لیگ دسته یک بزرگسالان کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰

به ‌روز رسانی: ساعت ۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۹ دی


جدول رده‌بندی

گروه یک

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱گهر زمین سیرجان۴۳۱۰۱۶۶۱۰۱۰
۲قند فریمان۴۳۰۱۱۱۷۴۹
۳عقاب نیرو هوایی تبریز۳۱۱۱۸۶۲۴
۴جندی شاپور دزفول۳۱۱۱۶۵۱۴
۵شهدای چوار ۶۵ ایلام۵۰۴۱۱۱۱۲۴
۶بازارهای روز کوثر اصفهان۴۱۱۲۶۱۵۴
۷شهدای ایلام۱۱۰۰۴۲۲۳
۸فولاد هرمزگان۳۰۲۱۷۹۲
۹اروم آلیاژ ارومیه۳۰۰۳۱۸۰

——————————————

گروه دو

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱شهرداری ساوه۵۴۱۰۱۸۵۱۳۱۳
۲فن‌آوران ارتباطات ره‌سو تبریز۴۳۱۰۱۳۷۶۱۰
۳اسپیناس زنجان۴۳۰۱۹۶۳۹
۴پاس تهران۵۲۲۱۱۱۹۲۸
۵سبحان فلز گرمسار۴۱۱۲۷۱۰۴
۶شاهین کرمانشاه۴۱۱۲۶۹۴
۷مس سرچشمه۵۱۱۳۱۴۱۸۴
۸پوشاک امیلی اردبیل۵۱۱۳۱۱۱۷۴
۹نفت امیدیه۴۰۰۴۲۱۰۰

——————————————

گروه سه

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱بوتا پارس ایرانیان۴۳۱۰۱۶۵۱۱۱۰
۲صنایع پشتیبان هرمزگان۵۲۲۱۱۲۸۴۸
۳ایرالکو اراک۴۲۱۱۱۲۸۴۷
۴استعدادهای درخشان مشهد۳۲۰۱۸۶۲۶
۵آروین قالا ماکو۴۲۰۲۹۸۱۶
۶رعد پدافند هوایی اصفهان۳۱۰۲۶۱۰۳
۷هیئت فوتبال داراب۳۱۰۲۴۱۰۳
۸شهرداری جیرفت۴۰۰۴۶۱۸-۱۲۰


برترین گل‌زنان:

۴ گل:

علی محمدی (فن‌آوران ارتباطات ره‌سو تبریز)

حسین باسره (شهدای چوار ۶۵ ایلام)

مهرداری کریمی (شهرداری ساوه)

۳ گل:

حمید نامور و اسماعیل جوانی (عقاب تیرو هوایی تبریز)

هادی رضوان (فن‌آوران ارتباطات ره‌سو تبریز)

محراب بیدرانی (رعد پدافند هوایی اصفهان)

حامد ایوانی (شاهین کرمانشاه)

سیداحمد حسینی (قند فریمان)

میلاد رمضانی (اسپیناس زنحان)

کمال کهندل (مس سرچشمه)

امین بصیری (تبار باطری دزفول)

احسان فیروزپور (مس سرچشمه)

۲ گل:

۳۳ بازیکن

یک گل:

۷۱ بازیکن

کمیته انضباطی (۳ بر صفر):

 

گل‌بخودی:

۲بازیکن

 


هفته اول

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۷ دی

قند فریمان ۳ ۱ تبار باطری

قند: سیداحسان موسوی (۲ گل)، عباس سلطان‌پور

تبار باطری: سعید خدایی

مربی قند

مربی تبار

 

سه‌شنبه

۷ دی

شهدا چوار ۲ ۲ گهر زمین

شهدا چوار: شهاب فتحی‌زاده، فرشاد دیزجی

گهر زمین: وحید کاظمی، مجید خزایی

مربی چوار

مربی گهرزمین

 

سه‌شنبه

۷ دی

اروم آلیاژ ۱ ۲ کوثر اصفهان

اروم آلیاژ: مهدی آهنگری

کوثر: مجتبی قطبی، حمید کاه‌بنده

مربی کوثر  

سه‌شنبه

۷ دی

ستاری قرچک     فولاد هرمزگان عدم حضور شهید ستاری قرچک    
  عقاب     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۷ دی

شاهین ۰ ۱ پاس پاس: مصطفی احمدی    

سه‌شنبه

۷ دی

شهرداری ساوه ۴ ۱ اسپیناس

ساوه: علی رهنما، محمد جامع، مهرداد کریمی، بهنام فکور

اسپیناس: میلاد رمضانی

مربی شهرداری  

سه‌شنبه

۷ دی

ره‌سو ۵ ۲ مس سرچشمه

ره‌سو: هادی رضوان (۳ گل)، داود تاج‌بخش، علی محمدی

مس: احسان فیروزپور، افشین علیزاده

مربی مس گزارش تصویری

سه‌شنبه

۷ دی

امیلی ۲ ۱ نفت امیدیه

امیلی: حسین سجودی، گل‌به‌خودی

نفت: سجاد بهبهانی

مربی امیلی

مربی نفت

 
  سبحان فلز     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۷ دی

استعدادها ۴ ۲ ایرالکو

استعدادهای درخشان: جمال توکلیان‌فر (۲ گل)، سجاد بخشیان، حسین پناهی

ایرالکو: علیرضا بهلولی، وحید کمندلو

مربی استعدادها

مربی ایرالکو

گزارش تصویری

سه‌شنبه

۷ دی

صنایع ۰ ۰ بوتا پارس  

مربی صنایع

مربی بوتا

 

سه‌شنبه

۷ دی

رعد پدافند     ایمان عدم حضور ایمان شیراز    

 

آروین قالا     استراحت —– —- —-
  جیرفت     استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته دوم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۲ دی

گهر زمین ۴  ۰  عقاب گهر زمین: پوریا گلشنی (۲ گل)، بهروز اسدی، طالب عرب‌پور مربی گهرزمین  

یک‌شنبه

۱۲ دی

نبار باطری     شهید ستاری عدم حضور تیم شهید ستاری قرچک    

یک‌شنبه

۱۲ دی

کوثر اصفهان  ۲  ۲ شهدا چوار

کوثر: علی شاهی، حمیدرضا نظری

شهدا چوار: رحمان چم‌چرودی، علیرضا صفار

مربی کوثر

مربی چوار

 

یک‌شنبه

۱۲ دی

فولاد هرمزگان     اروم آلیاژ عدم حضور تیم اروم آلیاژ ارومیه    
  قند فریمان     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۲ دی

اسپیناس ۲ ۰ سبحان فلز اسپیناس: میلاد رمضانی (۲ گل)

مربی اسپیناس

مربی سبحان

 

یک‌شنبه

۱۲ دی

پاس ۲ ۳ ره‌سو

پاس: مهدی زاهدی، محمد زارعی

ره‌سو: علی محمدی (۲ گل)، ناصر زمانی

مربی ره‌سو  

یک‌شنبه

۱۲ دی

نفت امیدیه ۰ ۴ شهرداری ساوه ساوه: محمد هاتفی (۲ گل)، مرتضی علیشاهی، مهرداد کریمی

مربی نفت

مربی شهرداری

 

یک‌شنبه

۱۲ دی

مس سرچشمه ۵ ۳ امیلی

مس: کمال کهندی (۳ گل)، مهدی توکلی، میثم ایلانلو

امیلی: حامد عباسپور، وحید نظافت، محمدرضا حسین‌زاده

مربی مس

مربی امیلی

گزارش تصویری
  شاهین     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۲ دی

بوتا پارس ۴ ۳ آروین قالا

بوتا پارس: محمدرضا محبی (۲ گل)، علی خدادادی، مسعود سعادتی

آروین: محسن بابازاده، پیام محمدی، وحید نجفیان

مربی بوتا گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۲ دی

هیئت داراب ۲ ۱ صنایع

داراب: محمدعلی قربانی، فرزاد محمدی

صنایع: محمد بنی‌اسدی

مربی داراب

مربی صنایع

 

یک‌شنبه

۱۲ دی

جیرفت ۲ ۴ رعد پدافند

جیرفت: مرتضی کشاورز (۲ گل)

رعد: محراب بیدرانی (۳ گل)، نوید آذری

مربی جیرفت

مربی رعد

 

 

استعدادها     استراحت —– —- —-
  ایرالکو     استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته سوم

گروه یک:

تاریخ میزبان     میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۱۸ دی

شهدا چوار ۳ ۳ فولاد هرمزگان

چوار: حسین باسره (۳ گل)

فولاد: طهمورث وطنی، ایمان سازوار، مهدی اسدی

   

شنبه

۱۸ دی

اروم آلیاژ ۰ ۳ تبار باطری تبار باطری: امین بصیری (۲ گل)، مسلم حسینوند    

یک‌شنبه

۱۹ دی

عقاب ۶ ۰ کوثر اصفهان عقاب: اسماعیل جوانی (۳ گل)، حمید نامور (۲ گل)، وحید نوری‌زاده    

یک‌شنبه

۱۹ دی

شهدای ایلام ۴ ۲ قند فریمان

شهدا: نیما زادخوب (۲ گل)، امین آریانپور، علی نجفی

قند: احمد حسینی، علیرضا امیری

   
  گهر زمین     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۱۸ دی

ره‌سو  ۱ ۱  شاهین

ره‌سو: علی محمدی

شاهین: حمید سلیمانی

   

شنبه

۱۸ دی

سبحان فلز  ۱  ۰ نفت امیدیه سبحان فلز: حامد علی‌بیگی    

شنبه

۱۸ دی

امیلی  ۳ ۳  پاس

امیلی: نیما محمدی (۲ گل)، سعید شجاعی

پاس: محسن فرهمند، ابوالفضل حیدری، جعفر نجفی

   

شنبه

۱۸ دی

شهرداری ساوه  ۳ ۲  مس سرچشمه

ساوه: مهرداد کریمی (۲ گل)، علی محب‌علیان

مس: سجاد صدقی، احسان فیروزپور

   
  اسپیناس     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

شنبه

۱۸ دی

آروین قالا ۲ ۱ هیئت داراب

آروین: پیام محمدی، وحید نجفیان

داراب: فرزاد محمدی

   

شنبه

۱۸ دی

صنایع ۶ ۲ جیرفت

صنایع: محدرضا دهقانی (۲ گل)، محمد بنی‌اسدی، علی کاظمی، سینا بخشی، علیرضا صابری

جیرفت: امین نیکوکار، محمدجواد رضاخانی

   

شنبه

۱۸ دی

رعد پدافند ۰ ۵ ایرالکو ایرالکو: علیرضا بیات (۲ گل)، ابراهیم حسینی (۲ گل)، شهرام شریف‌زاده    

 

استعدادها     استراحت —– —- —-
  بوتا پارس     استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته چهارم

گروه یک:

تاریخ میزبان     میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۴ دی

کوثر اصفهان ۲ ۶ گهر زمین

کوثر: مجتبی قطبی (۲ گل)

گهر زمین: بهروز اسدی، امین شجاع، مجتبی بذرافشان، مجید خزائی، طالب عرب‌پور، ایمان ادریس (گل‌بخودی)

   

جمعه

۲۴ دی

قند فریمان ۳ ۰ اروم آلیاژ قند: احمد حسینی (۲ گل)، رضا صوفی    

جمعه

۲۴ دی

فولاد هرمزگان ۲ ۲ عقاب

فولاد: مهدی اسدی، امیرحسین ماکیانی

عقاب: رضا پورقلی، حمید نامور

   

جمعه

۲۴ دی

تبار باطری ۲ ۲ شهدا چوار

تبار باطری: مسلم حسیوند، امین بصیری

شهدای چوار: حسین باسره، فرشاد دیزجی

   
  شهدای ایلام     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۴ دی

نفت امیدیه ۱ ۳ اسپیناس

نفت: سجاد بهبهانی

اسپیناس: عارف بلوکی، حسام‌الدین بابائی، حسن محمدی

   

جمعه

۲۴ دی

شاهین ۴ ۱ امیلی

شاهین: حامد ایوانی (۳ گل)، رامین باباجانی

امیلی: مرتضی رحیمی

   

جمعه

۲۴ دی

مس سرچشمه ۴ ۴ سبحان فلز

مس: مسلم حیدری (۲ گل)، مهدی توکلی، احسان فیروزپور

سبحان فلز: امین قنبری، مجتبی علیزاده، محمدمهدی عبدالوند، مرتضی صالحی

   

جمعه

۲۴ دی

پاس ۱ ۱ شهرداری ساوه

پاس: محمد زارعی

ساوه: بهنام فکور

   
  ره‌سو     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ دی

هیئت داراب  ۱ ۷  بوتا پارس 

داراب: محسن مختاری

بوتا پارس: علیرضا محمودی (۲ گل)، آرش الیاسی (۲ گل)، حمیدرضا کریمی، علی خدادادی، علی خلیلوند

   

پنج‌شنبه

۲۳ دی

استعدادها  ۳ ۲  رعد پدافند

استعدادها: سجاد بخشیان، امید عمرانی، حسن جمالزاده

رعد: متین مردانی، علی محمدی

   

پنج‌شنبه

۲۳ دی

جیرفت ۱   ۳ آروین قالا

جیرفت: امین نیکوکار

آروین: محمد شاهسون (۲ گل)، امید سیف اصفهانی

   

پنج‌شنبه

۲۳ دی

ایرالکو ۳ ۳ صنایع

ایرالکو: علی فتاحی بیات، ابراهیم حسینی، علیرضا بهلولی

صنایع: علیرضا صابری، حسین رحیمی، حامد زرجام 

   

 

——————————————

هفته پنجم

گروه یک:

تاریخ میزبان     میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ دی

اروم آلیاز     شهدا ایلام عدم حضور تیم شهدای ایلام    

چهارشنبه

۲۹ دی

گهر زمین ۴ ۲ فولاد هرمزگان

گهر زمین: پوریا گلشنی (۳ گل)، ابوالفضل حسینی

فولاد: طهمورث وطنی (۲ گل)

   

چهارشنبه

۲۹ دی

شهدا چوار ۲ ۳ قند فریمان

شهدای چوار: حسین باسره، مهدی دهقانی

قند: عباس سلطان‌پور، رضا صوفی، علیرضا امیری

   

چهارشنبه

۲۹ دی

عقاب     تبار باطری عدم حضور تیم تبار باطری    
  کوثر اصفهان     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ دی

امیلی ۲ ۴ ره‌سو

امیلی: سعید شجاعی، محمدرضا حسین‌زاده

ره‌سو: داود تاج‌بخش (۳ گل)، علی محمدی

   

چهارشنبه

۲۹ دی

اسپیناس ۳ ۱ مس سرچشمه

اسپیناس: عارف بلوکی، حسن محمدی، امین ستاریان

مس: احسان فیروزپور

   

چهارشنبه

۲۹ دی

شهردای ساوه ۶ ۱ شاهین

ساوه: مهدی فتح‌خانی (۲ گل)، مهرداد کریمی، محمد هاتفی، منوچهر لطفی، بهنام فکور

شاهین: کورس محمدی

   

چهارشنبه

۲۹ دی

سبحان فلز ۲ ۴ پاس

سبحان فلز: مرتضی صالحی، مهدی بهمنی

پاس: محمد زارعی (۲ گل)، مصطفی احمدی، علی محمودی

   
  نفت امیدیه     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

چهارشنبه

۲۹ دی

بوتا پارس ۵ ۱ جیرفت

بوتا پارس: علی خلیلوند (۲ گل)، نیما راجعی، مسعود سعادتی، محمدرضا محبی

جیرفت: امیرحسین شهدادی

   

چهارشنبه

۲۹ دی

صنایع ۲ ۱ استعدادها

صنایع: محمد بنی‌اسدی، حسن سپهری

استعدادها: جمال توکلیان‌فر

   

چهارشنبه

۲۹ دی

آروین قالا ۱ ۲ ایرالکو

آروین قالا: محسن بابازاده

ایرالکو: علی فتاحی بیات، علیرضا بهلولی

   
  هیئت داراب     استراحت —– —- —-
  رعد پدافند     استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته ششم

گروه یک:

تاریخ میزبان     میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۵ بهمن

فولاد هرمزگان     کوثر اصفهان      

سه‌شنبه

۵ بهمن

شهدا ایلام     شهدا چوار      

سه‌شنبه

۵ بهمن

تبار بطری     گهر زمین      

سه‌شنبه

۵ بهمن

قند فریمان     عقاب      
  اروم آلیاز     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۵ بهمن

مس سرچشمه     نفت امیدیه      

سه‌شنبه

۵ بهمن

ره‌سو     شهردای ساوه      

سه‌شنبه

۵ بهمن

پاس     اسپیناس      

سه‌شنبه

۵ بهمن

شاهین     سبحان فلز      
  امیلی     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۵ بهمن

جیرفت     هیئت داراب      

سه‌شنبه

۵ بهمن

ایرالکو     بوتا پارس      

سه‌شنبه

۵ بهمن

استعدادها     آروین قالا      
  صنایع     استراحت —– —- —-
  رعد پدافند     استراحت —– —- —-

 

——————————————

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.