کد خبر : 138609
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

انصاری‌فرد: درخواست کردیم فوتسال یکپارچه اداره شود/ دستمزد‌هایی که در سال ۹۶ پرداخت نشده را به‌ زودی پرداخت خواهیم کرد

انصاری‌فرد: درخواست کردیم فوتسال یکپارچه اداره شود/ دستمزد‌هایی که در سال ۹۶ پرداخت نشده را به‌ زودی پرداخت خواهیم کرد
رییس سازمان لیگ فوتسال ایران گفت: وضعیت نامطلوب اقتصادی کشور، نباید خللی در پیشبرد اهداف‌مان در فوتسال ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، رییس سازمان لیگ فوتسال ایران گفت: وضعیت نامطلوب اقتصادی کشور، نباید خللی در پیشبرد اهداف‌مان در فوتسال ایجاد کند.
محمدحسن انصاری‌فرد اظهار کرد: فوتسال کشور به دلیل طرفداران بی‌شمارش، انگیزه‌ای‌های زیادی در مدیریت جدید فوتسال ایجاد کرده است. ۱۷ میلیون نفر در بخش آقایان و بانوان در کشور در رشته فوتسال فعالیت دارند. با توجه به جایگاهی که در جهان و آسیا داریم، باید تلاش کنیم تا این موقعیت را حفظ کنیم.
وی افزود: وضعیت اقتصادی کشورمان خوب نیست، اما این امر در پیشبرد اهداف‌مان نباید خللی ایجاد کند. معتقدم وقتی برای انجام کاری عزم‌مان را جزم می‌کنیم، خدا برای به سرانجام رساندن آن کمک می‌کند. اعزام تیم ملی فوتسال بانوان‌ به روسیه، به دلیل تنگنای مالی با مخالفت هیات رئیسه فدراسیون روبرو شد. علی‌رغم این که هزینه‌های تیم ملی فوتسال به سازمان لیگ مربوط نمی‌شود، کتبا به هیات رئیسه فدراسیون نامه‌ای زده و درخواست پرداخت هزینه تیم ملی بانوان به روسیه را دادیم.
انصاریفرد تصریح کرد: همچنین با وجود تنگنا مالی، میزبانی مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال ساحلی که حدود یک میلیارد تومان هزینه برداشت را نیز قبول کردیم. از ابتدا مشخص شده بود که مسابقات فوتبال ساحلی در کشور دیگری برگزار شود، اما با توجه قرار نگرفتن ایران جزو سه تیم برتر، عزم‌مان را جزم کردیم که میزبان مسابقات ایران شود. اتحادیه جهانی با توجه به عزم جدی ایران و رنک خوب‌مان، ایران را مستقیما به جام جهانی فرستاد.
رییس سازمان لیگ فوتسال ادامه داد: دستمزد‌ها در فوتسال بانوان وضعیت خوبی ندارد، اما نباید با کمبودها کنار بیاییم. دستمزد‌هایی که در سال ۹۶ پرداخت نشده را به‌ زودی پرداخت خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: از زمانی که به سازمان لیگ فوتسال آمدم، اسپانسرهای خوبی جذب کردیم. دو اسپانسر دیگر در حالی که به مرحله عقد قرارداد رسیده بودند، با شیطنت یکی از همکاران نزدیک‌مان متاسفانه با ما قطع همکاری کردند.
رییس سازمان لیگ فوتسال کشور گفت: شخصیت فوتسال در دست خودمان است. باید در بخش آقایان و بانوان به خودمان شخصیت دهیم. اسپانسرها از حواشی زیاد فوتسال گلایه دارند، اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که فوتسال در فضایی بسته برگزار می‌شود و با فوتبال تفاوت‌های زیادی دارد. در یک فضای بسته، حواشی به راحتی قابل مشاهده است. باید نظارت و کنترل‌‎مان را در این خصوص افزایش دهیم تا فوتسال در آرامش برگزار شود.
وی افزود: در دو دوره متوالی قهرمان فوتسال بانوان درآسیا شدیم. با وجود محدودیت‌هایی که برای بانوان وجود دارد. این اتفاقی بزرگ است.
رییس سازمان لیگ فوتسال کشور در پایان عنوان کرد: سایت سازمان لیگ فوتسال نیز آماده شده و تمام دستورالعمل‌ها در آن قرار گرفته است. از مهدی تاج، رییس فدراسیون نیز درخواست داشتیم تا کمیته فوتسال را تحت نظر سازمان لیگ قرار داده تا فوتسال را به طور یک‌پارچه اداره کنیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.