لیگ دسته یک بزرگسالان کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲

به ‌روز رسانی: ساعت ۱۸:۴۹ یک‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲


جدول رده‌بندی

گروه یک

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱مقاومت شهید یونسی‌فر یزد۱۰۶۳۱۲۷۱۶۱۱۲۱
۲هیئت دلسوختگان اهل بیت قم۹۶۲۱۲۷۱۹۸۲۰
۳بارمان خمینی شهر۱۰۴۴۲۲۲۱۸۴۱۶
۴شهروند ساری۹۳۲۴۲۳۲۱۲۱۱
۵شهدای مدافع حرم علی‌آباد کتول۱۰۳۲۵۲۰۲۵۱۱
۶مقاومت تنکابن۹۲۱۶۱۷۱۸۷
۷آیندگان پارسه امیدیه۹۲۰۷۱۴۳۳-۱۹۶

——————————————

گروه دو

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱جنگی مشهد۱۰۴۵۱۱۹۱۶۳۱۷
۲جوادالا‌ئمه شهرکرد۹۴۳۲۲۰۱۵۵۱۵
۳پاس تهران۹۴۳۲۱۷۱۴۳۱۵
۴ریسندگی و بافندگی ماهوت شمال علی‌آباد کتول۹۳۴۲۱۴۱۴۰۱۳
۵نفت امیدیه۹۲۵۲۲۱۱۶۵۱۱
۶موبایل سعید۸۱۱۶۱۲۲۴-۱۲۴
۷پیشگامان وحدت فین کاشان۶۰۳۳۵۹۳

——————————————

گروه سه

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱سیمین کک شاهرود۸۶۰۲۱۸۱۲۶۱۸
۲رعد پدافند هوایی اصفهان۷۴۰۳۱۳۱۳۰۱۲
۳فولاد بوتیا ایرانیان کرمان۸۳۲۳۱۷۱۶۱۱۱
۴مقاومت تهران۷۳۱۳۱۱۱۰۱۱۰
۵تن تاک تهران۸۲۲۴۱۴۱۸۸
۶پاویون شمس مشهد۸۲۱۵۱۲۱۶۷

——————————————

گروه چهار


برترین گل‌زنان:

۱۴ گل:

ابوالفضل افضلی (شهروند ساری)

 

۸ گل:

مهدی فخرالدینی‌نسب (مقاومت شهید یونسی‌فر یزد)

علیرضا شیخلر (فولاد هرمزگان)

 

۷ گل:

افشین مادری (آیندگان پارسه امیدیه)

علی اسمعیلی (استوناوند گرمسار)

نوید مرادخانی (مقاومت تنکابن)

 

۶ گل:

محسن سابقی (هیئت دلسوختگان اهل بیت (ع) قم)

حمید عرب‌جعفری (مقاومت شهید یونسی‌فر یزد)

سعادت براتی (پالایش نفت اصفهان)

مهدی زاهدی (فولاد هرمزگان)

عقیل عساکره (نفت امیدیه)

 

۵ گل:

محمد زارعی، نادر قنبری و سیداحسان سهیلی‌مقدم (استوناوند گرمسار)

مجتبی امیرخانی و اشکان لشگری (پترو نیرو سازان سپنتا تهران)

رامین باباجانی و محمدرضا احمدی (پالایش نفت اصفهان)

رضا طهماسبی و حمیدرضا نظری (بارمان خمینی شهر)

حسین میرزاده و صادق زیوری (پاس تهران)

یاسین گیلان (شهدای مدافع حرم علی‌آباد کتول)

علی‌اکبر بهارستانی (فولاد بوتیا ایرانیان کرمان)

علی عباس‌زاده (مشیر قهرمان دالکی بوشهر)

مرتضی محمودی (پاوین شمس مشهد)

مهدی اسدی (سیمین کک شاهرود)

علی پورقنبرمقدم (مقاومت تهران)

سیدسجاد رضوانی (جنگی مشهد)

محسن رمضانی (کسری گرمدره)

نیما محمدی (نفت امیدیه)

 

۴ گل:

۱۷ بازیکن

 

۳ گل:

۲۹ بازیکن

 

۲ گل:

۳۷ بازیکن

 

۱ گل:

۷۷ بازیکن

 

گل‌بخودی:

۱۱ بازیکن (یک گل‌بخودی)

 

کمیته انضباطی:

۲ بازی (۳ بر صفر)

 


هفته اول

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۹ آذر

مقاومت تنکابن ۱ ۲ بارمان

مقاومت تنکابن: فرزان خانبانی

بارمان: مجید کیانی، هادی افشار

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

شهید یونسی‌فر ۵ ۱ پارسه

شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب (۲ گل)، محمد خان‌بیوکی، علیرضا دادرسان‌فر، حمید عرب‌جعفری

پارسه: محمدجواد ملکی

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

دلسوختگان ۳ ۲ شهدا حرم

دلسوختگان: مهدی کبیری (۲ گل)، محسن سابقی

شهدا حرم: عادل خسروی، یاسین گیلان

   

 

شهروند ساری     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۹ آذر

موبایل سعید ۱ ۲ پاس

موبایل سعید: رشید قلی‌پور

پاس: حسین میرزاده، صادق زیوری

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

جنگی ۱ ۲ ماهوت

جنگی: حجت وفایی

ماهوت: سیدسجاد سیدی، سعید قلندری

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

پیشگامان ۲ ۲ نفت امیدیه

پیشگامان: مجتبی بروجردی، شایان کشاورز

نفت امیدیه: عقیل عساکره، سعید کرمی

   

 

جوادالائمه     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۹ آذر

مقاومت تهران ۰ ۲ تن تاک

تن تاک: شهرام شریف‌زاده، شهاب فتحی‌زاده

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

سیمین کک ۴ ۱ شمس

سیمین کک: مهدی اسدی، حمیدرضا کریمی، امیرحسین عبدی، حسین پناهی

شمس: مرتضی محمودی

   

جمعه

۱۰ آذر

پرسپولیس ۵ ۲ رعد پدافند

پرسپولیس: سعید خدایی (۳ گل)، روح‌االه قنبری، امین بصیری‌فر

رعد پدافند: میرعمید مدنی، علی افشاری

   

 

فولاد بوتیا      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۹ آذر

استوناوند ۵ ۳ عقاب

استوناوند: علی اسمعیلی (۲ گل)، محمد زارعی، سیداحسان سهیلی‌مقدم، ابوالفضل حیدری

عقاب: هادی رضوان، مهدی اروج‌زاده، ناصر زمانی

   

پنج‌شنبه

۹ آذر

فولاد هرمزگان ۴ ۰ کسری

فولاد هرمزگان: امیرحسین بلگوری، مهدی زاهدی، علیرضا شیخلر، امیر خالقی (گل‌بخودی)

   

جمعه

۱۰ آذر

مشیر دالکی ۱ ۲ پترو نیروسازان

مشیر دالکی: سیدعلی موسوی

پترو نیروسازان: مجتبی امیرخانی، فرهاد فلامرزی

   

 

پالایش نفت      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته دوم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۷ آذر

پارسه ۲ ۰ شهروند ساری پارسه: افشین مادری، ابوالفضل درویشوند    

جمعه

۱۷ آذر

بارمان ۲ ۲ دلسوختگان

بارمان: مجید کیانی، سینا اسفندیاری

دلسوختگان: محمدرضا ابراهیمی، محسن سابقی

   

جمعه

۱۷ آذر

شهدا حرم ۱ ۳ شهید یونسی‌فر

شهدا حرم: پیمان امیری

شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب، محسن جدیدی، حمید عرب‌جعفری

   

 

مقاومت تنکابن     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۷ آذر

ماهوت ۲ ۱ جوادالائمه

ماهوت: سعید قلندری، ولی‌الله رضائی

جوادالائمه: رضا علی‌پور

   

جمعه

۱۷ آذر

پاس ۳ ۱ پیشگامان

پاس: سعید فریادی، علی‌اصغر سیمایی، صادق زیوری

پیشگامان: مجتبی بروجردی

   

جمعه

۱۷ آذر

نفت امیدیه ۲ ۳ جنگی

نفت امیدیه: نیما محمدی، سهیل مکوندی

جنگی: محمد عیدی، سیدسجاد رضوانی، هاشم سجادیان

   

 

موبایل سعید     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۷ آذر

رعد پدافند ۴ ۲ فولاد بوتیا

رعد پدافند: سجاد هاشمی‌پور، میرعمید مدنی، محمدجواد خاک‌سفیدی، علی افشاری

فولاد بوتیا: محمدرسول نصیری‌پور، سبحان حبیب‌زاده

   

جمعه

۱۷ آذر

تن تاک ۱ ۲ سیمین کک

تن تاک: شهرام شریف‌زاده

سیمین کک: امیرحسین عبدی، حسین پناهی

   

جمعه

۱۷ آذر

شمس ۳ ۲ پرسپولیس

شمس: مرتضی محمودی (۲ گل)، علی‌اصغر سوبدایی

پرسپولیس: روح‌الله قنبری، امین رحیمی

   

 

مقاومت تهران      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۷ آذر

پترو نیروسازان ۱ ۴ پالایش نفت

پترو نیروسازان: اشکان لشگری

پالایش نفت: رامین باباجانی، بهنام فکور، افشین علیزاده، عباس علیپور

   

جمعه

۱۷ آذر

عقاب ۱ ۳ فولاد هرمزگان

عقاب: هادی رضوان

فولاد هرمزگان: محمد هاتفی، مهدی زاهدی، احسان سلیمانی

   

جمعه

۱۷ آذر

کسری ۳ ۱ مشیر دالکی

کسری: محسن محمدزاده (۲ گل)، امیر عباسیان

مشیر دالکی: محمدعلی جاویدقراچه

   

 

استوناوند      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته سوم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

دلسوختگان ۲ ۰ مقاومت تنکابن دلسوختگان: محسن بخشی، محسن سابقی    

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

شهروند ساری ۲ ۲ شهدا حرم

شهروند ساری: صائب قلی‌نژاد، اشکان جعفری

شهدا حرم: حسین روستا، باسین گیلان

   

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

شهید یونسی‌فر ۲ ۲ بارمان

شهید یونسی‌فر: محمد برزگری، سجاد زینل مالکی

بارمان: حمیدرضا نظری، رضا طهماسبی

   

 

پارسه     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

پیشگامان ۰ ۰ موبایل سعید      

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

جوادالائمه ۲ ۶ نفت امیدیه

جوادالائمه: محمدهادی یوسفی، متین مردانی

نفت امیدیه: نیما محمدی (۳ گل)، مسلم بهبهانی، عقیل عساکره، سهیل مکوندی

   

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

جنگی ۱ ۱ پاس

جنگی: مهدی حمامی

پاس: صادق زیوری

   

 

ماهوت     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

سیمین کک ۰ ۱ مقاومت تهران مقاومت تهران: علی پورقنبرمقدم    

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

فولاد بوتیا ۰ ۱ شمس شمس: مهدی پورقلی    

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

پرسپولیس ۲ ۲ تن تاک

پرسپولیس: روح‌الله قنبری (۲ گل)

تن تاک: روح‌الله قنبری (۲ گل‌بخودی)

   

 

رعد پدافند      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

فولاد هرمزگان ۲ ۱ استوناوند

فولاد هرمزگان: متین قادری، علیرضا شیخلر

استوناوند: نادر قنبری

   

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

پالایش نفت ۰ ۱ کسری کسری: محسن رمضانی    

پنج‌شنبه

۲۳ آذر

مشیر دالکی ۳ ۲ عقاب

مشیر دالکی: سیدعلی موسوی، علی عباس‌زاده، محمدعلی جاویدقراچه

عقاب: مهدی عقیل‌زاده (۲ گل)

   

 

پترو نیروسازان      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته چهارم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

شهدا حرم ۴ ۲ پارسه

شهدا حرم: یاسین گیلان (۳ گل)، پیمان امیری

پارسه: افشین مادری، مجمدجواد ملکی

   

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

مقاومت تنکابن ۳ ۵ شهید یونسی‌فر

مقاومت تنکابن: نوید مرادخانی (۳ گل)

شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب (۲ گل)، حمید عرب‌جعفری، محسن جدیدی، محمد برزگری

   

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

بارمان ۳ ۰ شهروند ساری بارمان: حمیدرضا نظری، سینا اسفندیاری، رضا طهماسبی    

 

دلسوختگان     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

نفت امیدیه ۳ ۳ ماهوت

نفت امیدیه: نیما محمدی، مسلم بهبهانی، عقیل عساکره

ماهوت: فرید نادری، سعید قلندری، سیدسجاد سیدی

   

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

موبایل سعید ۲ ۳ جنگی

موبایل سعید: مهدی پناهنده، فرید مظاهری

جنگی: سیدسجاد رضوانی، محمد عیدی، سیدعلی حسینی

   

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

پاس ۰ ۳ جوادالائمه جوادالائمه: جواد رئیسی (۳ گل)    

 

پیشگامان     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

شمس ۲ ۳ رعد پدافند

شمس: علی‌اصغر سوبدایی، مهدی قلی‌پور

رعد پدافند: میرعمید مدنی، نیما زادخوب، سجاد موسوی

   

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

مقاومت تهران ۰ ۱ پرسپولیس پرسپولیس: روح‌الله قنبری    

دوشنبه

۲۵ دی

تن تاک ۲ ۲ فولاد بوتیا

تن تاک: شهاب فتحی‌زاده، وحید نظافت

فولاد بوتیا: سبحان حبیب‌زاده، شهرام شریف‌زاده (گل‌بخودی)

   

 

سیمین کک      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

کسری ۴ ۰ پترو نیروسازان کسری: امیر عباسیان، محسن رمضانی، امیرحسین قاسمی‌پور، امیر خالقی    

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

استوناوند ۹ ۰ مشیر دالکی استوناوند: علی اسمعیلی (۲ گل)، نادر قنبری (۲ گل)، امین قنبری، امیرحسین فروتن، وحید کاظمی، سیداحسان سهیلی‌مقدم، محمد زارعی    

پنج‌شنبه

۳۰ آذر

عقاب ۰ ۴ پالایش نفت پالایش نفت: رامین باباجانی (۲ گل)، محمدرضا احمدی، سپهر صفری    

 

فولاد هرمزگان      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته پنجم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۷ دی

شهید یونسی‌فر ۳ ۳ دلسوختگان

شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب، حمید عرب‌جعفری، محسن جدیدی

دلسوختگان: محمدمعین میرزاحسینی، محسن بخشی، محمدحسین خان‌بیوکی (گل‌بخودی)

   

پنج‌شنبه

۷ دی

پارسه ۱ ۳ بارمان

پارسه: افشین مادری

بارمان: مجید کیانی، حمیدرضا نظری، مسعود فلاحی

   

پنج‌شنبه

۷ دی

شهروند ساری ۳ ۲ مقاومت تنکابن

شهروند ساری: ابوالفضل افضلی (۲ گل)، اشکان جعفری

مقاومت تنکابن: مهرزاد سیزمیدانی، نوید مرادخانی

   

 

شهدا حرم     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۷ دی

جنگی ۲ ۱ پیشگامان

جنگی: کمال کهندل، مهدی حمامی

پیشگامان: محمد هاشمی‌خواه

   

پنج‌شنبه

۷ دی

ماهوت ۰ ۱ پاس

پاس: حسن جمال‌زاده

   

پنج‌شنبه

۷ دی

جوادالائمه ۵ ۱ موبایل سعید

جوادالائمه: احمدرضا نظری (۴ گل)، جواد رئیسی

موبایل سعید: میلاد پورحسین

   

 

نفت امیدیه     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۷ دی

پرسپولیس ۲ ۲ سیمین کک

پرسپولیس: روح‌الله قنبری، مسلم صفدری

سیمین کک: امیرحسین عبدی، حمیدرضا کریمی

   

پنج‌شنبه

۷ دی

رعد پدافند ۳ ۱ تن تاک

رعد پدافند: نیما زادخوب (۲ گل)، میرعمید مدنی

تن تاک: شهاب فتحی‌زاده

   

پنج‌شنبه

۷ دی

فولاد بوتیا ۱ ۲ مقاومت تهران

فولاد بوتیا: ابوالفضل علیمرادی

مقاومت تهران: علی پورقنبرمقدم (۲ گل)

   

 

شمس      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۷ دی

مشیر دالکی ۰ ۱ فولاد هرمزگان فولاد هرمزگان: ایمان سازوار    

پنج‌شنبه

۷ دی

پترو نیروسازان ۲ ۱ عقاب

پترو نیروسازان: اشکان لشگری، مجتبی امیرخانی

عقاب: مهدی اروج‌زاده

   

پنج‌شنبه

۷ دی

پالایش نفت ۷ ۵ استوناوند

پالایش نفت: بهروز ژیلانسب (۲ گل)، بهنام فکور (۲ گل)، سعادت براتی، افشین علیزاده، رامین باباجانی

استوناوند: سیدمصطفی فخری، علی اسمعیلی، وحید کاظمی، محمد زارعی، سیداحسان سهیلی‌مقدم

   

 

کسری      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته ششم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ دی

بارمان ۵ ۱ شهدا حرم

بارمان: حمیدرضا نظری (۲ گل)، رضا طهماسبی، مسعود فلاحی، رشید پنق (گل‌بخودی)

شهدا حرم: رشید پنق

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

دلسوختگان ۳ ۲ شهروند ساری

دلسوختگان: محسن سابقی، محمدمعین میرزاحسینی، وحید صیدی

شهروند ساری: احمد خزر، ابوالفضل افضلی

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

مقاومت تنکابن ۶ ۰ پارسه مقاومت تنکابن: نوید مرادخانی (۳ گل)، مهدی دل‌قوی (۲ گل)، مهرزاد سبزمیدانی    

 

شهید یونسی‌فر     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ دی

پاس ۱ ۱ نفت امیدیه

پاس: صادق زیوری

نفت امیدیه: عقیل عساکره

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

پیشگامان ۱ ۱ جوادالائمه

پیشگامان: مهدی عباسی

جوادالائمه: رضا علی‌پور

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

موبایل سعید ۴ ۲ ماهوت

موبایل سعید: میلاد پورحسین، فرید مظاهری، شهاب شهنازی، محمدحسین نصیرزاده

ماهوت: سعید قلندری، مرتضی صاحبقران

   

 

جنگی     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ دی

تن تاک ۰ ۳ شمس

نتیجه انضباطی

(عدم حضور کادر فنی بر روی نیمکت تن تاک)

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

سیمین کک ۳ ۴ فولاد بوتیا

سیمین کک: علی عظیمی، الیاس قبادی، مهدی اسدی

فولاد بوتیا: ابوالفضل علیمرادی (۲ گل)، علی‌اکبر بهارستانی، سبحان حبیب‌زاده

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

مقاومت تهران ۴ ۱ رعد پدافند

مقاومت تهران: امیرمحمد کاروند (۲ گل)، علی پورقنبرمقدم، امیرحسین قربانی

رعد پدافند: نیما زادخوب

   

 

پرسپولیس      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۴ دی

عقاب ۱ ۰ کسری عقاب: مرتضی رحیمی    

پنج‌شنبه

۱۴ دی

فولاد هرمزگان ۴ ۲ پالایش نفت

فولاد هرمزگان: علیرضا شیخلر، محمدرضا دهقانی، محمد هاتفی، احسان سلیمانی

پالایش نفت: افشین علیزاده، محمدرضا احمدی

   

پنج‌شنبه

۱۴ دی

استوناوند ۵ ۰ پترو نیروسازان استوناوند: نادر قنبری، سیداحسان سهیلی‌مقدم، وحید کاظمی، رضا اسماعیل‌زاده (گل‌بخودی)، فرهاد فلامرزی (گل‌بخودی)    

 

مشیر دالکی      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته هفتم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۱ دی

شهروند ساری ۴ ۱ شهید یونسی‌فر

شهروند ساری: ابوالفضل افضلی (۳ گل)، اشکان جعفری

شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

شهدا حرم ۳ ۰ مقاومت تنکابن

شهدا حرم: یاسین گیلان، موسی شیبانی

نیمه‌تمام

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

پارسه ۲ ۳ دلسوختگان

پارسه: افشین مادری، میلاد یوسفی

دلسوختگان: محمد عالی (۲ گل)، علیرضا روحانی

   

 

بارمان     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۱ دی

جوادالائمه ۱ ۱ جنگی

جوادالائمه: محمد عیدی (گل‌بخودی)

جنگی: محمد عیدی

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

نفت امیدیه ۴ ۱ موبایل سعید

نفت امیدیه: حسن حیاتی (۲ گل)، مسلم بهبهانی، امید خانی

موبایل سعید: فرید مظاهری

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

ماهوت ۱ ۰ پیشگامان

ماهوت: سیدسجاد سیدی

   

 

پاس     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۱ دی

فولاد بوتیا ۳ ۰ پرسپولیس عدم حضور پرسپولیس    

پنج‌شنبه

۲۱ دی

شمس ۳ ۳ مقاومت تهران

شمس: مرتضی محمودی (۳ گل)

مقاومت تهران: علی پورقنبر‌مقدم، محمود محمودی، محمد ولی‌زاده

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

رعد پدافند ۰ ۱ سیمین کک سیمین کک: الیاس قبادی    

 

تن تاک      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۱ دی

پالایش نفت ۱ ۱ مشیر دالکی

پالایش نفت: محمدرضا احمدی

مشیر دالکی: محمدجواد سروش

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

کسری ۲ ۲ استوناوند

کسری: امیر عباسیان، امیر خالقی

استوناوند: علی اسمعیلی، سیدمصطفی فخری

   

پنج‌شنبه

۲۱ دی

پترو نیروسازان ۰ ۱ فولاد هرمزگان فولاد هرمزگان: محمد هاتفی    

 

عقاب      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته هشتم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۶ بهمن

بارمان ۰ ۰ مقاومت تنکابن      

جمعه

۶ بهمن

پارسه ۰ ۴ شهید یونسی‌فر شهید یونسی‌فر: مهدی فخرالدینی‌نسب، حسن احمدی، علیرضا ابراهیمیان، حمید عرب‌جعفری    

جمعه

۶ بهمن

شهدا حرم ۳ ۴ دلسوختگان

شهدا حرم: مصطفی دهقان (۲ گل)، رشید پنق

دلسوحتگان: محمد عالی، محسن سابقی، عابد خسروی (گل‌بخودی)، سعید آشکار (گل‌بخودی)

   

 

شهروند ساری     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۶ بهمن

پاس ۵ ۱ موبایل سعید

پاس: حسین میرزاده (۲ گل)، علی‌اصغر سیمایی (۲ گل)، صادق زیوری

موبایل سعید: حامد امن‌زاده

   

جمعه

۶ بهمن

ماهوت ۰ ۰ جنگی      

جمعه

۶ بهمن

نفت امیدیه     پیشگامان

عدم حضور پیشگامان وحدت فین کاشان

   

 

جوادالائمه     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۶ بهمن

تن تاک ۲ ۱ مقاومت تهران

تن تاک: نیما راجعی، سعید رحیم‌نیا

مقاومت تهران: امیرمحمد کاروند

   

جمعه

۶ بهمن

شمس ۱ ۲ سیمین کک

شمس: ابوالفضل میرزائی

سیمین کک: حمیدرضا کریمی، میلاد فرضعلی‌پور

   

 

رعد پدافند     استراحت —– —- —-

 

فولاد بوتیا      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۶ بهمن

عقاب ۳ ۵ استوناوند

عقاب: مرتضی رحیمی (۲ گل)، امیررضا بابائی

استوناوند: سیداحسان سهیلی‌مقدم، امین قنبری، امیرحسین فروتن، هادی رضوان، مهدی اروج‌زاده (گل‌بخودی)

   

جمعه

۶ بهمن

پترو نیروسازان ۴ ۲ مشیر دالکی

پترو نیروسازان: مجتبی امیرخانی (۲ گل)، اشکان لشگری (۲ گل)

مشیر دالکی: محمدعلی جاویدقراچه (۲ گل)

   

جمعه

۶ بهمن

کسری ۰ ۱ فولاد هرمزگان فولاد هرمزگان: مهدی زاهدی    

 

پالایش نفت      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته نهم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۳ بهمن

شهروند ساری ۷ ۲ پارسه

شهروند ساری: ابوالفضل افضلی (۵ گل)، آرش قاسم‌زاده، مهدی ناصری

پارسه: افشین مادری، ابوالفضل درویشوند

   

جمعه

۱۳ بهمن

دلسوختگان ۶ ۱ بارمان

دلسوختگان: محسن بخشی (۲ گل)، مهدی فتخانی (۲ گل)، محسن سابقی، ابوالفضل دامن خوشک

بارمان: رضا طهماسبی

   

جمعه

۱۳ بهمن

شهید یونسی‌فر ۱ ۱ شهدا حرم

شهید یونسی‌فر: محمدحسین فتح‌آباد

شهدا حرم: عادل خسروی

   

 

مقاومت تنکابن     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۳ بهمن

جوادالائمه ۳ ۳ ماهوت

جوادالائمه: روح‌الله قنبری (۲ گل)، رضا علی‌پور

ماهوت: مرتضی صاحبقران (۲ گل)، میلاد کوشکی

   

جمعه

۱۳ بهمن

جنگی ۲ ۲ نفت امیدیه

جنگی: کمال کهندل (۲ گل)

نفت امیدیه: عقیل عساکره، حسن حیاتی

   

 

موبایل سعید     استراحت

—–

—- —-

 

پاس     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۳ بهمن

فولاد بوتیا ۳ ۱ رعد پدافند

فولاد بوتیا: محمدرسول نصیری‌پور، علی‌اکبر بهارستانی، حسن رام

رعد پدافند: علی افشاری

   

جمعه

۱۳ بهمن

سیمین کک ۵ ۴ تن تاک

سیمین کک: مهدی اسدی (۳ گل)، حسین پناهی، میلاد چراغی

تن تاک: سعید رحیم‌نیا (۲ گل)، نیما راجعی، حسین پناهی (گل‌بخودی)

   

 

مقاومت تهران     استراحت —– —- —-

 

شمس      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۳ بهمن

پالایش نفت ۸ ۱ پترو نیروسازان

پالایش نفت: محمدرضا احمدی (۲ گل)، سپهر صفری (۲ گل)، سعادت براتی (۲ گل)، آرش الیاسی، امیر تاجیک

پترو نیروسازان: اشکان لشگری

   

جمعه

۱۳ بهمن

فولاد هرمزگان ۱۲ ۲ عقاب

فولاد هرمزگان: علیرضا شیخلر (۳ گل)، مهدی زاهدی (۳ گل)، احسان سلیمانی، متین قادری، ایمان سازوار، محمدرضا دهقانی، حمیدرضا رحیمی، احسان فیروزپور

عقاب: مرتضی رحیمی، آرمین همتی

   

جمعه

۱۳ بهمن

مشیر دالکی ۳ ۲ کسری

مشیر دالکی: علی عباس‌زاده (۳ گل)

کسری: امیر خالقی، محمد یاراحمدی

   

 

استوناوند      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته دهم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۰ بهمن

مقاومت تنکابن ۴ ۱ دلسوختگان

مقاومت تنکابن: آرش رمجی (۳ گل)، مهرزاد سبزمیدانی

دلسوختگان: مهدی کبیری

   

جمعه

۲۰ بهمن

شهدا حرم ۲ ۱ شهروند ساری

شهدا حرم: مهدی قابل، امیرمحمد حاجیلری

شهروند ساری: مهدی ناصری

   

جمعه

۲۰ بهمن

بارمان ۰ ۱ شهید یونسی‌فر

شهید یونسی‌فر: محمد گراوند

   

 

پارسه     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۰ بهمن

نفت امیدیه ۰ ۱ جوادالائمه

جوادالائمه: رضا علی‌پور

   

جمعه

۲۰ بهمن

پاس ۳ ۳ جنگی

پاس: حسین میرزاده (۲ گل)، علی‌اصغر سیمایی

جنگی: کمال کهندل، سجاد بخشیان، سیدسجاد رضوانی

   

 

موبایل سعید     استراحت

—–

—- —-

 

ماهوت     استراحت —– —- —-

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۰ بهمن

مقاومت تهران ۰ ۱ سیمین کک

سیمین کک: امین جغتایی

   

جمعه

۲۰ بهمن

شمس ۱ ۳ فولاد بوتیا

شمس: مرتضی محمودی

فولاد بوتیا: سعید رحیم‌نیا (۲ گل)، نیما راجعی، حسین پناهی (گل‌بخودی)

   

 

رعد پدافند     استراحت —– —- —-

 

تن تاک      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۰ بهمن

استوناوند ۲ ۲ فولاد هرمزگان

استوناوند: سیدمصطفی فخری، محمد زارعی

فولاد هرمزگان: علرضا شیخلر (۲ گل)

   

جمعه

۲۰ بهمن

کسری ۲ ۰ پالایش نفت

کسری: محسن رمضانی، امید صابر

   

جمعه

۲۰ بهمن

عقاب ۱ ۳ مشیر دالکی

عقاب: اسماعیل جوانی

مشیر دالکی: علی عباس‌زاده، محمدجواد سروش، سیدحسین توسلی

   

 

پترو نیروسازان      استراحت —– —- —-

 

——————————————

هفته یازدهم

گروه یک:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

پارسه ۴ ۱ شهدا حرم

پارسه: افشین مادری (۲ گل)، محمدجواد ملکی، فرزان بااهمدی

شهدا حرم: عادل حسروی

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

شهید یونسی‌فر ۲ ۱ مقاومت تنکابن

شهید یونسی‌فر: حمید عرب‌جعفری، وحید نظافت

مقاومت تنکابن: آرش رمجی

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

شهروند ساری ۴ ۴ بارمان

شهروند ساری: ابوالفضل افضلی (۳ گل)، صائب قلی‌نژاد

بارمان: رضا طهماسبی، سعید مهدور، هادی افشار، سینا اسفندیار

   

 

دلسوختگان     استراحت —– —- —-

 

گروه دو:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

ماهوت ۱ ۱ نفت امیدیه

ماهوت: مسلم حیدری

نفت امیدیه: عقیل عساکره

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

جنگی ۳ ۲ موبایل سعید

جنگی: سیدسجاد رضوانی (۲ گل)، محمد عیدی

موبایل سعید: یونس امامی، حامد امن‌زاده

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

جوادالائمه ۳ ۱ پاس

جوادالائمه: محمدجواد احمدی، محمدهادی یوسفی، روح‌الله قنبری

پاس: امیرعباس هوشیار

   

 

گروه سه:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

رعد پدافند ۱ ۰ شمس

رعد: سجاد هاشمی‌پور

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

فولاد بوتیا ۲ ۲ تن تاک

فولاد بوتیا: علی‌اکبر بهارستانی (۲ گل)

تن تاک: میلاد رمضانی، نیما راجعی

   

 

سیمین کک     استراحت —– —- —-

 

مقاومت تهران      استراحت —– —- —-

 

گروه چهار:

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

پترو نیروسازان ۲ ۳ کسری

پترو: مجتبی امیرخانی، محسن فرهمند

کسری: محسن رمضانی (۲ گل)، امیر عباسیان

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

مشیر دالکی ۱ ۵ استوناوند

مشیر دالکی: آیت کیانی

استوناوند: علی اسمعیلی، هادی رضوان، محمد زارعی، مهدی عباس‌نژاد، نادر قنبری

   

پنج‌شنبه

۲۶ بهمن

پالایش نفت ۷ ۱ عقاب

پالایش نفت: سعادت براتی (۳ گل)، بهزور ژیلانسب، سپهر صفری، رامین باباجانی، بهنام فکور

عقاب: عطا الوندی‌نژاد

   

 

فولاد هرمزگان      استراحت —– —- —-

 

——————————————

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.