جداول لیگ دسته دو بزرگسالان فصل ۰۱-۱۴۰۰

مرحله دوم

گروه یک:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۲۱۲۱۵۰۳۱۳۱۸۳۶۴۳۶۴۰۰۴۸۱
۲صنایع گیتی پسند اصفهان۲۰۸۱۴۹۳۲۲۷۸۱۵۴۳۷۳۷۸۴۷۹
۳فرش آرا مشهد۱۷۸۷۷۳۵۶۶۴۴۰۴۴۸۲۶۶
۴سن ایچ ساوه۱۵۲۷۸۲۸۴۶۴۷۹۳۸۰۹۹۲۶۲
۵مقاومت البرز۲۰۶۶۴۴۰۱۰۲۴۹۸۶۰۳-۱۰۵۲۳۲

 

گروه دو:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۲۱۲۱۵۰۳۱۳۱۸۳۶۴۳۶۴۰۰۴۸۱
۲صنایع گیتی پسند اصفهان۲۰۸۱۴۹۳۲۲۷۸۱۵۴۳۷۳۷۸۴۷۹
۳فرش آرا مشهد۱۷۸۷۷۳۵۶۶۴۴۰۴۴۸۲۶۶
۴سن ایچ ساوه۱۵۲۷۸۲۸۴۶۴۷۹۳۸۰۹۹۲۶۲
۵مقاومت البرز۲۰۶۶۴۴۰۱۰۲۴۹۸۶۰۳-۱۰۵۲۳۲

 

گروه سه:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۲۱۲۱۵۰۳۱۳۱۸۳۶۴۳۶۴۰۰۴۸۱
۲صنایع گیتی پسند اصفهان۲۰۸۱۴۹۳۲۲۷۸۱۵۴۳۷۳۷۸۴۷۹
۳فرش آرا مشهد۱۷۸۷۷۳۵۶۶۴۴۰۴۴۸۲۶۶
۴سن ایچ ساوه۱۵۲۷۸۲۸۴۶۴۷۹۳۸۰۹۹۲۶۲
۵مقاومت البرز۲۰۶۶۴۴۰۱۰۲۴۹۸۶۰۳-۱۰۵۲۳۲

 

گروه چهار:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۲۱۲۱۵۰۳۱۳۱۸۳۶۴۳۶۴۰۰۴۸۱
۲صنایع گیتی پسند اصفهان۲۰۸۱۴۹۳۲۲۷۸۱۵۴۳۷۳۷۸۴۷۹
۳فرش آرا مشهد۱۷۸۷۷۳۵۶۶۴۴۰۴۴۸۲۶۶
۴سن ایچ ساوه۱۵۲۷۸۲۸۴۶۴۷۹۳۸۰۹۹۲۶۲
۵مقاومت البرز۲۰۶۶۴۴۰۱۰۲۴۹۸۶۰۳-۱۰۵۲۳۲

 


مرحله نخست

گروه یک:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مقاومت تهران۹۷۱۱۳۷۱۵۲۲۲۲
۲وحدت تربت جام۱۰۵۳۲۲۹۲۸۱۱۸
۳شهدای مدافع حرم علی‌آباد کتول۱۰۴۳۳۳۲۳۳۱۵
۴شهروند سمنان۱۰۴۰۶۲۴۳۰۱۲
۵انصار کرج۱۰۳۲۵۲۶۳۰۱۱
۶شهدای دانش‌آموزی جاجرم۹۱۱۷۲۰۳۲-۱۲۴

 

گروه دو:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱پیمان شاهرود۱۰۵۱۴۲۶۲۲۴۱۶
۲راسا البرز۱۰۴۲۴۲۵۲۲۳۱۴
۳یاران خادمی پردیس۱۰۳۵۲۱۹۱۸۱۱۴
۴زرین ساری۱۰۳۵۲۳۱۳۱۰۱۴
۵نیکتا چوب سبزوار۱۰۴۱۵۲۵۲۸۱۳
۶پارس ایراکام تهران۱۰۳۲۵۲۴۲۹۱۱

 

گروه سه:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مقاومت چالوس۱۰۷۱۲۴۲۳۰۱۲۲۲
۲مقاومت شهرداری مشهد۱۰۵۱۴۲۸۲۲۶۱۶
۳پترو نیروسازان سپنتا تهران۱۰۵۱۴۳۳۳۱۲۱۶
۴پاس مشهد۱۰۳۳۴۱۸۲۱۱۲
۵نیرو زمینی تهران۱۰۳۲۵۳۵۳۰۵۱۱
۶پدیده‌سازان فیروزکوه۱۰۲۲۶۱۹۴۱-۲۲۸

 

گروه چهار:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱چاپ معلم سنندج۱۰۸۱۱۳۳۱۶۱۷۲۵
۲هیئت دلسوختگان اهل بیت قم۱۰۷۲۱۴۴۱۶۲۸۲۳
۳سایبان گستر دلیجان۱۰۶۰۴۲۵۲۳۲۱۸
۴کیان تات اسفرورین۱۰۳۲۵۲۷۲۸۱۱
۵قایقران تکاب۱۰۳۱۶۱۶۲۳۱۰
۶امید آذربایجان بناب۱۰۰۰۱۰۹۴۸-۳۹۰

 

گروه پنح:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مینودر قزوین۱۰۷۱۲۳۵۲۳۱۲۲۲
۲هیئت فوتبال شهرستان شوط۱۰۵۳۲۳۸۲۲۱۶۱۸
۳اتحاد اراک۱۰۵۳۲۳۷۲۴۱۳۱۸
۴خانه صنعت کرمانشاه۱۰۵۱۴۳۲۲۷۵۱۶
۵تی ولی اردبیل۱۰۳۱۶۱۹۴۰-۲۱۱۰
۶جنرال ویند سقز۱۰۰۱۹۸۳۳-۲۵۱

 

گروه شش:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱پیشگامان وحدت فین کاشان۱۰۶۱۳۲۳۱۹۴۱۹
۲آینده‌سازان بم۱۰۵۲۳۲۳۱۶۷۱۷
۳آتیه‌سازان ورزش شاهین شهر۱۰۵۲۳۲۸۲۲۶۱۷
۴آیندگان پارسه امیدیه۱۰۵۰۵۳۴۳۱۳۱۵
۵مشیر قهرمان دالکی بوشهر۱۰۳۲۵۲۱۲۸۱۱
۶آریا ماشین فریدونشهر۱۰۲۱۷۱۶۲۹-۱۳۷

 

گروه هفت:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱لبنیات ارژن شیراز۸۷۱۰۲۹۶۲۳۲۲
۲فولاد بوتیا ایرانیان کرمان۸۵۱۲۲۰۱۳۷۱۶
۳شاهین بندر ماهشهر۸۳۱۴۱۴۱۲۲۱۰
۴پویا نیکان گز برخوار۸۱۳۴۱۲۲۸-۱۶۶
۵امید پیروز کویر آران و بیدگل۸۰۲۶۹۲۵-۱۶۲

 

گروه هشت:

 

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱کارآوران صنعت خاورمیانه زرند۱۰۸۰۲۴۷۲۳۲۴۲۴
۲صبا یزد۱۰۷۱۲۳۷۱۵۲۲۲۲
۳کوروش کبیر زابل۱۰۴۲۴۲۵۲۵۰۱۴
۴مقاومت شهید میرحسینی زابل۱۰۴۱۵۲۰۲۱۱۳
۵یادآوران شاهدیه یزد۱۰۲۳۵۱۳۲۷-۱۴۹
۶صنعت مس رفسنجان۱۰۱۱۸۸۳۹-۳۱۴

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.