کد خبر : 4288
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۲
-

آغاجری:تا فرهادی را محو نکنم از فوتسال نمی روم

آغاجری:تا فرهادی را محو نکنم از فوتسال نمی روم
مدیرعامل باشگاه برنای خوزستان پاسخ اظهارات حیدر فرهادی را داد.

پس از مصاحبه حیدر فرهادی سرمربی سابق تیم برنای خوزستان در مورد اتفاقاتی که حول این تیم و فوتسال خوزستان رخ داد،محمد هادی آغاجری مدیرعامل باشگاه برنای خوزستان پاسخ اظهارات فرهادی را داد.مصاحبه آغاجری با پایگاه خبری فوتسال ایران را بخوانید:

*متاسفانه همه فرهنگ را فراموش کرده اند.من زندگی و مالم را بابت غیرت و مسائل فرهنگی گذاشته ام. سابقه ۱۵ ساله در مسائل فرهنگی دارم آن وقت این آقایان کجا بودند؟هر کس مشکل مالی دارد از وزیر تا کارتن خواب.اینکه به خاطر مشکل مالی همه چیز را خراب کنید درست نیست.

*زمانی که در لیگ استان بودیم آقای فرهادی اصرار زیادی داشت تا با من ملاقات داشته باشد.می گفت می خواهم با برنا در فوتسال اهواز امپراتوری راه بیندازم.من می دانستم که فرهادی باند باز است و این ملاقات را نپذیرفتم.برخورد بعدی ما در ماه رمضان امسال بود که مرا در خانه اش به کباب خوردن دعوت کرد.روی بحث های اعتقادی من دست گذاشت و سعی کرد خودش را تطهیر کند.بعد از این دیدار اصرار کرد که برویم خانه اقوامشان در شیراز و مذاکره کنیم برای خرید امتیاز تیم دسته اول دایتی.من تمایلی نداشتم اما نمک گیر شدم.امتیاز دایتی را خریدیم اما من اختیار تام را به فرهادی دادم.به جز مدیرعامل همه ارکان تیم از افراد فرهادی بودند.این یعنی حسن نیت من به ایشان.من پا روی اعتقاداتم گذاشتم و او را پذیرفتم اما او از این امر سو استفاده کرد.

*اینکه بیایی مشکلات شخصی زندگی کسی را بگویی زشت است.بله!من دربرهه ای به خاطر برخی مسائل با اقوامم مشکل داشتم اما خوب است من هم از چیزهایی که درون خانواده شما می دانم حرف بزنم؟

*با فرهادی قرار گذاشتیم تا با آقای نوری رئیس هیات مدیره ما صحبت کند.آقای نوری از مسئولان استانی و آدمی بسیار معتقد است اما متاسفانه فرهادی شان ایشان را رعایت نکرد و از یک خواننده زن لس آنجلسی پیش ایشان حرف زد که بسیار ناراحت شد و وقتی در بیرون از جلسه این موضوع را به فرهادی گفتم با خنده مسخره کرد.آقای نوری گفت با فرهادی توافق نکن و من ایشان را نپسندیدم اما فرهادی دوستانش را فرستاد و واسطه شدند تا قرارداد امضا شود.

*من صداقت داشتم و قراردادها را سفید امضا کرده و در اختیار فرهادی گذاشتم.تصور نمی کردم ۴۰ میلیون برای خودش بنویسد.او از صداقت من سواستفاده کرد.فرهادی می دانست که من پول ندارم و گفته بودم اسپانسر بیاید پول می رسد.من قرداد بازیکنان را هم نمی دانستم اما فرهادی در امانت خیانت کرد.

*می گویند من ۲۵ میلیون به مدیرعامل دایتی بدهکارم.من اصلا ایشان را ندیدم.چطور فرهادی این صحبتها را کرده؟من تا به حال مدیرعامل دایتی ار ندیدم.پرونده ما با تیم دایتی در کمیته انضباطی در جریان است.

*من تیم را با همه مشکلات تا نیم فصل مدیریت کردم.پاداش ها به موقع داده شد.تیم رفت برای مشهد اما دیدم من در آن جمع غریبه هستم.آقایان با زن و بچه آمده بودند مشهد و من هیچکس را نمیشناختم.۱۴ میلیون پول بلیت هواپیما شد.آقایان می گویند ما به آژانس ها بدهکاریم در حالی که هیچ بدهی نداریم جز به آژانسی که برای بازی با قزوین در روز آخر رفتیم.ما به هیچ هتل و هیچ فردی و جایی بدهی نداریم.

*ما با اسپانسر جلسه داشتیم.آقای فرهادی هم بود.به من گفت اجازه بده خصوصی با آنها صحبت کنم.بالغ بر ۴۰ دقیقه صحبت آنها طول کشید.فرهادی طمع کرد.او دراین جلسه پیشنهاد می دهد که شما که دارید هزینه می کنید تیم هم در صدرجدول هست.الان امتیاز تیم ۱۲۰ میلیون می ارزد اما اگر بیاید لیگ برتر ۵۰۰ میلیون می شود.چرا آغاجری باشد؟.او را کنار بگذارید و تیم دست خودمان باشد.فرهادی نمی دانست اسپانسر از دوستان من است.طمع کرد و آنها را فراری داد.می گفت تیم را بدهید به من خودم لیگ برتری می کنم.

*ایشان آدم بددهنی است.جلوی بازیکنان به من فحاشی کرد.طوری که رضا حیدریان که مرد اخلاق است و کم حرف، گفت من رویم نمی شود توی روی شما نگاه کنم.

*آقای فرهادی مهدی حسن زاده را آورد.من کوچکترین شناختی از این بازیکن نداشتم.اصرار می کرد که او تیم را جمع می کند.خیلی به درد ما می خورد  و… فرهادی گفت با ۲۰ میلیون تومان او را می آورم.گفتم نمی توانم پرداخت کنم اما اجازه بده با اسپانسر صحبت کنم.فرهادی شب و روزش شده بود حسن زاده.بالاخره او را آوردیم.قبل از بازی با یزد حسن زاده گفت تا ۱۰ میلیون نگیرم بازی نمی کنم.جلوی آقای فرهادی ۱۰ میلیون به او دادم.۱۰ تومان دیگر طبق چکی که کپی اش هست بعد از نیم فصل به او دادیم.. شد ۲۰ تومان.حسن زاده نیم فصل تیم را دور زد و رفت.آقایان یک نیم فصل با او قراردادبسته بودند و به من هم نگفته بودند.من از این کار حسن زاده بدم آمد.گفتم کسی که خیانت کند را دیگرنمی خواهم اما طباطبایی دستیار فرهادی ۴ روز تمام با من تماس می گرفت و التماس می کرد که حسن زاده را برگردانیم.حسن زاده زنگ زد و گفت باید شما تماس می گرفتی تا برگردم.من گفتم تو را قبول ندارم اما او گفت دلش با تیم است و می خواهد برگردد.برگشت و ۱۰ تومان دیگر به حساب او واریز کردیم و کلا ۳۰ میلیون از ما گرفت.

*محمد کاتبی و محمد امیری رل خود فرهادی رد کرد و گفت اینها رانمی خواهم .شنوفی هم رفت خدمت سربازی در تیم مقاومت قرچک.

*زمانی که فرهادی را به خاطر مسائل اخلاقی و بد دهنی و دروغگویی هایش از تیم کنار گذاشتم به علت اینکه شاگرد برادر آقای حاجتی(مدیرعامل حفاری) بودم با ایشان جلسه ای گذاشتم.ماجرا را برای ایشان تعریف کردم و آقای حاجتی گفت فرهادی آدم تندی است اما چیزی در دلش نیست و من را دعوت به همکاری مجدد با فرهادی کردند.آقای کریمی(سرپرست حفاری) هم گفت من فرهادی را دعوت می کنم دفترم تا مشکلات حل شود اما من نمی خواستم.

*آقای فرهادی می رود دم مسجد پیش پدر من و اصرار می کند که عده ای در حال نابودی اش هستند.از پدرم می خواهد که او را به تیم برگرداند.من انگشت کوچک پدرم هم درمسائل اعتقادی نیستم.پدرم موضوع را به من گفت و گفت هر چه صلاح می دانی اما من گفتم اخلاق فرهادی مشکل دارد و نمی توانم.

*من از فضل پدرم حاصلی نبردم اما کاش شما از فضل و معرفت برادر شهیدت اندکی بهره می بردی.

*بعد از عزل آقای فرهادی قاسم داودی که دوست صمیمی فرهادی هست خلیلاوی را به من معرفی کرد.من با خلیلاوی وارد مذاکره شدم.در همین حین کارهای غیر اخلاقی فرهادی شروع شد.به بازیکنان زنگ می زد و می گفت تیم را ول کنید.هادی ابراری نیا گلر تیم را تهدید کرد که فوتسالش را نابود می کند.چند بازیکن را با خودش برد تا برنا از هم بپاشد.اگر مشکل تیم مالی بود پس چرا بازیکنان ماندند؟این آقا وقتی کیاوش علاسوند به او زنگ زد تا برای بازی در تیمی از او رخصت بگیرد او را به باد فحش ناموسی گرفت و جلوی ما این فحش را به او داد.

*در مورد ماجرای کتک خوردن حسن زاده ایشان داستان را کاملا برعکس تعریف کردند.آن زمان سواری مربی موقت ما بود.من می دانستم که شاید فرهادی تحریکاتی انجام بدهد به خاطر همین بازی را بدون تماشگر کردم تا بدون تنش بازی کنیم.دیدم یک گوشه ۱۰،۱۲ نفر نشسته اند که گویا به ماموران سالن گفته بودند از دوستان فرهادی هستند و آنها هم اجازه دادند.شما کدام بازیکن را دیدید که وسط بازی یکهو ول کند و برود تماشاگر را بزند.این یک سناریو بود تا تیم بهم بریزد.حسن زاده ناگهان بازی را ول کرد و به کتک کاری با آنها پرداخت. بعد از این صحنه هم سواری عصبانی می شود و توی گوش حسن زاده می زند.

*در مورد بازی با کشاورز قزوین هم حرف و حدیث بوجود آمد.من نمی خواستم تیم را به این بازی بفرستم.اما از کمیته فوتسال تماس گرفتند و خواهش کردند که برای خراب نشدن نظم و جو لیگ بازی کنیم.من هم به خاطر اینکه کمیته فوتسال همکاری خوبی با ما داشت پذیرفتم.از آژانس مهدیس پرواز بلیت رفت و برگشت به تهران را گرفتیم و تنها بدهی ما هم به این آژانس است.اینکه می گویند هزینه ما را قزوینی ها دادند کذب محض است.شاید با کسی تماسی گرفته باشند اما هیچ تماسی با من نبوده است.ما در بازی ۱۰-۲ عقب بودیم .تماشاگران بطری پرتاب کردند.یک مامور انتظامی هم بیشتر در سالن نبود.من گفتم تیم امنیت ندارد.به رختکن رفتیم و گفتیم امنیت برقرار شود بازی می کنیم.اگر ۵ مامور بیایند بازی می کنیم اما قزوینی ها قبول نکردند.حتی ۴ ساعت بعد از بازی هم در رختکن ماندیم اما خبری نشد.

*فرهادی در جایگاهی نیست که از آقای افتخاری انتقاد کند.افتخاری پسرخاله من نیست و دلش برای برنا نسوخته.برنامه فرهادی این بود که بازیکنان را نگذارد بیایند تا تیم در دوبازی شرکت نکند و از لیگ حذف شود. ما با هیات فوتبال در میان گذاشتیم.آنها به کمیته فوتسال نامه نگاری کردند و کمیته انضابطی هم تحقیق کرد و تبصره ای برای ما گذاشت و گفت می توانید ۴ بازیکن جدید بگیرید.پس تخلفی رخ نداده است.

*فرهادی از بازیکنان درصد می گرفت تا به آنها بازی بدهد. پرونده او در کمیته انضباطی باز است.من به دنبال کار فرهنگی بودم اما فرهادی با دروغ و خیانت تیم را از هم پاشاند اما این را بگویم که تا زمانی که امثال فرهادی را از صحنه فوتسال محو نکنم در فوتسال می مانم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 36 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳۶
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

سعید پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳

اقا این داستان درصد گرفتن فرهادی قدیمی از زمان حفاری هم بوده!
کلا در زمان مربیگری این اقا چند تا بازیکن محلاتی بمدت ۱فصل میومدن لیگ برتر پول میدادن به این اقا و بعد میرفتن دیگه خبری ازشون توی فوتسال نمیشد!!!

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷

ای دروغ گو بی انصاف به حال این فوتسال باید تاسف خورد که تو میخوای فرهای رو خذف کنی

آقاجری پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۰

توکی هستی که درموردفرهادی نظرمیدی مثل اینکه با۲سال اومدن درورزش باورت شده کسی هستی تمام اهوازازکلاه برداریهای توخبردارن وهمه میدونن اگرتاالان پات گیر نیفتاده به خاطرشرایط پدرته.فرهادی نیاز به حمایت کسی نداره چون خداروداره ودشمناش ازترسشون این کارهارومیکنن.فرهادی امتحانشودرفوتسال ایران باموفقیت گذرونده وحرفای شما فقط واسه سرگرمی وخنده خوبه.بالاخره دستت رو میشه.

بازيکن پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳

باعرض سلام وخسته نباشی،تبریک براسایت خوبتون،من قضاوتی نمیکنم،اما به عنوان کسی که کنارتیم برنابودم خوبه حقایقی گفته شه،اقای اغاجری میگه من بدهکارنیستم،این دروغ محضه،به چندفیزیوتراپ،هتلهایی که بازیکنان غیربومیت عوض میکردن،به لوازم ورزشیا،به بازیکنا،به کادرفصلهای قبل،اقای عزیزتوکه پول نداری چراتیمداری میکنی،بازیکنانموندن بخاطرپول بوده،تیمی که قهرمان نیم فصل شده،پول نگیره همه ناراضین دیگه،کاتبی،امیری،شنوفی،،پولاشونونگرفتن رفتن،ابراریم باوعده های دروغ نگه داشتی،شماره۵نیم فصل دومت که ازدوستای نزدیکتم هست حسن زاده روزد،نه افرادفرهادی،،،،کل خوزستان میدونن کلاهبردارهستی

سعید پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰

چراحرف مفت میزنی باازیکنای برنا چون توکه بزرگترین کلاهبردارفوتسال ایران هستی پولاشونو ندادی باتیم نیومدن وربطی به فرهادی نداره.مطمئن باش جزای دروغات وکارهای بدتومیگیری.خیلی مسخره است که توهمه حرفاروبرعکس به نفع خودت زدی.

مجید پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳

چرا همش حرف فرهادی و حفاری و برناست تو این استان دیگه تیم نیست ادم نیست که چسبیدی به این عوضی ها متظاهر نامرد ابرو واسه فوتسال استان نگذاشتید تورو به خدا برید برید کریمی خجالت بکش دیگه فوتسال رو بیخیال شو فرهادی همه میدونن که درصد میگیره ولی تو هم نوچه های خودت رو داری و هر سال به مربی تیم میگی ا

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰

تنها تیم باشخصیت استان حفاریه اونم بخاطر کریمیه…کدوم هرسال به مربی مثه اینکه حواستون نیست .برید یکم مرد باشید

رضا پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۴

تومیخای فرهادی رامحوکنی توکه محوخدایی هستی برویه فکری به حال خودت کن کلاهبردار

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷

فرهادی محو هست حاشیه درست میکنه ببیننش

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۴

اگرمحوبودکه درموردش صحبت نمیکردن.تااونجایی که داریم میبینیم این امثال آقاجری هستن که دست ازسرش برنمیدارن مگه مصاحبه یه مدت پیش آقاجری وندیدفرهادی اونقدربزرگ هست که احتیاج به این کارهانداره

خطاب به حیدرفرهادی پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷

امیدوارم که گندهای بیشتر از این در نیاد حالا مونده تا مسائل اخلاقی جدیدش که خودش میدونه——ازدانشگاه شوشتر گرفته تا اهواز وک ک ک ک یکم دیگه ادامه بده بامدرک خوردش میکنم مخفف ک برای خودش کافیه——-ببندش فرهادی

خطاب بهت پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۹

جالبه هرچی لایق خودته حواله دیگران میکنی.بهتره خودت ببندیش آقاجری

هادی چون پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۷

از خاتون تا اکسپرس و کیانپارس باهات هستم ……………. عجله کار شیطونه

جلیل پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰

تووووووووو آغاجری تو یه الف بچه ۲ روزه اومدی تو فوتسال بعد تووووووو میخوای فرهادی که سلطان فوتسال خوزستان هست میخوای محوش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابااااااا تو برو بدهیات رو بده جون عزیزت

مهران پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۷

ما که موندیم والا نفهمیدیم کی به کیه ولی اقاجری عزیز پارسال دسته دو هم من خبرات پیگیری میکردم بازم میگفتی باند هست و نمیخوان بریم دسته یک اون زمان فرهادی که نبود

خریدار پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶

آقا من کاری ندارم من امتیاز دسته دو برنا رومیخرو اگرفروشنده هستن

مشتری پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۱

خریدار امتیاز دسته یک و دو فوتسال
۷۱۹۸ ۰۲۵ ۰۹۳۸

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۸

هادی جون شرکت ساب رو فراموش کردی -ساعدی اندیمشک چطور -بابا چک ۲۵ میلیونی دایتی -ای بابا هتل نیشیکر چطور اونم رو فراموش کردی بابا انصافت کو حالا اینا هیچ چکهای بازیکنا چطور یادته بنده خدا که اغفالش کردی آورش کردی واقعاٌ کار ۱۵ سال فرهنگی کردی آفرین به شما مرد فرهنگی راستی یادم رفت گفتی علاسوند همون مربی پارسال تیمت که پولش رو ندادی میگی با ز بگم. @@@@ رو وگرنه ده صفحه دیگه مینویسم ها——————————————————–

شهرام پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۹

آخه آغاجری تو با چه اعتماد به نفسی هردفعه بلند میشی مصاحبه میکنی؟ به جا این کارا برو پولهای مردم رو بده دیگه.حوصلمو سر بردی دیگه

نام پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۴

خدارو شکر همه چیز مشخص شد دوستان فرهادی بودن که خلیلاوی را به اغاجری معرفی کردن
فرهادی از خدا بترس که پشت این همه ادم صحبتهای واهی کردی و تهمت های نابجا زدی
یادت باشه که ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه و رو سیاهی برای ذغال می مونهاز خدا بترس فرهادی………..

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۸

مثل اینکه بعداز رفتن فرهادی از گاز همین اقا پاداش برد به خ داد از پارسال دمخور هم شدند

اغاجری پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۵

بعداز ۱۵سال کار فرهنگی قیافه ات اینطور شده ……………. ۱۵سال پیش چی بودی…………

نام ... پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۱

حالا بین ایرج کریمی وحاجتی چی گذاشتن تو کاست ……….

2سیب پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۳

از بس ۲سیب کشیدی دیکه کله ات پوک شده

یعقوب پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۸

یکی بهمون بگه خلیلاوی کیه و کجا مربی بوده،اغاجری بقال سرکوچه هم بهش میگفتنم فکر کنم سرمربیش میکرد.ادمی که کار فرهنگی میکنه همینه واسه ثواب و رضای خدا همه کار میکنه

علی جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۰:۵۶

بسه دیگه چقدر درباره برنا؟

فرشاد جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۰۱

شما این همه اسم میارین اما از مربیان سازنده و زحمت کش نمیگین امثال اصغر لرکی که تنهایی و بدون هیچ ادعای تمام وقتشون میزارن واسه تیم های پایه و قهرمانشون میکنن اصغر لرکیها درست باند و دار و دست ندارن اما شرف و وجدان کاری دارن اینا دنبال پول مقام نیستن وقت میخوان واسه خوزستان زحمت بکشن نه میگن فلانی باشه یا نباشه نه اقازاده ها دنباشونن چون پاکن اقایون

نام ...بازیکن تیم برنا... جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۵۶

فرهادی برا فوتسال خیلی زحمت کشیده…و مورد احترامه…چرا چشامونو ببندیم…درسته اقاجاری وعده های دروغ میداد ولی اونم براساس قول های ک بهش میدادن قول میداد حالا اقاجاری هر چی باشه..ولی ب خاطر ک خدمت کنه ب فوتسال استان از زندگیش گذشته حتی ب جای رسیده ک….بدترین اتفاقات براش افتاده..همونطور ک تمام دارایشو خرج فوتسال کرد اگر امسال هم پول داشت دوباره خرج میکرد…چرا باید همسال آقاجری رو از فوتسال زده کنید فرهادی میتونست صبر کنه…

همبازی برنا جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۸

من هم بازیکن برنا بودم ولی امسال هیچ خرجی اقاجری نکرد بلکه اسپانسر تیم اقامت بتون هزینه کرد ولی میدونی الان به هتل گیت .دفتر هواپیمایی. البسه مجید یزدی بابت لباس تمرین وسالن و….. بدهکاره ماباید تا کی باید ادامه میدادیم .بنظر شما شنوفی .امیری حیدریان .قاسمی .غبیشاوی ابرار .کاتبی .کاکا و….. متاهل بوده ونباید خرجی به خانواده را بدهند شاید شما خرجت را پدرت میداد و بقیه هم باید چون شما فکر میکردنند این خودخواهی که مثل شما فکرمی کنید ۱۳ هفته صبر کم بود …. اقاجری ادم دروغگویی بود وهر روز وعده دروغین میداد و قسم ناموس و بچه اش را میخورد که حتی تعهدی بهیچکس نداشت و الان هم باپرویی میزنه زیر حرفهاش …. اون گول وعده های دروغ حفاریها رو خورد .وخدا میخواست اینجا پایان کارش باشد وبیشتر از این رشد نکنه.

تخریب بزنا جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹

اگرشما قهوه خانه میزدید بهتر تیمداری بود خودت چاقش میکردی ………….

موثق جمعه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶

دوتاتون از یه قوماشین…
مشکل شما مثل مشکل دوتا گدا است که نمیتونن همدیگه رو ببینن…

مصطفی شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۳۴

اقای اغاجری متاسفم برات که حتی حاضر نیستی الان هم واقعیت رو بگی … فرهادی اگه میخواست اینطور باشه با امثال جنابعالی کنار می اومد تمام حرفات اقای اغاجری بی پایه و توهم زا است کمی هم وجدان داشتن خوب است

نام ... شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۹

خدا وکیلی راجع به کریمی حرف مفت نزنید مشکل فوتسال خوزستان بی صاحبی و بی سوادیه

سلام.من محسن شنوفی هستم از بازیکنان سابق برنا.با بنده از طرف مسولان سایت تماس گرفته شود تا حقایق را بگویم یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۴۲

سلام من محسن شنوفی هستم از بازیکنان برنا.لطفا از طرف مسولان سایت با من تماس گرفته شود تا حقایق را بگویم برای مردم.متشکرم.

دلسوز یکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۱

برو مارو سیاه نکن

بهرام پنجشنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰:۵۳

این اقا جری یک کلاهبردار عوضی سه سال زندانی براش گرفتم پنج ساله دویست ملیون از من کشیده بالا خلاصه حواستون باشه یه دزده دزد