لیگ برتر ۱۴۰۰

به ‌روز رسانی: ساعت ۲۳:۰۰ جمعه ۱ بهمن


جدول رده‌بندی

لیگ برتر فوتسال بزرگسالان ایران فصل ۰۱-۱۴۰۰

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱صنایع گیتی پسند اصفهان۱۹۱۵۱۳۱۰۰۴۱۵۹۴۶
۲کراپ الوند ایرانیان۱۹۱۳۴۲۷۵۴۷۲۸۴۳
۳مس سونگون ورزقان۱۹۱۳۳۳۶۹۳۱۳۸۴۲
۴سن ایچ ساوه۱۹۱۳۲۴۸۲۴۴۳۸۴۱
۵مقاومت البرز۱۹۱۲۴۳۷۱۴۸۲۳۴۰
۶فرش آرا مشهد۱۹۷۳۹۴۳۵۷-۱۴۲۴
۷زندی بتن کلاردشت۱۹۷۲۱۰۶۰۵۷۳۲۳
۸فولاد مبارکه سپاهان اصفهان۱۹۷۲۱۰۴۳۴۹۲۳
۹فولاد زرند ایرانیان۱۹۶۴۹۴۳۵۵-۱۲۲۲
۱۰مجتمع فردوس قم۱۹۵۵۹۴۵۶۵-۲۰۲۰
۱۱چیپس کامل مشهد۱۹۵۴۱۰۳۷۷۶-۳۹۱۹
۱۲راگا شهر ری۱۹۵۰۱۴۳۰۵۸-۲۸۱۵
۱۳شرکت ملی حفاری ایران اهواز۱۹۳۲۱۴۳۷۷۱-۳۴۱۱
۱۴شهروند ساری۱۹۲۴۱۳۲۹۶۵-۳۶۱۰

 


برترین گل‌زنان:

۳۳ گل:

سعید احمدعباسی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

۲۶ گل:

علی مروتی (سن ایچ ساوه)

۱۷ گل:

شهاب طالبی (مقاومت البرز)

۱۶ گل:

مهدی جاوید (کراپ الوند ایرانیان)

۱۴ گل:

علی‌اصغر حسن‌زاده (صنایع گیتی پسند اصفهان)

۱۳ گل:

علیرضا عسگری‌کهن (مس سونگون ورزقان)

علیرضا ابوالقاسمی‌فرد (مقاومت البرز)

کامبیز گمرکی (فولاد زرند ایرانیان)

۱۲ گل:

مسعود عباسی (مجتمع فردوس قم)

۱۰ گل:

عبدالرحمان سارانی (زندی بتن کلاردشت)

فرهاد توکلی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

محمد شجری (کراپ الوند ایرانیان)

۹ گل:

مسلم اولادقباد و محمد نجف‌زنگی (کراپ الوند ایرانیان)

مراد ناظری (سپاهان) و رضا سپندار (زندی بتن کلاردشت)

محمدحسین درخشانی (مس سونگون ورزقان)

پژمان بهادیوند (سن ایچ ساوه)

۸ گل:

سهیل جامدی و ابوالفضل افضلی (مقاومت البرز)

شهرام شریف‌زاده (زندی بتن کلاردشت)

مسعود یوسف (گیتی پسند اصفهان)

حامد عبداللهی (فرش آرا مشهد)

علیرضا جوان (سن ایچ ساوه)

۷ گل

حمید احمدی، سالار آقاپور و فرهاد فخیم (مس سونگون ورزقان)

مهدی دهقان‌نژاد (زندی بتن کلاردشت)

محمدرضا پیکان (چیپس کامل مشهد)

حسین اکبرزاده (فولاد زرند ایرانیان)

۶ گل:

۱۱ بازیکن

۵ گل:

۱۴ بازیکن

۴ گل:

۲۷ بازیکن

۳ گل:

۲۰ بازیکن

۲ گل: 

۱۷ بازیکن

یک گل:

۳۴ بازیکن

کمیته انضباطی (۳ بر صفر):

۳ دیدار

گل‌بخودی:

۸ بازیکن

 


هفته اول

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنه

۱۳ مرداد

مس سونگون ۴ ۳‍ زندی بتن

مس: علیرضا عسگری‌کهن (۲ گل)، فرهاد فخیم (۲ گل)

زندی بتن: عبدالرحمان سارانی، شهرام شریف‌زاده، مهدی دهقان‌نژاد

مربی مس سونگون

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

فردوس قم ۳ ۰ شهروند ساری عدم حضور شهروند ساری    

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

فولاد زرند ۲ ۲ فرش آرا

فولاد زرند: حسین اکبرزاده، امیرعلی محمدپور

فرش آرا: معین افشار، میلاد قنبرزاده

مربی فولاد زرند

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

کراپ الوند ۳ ۳ مقاومت البرز

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، علی عابدین

مقاومت: ابوالفضل افضلی، شهاب طالبی، علی ابوالقاسمی‌فرد

مربی مقاومت

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

ملی حفاری ۱ ۲ سن ایچ

حفاری: فرشاد کلاه‌کج

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)

مربی سن ایچ

 

پنج‌شنبه

۱۴ مرداد

گیتی پسند ۳ ۰ سپاهان عدم حضور سپاهان    

چهارشنبه

۱۷ آذر

راگا ۳ ۲ چیپس کامل

راگا: مهدی اسدشیر (۲ گل)، میثم نوری

چیپس: امیرحسین داودی، محمد عیدی

   

 

——————————————

هفته دوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

فولاد زرند ۲ ۳ فردوس قم

فولاد زرند: سروش احمدنیا، محمد یقین‌لو

فردوس: میرحسین رضوی، مهران رضاپور، سعید قلندری

مربی فولاد زرند

مربی فردوس قم

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

زندی بتن ۷ ۱ شهروند ساری

زندی بتن: شهرام شریف‌زاده (۳ گل)، عبدالرحمان سارانی (۲ گل)، سامان قزوینی‌پور، علی آقااحمدی

شهروند: بلال اسماعیلی

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

فرش آرا ۳ ۴ کراپ الوند

فرش آرا: اکبر کاظمی، سعید سروری، حامد عبداللهی

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، امیرحسین رسولی، محمد نجف‌زنگی

مربی فرش آرا

مربی کراپ

 

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

سن ایچ ۱ ۰ مس سونگون

سن ایچ: مجید خزایی

مربی سن ایچ

مربی مس سونگون

 

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

چیپس کامل ۲ ۱ ملی حفاری

چیپس: سیدسجاد رضوانی، علی‌اصغر سوبدایی

حفاری: امید خانی

   

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

سپاهان ۳ ۲ راگا

سپاهان: سامان دشن (۲ گل)، مراد ناظری

راگا: مسعود فلاحی، الیاس براتی

مربی سپاهان

مربی راگا

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱۹ مرداد

مقاومت البرز ۳ ۲ گیتی پسند

مقاومت: سهیل جامدی (۲ گل)، مهدی نوروزی

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)

مربی مقاومت

مربی گیتی پسند

 

 

——————————————

هفته سوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

شهروند ساری ۱ ۴ سن ایچ

شهروند: سجاد رنجبر

سن ایچ: مجید خزایی (۲ گل)، علی رستمی، علیرضا جوان

مربی شهروند

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

فردوس قم ۲ ۴ زندی بتن

فردوس: سعید قلندری، مسعود عباسی

زندی بتن: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، عبدالرحمان سارانی، علی آقااحمدی

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

کراپ الوند ۳ ۳ فولاد زرند

کراپ: مسلم رستمی‌ها (۲ گل)، مهدی جاوید

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، محمد یقین‌لو

مربی فولاد زرند

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

گیتی پسند ۶ ۰ فرش آرا

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۵ گل)، مهدی مهدی‌خانی

مربی گیتی پسند

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

راگا

۱ ۴ مقاومت البرز

راگا: الیاس براتی

مقاومت: سهیل جامدی، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، سجاد مسیحی، شهاب طالبی

مربی مقاومت

 

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

مس سونگون ۱۱ ۰ چیپس کامل

مس سونگون: فرهاد فخیم (۵ گل)، حمید احمدی، سالار آقاپور، حمزه کدخدایی، بهمن جعفری، محمدحسین درخشانی، سعید تقی‌زاده

مربی مس سونگون

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مرداد

ملی حفاری ۲ ۱ سپاهان

ملی حفاری: رحمان اسکندری، فرشاد کلاه‌کج

سپاهان: مجتبی حسن‌نژاد

مربی ملی حفاری

مربی سپاهان

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته چهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۱۷ مهر

فرش آرا ۳ ۲ راگا

فرش آرا: سعید سروری، احمدرضا حسن‌پور، اکبر کاظمی

راگا: مرتضی فرزانیان، الیاس براتی

مربی فرش آرا

مربی راگا

گزارش تصویری

شنبه

۱۷ مهر

مقاومت البرز ۵ ۳ ملی حفاری

مقاومت: شهاب طالبی (۲ گل)، ابوالفضل افضلی (۲ گل)، سجاد مسیحی

ملی حفاری: سعید ممبینی، ابوالفضل عباسی، شایان بنادری

مربی مقاومت

مربی حفاری

 

یک‌شنبه

۱۸ مهر

کراپ الوند ۵ ۲ فردوس قم

کراپ: مهدی جاوید (۲ گل)، محمد شجری، مسلم اولادقباد، سعید افشاری

فردوس: مسعود عباسی (۲ گل)

   

یک‌شنبه

۱۸ مهر

سن ایچ ۴ ۱ زندی بتن

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)، علیرضا جوان، پژمان بهادیوند

زندی بتن: محسن لطفی

مربی سن ایچ گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

فولاد زرند ۱ ۷ گیتی پسند

فولاد زرند: کامبیز گمرکی

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)، مهدی مهدی‌خانی، مسعود یوسف، مهدی کریمی، فرهاد توکلی، علی‌اصغر حسن‌زاده

مربی فولاد زرند

مربی گیتی پسند

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

چیپس کامل ۲ ۲ شهروند ساری

چیپس: امیرحسین داودی، محمد معظم

شهروند: بلال اسماعیلی، علی‌اصغر سوبدایی (گلی‌خودی)

مربی چیپس

مربی شهروند

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۸ مهر

سپاهان ۰ ۳ مس سونگون مس سونگون: حمزه کدخدایی، سالار آقاپور، محمدحسین درخشانی

مربی سپاهان

مربی مس

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته پنجم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۲۴ مهر

زندی بتن ۳ ۱ چیپس کامل

زندی بتن: رشید قلی‌پور، محسن منتظمی، عبدالرحمان سارانی

چیپس کامل: ناصر حاجی

مربی زندی بتن گزارش تصویری

شنبه

۲۴ مهر

ملی حفاری ۱ ۴ فرش آرا

حفاری: ابوالفضل عباسی

فرش آرا: اکبر کاظمی (۲ گل)، محمدرضا رحمان‌نیا، سعید سروری

مربی فرش آرا  

شنبه

۲۴ مهر

مس سونگون ۳ ۲ مقاومت البرز

مس سونگون: حمید احمدی (۲ گل)، علیرضا عسگری‌کهن

مقاومت: علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، ابوالفضل افضلی

مربی مس

مربی مقاومت

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۵ مهر

فردوس قم ۱ ۶ سن ایچ

فردوس: فرزین مهری

سن ایچ: علیرضا جوان، مجید خزایی، علی مروتی، علی رستمی، محمدطاها نعمتیان، پژمان بهادیوند

   

یک‌شنبه

۲۵ مهر

گیتی پسند ۶ ۲ کراپ الوند

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۳ گل)، سعید احمدعباسی، مهدی کریمی، سپهر محمدی

کراپ: علی عابدین، مسلم اولادقباد

مربی گیتی پسند گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۵ مهر

راگا ۳ ۱ فولاد زرند

راگا: حسن احمدی، اسماعیل وطن‌خواه، مسعود فلاحی

فولاد زرند: امیرحسین غلامی

مربی راگا

مربی فولاد زرند

 

یک‌شنبه

۲۵ مهر

شهروند ساری ۱ ۳ سپاهان

شهروند: سروش حیدری

سپاهان: مراد ناظری، محمد زارعی، میلاد چراغی

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته ششم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۹ مهر

سپاهان ۴ ۰ زندی بتن سپاهان: مراد ناظری (۲ گل)، محمد زارعی (۲ گل)

مربی سپاهان

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۹ مهر

فرش آرا ۱ ۲ مس سونگون

فرش آرا: احمدرضا حسن‌پور

مس سونگون: حمزه کدخدایی، سالار آقاپور

مربی فرش آرا

مربی مس

 

جمعه

۳۰ مهر

گیتی پسند ۹ ۲ فردوس قم

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۳ گل)، مهدی مهدی‌خانی (۲ گل)، فرهاد توکلی، میثم خیام، طاها مرتضوی، سیدسجاد موسوی

فردوس: مهران رضاپور، میرحسین روضوی

مربی گیتی پسند  

جمعه

۳۰ مهر

چیپس کامل ۱ ۴ سن ایچ

چیپس کامل: ناصر حاجی

سن ایچ: علیرضا جوان (۲ گل)، علی مروتی، علی رستمی

مربی چیپس

مربی سن ایچ

 

جمعه

۳۰ مهر

کراپ الوند ۴ ۱ راگا

کراپ: بهزاد عظیمی، علی عابدین، مسلم اولادقباد، امیرحسین رسولی

راگا: مجتبی امیرخانی

   

جمعه

۳۰ مهر

فولاد زرند ۳ ۰ ملی حفاری عدم حضور شرکت ملی حفاری ایران اهواز    

جمعه

۳۰ مهر

مقاومت البرز ۳ ۱ شهروند ساری

مقاومت: علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، سهیل جامدی، شهاب طالبی

شهروند: محمدتقی علیزاده

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته هفتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۶ آبان

راگا ۱ ۳ گیتی پسند

راگا: مهدی اسدشیر

گیتی پسند: فرهاد توکلی، علیرضا وفایی، مسعود یوسف

   

پنج‌شنبه

۶ آبان

سن ایچ ۵   ۲ سپاهان

سن ایچ: علی مروتی، علی رستمی، محمدطاها نعمتیان، وحید ندری، محمد بیاتی (گل‌بخودی)

سپاهان: مجتبی حسن‌نژاد، بابک نصیری

  گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۶ آبان

ملی حفاری ۳ ۶ کراپ الوند

حفاری: ابوالفضل عباسی، امید خانی، سعید ممبینی

کراپ: محمد نجف‌زنگی (۲ گل)، مسلم رستمی‌ها، امیرحسین رسولی، سعید افشاری، علی عابدین

مربی حفاری  

پنج‌شنبه

۶ آبان

مس سونگون ۴ ۱ فولاد زرند

مس سونگون: علیرضا عسگری‌کهن (۲ گل)، محمدحسین درخشانی، بهمن جعفری

فولاد زرند: امیرعلی محمدپور

  گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۶ آبان

شهروند ساری  ۳  ۴ فرش آرا

شهروند: بلال اسماعیلی (۲ گل)، علی اکرمی

فرش آرا: حامد عبداللهی، محمدرضا رحمان‌نیا، سعید سروری، اکبر کاظمی

مربی فرش آرا گزارش تصویری

جمعه

۷ آبان

فردوس قم ۱ ۲ چیپس کامل

فردوس: سیدمصطفی موسوی‌خواه

چیپس کامل: سیدسجاد رضوانی، امید رخشانی

   

جمعه

۷ آبان

زندی بتن ۱ ۲ مقاومت البرز

زندی بتن: محسن منتظمی

مقاومت البرز: شهاب طالبی، ابوالفضل افضلی

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته هشتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۳ آبان

راگا ۲ ۰ فردوس قم راگا: محمد اسدشیر، اسماعیل وطن‌خواه    

پنج‌شنبه

۱۳ آبان

گیتی پسند ۷ ۲ ملی حفاری

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۳ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده، محمدرضا سنگ‌سفیدی، مهدی کریمی، مسعود یوسف

حفاری: حسین فهیمی، مهدی قلی‌زاده

مربی گیتی پسند

مربی حفاری

 

پنج‌شنبه

۱۳ آبان

کراپ الوند ۲ ۲ مس سونگون

کراپ: مهدی جاوید، بهزاد عظیمی

مس سونگون: حمید احمدی، سعید تقی‌زاده

مربی مس  

پنج‌شنبه

۱۳ آبان

فرش آرا ۲ ۲ زندی بتن

فرش آرا: محمدرضا رحمان‌نیا، احمدرضا حسن‌پور

زندی بتن: عبدالرحمان سارانی، رضا سپندار

مربی فرش آرا

مربی زندی بتن

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۳ آبان

فولاد زرند ۰ ۰ شهروند ساری      

جمعه

۱۴ آبان

سپاهان ۳ ۴ چیپس کامل

سپاهان: مراد ناظری، میلاد چراغی، محمد بیاتی

چیپس کامل: علی‌اصغر سوبداری، محمدرضا پیکان، سینا هادیان، حمیدرضا مرادیان

مربی چیپس  

جمعه

۱۴ آبان

مقاومت البرز ۶ ۵ سن ایچ

مقاومت: شهاب طالبی، مهدی نوروزی، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، سیداحسان سهیلی‌مقدم، بهروز عظیمی، فرشید نادری (گل‌بخودی)

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)، فرشید نادری، علی رستمی، مهدی عامری

مربی مقاومت


مربی سن ایچ

 

 

——————————————

هفته نهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۰ آبان

ملی حفاری ۲ ۰ راگا حفاری: امید خانی (۲ گل) مربی راگا  

پنج‌شنبه

۲۰ آبان

چیپس کامل ۵ ۵ مقاومت البرز

چیپس: محمد عیدی، سینا هادیان، ناصر حاجی،محمدرضا پیکان، سیدسجاد رضوانی

مقاومت: سهیل جامدی (۲ گل)، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، شهاب طالبی، ناصر حاجی (گل‌بخودی)

  گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۰ آبان

زندی بتن ۲ ۳ فولاد زرند

زندی بتن: مهدی دهقان‌نژاد، شهرام شریف‌زاده

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، محمدجواد ضیاالدینی

  گزارش تصویری

جمعه

۲۱ آبان

فردوس قم ۵ ۳ سپاهان

فردوس: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، سعید قلندری، میرحسین رضوی، مسعود عباسی

سپاهان: امیررضا خون‌جهان، رضا آبگون، بابک نصیری

   

جمعه

۲۱ آبان

مس سونگون ۳ ۳ گیتی پسند

مس سونگون: علیرضا عسگری‌کهن (۲ گل)، محمدحسین درخشانی

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، سعید احمدعباسی

مربی مس

مربی گیتی

گزارش تصویری

جمعه

۲۱ آبان

سن ایچ ۴ ۳ فرش آرا

سن ایچ: علی مروتی، پژمان بهادیوند، علیرضا جوان، مهدی عامری

فرش آرا: سینا ممبینی (۲ گل)، حامد عبداللهی

  گزارش تصویری

جمعه

۲۱ آبان

شهروند ساری ۱ ۴ کراپ الوند

شهروند: بهنام فعال

کراپ: مهدی جاوید (۳ گل)، محمد شجری

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته دهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ آبان

ملی حفاری ۱ ۳ فردوس قم

ملی حفاری: هومن یعقوبی‌نژاد

فردوس: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، مسعود عباسی

مربی حفاری

مربی فردوس

 

چهارشنبه

۲۶ آبان

مقاومت البرز ۵ ۲ سپاهان

مقاومت: شهاب طالبی (۲ گل)، بهروز عظیمی، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، ابوالفضل افضلی

سپاهان: میلاد چراغی، محمد احمدی

   

چهارشنبه

۲۶ آبان

راگا ۱ ۴ مس سونگون

راگا: سعید عیسایی

مس سونگون: فارینها، علیرضا عسگری‌کهن، سالار آقاپور، مصطفی نعمت‌وند

   

چهارشنبه

۲۶ آبان

فرش آرا ۳ ۱ چیپس کامل

فرش آرا: حامد عبداللهی، مبلاد قنبرزاده، محمد معظم (گل‌بخودی)

چیپس: محمدرضا پیکان

مربی فرش آرا گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ آبان

گیتی پسند ۵ ۱ شهروند ساری

گیتی پسند: طاها مرتضوی، علیرضا وفایی، فرهاد توکلی، علی‌اصغر حسن‌زاده، سعید احمدعباسی

شهروند: بهنام فعال

مربی گیتی

مربی شهروند

گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ آبان

فولاد زرند ۴ ۳ سن ایچ

فولاد زرند: حسین اکبرزاده (۲ گل)، احمد ابراهیمی، امیرحسین غلامی

سن ایچ: مهدی عامری، علی مروتی، پژمان بهادیوند

   

چهارشنبه

۲۶ آبان

کراپ الوند ۶ ۲ زندی بتن

کراپ: محمد شجری (۳ گل)، مسلم رستمی‌ها، بهزاد عظیمی، سعید افشاری

زندی بتن: علی آقااحمدی، سامان قزوینی‌پور

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته یازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲ آذر

فردوس قم ۴ ۴ مقاومت البرز

فردوس: مهران رضاپور، سیدمصطفی موسوی‌خواه، روح‌الله ایثاری، مسعود عباسی

مقاومت البرز: شهاب طالبی، ابوالفضل افضلی، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، بهروز عظیمی

   

سه‌شنبه

۲ آذر

مس سونگون ۶ ۱ ملی حفاری

مس سونگون: حمزه کدخدایی (۲ گل)، فارینها، حمید احمدی، علیرضا عسگری‌کهن، ابوالقاسم عروجی

ملی حفاری: سعید ممبینی

مربی مس

مربی حفاری

 

سه‌شنبه

۲ آذر

سپاهان ۵ ۰ فرش آرا سپاهان: محمد احمدی (۳ گل)، میلاد چراغی، بابک نصیری

مربی سپاهان

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲ آذر

شهروند ساری ۴ ۱ راگا

شهروند: سروش حیدری (۲ گل)، بلال اسماعیلی (۲ گل)

راگا: مسعود فلاحی

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲ آذر

چیپس کامل ۴ ۳ فولاد زرند

چیپس: محمد عیدی (۲ گل)، ناصر حاجی، سیدسجاد رضوانی

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، محمدرضا کرد

مربی چیپس

مربی فولاد

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲ آذر

زندی بتن ۴ ۵ گیتی پسند

زندی بتن: علی آقااحمدی (۲گل)، شهرام شریف‌زاده، مهدی دهقان‌نژاد

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۳ گل)، مسعود یوسف، میثم خیام

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲ آذر

سن ایچ ۶ ۵ کراپ الوند

سن ایچ: علی مروتی (۳ گل)، پژمان بهادی‌وند، علیرضا جوان، محمدطاها نعمتیان

کراپ: محمد نجف‌زندگی (۲ گل)، مهدی جاوید، محمد شجری، مسلم اولادقباد

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته دوازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۷ آذر

مس سونگون ۷ ۱ فردوس قم

مس سونگون: ابوالقاسم عروجی (۲ گل)، حمید احمدی، سعید تقی‌زاده، محمدحسین درخشانی، سالار آقاپور، بهمن جعفری

فردوس: مهر ان رضاپور

مربی مس

مربی فردوس

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۷ آذر

فرش آرا ۲ ۲ مقاومت البرز

فرش آرا: سینا اسدی، حامد عبداللهی

مقاومت: علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، بهروز عظیمی

مربی فرش آرا

مربی مقاومت

گزارش تصویری

یک‌شنبه

۷ آذر

ملی حفاری ۱ ۳ شهروند ساری

حفاری: شایان بنادری

شهروند: سجاد رنجبر (۲ گل)، محمدحسین ابوالقاسمی

مربی حفاری

 

یک‌شنبه

۷ آذر

فولاد زرند ۵ ۳ سپاهان

فولاد زرند: کامبیز گمرکی، امیرحسین غلامی، حسین اکبرزاده، رضا امانی، مجتبی نعمتی

سپاهان: محمد زارعی (۲ گل)، امیررضا خون‌جهان

   

یک‌شنبه

۷ آذر

راگا ۴ ۳ زندی بتن

راگا: مجتبی امیرخانی، مهدی اسدشیر، محمد اسدشیر، مرتضی فرزانیان

زندی بتن: شهرام شریف‌زاده (۲ گل)، رضا سپندار

   

یک‌شنبه

۷ آذر

کراپ الوند ۷ ۲ چیپس کامل

کراپ: سعید افشار (۳ گل)، مسلم اولادقباد، محمد نجف‌زندگی، محمد شجری، مهران عالیقدر

چیپس: محمدرضا پیکان، سینا هادیان

  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۷ آذر

گیتی پسند ۴ ۳ سن ایچ

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)، فرهاد توکلی، میثم خیام

سن ایچ: علی مروتی، علیرضا جوان، پژمان بهادیوند

مربی گیتی پسند

مربی سن ایچ

 

 

——————————————

هفته سیزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۲ آذر

فردوس قم ۶ ۱ فرش آرا

فردوس: مسعود عباسی (۳ گل)، سیدمصطفی موسوی‌خواه، فرزین مهری، سعید قلندری

فرش آرا: سینا اسدی

   

جمعه

۱۲ آذر

شهروند ساری ۰ ۴ مس سونگون مس سونگون: سالار آقاپور، ابوالقاسم عروجی، محمدحسین درخشانی، سعید تقی‌زاده   گزارش تصویری

جمعه

۱۲ آذر

مقاومت البرز ۱ ۳ فولاد زرند

مقاومت: شهاب طالبی

فولاد زرند: امیرحسین غلامی، محمدرضا کرد، حسین اکبرزاده

   

جمعه

۱۲ آذر

زندی بتن ۳ ۲ ملی حفاری

زندی بتن: رضا سپندار (۲ گل)، مهدی دهقان‌نژاد

حفاری: شایان بنادری، محمد ربی‌هاوی

   

جمعه

۱۲ آذر

سپاهان ۲ ۲ کراپ الوند

سپاهان: سامان دشن، محمد زارعی

کراپ: مهدی جاوید، محمد نجف‌زنگی

مربی سپاهان

مربی کراپ

گزارش تصویری

جمعه

۱۲ آذر

سن ایچ ۲ ۳ راگا

سن ایچ: علی مروتی، علی رستمی

راگا: میثم نوری، مسعود فلاحی، مجتبی امیرخانی

   

جمعه

۱۲ آذر

چیپس کامل ۱ ۱۱ گیتی پسند

چیپس: محمدرضا پیکان

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۴ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، فرهاد توکلی (۲ گل)، مهدی کریمی، میثم خیام، بهزاد رسولی

  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته چهاردهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۴ دی

شهروند ساری ۲ ۲ فردوس قم

شهروند: محمدتقی علیزاده، محمدحسین ابوالقاسمی

فردوس: فرزین مهری، روح‌الله ایثاری

   

شنبه

۴ دی

چیپس کامل ۳ ۰ راگا

چیپس: سیدسجاد رضوانی، محمد عیدی

راگا: محمد اسدشیر

این دیدار در نیمه دوم به دلیل خروج تیم راگا نیمه‌تمام ماند.

مربی چیپس گزارش تصویری

یک‌شنبه

۵ دی

فرش آرا ۲ ۱ فولاد زرند

فرش آرا: هاشم فرج‌زاده، سینا ممبینی

فولاد: محمد یقین‌لو

مربی فرش آرا گزارش تصویری

یک‌شنبه

۵ دی

زندی بتن ۲ ۴ مس سونگون

زندی بتن: عبدالرحمان سارانی، رضا سپندار

مس سونگون: علیرضا عسگری‌کهن (۳ گل)، فارینها

   

یک‌شنبه

۵ دی

مقاومت البرز ۱ ۲ کراپ الوند

مقاومت: مهدی نوروزی

کراپ: مسلم اولادقباد، مهدی جاوید

مربی کراپ  

یک‌شنبه

۵ دی

سن ایچ ۱۱ ۳ ملی حفاری

سن ایچ: علی مروتی (۴ گل)، محمد گراوند (۳ گل)، مهدی عامری، پژمان بهادیوند، مجتبی حسن‌‌نژاد، محمد امیرحسینی

حفاری: روح‌الله قنبری (۳ گل)، هاشم شیرعلی

   

یک‌شنبه

۵ دی

سپاهان ۰ ۳ گیتی پسند گیتی پسند: فرهاد  توکلی، مسعود یوسف، سعبد احمدعباسی مربی سپاهان

مربی گیتی پسند

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته پانزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۰ دی

فردوس قم ۲ ۲ فولاد زرند

فردوس: سیدمصطفی موسوی‌خواه، مسعود عباسی

فولاد زرند: داود خسروی، حسین اکبرزاده

   

جمعه

۱۰ دی

شهروند ساری ۳ ۷ زندی بتن

شهروند: محمدتقی علیزاده (۲ گل)، بهنام فعال

زندی بتن: رضا سپندار (۲ گل)، مراد ناظری (۲ گل)، مهدی دهقان‌نژاد، سامان قزوینی‌پور، رشید قلی‌پور

  گزارش تصویری

جمعه

۱۰ دی

کراپ الوند ۱ ۰ فرش آرا کراپ: هاشم فرج‌زاده (گل‌بخودی)

مربی کراپ

مربی فرش آرا

گزارش تصویری

جمعه

۱۰ دی

مس سونگون ۳ ۳ سن ایچ

مس سونگون: فارینها، سالار آقاپور، علیرضا عسگری‌کهن

سن ایچ: حمید رشیدی، وحید ندری، علی مروتی

مربی مس

مربی سن ایچ

گزارش تصویری

جمعه

۱۰ دی

گیتی پسند ۳ ۶ مقاومت البرز

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)، فرهاد توکلی

مقاومت: علیرضا ابوالقاسمی‌فرد (۳ گل)، شهاب طالبی (۲ گل)، ابوالفضل افضلی

مربی گیتی

مربی مقاومت

گزارش تصویری

جمعه

۱۰ دی

ملی حفاری ۳ ۳ چیپس کامل

حفاری: شایان بنادری، روح‌الله قنبری، هاشم شیرعلی

چیپس: ناصر حاجی، محمدرضا پیکان، سینا هادیان

   

جمعه

۱۰ دی

راگا ۱ ۵ سپاهان

راگا: فرهاد فلامرزی

سپاهان:رضا آبگون (۲ گل)، میلاد چراغی، امیررضا خون‌جهان، بابک نصیری

   

 

——————————————

هفته شانزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۱۵ دی

زندی بتن ۲ ۲ فردوس قم

زندی بتن: مراد ناظری، عبدالرحمان سارانی

فردوس: مسعود عباسی، فرزین مهری

  گزارش تصویری

چهارشنبه

۱۵ دی

فولاد زرند ۲ ۶ کراپ الوند

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)

کراپ: محمد شجری (۲ گل)، مسلم رستمی‌ها، مسلم اولادقباد، علیرضا رفیعی‌پور، مهدی جاوید

مربی فولاد زرند گزارش تصویری

چهارشنبه

۱۵ دی

سن ایچ ۵ ۱ شهروند ساری

سن ایچ: علی مروتی (۳ گل)، پژمان بهادیوند، وحید ندری

شهروند: محمدتقی علیزاده

   

چهارشنبه

۱۵ دی

فرش آرا ۳ ۵ گیتی پسند

فرش آرا: امیرحسین داودی، حامد عبداللهی، فرشاد کلاه‌کج

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، مهدی کریمی، مسعود یوسف، محمدرضا سنگ‌سفیدی

مربی فرش  

چهارشنبه

۱۵ دی

چیپس کامل ۱ ۲ مس سونگون

چیپس: محمد عیدی

مس سونگون: محمدحسین درخشانی، حمزه کدخدایی

  گزارش تصویری

چهارشنبه

۱۵ دی

مقاومت البرز ۶ ۲ راگا

مقاومت: شهاب طالبی (۲ گل)، علیرضا ابوالقاسمی‌فرد، بهروز عظیمی، مهدی نوروزی، مرتضی عزتی

راگا: مرتضی فرزانیان، مسعود فلاحی

   

چهارشنبه

۱۵ دی

سپاهان ۲ ۲ ملی حفاری

سپاهان: امیررضا خون‌جهان، روح‌الله قنبری (گل‌بخودی)

ملی حفاری: روح‌الله قنبری، هومن یعقوبی‌نژاد

مربی سپاهان

مربی حفاری

 

 

——————————————

 

هفته هفدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲۱ دی

فردوس قم ۳ ۴ کراپ الوند

فردوس: سعید قلندری، مسعود عباسی، شهاب بشری

کراپ: مسلم اولادقباد، مهدی جاوید، حمیدرضا ره‌انجام، محمد شجری

مربی کراپ گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲۱ دی

زندی بتن ۳ ۷ سن ایچ

زندی بتن: محسن لطفی، مراد ناظری، سامان قزوینی‌پور

سن ایچ: محمد گراوند (۲ گل)، وحید ندری، پژمان بهادیوند، علی مروتی، محمدطاها نعمتیان، مهدی عامری

   

سه‌شنبه

۲۱ دی

گیتی پسند ۷ ۲ فولاد زرند

گیتی پسند: مسعود یوسف، علیرضا وفایی، فرهاد توکلی، مهدی کریمی، علی‌اصغر حسن‌‌زاده، سعید احمدعباسی، طاها مرتضوی

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده، کامبیز گمرکی

مربی گیتی  

سه‌شنبه

۲۱ دی

شهروند ساری ۲ ۲ چیپس کامل

شهروند: بهنام فعال (۲ گل)

چیپس: محسن باغیشنی، محمدرضا پیکان

   

سه‌شنبه

۲۱ دی

راگا ۲ ۳ فرش آرا

راگا: هاشم فرج‌زاده (گل‌بخودی)، الیاس براتی

فرش آرا: امیرحسین داودی (۲ گل)، سینا اسدی

   

سه‌شنبه

۲۱ دی

مس سونگون ۲ ۳ سپاهان

مس: حمید احمدی، محمدحسین درخشانی

سپاهان: میلاد چراغی، امیررضا خون‌جهان، رضا آبگون

مربی مس گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲۱ دی

ملی حفاری ۲ ۳ مقاومت البرز

ملی حفاری: محمد ربی‌هاوی، حسین فهیمی

مقاومت: بهروز عظیمی، مرتضی عزتی، سهیل جامدی

   

 

——————————————

هفته هجدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۶ دی

سن ایچ ۲ ۲ فردوس قم

سن ایچ: مهدی عامری، علی مروتی

فردوس: سیدمصطفی موسوی‌خواه، محمد برزگر

   

یک‌شنبه

۲۶ دی

کراپ الوند ۶ ۴ گیتی پسند

کراپ: مسلم اولادقباد (۲ گل)، محمد نجف‌زنگی (۲ گل)، علی عابدین، علیرضا رفیعی‌پور

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۲ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده، مسعود یوسف

   

یک‌شنبه

۲۶ دی

چیپس کامل ۱ ۷ زندی بتن

چیپس: محسن باغیشنی

زندی بتن: سجاد امانی (۲ گل)، عبدالرحمان سارانی (۲ گل)، رضا سپندار (۲ گل)، ابوالفضل مینویی

   

یک‌شنبه

۲۶ دی

فولاد زرند ۳ ۰ راگا فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، حسین اکبرزاده    

یک‌شنبه

۲۶ دی

سپاهان ۲ ۰ شهروند ساری سپاهان: بابک نصیری، محسن منتظمی    

یک‌شنبه

۲۶ دی

فرش آرا ۵ ۴ ملی حفاری

فرش آرا: حامد عبداللهی (۲ گل)، میلاد قنبرزاده (۲ گل)، سینا ممبینی

ملی حفاری: هاشم شیرعلی، مجتبی مریدی‌زاده، سعید ممبینی، روح‌الله قنبری

   

یک‌شنبه

۲۶ دی

مقاومت البرز ۴ ۱ مس سونگون

مقاومت: مرتضی عزتی (۲ گل)، سهیل جامدی، شهاب طالبی

مس سوگون: محمدحسین درخشانی

   

 

——————————————

هفته نوزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱ بهمن

فردوس قم ۱ ۷ گیتی پسند

فردوس: مهدی رضاییان

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۳ گل)، سعید احمدعباسی (۲ گل)، میثم خیام، طاها مرتضوی

   

جمعه

۱ بهمن

سن ایچ ۵ ۰ چیپس کامل سن ایچ: علی مروتی، فرشید نادری، مجتبی حسن‌نژاد، پژمان بهادیوند، حمید رشیدی    

جمعه

۱ بهمن

راگا ۱ ۳ کراپ الوند

راگا: مرتضی فرزانیان

کراپ: علی عابدین، مسلم رستمی‌ها، محمد شجری

   

جمعه

۱ بهمن

زندی بتن ۴ ۰ سپاهان زندی بتن: عبدالرحمان سارانی (۲ گل)، مراد ناظری، سامان قزوینی‌پور    

جمعه

۱ بهمن

ملی حفاری ۳ ۲ فولاد زرند

ملی حفاری: سعید ممبینی، مجتبی مریدی‌زاده، هاشم شیرعلی

فولاد زرند: احمد ابراهیمی، کامبیز گمرکی

   

جمعه

۱ بهمن

شهروند ساری ۳ ۶ مقاومت البرز

شهروند: بلال اسماعیلی، احمد دستیاران، مهدی نوروزی (گل‌بخودی)

مقاومت: مرتضی عزتی (۳ گل)، ابوالفضل افضلی، عرفان حسین‌زاده، علیرضا ابوالقاسمی

   

جمعه

۱ بهمن

مس سونگون ۴ ۲ فرش آرا

مس سونگون: جان گائوش، مجتبی پارساپور، سالار آقاپور، سعید تقی‌زاده

فرش آرا: سعید سروری (۲ گل)

   

 

——————————————

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.