لیگ برتر ۱۴۰۱

به ‌روز رسانی: ساعت ۱۹:۰۵ شنبه ۱۵ امرداد ۱۴۰۱


جدول رده‌بندی

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱کراپ الوند ایرانیان۵۵۰۰۱۵۶۹۱۵
۲سن ایچ ساوه۵۴۱۰۱۶۸۸۱۳
۳صنایع گیتی پسند اصفهان۵۴۰۱۲۳۹۱۴۱۲
۳مس سونگون ورزقان۵۴۰۱۲۳۹۱۴۱۲
۵صنایع پشتیبان هرمزگان۵۳۱۱۱۳۱۰۳۱۰
۶گهر زمین سیرجان۵۳۰۲۱۹۱۵۴۹
۷فولاد زرند ایرانیان۵۲۰۳۱۴۱۲۲۶
۸زندی بتن کلاردشت۵۱۲۲۱۳۱۶۵
۹مجتمع فردوس قم۵۱۲۲۸۱۳۵
۱۰فرش آرا مشهد۵۱۱۳۸۱۲۴
۱۱سفیر گفتمان تهران۵۱۱۳۸۲۴-۱۶۴
۱۲مقاومت البرز۵۰۲۳۸۱۷۲
۱۳قند کاترین آمل۵۰۱۴۱۰۱۸۱
۱۴چیپس کامل مشهد۵۰۱۴۱۰۱۹۱

 


برترین گل‌زنان

۵ گل:

سعید احمدعباسی و علی مروتی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

سامان قزوینی‌پور (زندی بتن کلاردشت)

پوریا گلشنی (گهر زمین سیرجان)

 

۵ گل:

مهدی جاوید (مس سونگون ورزقان)

رضا سپندار (سن ایچ ساوه)

 

۴ گل:

مهدی کریمی و علی‌اصغر حسن‌زاده (صنایع گیتی پسند اصفهان)

فرهاد فخیم (مس سونگون ورزقان)

محمد عیدی (چیپس کامل مشهد)

بهروز اسدی (گهر زمین سیرجان)

داود خسروی (فولاد زرند ایرانیان)

روح‌الله ایثاری (سن ایچ ساوه)

 

۳ گل:

سالار آقاپور و محمدرضا سنگ‌سفیدی (مس سونگون ورزقان)

محمد بنی‌اسدی و علی جوذری (صنایع پشتیبان هرمزگان)

مسلم رستمی‌ها و علیرضا بیات (سفیر گفتمان تهران)

قدرت بهادری و بهمن جعفری (فرش آرا مشهد)

امین نصرالله‌زاده (فولاد زرند ایرانیان)

شهاب طالبی (کراپ الوند ایرانیان)

مانی قانع (چیپس کامل مشهد)

 

۲ گل:

۲۲ بازیکن

 

یک گل:

۴۲ بازیکن

 

گل بخودی:

۶ گل (۶ بازیکن)

 


هفته اول

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ تیر

گیتی پسند  ۹  ۰  سفیر  گیتی پسند: علی‌اصغر حسن‌زاده (۴ گل)، سعید احمدعباسی (۲ گل)، علی مروتی (۲ گل)، مهدی کریمی

 مربی گیتی

مربی سفیر

گزارش تصویری

گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ تیر

فولاد زرند   ۱ ۲  فرش آرا 

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده

فرش آرا: بهمن جعفری، قدرت بهادری

  گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

گهر زمین   ۳ ۱  چیپس کامل 

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر، مجید حاجی‌بنده، بهروز اسدی

چیپس کامل: مانی قانع

  گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

زندی بتن   ۲  ۶ مس سونگون 

زندی بتن: علی اسمعیلی، محمدرضا کرد

مس سونگون: محمدرضا سنگ‌سفیدی (۲ گل)، مهدی جاوید (۲ گل)، محمد طاهری، حمزه کدخدایی

   

جمعه

۲۴ تیر

کراپ   ۳  ۱ کاترین 

کراپ: علیرضا جوان، علی اکرمی، شهاب طالبی

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد

مربی کراپ

مدیرفنی کاترین

گزارش تصویری

گزارش تصویری

جمعه

۲۴ تیر

سن ایچ   ۵  ۱ مقاومت 

سن ایج: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، شهاب بشری‌دوست، رضا سپندار، فرشید نادری

مقاومت: پژمان بهادیوند (گل‌بخودی)

   

جمعه

۲۴ تیر

فردوس  ۱  ۱  صنایع 

فردوس: محمد رحمتی

صنایع: هاشم فرج‌زاده (گل‌بخودی) 

 مربی فردوس

مربی صنایع

گزارش تصویری 

 

——————————————

هفته دوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ تیر

فولاد زرند  ۴  ۲  گهر زمین

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده، کامبیز گمرکی، امیرحسین غلامی، جواد محمدی

گهر زمین: محمد بیضایی‌نژاد، پوریا گلشنی

  گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

مس سونگون  ۸   ۳ چیپس کامل

مس سونگون: فرهاد فخیم (۳ گل)، مهدی جاوید، محمدرضا سنگ سفیدی، مجتبی پارساپور، سالار آقاپور، سجاد رضوانی (گل‌بخودی)

چیپس کامل: مانی قانع (۲ گل)، سجاد امانی

مربی مس

گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

فرش آرا  ۱  ۳  کراپ

فرش آر: قدرت بهادری

کراپ: سعید افشاری، محمد نجف‌زنگی، قدرت بهادری (گل‌بخودی)

مربی فرش 

مربی کراپ

گزارش تصویری 

چهارشنبه

۲۹ تیر

مقاومت   ۱  ۱ زندی بتن

مقاومت: سیداحسان سهیلی‌مقدم

زندی بتن: علی اسمعیلی

   

چهارشنبه

۲۹ تیر

کاترین  ۳   ۳ فردوس

کاترین: حسام‌الدین بابائی (۲ گل)، امیررضا خون‌جهان

فردوس: فرهاد فلامرزی، هاشم فرج‌زاده، رضا آبگون (گل‌بخودی)

مربی کاترین

مربی فردوس

گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ تیر

سفیر  ۱   ۳ سن ایچ 

سفیر: علیرضا بیات

سن ایچ: رضا سپندار (۲ گل)، محمدطاها تعمتیان

   

چهارشنبه

۲۹ تیر

صنایع ۲  ۱  گیتی پسند

صنایع: علی جوذری، جعفر نجفی

گیتی پسند: مهدی کریمی 

 مربی صنایع

مربی گیتی

 

 

——————————————

هفته سوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

گهر زمین   ۳  ۱ مس سونگون

گهر زمین: پوریا گلشنی (۲ گل)، بهروز اسدی

مس سونگون: مهدی جاوید

مربی مس

 

گزارش تصویری 

دوشنبه

۳ مرداد

کراپ   ۲  ۱ فولاد زرند

کراپ: علیرضا رفیعی‌پور، حمیدرضا ره‌انجام

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده

   گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

چیپس کامل ۲  ۲  مقاومت

چیپس کامل: محمد عیدی، امیررضا خوانچه‌زرین

مقاومت: بهروز عظیمی، عرفان حسین‌زاده

مربی چیپس

مربی مقاومت 

گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

فردوس   ۴  ۲ فرش آرا

فردوس: مهدی وفایی، سعید قلندری، محمد هاتفی، فرهاد فلامرزی

فرش آرا: حمید قهرمانی، سعید ممبینی

مربی فردوس

مربی فرش

 

دوشنبه

۳ مرداد

زندی بتن ۲  ۲  سفیر

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور (۲ گل)

سفیر: علیرضا بیات، مرتضی فرزانیان 

   

دوشنبه

۳ مرداد

گیتی پسند  ۴  ۲ کاترین

گیتی پسند: علی مروتی (۳ گل)، سعید احمدعباسی

کاترین: مهدی دهقان‌نژاد، عبدالرحمان سارانی 

مربی گیتی

مربی کاترین

گزارش تصویری

دوشنبه

۳ مرداد

سن ایچ  ۴  ۳ صنایع

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، رضا سپندار، پژمان بهادیوند

صنایع: حسین رحیمی، حسن محمدی، علی جوذری

   

 

——————————————

هفته چهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

کراپ   ۵  ۳ گهر زمین

کراپ: سعید مومنی، محمد نجف‌زنگی، شهاب طالبی، علی اکرمی، علیرضا جوان

گهر زمین: بهروز اسدی، مجید حاجی‌بنده، مجید خزائی

  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

مقاومت ۰   ۱ مس سونگون مس سونگون: سالار آقاپور  مربی مس   

یک‌شنبه

۹ مرداد

فولاد زرند ۵   ۰ فردوس فولاد زرند: داود خسروی (۲ گل)، حسین اکبرزاده، کامبیز گمرکی، احمد ابراهیمی  مربی فردوس  

یک‌شنبه

۹ مرداد

سفیر ۴   ۳ چیپس کامل

سفیر: مسلم رستمی‌ها (۲ گل)، الیاس براتی، علیرضا بیات

چیپس کامل: محمد عیدی (۳ گل) 

   

یک‌شنبه

۹ مرداد

فرش آرا ۲   ۳ گیتی پسند

فرش آرا: بهمن جعفری (۲ گل)

گیتی پسند: مسعود یوسف، مهدی کریمی، علیرضا وقایی

مربی گیتی  گزارش تصویری

یک‌شنبه

۹ مرداد

صنایع ۵  ۳  زندی بتن

صنایع: محمد بنی‌اسدی (۳ گل)، علی جوذری، محمدحسین بازیار

زندی بتن: سامان قزوینی‌پور (۲ گل)، محمود محمودی

   

یک‌شنبه

۹ مرداد

کاترین ۲  ۳  سن ایچ

کاترین: صادق زیوری، مهدی عامری (گل‌بخودی)

سن ایچ: وحید ندری، محمدطاها نعمتیان، پژمان بهادیوند 

مربی کاترین

مربی سن ایچ 

گزارش تصویری

 

——————————————

هفته پنجم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۴ مرداد

گهر زمین ۸  ۴ مقاومت

گهر زمین: پوریا گلشنی (۳ گل)، محمدامین شجاعی‌فر، بهروز اسدی، امین رضائی، محمد بیضایی‌نژاد، مجید خزائی

مقاومت: سهیل جامدی (۲ گل)، شایان بنادری، علی ابراهیمی

   

جمعه

۱۴ مرداد

فردوس  ۰  ۲ کراپ کراپ: مهران عالیقدر، شهاب طالبی     

جمعه

۱۴ مرداد

مس سونگون ۷   ۱ سفیر

مس سونگون: سالار آقاپور، مجتبی پارساپور، بلال اسماعیلی، مهدی جاوید، محمد حاجی‌زاده، فرهاد فخیم، حمزه کدخدایی

سفیر: مسلم رستمی‌ها 

   

جمعه

۱۴ مرداد

گیتی پسند ۶   ۳ فولاد زرند

گیتی پسند: سعید احمدعباسی (۳ گل)، مهدی کریمی، علی مروتی، مصطفی احمدی (گل‌بخودی)

فولاد زرند: داود خسروی (۲ گل)، سپهر محمدی (گل‌بخودی)

   

جمعه

۱۴ مرداد

چیپس کامل ۱  ۲ صنایع

چیپس کامل: سینا هادیان

صنایع: محمدحسین بازیار، علیرضا صابری

   

جمعه

۱۴ مرداد

سن ایچ  ۱ ۱  فرش آرا

سن ایچ: رضا سپندار

قرش آرا: قدرت بهادری 

   

جمعه

۱۴ مرداد

زندی بتن ۵  ۲  کاترین

زندی بتن: علی آقامحمدی (۲ گل)، سامان قزوینی‌پور، ابوالفضل افضلی، محمدرضا کرد

کاترین: امیرحسین زینلی (۲ گل)

   

 

——————————————

هفته ششم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۱ مرداد

فردوس     گهر زمین      

جمعه

۲۱ مرداد

سفیر     مقاومت      

جمعه

۲۱ مرداد

کراپ     گیتی پسند      

جمعه

۲۱ مرداد

صنایع     مس سونگون      

جمعه

۲۱ مرداد

فولاد زرند     سن ایچ      

جمعه

۲۱ مرداد

کاترین     چیپس کامل      

جمعه

۲۱ مرداد

فرش آرا     زندی بتن      

 

——————————————

هفته هفتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۶ مرداد

گهر زمین     سفیر      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

گیتی پسند     فردوس      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

مقاومت     صنایع      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

سن ایچ     کراپ      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

مس سونگون     کاترین      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

زندی بتن     فولاد زرند      

چهارشنبه

۲۶ مرداد

چیپس کامل     فرش آرا      

 

——————————————

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.