کد خبر : 153350
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۳۵

#تیم_رویایی

تیم رویایی تاریخ فوتسال ایران را شما انتخاب کنید / بخش سوم فلنک چپ‌پا

تیم رویایی تاریخ فوتسال ایران را شما انتخاب کنید / بخش سوم فلنک چپ‌پا
پایگاه خبری فوتسال ایران در نظر دارد با مشارکت شما مخاطبین گرامی تیم رویایی فوتسال ایران را تشکیل دهد. در نخستین بخش این نظرسنجی به سراغ فلنک‌های چپ‌پای فوتسال ایران رفته‌ایم.

پایگاه خبری فوتسال ایران در نظر دارد با مشارکت شما مخاطبین گرامی تیم رویایی فوتسال ایران را تشکیل دهد. در سومین بخش این نظرسنجی به سراغ فلنک‌های چپ‌پا فوتسال ایران رفته‌ایم.

وقتی به چپ‌پاهای فوتسال ایران و یا کسانی که در سیستم فعلی در فلنک راست بازی می‌کنند نگاه می‌کنیم حجم عظیمی از بازیکنان خوش تکنیک و دریبل‌زنی را می‌بینیم که از همان روز نخست تشکیل تیم ملی آن سمت از زمین را در اختیار خودشان داشتند. سیدمهدی ابطحی اولین بازیکنی بود که با سیستم فوتبالی در فلنک چپ تیم ملی بازی کرد هرچند او گه‌گداری سری هم به عقب زمین می‌زد. کاظم محمدی، احمد باغبانباشی و مجتبی معینی بزرگان دیگری بودند که نسل قدیم فوتسال ایران را تشکیل می‌دادند. بعد از این افراد بابک معصومی و مجید رئیسی به فوتسال ایران معرفی شدند. و در سیستم کنونی فوتسال قدرت بهادری و ابوالقاسم عروجی چپ‌پاهایی هستند که در فلنک راست حضور دارند. به نظر شما فلنک چپ‌پای تیم رویایی فوتسال ایران کدام یکی از این ستاره‌ها هستند؟

بدیهی است تمامی افرادی که در این لیست حضور دارند از لحاظ فنی در بالاترین سطح قرار داشته یا دارند و این نظرسنجی تنها یک چالش عمومی است و به میزان شناخته شدن و معروفیت هر فرد بستگی دارد و به هیچ عنوان میزان عملکرد فنی افراد را نمی‌سنجد.

شخصی که بالاترین امتیاز را کسب کند در ترکیب اول و شخص دوم در ترکیب ذخیره قرار خواهد گرفت.

مدت این نظرسنجی ۴۸ ساعت بوده و از ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه ۱۶ فروردین آغاز شده و تا ساعت ۲۴:۰۰ دوشنبه ۱۸ فروردین ادامه دارد. برای حضور در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید:

 

این بخش ۸ نامزد دارد (به ترتیب حروف الفبا):

سیدمهدی ابطحی

احمد باغبانباشی

قدرت بهادری

مجید رئیسی

ابوالقاسم عروجی

کاظم محمدی

بابک معصومی

مجتبی معینی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

میثم فدایی دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۰۰

کاظم محمدی بهترین چپ پا

میثم دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۱۰

کاظم محمدی بهترین چپ پا

ناشناس دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

کاظم محمدی بهترین چپ پا

مجید دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

کاظم محمدی