لیگ برتر ۱۴۰۰

جدول رده‌بندی

لیگ برتر فوتسال بزرگسالان ایران فصل ۰۱-۱۴۰۰

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۶۵۰۱۲۳۷۱۶۱۵
۲سن ایچ ساوه۵۵۰۰۱۷۴۱۳۱۵
۳صنایع گیتی پسند اصفهان۵۴۰۱۲۴۶۱۸۱۲
۴مقاومت البرز۵۳۱۱۱۷۱۲۵۱۰
۵زندی بتن کلاردشت۶۳۰۳۱۸۱۶۲۹
۶فولاد مبارکه سپاهان اصفهان۶۳۰۳۱۱۱۱۰۹
۷کراپ الوند ایرانیان۵۲۲۱۱۷۱۷۰۸
۸فرش آرا مشهد۶۲۱۳۱۳۱۷۷
۹مجتمع فردوس قم۵۲۰۳۱۱۱۷۶
۱۰چیپس کامل مشهد۴۱۱۲۵۱۷-۱۲۴
۱۱راگا شهر ری۴۱۰۳۸۱۱۳
۱۲شرکت ملی حفاری ایران اهواز۵۱۰۴۸۱۴۳
۱۳فولاد زرند ایرانیان۵۰۲۳۹۱۸۲
۱۴شهروند ساری۵۰۱۴۵۱۹-۱۴۱

 

——————————————

برترین گل‌زنان:

۱۰ گل:

سعید احمدعباسی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

۷ گل:

مهدی جاوید (کراپ الوند ایرانیان)

فرهاد فخیم (مس سونگون ورزقان)

۵ گل:

عبدالرحمان سارانی (زندی بتن کلاردشت)

علی مروتی (سن ایچ ساوه)

۴ گل:

شهرام شریف‌زاده (زندی بتن کلاردشت)

شهاب طالبی (مقاومت البرز)

علی‌اصغر حسن‌زاده (صنایع گیتی پسند اصفهان)

ابوالفضل افضلی (مقاومت البرز)

اکبر کاظمی (فرش آرا مشهد)

مجید خزایی (سن ایچ ساوه)

۳ گل:

علیرضا ابوالقاسمی‌فرد و سهیل جامدی (مقاومت البرز)

علیرضا عسگری‌کهن و حمید احمدی (مس سونگون ورزقان)

مسعود عباسی (مجتمع فردوس قم)

الیاس براتی (راگا شهرری)

کامبیز گمرکی (فولاد زرند ایرانیان)

علیرضا جوان (سن ایچ ساوه)

مهدی دهقان‌نژاد (زندی بتن کلاردشت)

سعید سروری (فرش آرا مشهد)

 

——————————————

هفته اول

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنه

۱۳ مرداد

مس سونگون ۴ ۳‍ زندی بتن

مس: علیرضا عسگری‌کهن (۲ گل)، فرهاد فخیم (۲ گل)

زندی بتن: عبدالرحمان سارانی، شهرام شریف‌زاده، مهدی دهقان‌نژاد

مربی مس سونگون

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

فردوس قم ۳ ۰ شهروند ساری عدم حضور شهروند ساری    

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

فولاد زرند ۲ ۲ فرش آرا

فولاد زرند: حسین اکبرزاده، امیرعلی صمدپور

فرش آرا: معین افشار، میلاد قنبرزاده

مربی فولاد زرند

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

کراپ الوند ۳ ۳ مقاومت البرز

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، علی عابدین

مقاومت: ابوالفضل افضلی، شهاب طالبی، علی ابوالقاسمی‌فرد

مربی مقاومت

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

ملی حفاری ۱ ۲ سن ایچ

حفاری: فرشاد کلاه‌کج

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)

مربی سن ایچ

 

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

گیتی پسند ۳ ۰ سپاهان عدم حضور سپاهان    

؟؟
؟؟

راگا     چیپس کامل به تعویق افتاد    

 

——————————————

هفته دوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

فولاد زرند ۲ ۳ فردوس قم

فولاد زرند: سروش احمدنیا، محمد یقین‌لو

فردوس: میرحسین رضوی، مهران رضاپور، سعید قلندری

مربی فولاد زرند

مربی فردوس قم

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

زندی بتن ۷ ۱ شهروند ساری

زندی بتن: شهرام شریف‌زاده (۳ گل)، عبدالرحمان سارانی (۲ گل)، سامان قزوینی‌پور، علی آقااحمدی

شهروند: بلال اسماعیلی

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

فرش آرا ۳ ۴ کراپ الوند

فرش آرا: اکبر کاظمی، سعید سروری، حامد عبداللهی

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، امیرحسین رسولی، محمد نجف‌زنگی

مربی فرش آرا

مربی کراپ

 

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

سن ایچ ۱ ۰ مس سونگون

سن ایچ: مجید خزایی

مربی سن ایچ

مربی مس سونگون

 

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

چیپس کامل ۲ ۱ ملی حفاری

چیپس: سجاد رضوانی، علی‌اصغر سوبدایی

حفاری: امید خانی

   

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

سپاهان ۳ ۲ راگا

سپاهان: سامان دشن (۲ گل)، مراد ناظری

راگا: مسعود فلاح، الیاس براتی

مربی سپاهان

مربی راگا

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

مقاومت البرز ۳ ۲ گیتی پسند

مقاومت: سهیل جامدی (۲ گل)، مهدی نوروزی

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)

مربی مقاومت

مربی گیتی پسند

 

 

——————————————

هفته سوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

شهروند ساری ۱ ۴ سن ایچ

شهروند: سجاد رنجبر

سن ایچ: مجید خزایی (۲ گل)، علی رستمی، علیرضا جوان

مربی شهروند

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

فردوس قم ۲ ۴ زندی بتن

فردوس: سعید قلندری، مسعود عباسی

زندی بتن: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، عبدالرحمان سارانی، علی آقااحمدی

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

کراپ الوند ۳ ۳ فولاد زرند

کراپ: مسلم رستمی‌ها (۲ گل)، مهدی جاوید

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، محمد یقین‌لو

مربی فولاد زرند

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

گیتی پسند ۶ ۰ فرش آرا

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۵ گل)، مهدی مهدی‌خانی

مربی گیتی پسند

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

راگا

۱ ۴ مقاومت البرز

راگا: الیاس براتی

مقاومت: سهیل جامدی، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، سجاد مسیحی، شهاب طالبی

مربی مقاومت

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

مس سونگون ۱۱ ۰ چیپس کامل

مس سونگون: فرهاد فخیم (۵ گل)، حمید احمدی، سالار آقاپور، حمزه کدخدایی، بهمن جعفری، محمدحسین درخشانی، سعید تقی‌زاده

مربی مس سونگون

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

ملی حفاری ۲ ۱ سپاهان

ملی حفاری: رحمان اسکندری، فرشاد کلاه‌کج

سپاهان: مجتبی حسن‌نژاد

مربی ملی حفاری

مربی سپاهان

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته چهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۱۷ مهر

فرش آرا ۳ ۲ راگا

فرش آرا: سعید سروری، احمدرضا حسن‌پور، اکبر کاظمی

راگا: مرتضی فرزانیان، الیاس براتی

مربی فرش آرا

مربی راگا

گزارش تصویری

شنبه

۱۷ مهر

مقاومت البرز ۵ ۳ ملی حفاری

مقاومت: شهاب طالبی (۲ گل)، ابوالفضل افضلی (۲ گل)، سجاد مسیحی

ملی حفاری: سعید ممبینی، ابوالفضل عباسی، شایان بنادری

مربی مقاومت

مربی حفاری

 

یک‌شنبه

۱۸ مهر

کراپ الوند ۵ ۲ فردوس قم

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، محمد شجری، مسلم اولادقباد، سعید افشاری

فردوس: مسعود عباسی (۲ گل)

   

یک‌شنبه

۱۸ مهر

سن ایچ ۴ ۱ زندی بتن

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)، علیرضا جوان، پژمان بهادیوند

زندی بتن: محسن لطفی

مربی سن ایچ گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

فولاد زرند ۱ ۷ گیتی پسند

فولاد زرند: کامبیز گمرکی

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)، مهدی مهدی‌خانی، مسعود یوسف، مهدی کریمی، فرهاد توکلی، علی‌اصغر حسن‌زاده

مربی فولاد زرند

مربی گیتی پسند

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

چیپس کامل ۲ ۲ شهروند ساری

چیپس: امیرحسین داودی، محمد معظم

شهروند: بلال اسماعیلی، علی‌اصغر سوبدایی (گلی‌خودی)

مربی چیپس

مربی شهروند

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

سپاهان ۰ ۳ مس سونگون مس سونگون: حمزه کدخدایی، سالار آقاپور، محمدحسین درخشانی

مربی سپاهان

مربی مس

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته پنجم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۲۴ مهر

زندی بتن ۳ ۱ چیپس کامل

زندی بتن: رشید قلی‌پور، محسن منتظمی، عبدالرحمان سارانی

چیپس کامل: ناصر حاجی

مربی زندی بتن گزارش تصویری

شنبه

۲۴ مهر

ملی حفاری ۱ ۴ فرش آرا

حفاری: ابوالفضل عباسی

فرش آرا: اکبر کاظمی (۲ گل)، محمدرضا رحمان‌نیا، سعید سروری

مربی فرش آرا  

شنبه

۲۴ مهر

مس سونگون ۳ ۲ مقاومت البرز

مس سونگون: حمید احمدی (۲ گل)، علیرضا عسگری‌کهن

مقاومت: علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، ابوالفضل افضلی

مربی مس

مربی مقاومت

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۵ مهر

فردوس قم ۱ ۶ سن ایچ

فردوس: فرزین مهری

سن ایچ: علیرضا جوان، مجید خزایی، علی مروتی، علی رستمی، طاها نعمتیان، پژمان بهادیوند

   

یک‌شنبه

۲۵ مهر

گیتی پسند ۶ ۲ کراپ الوند

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۳ گل)، سعید احمدعباسی، مهدی کریمی، سپهر محمدی

کراپ: علی عابدین، مسلم اولادقباد

مربی گیتی پسند گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۵ مهر

راگا ۳ ۱ فولاد زرند

راگا: حسن احمدی، اسماعیل وطن‌خواه، مسعود فلاح

فولاد زرند: امیرحسین غلامی

مربی راگا

مربی فولادزرند

 

یک‌شنبه

۲۵ مهر

شهروند ساری ۱ ۳ سپاهان

شهروند: سروش حیدری

سپاهان: مراد ناظری، محمد زارعی، میلاد چراغی

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته ششم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۹ مهر

سپاهان     زندی بتن      

پنج‌شنبه

۲۹ مهر

فرش آرا     مس سونگون      

جمعه

۳۰ مهر

گیتی پسند     فردوس قم      

جمعه

۳۰ مهر

چیپس کامل     سن ایچ      

جمعه

۳۰ مهر

کراپ الوند     راگا      

جمعه

۳۰ مهر

فولاد زرند     ملی حفاری      

جمعه

۳۰ مهر

مقاومت البرز     شهروند ساری      

 

——————————————

هفته هفتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۶ آبان

راگا     گیتی پسند      

پنج‌شنبه

۶ آبان

سن ایچ     سپاهان      

پنج‌شنبه

۶ آبان

ملی حفاری     کراپ الوند      

پنج‌شنبه

۶ آبان

مس سونگون     فولاد زرند      

پنج‌شنبه

۶ آبان

شهروند ساری     فرش آرا      

جمعه

۷ آبان

فردوس قم     چیپس کامل      

جمعه

۷ آبان

زندی بتن     مقاومت البرز      

 

——————————————

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.