کد خبر : 4308
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۵
-

توهین فرامنشوری به کشاورز و درگیری لک با بازیکنان منصوری

توهین فرامنشوری به کشاورز و درگیری لک با بازیکنان منصوری
دیدار منصوری قرچک و گیتی پسند با حاشیه های بسیاری همراه بود اما در میان آن ها لفظ به کار رفته توسط گوینده ورزشگاه برای کاپیتان تیم ملی و همچنین درگیری لفظی سرمربی گیتی پسند با بازیکنان منصوری بسیار جلب توجه کرد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دیدار تیم های شهید منصوری قرچک و گیتی پسند اصفهان از ساعت ۱۶ امروز(شنبه) در سالن هفتم تیر قرچک آغاز شد و دو تیم در پایان به تساوی چهار بر چهار رسیدند. این بازی که از حسایسیت بالایی بردخوردار بود حاشیه های بسیاری هم داشت. حواشی این دیدار را در ادامه می خوانید:

 

*هواداران قرچکی از همان ابتدا شعار و توهین علیه برخی بازیکنان گیتی پسند را در دستور کار قرار دادند. سپهر محمدی و افشین کاظمی از ۴۵ دقیقه قبل از شروع بازی و هنگام کردم کردن با هدف تضعیف روحیه به شدت مورد اهانت هواداران قرچکی قرار گرفتند. آن ها حتی تیم خود را هم رها کردند و تا شروع بازی منصوری را تشویق نکردند!

 

*احمد اسماعیل پور که بعد از جدایی از قرچک به گیتی پسند رفت بارها از سوی هواداران منصوری هو شد و او را پولکی صدا کردند!

 

*مثل همیشه بچه های دبستانی نصف سالن را پر کرده بودند و حتی در مواقعی هم با برخورد بسیار زشت و تند لیدرها مواجه می شدند!

 

*سید رضا افتخاری، ایرج دانایی فر، علی طاهری(مدیرعامل گیتی پسند)، یوسف طاهری(مدیرعامل منصوری)، اکبر طاهری(پدر محمد طاهری)، محمد هاشم زاده و مسئولان استانی قرچک و امام جمعه این شهر بازی را از نزدیک نظاره کردند.

 

* سرمربی و بازیکنان تیم منصوری ابتدای بازی به رسم میزبانی سمت نیمکت گیتی پسند رفتند و با کادرفنی و بازیکنان حریف خوش و بش کردند.

 

*گوینده معروف قرچکی در این بازی هم در سالن حضور داشت و این بار به جای کنار خط در جایگاه مهمان ها تیم منصوری را تشویق می کرد. او پیش از شروع بازی، با آتش تندی حتی بیش تر از عوامل تیم روی منبر رفت و برای دقایقی درباره تبانی در اصفهان سخنرانی کرد!

 

*هنگامی که گیتی پسند با چهار گل از منصوری عقب افتاد این شعار را سر دادند: عاقبت تبانی، همینه… کل سالن هنگام سر دادن این شعار به سمت جایگاه مهمانان ایستاده بودند و علی طاهری(مدیرعامل گیتی پسند) را خطاب قرار می دادند.

 

*امام جمعه قرچک بارها نسبت به فحاشی هواداران قرچکی اعتراض داشت و چندین بار از جای خود برخواست و با اشاره به لیدرها گفت که فحاشی ها را قطع کنند. هر چند قرچکی ها به سخنان امام جمعه خود هم توجه نداشتند و کار خود را دنبال کردند.

 

*یکی از اتفاقات جالب در این بازی پنج نفره کردن گیتی پسند در نیمه اول بود. رضا لک در دقیقه ۱۸ بازی و در حالی که تیمش سه بر یک عقب بود، پنج نفره کرد و یک گل هم خورد. این ماجرا از دقایق نخست نیمه دوم هم پی گرفته شد و گیتی پسند تا دقیقه آخر از این سیستم استفاده کرد تا بالاخره در ۲ ثانیه مانده به سوت پایان، کار را به تساوی کشاند.

 

*یکی از نکات مثبت میزبانی امروز منصوری در میان انبوه نکات منفی، استقبال از اصحاب رسانه بود. در این بازی که خبرنگاران تصویری و مکتوب بسیاری از صدا و سیما و خبرگزاری ها و روزنامه ها حضور داشتند، جایگاه ویژه برای خبرنگاران در نظر گرفته شده بود و مسئولان باشگاه منصوری هم برای آن ها احترام قائل بودند. حال به خاطر این میزبانی خوب نمی خواهیم یکی از اتفاق های زشتی که با خبرنگار FUT5AL افتاد را باز کنیم. اما قطعا مسئولان این باشگاه به دروازه بان دوم خود خواهند گفت که حق گرفتن دوربین و جلوگیری از فیلم برداری خبرنگار پایگاه خبری فوتسال را ندارد. با این حال همانطور که گفتیم به خاطر آسایش سایر رسانه ها در این بازی، از کنار این موضوع می گذریم!

 

*در اواسط نیمه نخست درگیری لفظی بین علی رهنما و محمود نصیرلو داور بازی به وجود آمد که با وساطت نیمکت این تیم به خیر گذشت.

 

*محمد طاهری در اواسط نیمه دوم در حالی که یکی از بازیکنان منصوری در دو متری اش روی زمین افتاده بود، بدون توجه به این بازیکن مصدوم سه نفر را دریبل کرد و با دروازه بان تک به تک شد. البته نصیرنیا توپ طاهری را مهار کرد ولی نیمکت منصوری به دنبال این حرکت طاهری به سمت او یورش برده و به شدت به بازیکن گیتی پسند اعتراض کردند. حتی اکبر طاهری(پدر محمد طاهری) هم در جایگاه خبرنگاران با اشاره به خبرنگار FUT5AL گفت که کار پسرش ناجوانمردانه بود.

 

*در اواخر بازی بطری برای اولین بار به زمین پرتاب شد که به شدت با اعتراض لیدرها به پرتاب کننده آن همراه بود. این اعتراض ها به درگیری لفظی و بعد درگیری فیزیکی کشیده شد. ماموران نیروی انتظامی هم یک لیدر و یک تماشاگر را به خاطر این درگیری به بیرون سالن هدایت کرد. البته این تنها بطری نبود که به زمین آمد و در ثانیه های آخر، بازی برای دقایقی به همین دلیل متوقف شد.

 

* افشین کاظمی بعد از به ثمر رسانده گل تساوی گیتی پسند در دو ثانیه پایانی، به سمت تماشاگران قرچکی رفت و با گره کردن مشت هایش خوشحالی خود را به رخ آن ها کشید. هواداران قرچکی هم حسابی از خجالت این بازیکن درآمدند!

 

*بعد از دمیدن داور در سوتش، تعدادی ترقه  در ورزشگاه منفجر شد و باشگاه گیتی پسند به شدت مورد اهانت و فحاشی قرار گرفت. همچنین تعدادی از هواداران وارد زمین شدند و به سمت بازیکنان گیتی پسند رفتند که امیدواریم با ارائه گزارش کامل از ناظر بازی، برخورد قاطعانه ای با عوامل این گونه کارهای زشت در ورزشگاه شود تا دیگر شاهد فحاشی و بر هم ریختن جو سالن های فوتسال نباشیم.

 

*اما بسیاری از حواشی اصلی این بازی بعد از به صدا در آمدن سوت مشاهده شد. گوینده ورزشگاه قهرمانی تیم دبیری تبریز را به وحید شمسایی تبریک گفت. این گوینده اما یک لفظ بسیار زشت درباره محمد کشاورز به کار برد که حتی از عنوان آن در این گزارش هم شرم داریم. گفته می شود کشاورز بعد از شنیدن این حرف از شدت ناراحتی اشک از چشمانش جاری شد. حال این سوال را باید از مسئولان باشگاه منصوری پرسید که چرا در بازی های حرفه ای فوتسال چنین کار غیر حرفه ای کرده و بلند گو با اهداف غیر حرفه ای به ورزشگاه می آورند. این به کنار. دیگر چرا میکروفن را به دست کسی می سپارند که متوجه فضای اطرافش نیست و نمی داند که کودکان و نوجوانان دبستانی بعد از شنیدن این الفاظ دیگر هیچ احترامی برای بازیکنان شهر خود هم قائل نخواهند بود و چه تاثیری بر اخلاق آن ها می گذارد.

 

*اما شاید مهمترین حاشیه بازی امروز مربوط به درگیری جلوی رختکن دو تیم باشد. رضا لک هنگام ورود به رختکن تیم خود با تعدادی از بازیکنان منصوری از جمله اسماعیل وطن خواه و حمید نصیری درگیری لفظی پیدا کرد. لک که در پایان بازی معتقد بود دبیری با تبانی قهرمان لیگ می شود خطاب به بازیکنان منصوری گفت: نان حرام سر سفر خانوادتان می برید. او معتقد بود که بازیکنان منصوری در بازی مقابل دبیری ضعیف بازی کردند و مقابل گیتی پسند هم جان خود را گذاشتند!

 

*جدال لفظی لک به بیرون از سالن هم کشید و سرمربی گیتی پسند هنگام خروج از ورزشگاه برای دقایقی با اکبر تقوی و لیدرهای قرچکی صحبت کرد.

 

 

انتهای پیام

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 22 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

arash شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۸

vaghean moteasefam baraye siteton ke balaye 70darsade matalebeton darbare havashie in bazi doroghe ?goyande varzeshgah bejoz inke goft kasaee ke laghabe sim khardar asiaro dare bayad intori shadi kone? pas malome shomaham dasteton ba dabiri to ye kasas ?

تبريز شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۳

کافر همه رو به کیش خود پندارد
اقای لک

نام ... شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۳

koja be bazikonaye giti fahashi shod be ahmad esmaeel pour ahmade haji laklak goftan/ be afshine kazemi afshine bache khoshgel goftan /rasti ye soal koja bache dabestani to salon por bod shoma oghde darid nesbat be gharchakia shoma hame baziha bodid ke migid bache dabestani miad/ vaghean moteasefam baraton / shoma edalato raayat nakardid?

محسن شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۵

تبانی تبانی فوتسال اصفهانی

هوادار شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۶

سلام
باز شما داری طرفداری یه تیم خاص رو میکنی تا دیروز قم بود الان شده گیتی ؟؟؟
چرا کارهای خوب منصوری رو نمیگی فقط کارهای بدش رو گوش زد میکنی؟؟؟
من که میدونم بعضی از دوستان با اقای لک و چند تا از بازیکنان گیتی رابطه دارند.
اوایل فصل رو فراموش نکنید که گیتی چه کارهایی را انجام می داد.
بهتر است نگاهی به ارشیو بیندازید
دو سال پیش چطور اقای لک پشت گیتی حرفهای … می زد ؟؟؟
نزارید بقیه مسایل رو فاش کنم؟؟/

قم مهد فوتسال ایران یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۱

کجا از قم طرفداری شده بگو من برم جایزه بدم بهش!!! زمینو زمان به قم زور میگن بعد شما میگی طرفداری؟؟
اگر منظورت اون ۴ تا عکسه والا باشگاه هایی که عکاس دارن و عکس میفرستن اینجا نشون میده !!!
بعدشم شما یادت نره پارسال منصوری و امسال منصوری رو
مهاجرت بازیکنان و کادر منصوری پس از هدیه دادن جام قهرمانی به اصفهان!!!!!!!!!!!

صباي قم شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۷

اقای لک این دقیقاً همون بلائیه که سر صبای قم در اوردید به راحتی ۴ گل در اضفهان خوردید و بعد با تمام قرا در قرچک مقابل صبا بازی کردید.پس شما هم نون حرام سر سفره بردید و بعد هم قراردادتون رو با گیتی بستید و لشکرکشی بازیکناتون به اصفهان شروع شد.

نام ... یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۰۳

دمت گرم داداش دقیقأ زدى وسط خال

محمد جواد از قم یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹

آقای لک »» از هر دستی بدی میگیری از همون دست … این نفرین من نیست بازی یه زمونست
یادتون رفته بازی آخر با صبا چ جوری بازی کردین و بعد از اون مهاجرت به اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نون حروم؟؟؟
عیب کسان منگر و احسان خویش دیده فرو بر به گریبان خویش مستر لک !!!

منصوري شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۰

اقای لک خدایی این دستیارایی که کنارت نشوندی کدومشون این کاره بودن و کمکت کردن؟یه مشت ادم ناکارامد و پولکی رو دور خودت جمع کردی.

نام ... شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸

masole mohtarame sit ke in onvano neveshti mishe benevisi baraye khanandeganeton be mohammad keshavarz chi goftan ke shoma titr zadi tohine fara manshori lotfan?

دار منصوري قرچك شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۶

برای اطلاع همه این مطالب رو میگم
منصوری پاکترین بازیکنا رو داره
امروز هم شانس اوردن
واسه مساوی چجوری بالا پایین میپریدن
اول بازی رضا لک رو تشویق کردیم
محمد طاهری رو تشویق کردیم
رضا لک تا دیروز میگفت پاک هستین
حالا که کم اوردی میگی تبانی
بعدشم بی عرضگی خودتونو نندازین گردن بقییه
با اینهمه بازیکن کم اوردی
تازه منصوری علی کیایی محروم بوده
علی رهنما مصدوم شد و حمید نصیری هم اخراج شد
ولی بازم با جوونهامون نابودتون کردیم
اقای لک ایا کسی به تو کمتر از گل گفت؟
اگه هم به کسی توهین کردن جواب حرکت زشتشون بوده
و به محمد کشاورز گفت عمروعاص
ایا عمرو عاص فرامنشوریه؟؟؟؟؟؟
هرچند این کار زشت بود ولی بازم اینقدر نباید بزرگ شه
همه از بازی زیبایی که انجام شد چشم پوشی کردن
اگه رضا لک این حرف رو زده از رو ناراحتی گفته
در غیر اینصورت خودشو مدیون این بازیکنای با غیرت کرده
بین همه ی تیمهای دنیا. عشق است منصوری……

عبدالله خاكي یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۱۷

بنام خدا،دیروز هیجان در فوتسال در اوج بود. اما ٢نماینده فدراسیون نتوانستند بلند کو استادیوم را مدیریت کنند.هر جی دلش خواست کفت از همه بدتر افتخاری بی عرضه بود رییس هم رییس های قدیم.اخر بازی روحانی حاضر در سالن جوکیر شده بود و آمده بود وسط زمین و تنها نفری بود که به داور بازی اعتراض میکرد!!!

کیانی یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۲۴

اقای منصوری که از دستیارا ایراد میگیری ما که میدونیم از کجا میسوزی پس خاهشا سکوت کن ازسایت فوتسال بابت اطلاع رسانی بیطرفانه تشکر میکنم انشالا با کمک شما شاهد پیشرفت فوتسال باشیم

عبدالله خاكي یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۶

رفتار مربیان و کادرشان در مجموع خوب بود اما داورزنی جنتل من واقعی بود.لک هم خوب بود.اما جو سالن و فوتسال خشک و تر را با هم میسوزونه.از لحاظ فنی ۵نفره بازی کردن کیتی بسند بسیار عالی بود.تیم دبیری هم خوب بازی میکنه اما میثاق مشکل داره در این سیستم،به لحاظ زمان ۵ نفره کردن در حال بیشرفت هستیم. محمد کشاورز با اخلاق و بسیار ارزشمند بود.کسیکه زمین را طی میزد کار بسیار سختی داشت و از اینکار لذت نمیبرد.اکبر تقوی نفر اول سالن بود و لیدر اصلی او بود خوب اعتراض به داور و ناظر میکرد،آقای بلندکو دار سالن تحت نظر ایشان بود لیدر تماشاجی ها هم .

قم مهد فوتسال ایران یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲

تو قسمت مگه جنگ ی فوتبال ۱۲۰ باید لیگ فوتسالمونو نشون بدن ! واقعا دااااااااغونه در ضمن یادتون باشه دقیقا همین اتفاقاتی که آقای لک میگن برای صبای قم افتاد و منصوری در بازی با گیتی باخت و جلوی صبا سنگ تمام گذاشت ولی به هر حال قهرمانی دست صبا بود و منصوری رو نتونست ببره ! دیگه نون حروم و اینا نداره ک!!

قم مهد فوتسال ایران یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳

همه تو فوتسال ما ادعا دارند بجز اونایی که باید داشته باشند . لیدر و تماشاگر و مدیرعاملو سرپرست مدعی ولی امثال کشاورز هم چنان سربه زیر و البته محبوب ♥۴♥

امیر محمدی (تبریز) یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴

شما که تو هر موردی به نفع گیتی پسند اغراق کردی خب حداقل بگو به کشاورز چی گفتند؟؟؟؟
کلمه ((عمروعاص))فرا منشوریه؟؟؟؟
منتظر جواب مدیر این سایت هستم…

محمد یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۵

خیلی عجیبه از سایت شما که اینقدر یکطرفه قضاوت میکنید
کجای سالن بچه های دبستانی نشسته بودند که ما ندیدیم؟؟!!
کی امام جمعه به لیدرها اشاره کرد؟؟!!
وقتی افشین کاظمی گل زد و اون حرکات زشت رو به طرف تماشگرانان نشان داد هوادارا اعتراض کردند
لطفا فرافکنی نکیند…

قرچکی یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷

به نظر بنده سایت شما داره هواداری میکنه از تیم گیتی پسند والبته سایتتون فرامنشوری هستش
مگه نه مدیر سایت عزیز؟؟!!

کیتی یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۸

……………اقای محمد کشاورز؟؟؟؟؟من از طرف همه ازت معذرت خواهی میکنم…ببخشید

؟ یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۳

جهت اطلاع اقاییون………هر فحشی فرای منشور اخلاقیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هر فحشی