لیگ برتر ۱۴۰۱

به ‌روز رسانی: ساعت ۱۸:۰۰ جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱


جدول رده‌بندی

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مس سونگون ورزقان۱۶۱۴۰۲۷۷۳۸۳۹۴۲
۲کراپ الوند ایرانیان۱۶۱۱۱۴۴۰۲۹۱۱۳۴
۳صنایع گیتی پسند اصفهان۱۶۱۰۳۳۷۰۳۷۳۳۳۳
۴سن ایچ ساوه۱۶۹۴۳۴۷۴۱۶۳۱
۵گهر زمین سیرجان۱۶۹۱۶۶۰۵۱۹۲۸
۶فولاد زرند ایرانیان۱۶۷۱۸۴۲۴۵۲۲
۷فرش آرا مشهد۱۶۶۳۷۳۸۴۱۲۱
۸سفیر گفتمان تهران۱۶۶۳۷۳۸۵۴-۱۶۲۱
۹زندی بتن کلاردشت۱۶۵۴۷۵۰۵۲۱۹
۱۰صنایع پشتیبان هرمزگان۱۶۵۳۸۴۰۴۲۱۸
۱۱آنا صنعت پاسارگاد قم۱۶۵۳۸۲۸۴۰-۱۲۱۸
۱۲قند کاترین آمل۱۶۵۲۹۴۲۵۲-۱۰۱۷
۱۳مقاومت البرز۱۶۲۵۹۴۰۵۲-۱۲۱۱
۱۴رکن آذین خاورمیانه مشهد۱۶۱۱۱۴۳۰۶۸-۳۸۴

 


برترین گل‌زنان

۲۱ گل:

مهدی جاوید (مس سونگون ورزقان)

 

۲۰ گل:

پوریا گلشنی (گهر زمین سیرجان)

 

۱۶ گل:

علی مروتی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

 

۱۳ گل:

علی‌اصغر حسن‌زاده (صنایع گیتی پسند اصفهان)

سامان قزوینی‌پور (زندی بتن کلاردشت)

بهروز عظیمی (مقاومت البرز)

 

۱۲ گل:

بهمن جعفری (فرش آرا مشهد)

 

۱۱ گل:

روح‌الله ایثاری (سن ایچ ساوه)

 

۱۰ گل:

محمدرضا کرد و علی اسمعیلی (زندی بتن کلاردشت)

مهدی دهقان‌نژاد (قند کاترین آمل)

سالار آقاپور (مس سوتگون ورزقان)

 

۹ گل:

کامبیز گمرکی (فولاد زرند ایرانیان)

بهروز اسدی (گهر زمین سیرجان)

 

۸ گل:

مانی قانع (رکن آذین صنعت خاورمیانه مشهد)

شهاب طالبی (کراپ الوند ایرانیان)

پژمان بهادیوند (سن ایچ ساوه)

 

۷ گل:

محمد عیدی (رکن آذین صنعت خاورمیانه مشهد)

سعید احمدعباسی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

محمدامین شجاعی‌فر (گهر زمین سیرجان)

مجتبی پارساپور (مس سونگون ورزقان)

امین نصرالله‌زاده (فولاد زرند ایرانیان)

رضا سپندار (سن ایچ ساوه)

 

۶ گل:

۱۲ بازیکن

 

۵ گل:

۱۱ بازیکن

 

۴ گل:

۱۷ بازیکن

 

۳ گل:

۲۰ بازیکن

 

۲ گل:

۲۴ بازیکن

 

یک گل:

۳۹ بازیکن

 

گل بخودی:

۱۷ گل (۱۶ بازیکن)

 


هفته اول

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ تیر

گیتی پسند  ۹  ۰  سفیر  گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۴ گل)، سعید احمدعباسی (۲ گل)، علی مروتی (۲ گل)، مهدی کریمی

 مربی گیتی

مربی سفیر

گزارش تصویری

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ تیر

فولاد زرند   ۱ ۲  فرش آرا 

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده

فرش آرا: بهمن جعفری، قدرت بهادری

  گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

گهر زمین   ۳ ۱  چیپس کامل 

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر، مجید حاجی‌بنده، بهروز اسدی

چیپس کامل: مانی قانع

  گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

زندی بتن   ۲  ۶ مس سونگون 

زندی بتن: علی اسمعیلی، محمدرضا کرد

مس سونگون: محمدرضا سنگ‌سفیدی (۲ گل)، مهدی جاوید (۲ گل)، محمد طاهری، حمزه کدخدایی

   

جمعه

۲۴ تیر

کراپ   ۳  ۱ کاترین 

کراپ: علیرضا جوان، علی اکرمی، شهاب طالبی

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد

مربی کراپ

مدیرفنی کاترین

گزارش تصویری

گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

سن ایچ   ۵  ۱ مقاومت 

سن ایج: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، شهاب بشری‌دوست، رضا سپندار، فرشید نادری

مقاومت: پژمان بهادیوند (گل‌بخودی)

   

جمعه

۲۴ تیر

فردوس  ۱  ۱  صنایع 

فردوس: محمد رحمتی

صنایع: هاشم فرج‌زاده (گل‌بخودی) 

 مربی فردوس

مربی صنایع

گزارش تصویری 

 

——————————————

هفته دوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ تیر

فولاد زرند  ۴  ۲  گهر زمین

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده، کامبیز گمرکی، امیرحسین غلامی، جواد محمدی

گهر زمین: محمد بیضایی‌نژاد، پوریا گلشنی

  گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

مس سونگون  ۸   ۳ چیپس کامل

مس سونگون: فرهاد فخیم (۳ گل)، مهدی جاوید، محمدرضا سنگ سفیدی، مجتبی پارساپور، سالار آقاپور، سجاد رضوانی (گل‌بخودی)

چیپس کامل: مانی قانع (۲ گل)، سجاد امانی

مربی مس

گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

فرش آرا  ۱  ۳  کراپ

فرش آر: قدرت بهادری

کراپ: سعید افشاری، محمد نجف‌زنگی، قدرت بهادری (گل‌بخودی)

مربی فرش 

مربی کراپ

گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

مقاومت   ۱  ۱ زندی بتن

مقاومت: سیداحسان سهیلی‌مقدم

زندی بتن: علی اسمعیلی

   

چهارشنبه

۲۹ تیر

کاترین  ۳   ۳ فردوس

کاترین: حسام‌الدین بابائی نیک (۲ گل)، امیررضا خون‌جهان

فردوس: فرهاد فلامرزی، هاشم فرج‌زاده، رضا آبگون (گل‌بخودی)

مربی کاترین

مربی فردوس

گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ تیر

سفیر  ۱   ۳ سن ایچ 

سفیر: علیرضا بیات

سن ایچ: رضا سپندار (۲ گل)، محمدطاها تعمتیان

   

چهارشنبه

۲۹ تیر

صنایع ۲  ۱  گیتی پسند

صنایع: علی جوذری، جعفر نجفی

گیتی پسند: مهدی کریمی 

 مربی صنایع

مربی گیتی

 

 

——————————————

هفته سوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

گهر زمین   ۳  ۱ مس سونگون

گهر زمین: پوریا گلشنی (۲ گل)، بهروز اسدی

مس سونگون: مهدی جاوید

مربی مس

 

گزارش تصویری 

دوشنبه

۳ مرداد

کراپ   ۲  ۱ فولاد زرند

کراپ: علیرضا رفیعی‌پور، حمیدرضا ره‌انجام

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده

   گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

چیپس کامل ۲  ۲  مقاومت

چیپس کامل: محمد عیدی، امیررضا خوانچه‌زرین

مقاومت: بهروز عظیمی، عرفان حسین‌زاده

مربی چیپس

مربی مقاومت 

گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

فردوس   ۴  ۲ فرش آرا

فردوس: مهدی وفایی، سعید قلندری، محمد هاتفی، فرهاد فلامرزی

فرش آرا: حمید قهرمانی، سعید ممبینی

مربی فردوس

مربی فرش

 

دوشنبه

۳ مرداد

زندی بتن ۲  ۲  سفیر

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور (۲ گل)

سفیر: علیرضا بیات، مرتضی فرزانیان 

   

دوشنبه

۳ مرداد

گیتی پسند  ۴  ۲ کاترین

گیتی پسند: علی مروتی (۳ گل)، سعید احمدعباسی

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد، عبدالرحمان سارانی 

مربی گیتی

مربی کاترین

گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

سن ایچ  ۴  ۳ صنایع

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، رضا سپندار، پژمان بهادیوند

صنایع: حسین رحیمی، حسن محمدی، علی جوذری

   

 

——————————————

هفته چهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

کراپ   ۵  ۳ گهر زمین

کراپ: سعید مومنی، محمد نجف‌زنگی، شهاب طالبی، علی اکرمی، علیرضا جوان

گهر زمین: بهروز اسدی، مجید حاجی‌بنده، مجید خزائی

  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

مقاومت ۰   ۱ مس سونگون مس سونگون: سالار آقاپور  مربی مس   

یک‌شنبه

۹ مرداد

فولاد زرند ۵   ۰ فردوس فولاد زرند: داود خسروی (۲ گل)، حسین اکبرزاده، کامبیز گمرکی، احمد ابراهیمی  مربی فردوس  

یک‌شنبه

۹ مرداد

سفیر ۴   ۳ چیپس کامل

سفیر: مسلم رستمی‌ها (۲ گل)، الیاس براتی، علیرضا بیات

چیپس کامل: محمد عیدی (۳ گل) 

   

یک‌شنبه

۹ مرداد

فرش آرا ۲   ۳ گیتی پسند

فرش آرا: بهمن جعفری (۲ گل)

گیتی پسند: مسعود یوسف، مهدی کریمی، علیرضا وقایی

مربی گیتی  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

صنایع ۵  ۳  زندی بتن

صنایع: محمد بنی‌اسدی (۳ گل)، علی جوذری، محمدحسین بازیار

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور (۲ گل)، محمود محمودی

   

یک‌شنبه

۹ مرداد

کاترین ۲  ۳  سن ایچ

کاترین: صادق زیوری، مهدی عامری (گل‌بخودی)

سن ایچ: وحید ندری، محمدطاها نعمتیان، پژمان بهادیوند 

مربی کاترین

مربی سن ایچ 

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته پنجم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۴ مرداد

گهر زمین ۸  ۴ مقاومت

گهر زمین: پوریا گلشنی (۳ گل)، محمدامین شجاعی‌فر، بهروز اسدی، امین رضائی، محمد بیضایی‌نژاد، مجید خزائی

مقاومت: سهیل جامدی (۲ گل)، شایان بنادری، علی ابراهیمی

   

جمعه

۱۴ مرداد

فردوس  ۰  ۲ کراپ کراپ: مهران عالیقدر، شهاب طالبی  مربی کراپ گزارش تصویری 

جمعه

۱۴ مرداد

مس سونگون ۷   ۱ سفیر

مس سونگون: سالار آقاپور، مجتبی پارساپور، بلال اسماعیلی، مهدی جاوید، محمد حاجی‌زاده، فرهاد فخیم، حمزه کدخدایی

سفیر: مسلم رستمی‌ها 

  گزارش تصویری

جمعه

۱۴ مرداد

گیتی پسند ۶   ۳ فولاد زرند

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۳ گل)، مهدی کریمی، علی مروتی، مصطفی احمدی (گل‌بخودی)

فولاد زرند: داود خسروی (۲ گل)، سپهر محمدی (گل‌بخودی)

مربی گیتی

 مربی فولاد

گزارش تصویری 

جمعه

۱۴ مرداد

چیپس کامل ۱  ۲ صنایع

چیپس کامل: سینا هادیان

صنایع: محمدحسین بازیار، علیرضا صابری

  گزارش تصویری 

جمعه

۱۴ مرداد

سن ایچ  ۱ ۱  فرش آرا

سن ایچ: رضا سپندار

قرش آرا: قدرت بهادری 

   

جمعه

۱۴ مرداد

زندی بتن ۵  ۲  کاترین

زندی بتن: علی آقامحمدی (۲ گل)، سامان قزوینی‌پور، ابوالفضل افضلی، محمدرضا کرد

کاترین: امیرحسین زینلی (۲ گل)

مربی زندی بتن

مربی کاترین

 گزارش تصویری

 

——————————————

هفته ششم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۱ مرداد

فردوس  ۱  ۴ گهر زمین

فردوس: سعید قلندری

گهر زمین: مجید حاجی‌بنده، مجید خزائی، بهروز اسدی، سیدفخرالدین موسوی (گل‌بخودی)

   

جمعه

۲۱ مرداد

سفیر  ۴  ۳ مقاومت

سفیر: مسلم رستمی‌ها (۲ گل)، بهنام فعال، الیاس براتی

مقاومت: عرفان حسین‌زاده، شایان بنادری، بهروز عظیمی 

   

جمعه

۲۱ مرداد

کراپ  ۳  ۳ گیتی پسند

کراپ: شهاب طالبی، علیرضا جوان، محمد نجف‌زنگی

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی (۲ گل)، سعید احمدعباسی 

  گزارش تصویری

جمعه

۲۱ مرداد

صنایع ۴   ۷ مس سونگون

صنایع: جعفر نجفی، حسین رحیمی، علی جوذری، محمد بنی‌اسدی

مس سونگون: مهدی جاوید (۳ گل)، سالار آقاپور (۲ گل)، حسین سبزی، بلال اسماعیلی

مربی مس  گزارش تصویری

جمعه

۲۱ مرداد

فولاد زرند ۱   ۲ سن ایچ

فولاد زرند: میلاد چراغی

سن ایچ: پژمان بهادیوند، فرشید نادری 

   

جمعه

۲۱ مرداد

کاترین ۶   ۳ چیپس کامل

کاترین: مسعود عباسی (۳ گل)، امیرحسین زینلی، عبدالرحمان سارانی، محمدتقی علیزاده

چیپس کامل: سجاد امانی، امید رخشانی، مانی قانع 

مربی کاترین  گزارش تصویری

جمعه

۲۱ مرداد

فرش آرا ۲   ۲ زندی بتن

فرش آرا: بهمن جعفری، محمدرضا احمدی

زندی بتن: محمدرضا کرد (۲ گل) 

 مربی زندی بتن  گزارش تصویری

 

——————————————

هفته هفتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ مرداد

گهر زمین  ۱ ۱  سفیر

گهر زمین: پوریا گلشنی

سفیر: مسلم رستمی‌ها

   

چهارشنبه

۲۶ مرداد

گیتی پسند ۲  ۰  فردوس گیتی پسند: ابوالقاسم عروجی، علی مروتی

 مربی گیتی

مربی فردوس

گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ مرداد

مقاومت  ۱ ۱  صنایع

مقاومت: علی ابراهیمی

صنایع: محمدحسین بازیار

   

چهارشنبه

۲۶ مرداد

سن ایچ  ۴  ۲ کراپ

سن ایچ: رضا سپندار (۲ گل)،محمدطاهای نعمتیان، پژمان بهادیوند

کراپ: محمد نجف‌زنگی، سعید افشاری

   

چهارشنبه

۲۶ مرداد

مس سونگون  ۵  ۲ کاترین

مس سونگون: سالار آقاپور (۲ گل)، مجتبی پارساپور، مهدی جاوید، بلال اسماعیلی

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد، عبدالرحمان سارانی

مربی مس

مربی کاترین 

گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۶ مرداد

زندی بتن  ۵ ۳ فولاد زرند

زندی بتن: علی اسمعیلی (۲ گل)، محسن لطفی، محمدرضا کرد، مهدی آهنگری

فولاد زرند: محمد یقین‌لو، مصطفی احمدی، امین نصرالله‌زاده 

   

چهارشنبه

۲۶ مرداد

چیپس کامل  ۲ ۵  فرش آرا

چیپس کامل: سجاد امانی، مانی قانع

فرش آرا: بهمن جعفری (۲ گل)، سعید ممبینی، قدرت بهادری، جامد عبداللهی

  گزارش تصویری 

 

——————————————

هفته هشتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

گیتی پسند ۸ ۴  گهر زمین

گیتی پسند: علی مروتی (۳ گل)، مسعود یوسف،میثم خیام، فرهاد توکلی، علی‌اصغر حسن‌زاده، محمدامین شجاعی‌فر (گل‌بخودی)

گهر زمین: ابوالفضل حسینی (۲ گل)، پوریا گلشنی، مجید خزائی

مربی گیتی

مربی گهر

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

صنایع ۴  ۰  سفیر صنایع: محمدرضا دهقانی، علی جوذری، محمدحسین بازیار، حسین رحیمی مربی صنایع  

سه‌شنبه

۱ شهریور

فردوس  ۲ ۲ سن ایچ

فردوس: مهدی وفایی، شهاب بشری‌پوست (گل‌بخودی)

سن ایچ: مهدی عامری، مهدی اسدشیر

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

کاترین  ۵  ۴ مقاومت

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد، عبدالرحمان سارانی، حسام‌الدین بابائی نیک، مسعود عباسی، علی ابراهیمی (گل‌بخودی)

مقاومت: بهروز عظیمی (۲ گل)، سهیل جامدی، منصور رفیع‌نیا

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

کراپ  ۲  ۱ زندی بتن

کراپ: علیرضا رفیعی‌پور، شهاب طالبی

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

فرش آرا  ۳ ۴ مس سونگون

فرش آرا: محمدرضا احمدی، سعید سروری، بهمن جعفری

مس سونگون: مهدی جاوید (۳ گل)، مرتضی عزتی

  گزارش تصویری

سه‌شنبه

۱ شهریور

فولاد زرند  ۴ ۳ چیپس کامل

فولاد زرند: حسین اکبرزاده (۲ گل)، کامبیز گمرکی، جواد محمدی

چیپس کامل: مانی قانع (۲ گل)، محمد عیدی

   

 

——————————————

هفته نهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مهر

گهر زمین ۵ ۲  صنایع

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر (۲ گل)، پوریا گلشنی، بهروز اسدی، محمد بیضایی‌نژاد

صنایع: محمد بنی‌اسدی، سبحان شراعی

  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مهر

سفیر ۴ ۴  قند کاترین

سفیر: علی خلیلوند (۲ گل)، مرتضی فرزانیان، بهنام فعال

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، مسعود عباسی (۲ گل)

مربی سفیر گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۴ مهر

مقاومت ۵ ۲ فرش آرا

مقاومت: بهروز عظیمی (۴ گل)، سهیل جامدی

فرش آرا: حامد عبداللهی (۲ گل)

   

دوشنبه

۲۵ مهر

سن ایچ  ۳ ۳ گیتی پسند

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، مهدی اسدشیر

گیتی پسند: علی مروتی، علی‌اصغر حسن‌زاده، محمدحسین درخشانی

   

دوشنبه

۲۵ مهر

رکن آذین

 ۱ ۴ کراپ

رکن آذین: حمیدرضا مرادیان

کراپ: شهاب طالبی، محمد نجف‌زنگی، علیرضا جوان، علی اکرمی

مربی رکن آذین

مربی کراپ

گزارش تصویری

دوشنبه

۲۵ مهر

زندی بتن ۵ ۱ آنا صنعت

زندی بتن: محمدرضا کرد (۳ گل)، علی اسمعیلی، ابوالفضل افضلی

آنا صنعت: مهدی وفایی

  گزارش تصویری

دوشنبه

۲۵ مهر

مس سونگون  ۴ ۱ فولاد زرند

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)، مجتبی پارساپور، حمزه کدخدایی

فولاد زرند: کامبیز گمرکی

مریی مس

مربی زرند

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته دهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۳۰ مهر

قند کاترین ۴ ۲ صنایع

قند کاترین: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، امیرحسین زینلی، امیررضا خون‌جهان

صنایع: محمدحسین بازیار، سبحان شراعی

   

شنبه

۳۰ مهر

فرش آرا ۳ ۲  سفیر

فرش آرا: بهمن جعفری (۲ گل)، قدرت بهادری

سفیر: الیاس براتی، امین مجیدی‌پور

   

یک‌شنبه

۱ آبان

سن ایچ ۸ ۳ گهر زمین

سن ایچ: مهدی اسدشیر (۳ گل)، فرشید نادری (۲ گل)، روح‌الله ایثاری، سینا پرکاس، شهاب بشری‌دوست

گهر زمین: پوریا گلشنی (۲ گل)، محمدامین شجاعی‌فر

   

یک‌شنبه

۱ آبان

گیتی پسند  ۷ ۳ زندی بتن

گیتی پسند: علی مروتی (۲ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، محمدحسین درخشانی، فرهاد توکی، علی آقااحمدی (گل‌بخودی)

زندی بتن: علی اسمعیلی (۲ گل)، ابوالفضل افضلی

   

یک‌شنبه

۱ آبان

آنا صنعت

 ۴ ۱ رکن آذین

آنا صنعت: سعید قلندری، هاشم فرج‌زاده، مهدی کبیری، سعید قاسمی

رکن آذین: میثم برمشوری

   

یک‌شنبه

۱ آبان

فولاد زرند ۴ ۴ مقاومت

فولاد زرند: کامبیز گمرگی (۲ گل)، جواد محمدی (۲ گل)

مقاومت: بهروز عظیمی (۲ گل)، علیرضا بهلولی، عرفان حسین‌زاده

   

یک‌شنبه

۱ آبان

کراپ  ۳ ۴ مس سونگون

کراپ: حمیدرضا ره‌انجام (۲ گل)، علی عابدین

مس سونگون: حمید احمدی، سالار آقاپور، مهدی جاوید، مجتبی پارساپور

   

 

——————————————

هفته یازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۶ آبان

گهر زمین ۱ ۲ قند کاترین

گهر زمین: پوریا گلشنی، بهروز اسدی

قند کاترین: سعید تقی‌زاده

   

جمعه

۶ آبان

زندی بتن ۱ ۱ سن ایچ

زندی بتن: علی اسمعیلی

سن ایچ: پژمان بهادیوند

   

جمعه

۶ آبان

صنایع ۰ ۰ فرش آرا      

جمعه

۶ آبان

رکن آذین  ۰ ۲ گیتی پسند

گیتی پسند: علیرضا عسگری‌کهن، ابوالفضل حسن‌خانی

   

جمعه

۶ آبان

سفیر

۳ ۴ فولاد زرند

سفیر: علی خلیلوند، مرتضی فرزانیان، امین مجیدی‌پور

فولاد زرند: کامبیز گمرکی (۲ گل)، امین نصرالله‌زاده، مصطفی احمدی

   

جمعه

۶ آبان

مقاومت ۱ ۲ کراپ

مقاومت: بهروز عظیمی

کراپ: حمیدرضا ره‌انجام، علیرضا رفیعی‌پور

   

جمعه

۶ آبان

مس سونگون  ۷ ۲ آنا صنعت

مس سونگون: بابک نصیری (۲ گل)، سالار آقاپور، مجتبی پارساپور، حمزه کدخدایی، بلال اسماعیلی، مرتضی عزتی

آنا صنعت: محمد هاتفی، مهدی وفایی

   

 

——————————————

هفته دوازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۲ آبان

زندی بتن ۵ ۳ گهر زمین

زندی بتن: علی اسمعیلی (۳ گل)، سامان قزوینی‌پور (۲ گل)

گهر زمین: پوریا گلشنی (۲ گل)، بهروز اسدی

   

پنج‌شنبه

۱۲ آبان

کراپ ۲ ۰ سفیر

کراپ: علیرضا جوان، شهاب طالبی 

   

پنج‌شنبه

۱۲ آبان

فولاد زرند ۲ ۱ صنایع

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده، هاشم شیرعلی

صنایع: مصطفی احمدی (گل‌بخودی)

   

جمعه

۱۳ آبان

گیتی پسند ۷ ۳ مس سونگون

گیتی پسند: علی مروتی (۲ گل)، مهدی کریمی، علیرضا وفایی، علی‌اصغر حسن‌زاده، فرهاد توکلی، علیرضا صمیمی (گل‌بخودی)

مس سونگون: مجتبی پارساپور، حمید احمدی، مرتضی عزتی

   

جمعه

۱۳ آبان

آنا صنعت

۲ ۰ مقاومت

آنا صنعت: هاشم فرج‌زاده، محمد رحمتی

   

جمعه

۱۳ آبان

سن ایچ ۴ ۲ رکن آدین

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، فرشید نادری، پژمان بهادیوند

رکن آذین: محمد عیدی، متین محمدپور

   

جمعه

۱۳ آبان

فرش آرا ۳ ۴ قند کاترین

فرش آرا: بهمن جعفری (۲ گل)، امیرحسین داودی

قند کاترین: عبدالرحمان سارانی، مهدی دهقان‌نژاد، مسعود محمدی، امیررضا خون‌جهان

   

 

——————————————

هفته سیزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۹ آبان

سفیر ۱ ۰ آنا صنعت

سفیر: علی رهنما

   

پنج‌شنبه

۱۹ آبان

مس سونگون ۶ ۱ سن ایچ

مس سوگون: مهدی جاوید، سالار آقاپور، مجتبی پارساپور، مرتضی عزتی، حمید احمدی، حسین سبزی

سن ایچ: مهدی عامری

   

پنج‌شنبه

۱۹ آبان

مقاومت ۳ ۳ گیتی پسند

مقاومت: سهیل جامدی، علی ابراهیمی، مهدی نوروزی

گیتی پسند: فرهاد توکلی (۲ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده

   

پنج‌شنبه

۱۹ آبان

رکن آذین ۴ ۳ زندی بتن

رکن آذین: محمدرضا رحمان‌نیا (۲ گل)، میثم برمشوری، سجاد رضوانی

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور (۲ گل)، محمدرضا کرد

   

جمعه

۲۰ آبان

گهر زمین

۶ ۳ فرش آرا

گهر زمین: پوریا گلشنی (۳ گل)، مجید حاجی‌بنده، مسلم حیدری، بهروز اسدی

فرش آرا: بهروز جعفری، محمدرضا احمدی، امیرحسین داودی

   

جمعه

۲۰ آبان

قند کاترین ۱ ۳ فولاد زرند

قند کاترین: مهدی دهقان‌نژاد

فولاد زرند: هاشم شیرعلی (۲ گل)، امین نصرالله‌زاده

   

جمعه

۲۰ آبان

صنایع ۱ ۲ کراپ

صنایع: حسین رحیمی

کراپ: شهاب طالبی، مهران عالیقدر

   

 

——————————————

هفته چهاردهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۳ آذر

رکن آذین ۰ ۴ گهر زمین

گهر زمین: ابوالفضل حسینی (۲ گل)، محمدامین شجاعی‌فر

   

پنج‌شنبه

۳ آذر

قند کاترین ۲ ۳ کراپ

قند کاترین: عبدالرحمان سارانی، سعید تقی‌زاده

کراپ: علیرضا رفیعی‌پور، مهران عالیقدر، علی عابدین

   

پنج‌شنبه

۳ آذر

سفیر ۵ ۳ گیتی پسند

سفیر: محمد اسدشیر (۲ گل)، علی خلیلوند، مرتضی فرزانیان، الیاس براتی

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده، فرهاد فخیم، علیرضا عسگری‌کهن

   

جمعه

۴ آذر

مس سونگون ۴ ۲ زندی بتن

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)، مرتضی عزتی، حمید احمدی

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور، اکبر کاظمی

   

جمعه

۴ آذر

مقاومت

۱ ۳ سن ایچ

مقاومت: علیرضا بهلولی

سن ایچ: پژمان بهادریوند (۲ گل)، فرشید نادری

   

جمعه

۴ آذر

فرش آرا ۳ ۱ فولاد زرند

فرش آرا: سعید ممبینی (۲ گل)، سعید سروری

فولاد زرند: جواد محمدی

   

جمعه

۴ آذر

صنایع ۲ ۳ آنا صنعت

صنایع: محمد بنی‌اسدی، امیرحسین دهقانی

آنا صنعت: سوران بالکانه، بهداد شیخ‌احمدی، محمد بنی‌اسدی (گل‌بخودی)

   

 

——————————————

هفته پانزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۹ آذر

گهر زمین ۷ ۳ فولاد زرند

گهر زمین: پوریا گلشنی (۳ گل)، مسلم حیدری (۲ گل)، محمدامین شجاعی‌فر، مجید خزائی

فولاد زرند: کامبیز گمرکی، جواد محمدی، امیرحسین غلامی

   

چهارشنبه

۹ آذر

رکن آذین ۲ ۶ مس سونگون

رکن آذین: مانی قانع، محمد عیدی

مس سونگون: مهدی جاوید (۳ گل)، مرتضی عزتی، بابک نصیری، حمید احمدی

   

چهارشنبه

۹ آذر

کراپ ۲ ۴ فرش آرا

کراپ: علیرضا جوان، میثم خیام

فرش آرا: سعید ممبینی (۲ گل)، قدرت بهادری، حامد عبداللهی

   

چهارشنبه

۹ آذر

زندی بتن ۷ ۳ مقاومت

زندی بتن: محسن لطفی (۳ گل)، سامان قزوینی‌پور، محمدرضا کرد، اکبر کاظمی، منوچهر زاهدی

مقاومت: بهروز عظیمی (۲ گل)، حسام‌الدین بابائی نیک

   

چهارشنبه

۹ آذر

سن ایچ

۳ ۴ سفیر

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، کیانوش شیرپور

سفیر: مرتضی فرزانیان، علی خلیلوند، علیرضا بیات، بهنام فعال

   

چهارشنبه

۹ آذر

آنا صنعت ۴ ۱ قند کاترین

آنا صنعت: بهداد شیخ‌احمدی (۲ گل)، محمد هاتفی، علی محب‌علیان

قند کاترین: سعید تقی‌زاده

   

چهارشنبه

۹ آذر

گیتی پسند ۷ ۲ صنایع

گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، علیرضا وفایی (۲ گل)، علی مروتی، فرهاد توکلی، علیرضا عسگری‌کهن

صنایع: امین مراداحمدی، علی‌اصغر حسن‌زاده (گل‌بخودی)

   

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.