مطرح کرد و گفت: عجیب است که هیچ ویدیوی از این بازی و اتفاقاتش به بیرون درز نکرده است.

محمد حسین عراقی زاده  قائم مقام باشگاه گیتی پسند با ارسال جوابیه به ایسنا واکنش تندی نسبت به صبحتهای منصوری نشان داد در این جوابیه آمده است:

آقای منصوری! این را به شما یادآوری می‌کنم روزی همه ما در یک قبر می خوابانند. چرا دروغ می گوید؟ چه کسی می‌تواند گوشی همراه دو هزار نفر را جمع و فیلم‌ها را پاک کند؟

لطفا حافظه کوتاه مدت‌تان را تقویت کنید و به یاد آورید چه اتفاقاتی در تیم تحت مدیریت شما می‌افتاد. احیانا نمی‌خواهید که شما هم بگویید مدینه فاضله بودید و پاک ومطهر! آقای منصوری مظلوم نمایی نکنید اگر به فوتسال خدمت نمی‌کنید با حب و بغض قبلی باعث نابودی یک بخش خصوصی دیگر از فوتسال باشگاهی نباشید. لطفا آخرین روزهای حضور غیرقانونی‌تان در صندلی سازمان لیگ را سکوت کنید تا ما نیز سکوت کنیم.

زمانی که فیلم‌های اتفاقات اصفهان از طریق تلویزیون خبرگزاری ها و فضای مجازی پخش شد شما کجا بودید؟ ما نسخه‌ای از این فیلم‌ها را به شورای تامین داده‌ایم اما شما می‌گویید هیچ فیلمی نیست چون شما در معادن و پروژه‌های‌تان هستید و آنجا نمی‌توانید فیلم‌ها را ببیند.

آقای منصوری سازمان لیگ، رییس و دبیر دارد و آقایان همه موارد را در کوتاه‌ترین زمان رصد کرده و فیلم و گزارش نماینده  را هم گرفتند. خدا را خوش نمی‌آید این همه هجمه از سوی سیاسیون ساری که برای اهداف دیگری است برای این بازی گذاشته شود و شما هم بر روی آن موج سواری کنید.

در پایان باید به عرض‌تان برسانیم و از شما بخواهیم که تفرقه افکنی نکنید. بین باشگاه گیتی پسند با ارژن، مس، حفاری و دیگران اختلافی نیست اگر هم باشد رقابتی و ورزشی است نه سیاسی. به قول سهراب سپهری چشم‌ها را باید شست جور دیگر باید دید.

با توجه به فشار سیاسیون در هفته‌ای که گذشت، امیدواریم کمیته فوتسال و کمیته انضباطی حکم عادلانه‌ای صادر کند تا ما دیگر شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

نام ... جمعه , ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱

مگه شما به اخرت و قبر و اینجور چیزها اعتقاد هم دارین؟
اگه دارین چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.
١.خوردن پول مردم اصفهان به اسم سرمایه گذاری
٢.کنار گذاشتن بسیاری از بازیکنان و مربیان بخاطر بغض و کینه شخصی
٣.عدم پرداخت مطالبات اکثر کسانی که در تیم گیتی پسند حضور داشتن
۴.استفاده از اشخاص سیاسی و کار چاق کن به اسم مربی و مسئول بجای استفاده از افراد ورزشی و شایسته
۵.انجام انواع و اقسام رفتارهای غیر ورزشی مثل فحاشی،تهدید،تحقیر و تبانی و…برای رسیدن به قهرمانی
و…….
پس اگر از خدا میترسین و از عذاب اخرت بهتره اول خودتون رو درست کنین هر چند مقام و مال و غرور ممکنه بهتون اجازه نده پس بهتره نگران اخرت خودتون باشین تا دیگران

حسین اصفهانی جمعه , ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶

وای خدا کی داره از قبر و دروغ نگفتن صحبت میکنه کی داره از انسانیت و اخلاق مداری صحبت میکنه
آقای عراقی زاده حواستون هست چقدر در رابطه با پرداخت مطالبات مربی و بازیکنای چند فصل گذشته که هنوز نسویه حساب نکردید دروغ گفتید؟؟هنوز ک هنوزه بعد از چندسال دارید بهشون دروغ میگید و امروز فردا میکنید.
از خدا بترس از همون قبری ک ب راحتی ازش حرف میزنی بترس.
اگه بقیه مردم ایران شمارو نشناسن ما اصفهانیا شمارو خوب میشناسیم.
هرجا یه چالش و بحث و درگیری و پارتی بازی و دروغ و کلک و تبانی هست اسمه گیتی هم هست
آبروی ما اصفهانیا رو بردید بقران
احمد شمس کم بود واسه حاشیه پسرشم اضاف کردید که بره درو ببنده رو سارویا؟؟؟
مردونگی و اخلاق با وجود امثال شما مرد.

محمد شنبه , ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰

حالا شما که غیرت اصفهانی بودن نداری و از قبر میترسی بکو ببینم کی هوادارای حاضر را تو ورزشگاه تحریک به فحاشی کرد مگه میشه در توی ورزشگاه بست چرت وپرت ننویسید اگر این تیم محبوب نبود هواداران سپاهانی پا نمی گذاشتند توی ورزشگاه تعصب وغیرت چیز خوبیه در ضمن در بین هواداران ساروی یا بهتر بگم همراهانشون فردی که پالتوی مشکی به تن داشت از اول مسابقه شروع به جو سازی کرد وبقیه مسائل بالاخره واقعیت معلوم میشه اینهمه گوشی دوربین دا حقیقت را ثبت وضبط کردند

گیتی تبانی یکشنبه , ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶

همه تو رو میشناسن فقط باتبانی کاراتو انجام میدی زنده باد کریم خان منصوری

گیتی تبانی یکشنبه , ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷

زنده باد کریم خان منصوری