جداول لیگ دسته دو بزرگسالان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲

مرحله دوم

 

گروه یک مرحله دوم:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱پاس بافق۱۱۰۰۲۱۱۳
۲مبلمان عاشوری‌زاده چالوس۱۰۱۰۴۴۰۱
۲پاریزه‌ر کردستان۱۰۱۰۴۴۰۱
۴یادآوران شاهدیه یزد۱۰۰۱۱۲۰

 

گروه دو مرحله دوم:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱فرداد بازرگانی محمدی کاشمر۱۱۰۰۷۴۳۳
۱مقاومت قزوین۱۱۰۰۷۴۳۳
۳اکسین یزد۱۰۰۱۴۷۰
۳مهدآب هلیل حیرفت۱۰۰۱۴۷۰

 

گروه سه مرحله دوم:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱شاهین کرمانشاه۱۱۰۰۳۲۱۳
۲ستارگان آراز بافت نظرآباد۱۱۰۰۲۱۱۳
۳اتحاد سیوان ایلام۱۰۰۱۲۳۰
۴شهدای سوادکوه۱۰۰۱۱۲۰

 

گروه چهار مرحله دوم:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱بهشتی‌سازه گنبد کاووس۱۱۰۰۶۲۴۳
۱شرکت کک طبس۱۱۰۰۶۲۴۳
۳ساپرامین تهران۱۰۰۱۲۶۰
۳مهر دزفول۱۰۰۱۲۶۰

 

مرحله نخست

 

گروه یک مرحله نخست:

 

گروه دو مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱شرکت کک طبس۱۰۸۰۲۳۴۱۹۱۵۲۴
۲شهدای سوادکوه۱۰۶۲۲۲۶۱۷۹۲۰
۳نام‌آوران سپید ورامین۱۰۵۰۵۲۶۲۲۴۱۵
۴دهیاری سرلیماک رامسر۱۰۳۳۴۲۰۲۳۱۲
۵آتیه‌ساز آزادشهر۱۰۲۲۶۱۰۲۶-۱۶۸
۶وینو پلاستیک مشهد۱۰۲۱۷۱۷۲۶۷

 

گروه سه مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱فرداد بازرگانی محمدی کاشمر۱۰۷۲۱۳۹۱۶۲۳۲۳
۲ساپرامین تهران۱۰۶۲۲۲۹۱۶۱۳۲۰
۳اتحاد سرخس۹۵۲۲۳۰۲۰۱۰۱۷
۴شهروند چالوس۹۳۱۵۲۱۲۹۱۰
۵هیرو مهدی‌شهر۱۰۳۱۶۱۹۳۳-۱۴۱۰
۶صرافی مدینه بندر ترکمن۱۰۰۲۸۲۳۴۷-۲۴۲

 

گروه چهار مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱ستارگان آراز بافت نظرآباد۱۰۶۱۳۳۰۲۳۷۱۹
۲مقاومت قزوین۱۰۵۳۲۳۲۲۸۴۱۸
۳بیمارستان سینا اراک۱۰۴۲۴۲۴۳۰۱۴
۴عمران بتن اکباتان همدان۱۰۴۰۶۲۳۱۸۵۱۲
۵میثاق نور هشتم اردبیل۱۰۳۳۴۲۸۲۹۱۲
۶نیرو زمینی تهران۱۰۳۱۶۲۰۲۹۱۰

 

گروه پنج مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱اکسین یزد۱۰۶۴۰۲۱۷۱۴۲۲
۲یادآوران شاهدیه یزد۱۰۶۲۲۳۳۱۹۱۴۲۰
۳امید پیروز کویر آران و بیدگل۱۰۵۲۳۲۳۱۷۶۱۷
۴اسپورت نور نی‌ریز۱۰۲۵۳۲۳۲۳۰۱۱
۵ماهان آرسیس دشتستان۱۰۲۱۷۱۳۳۳-۲۰۷
۶شهرداری شهر بابک۱۰۱۲۷۱۰۲۴-۱۴۵

 

گروه شش مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱پاس بافق۱۲۱۱۱۰۴۵۱۷۲۸۳۴
۲مهدآب هلیل حیرفت۱۲۷۳۲۲۹۱۷۱۲۲۴
۳مجتمع نوین اندیش نجف‌آباد۱۲۵۴۳۲۴۱۴۱۰۱۹
۴سراسازان ابرکوه۱۲۴۲۶۲۷۳۳۱۴
۵پویا نیکان گز برخوار۱۲۲۶۴۲۰۲۳۱۲
۶آینده‌سازان بم۱۲۲۳۷۱۵۲۷-۱۲۹
۷وحدت کنگان۱۲۱۱۱۰۱۶۴۵-۲۹۴

 

گروه هفت مرحله نخست:

 

گروه هشت مرحله نخست:

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱شاهین کرمانشاه۱۰۷۲۱۳۰۱۹۱۱۲۳
۲مهر دزفول۱۰۵۱۴۲۰۲۵۱۶
۳قایقران تکاب۱۰۴۲۴۲۷۳۲۱۴
۴هیئت فوتبال شهرستان شوط۱۰۳۲۵۳۶۳۰۶۱۱
۵مقاومت همدان۱۰۳۲۵۲۹۳۲۱۱
۶زاگرس نوین کوهدشت۱۰۲۳۵۲۱۲۵۹

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پارسا شوقیان جمعه , ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۹

آرزو مندم تیم نیرو زمینی تهران قهرمان شود

علیرضا شنبه , ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷

دور نهایی کی شروع میشه؟؟؟