کد خبر : 4342
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۴
-

آقای طاهری ساکت نشو!

آقای طاهری ساکت نشو!

پایگاه خبری فوتسال ایران – مهدی جاویدی – بی شک فوتسال اصفهان از سال های دور با ناخوش احوالی های ناشی از بی پولی همراه بوده که هیچگاه خاطرات تلخ آن از یاد بازیکنان سابق پست اصفهان همچون باغبانباشی ها، افضل ها، افضلی ها و … نخواهد رفت. اما اقتصاد همین فوتسال اصفهانی در چند

پایگاه خبری فوتسال ایران – مهدی جاویدی – بی شک فوتسال اصفهان از سال های دور با ناخوش احوالی های ناشی از بی پولی همراه بوده که هیچگاه خاطرات تلخ آن از یاد بازیکنان سابق پست اصفهان همچون باغبانباشی ها، افضل ها، افضلی ها و … نخواهد رفت. اما اقتصاد همین فوتسال اصفهانی در چند سال اخیر و در چرخشی ۱۸۰درجه ای تبدیل به یکی از قطب های فوتسال ایران شده تا خانه ای امن شود برای حفظ شاه ماهی های زرین فوتسال ایران تا دیگر بازیکنی برای پول بیشتر راه خود را به فوتبال کج نکند و برای دلارهای عربی به بازی در لیگ های سطح پایین عربی این کشور و آن کشور تن در ندهد.

این اتفاق بزرگ رخ نداده مگر با هوش فوق العاده و توام با علاقه مدیری که به فوتسال نصف جهانش عشق ورزیده و سفره هزاران فوتسالیست، خانواده عظیم فوتسال کشور را با ترغیب اسپانسرها خالی نگذاشته است. روی صحبت ما با علی طاهری است که در چند سال اخیر تیمش در ایران و آسیا یا قهرمان بوده یا نایب قهرمان. مدیری که همین الان هم گفته می شود چندین اسپانسر قدرتر از گیتی پسند را به پشتوانه مدیریتی مسلطش در آستین دارد تا سوپاپ اطمینانی باشد بر خالی نماندن سفره فوتسال اصفهانی ها.

چطوری ندارد؟! همان طور که روزی فولادماهان با کنار گذاشتن این مدیر فوتسالی خود، سیاست هایش را نسبت به حمایت از فوتسال تغییر داد و پس از یک فصل نه چندان موفق چند ده بازیکن ماهانی و صفه ای را آواره کرد اما طاهری بلافاصله گیتی پسند را به عنوان قدرت برتر فوتسال اصفهان معرفی کرد تا باز هم فوتسال اصفهان سرشکسته نشود. روزی که قرمزپوشان اصفهانی به عنوان رقیب ماهان قد علم کردند و تا به امروز تا پایان لیگ یک پای ثابت قهرمانی هستند.

این ها نه تعریف است و نه اغراق بلکه مروری عمقی بر فوتسال شهری است که روزی در حال فروپاشی ناشی از مشکلات مالی بود و امروز در اوج، مدیرش دل خسته از از دست رفتن – احتمالی- جامی است که با وجود عمر نه چندان دراز گیتی پسند در فوتسال، نایب قهرمانی اش هم ارزشمند است. شکوه طاهری از ناملایمتی ها و اینکه حرف از خداحافظی می زند باعث شده تا حال و هوا و دلواپسی فوتسالی ها امروز شبیه به روزی شود که مدیران جدید فولادماهان حرف از رفتن از فوتسال زدند و در نهایت هم ستاره های خود را آواره کردند.

هیچ کس دوست ندارد طاهری، محمدرضا ساکت فوتسال اصفهان شود؛ تاییدش هم صدها تماس و پیامک از سوی فوتسالیست هایی است که نمی خواهند تلخی اتفاقات کناره گیری ماهان را دوباره بچشند؛ حتی آنهایی که با بازی در دیگر تیم های شهرستانی طبعات کناره گیری باشگاهی چون گیتی پسند هم بر سرنوشت قراردادی شان تاثیرگذار بوده. آنها هم دیگر دوست ندارند هنر بازی فوتسالشان در دیگر تیم ها، به طبع افت قیمت ستاره ها در این آشفته بازار فوتسال، “بز خر” شود.

به خاطر آوردن دوران سخت باشگاه داری پست اصفهان و اینکه یک کارمند اداره پست که اتفاقا خود یک فوتسالیست زبده بوده و با تمام مشقت های اداری بار فوتسال باشگاهی این استان را به دوش کشیده باعث می شود حلاوت حال و روز الان فوتسال متمول و حرفه ای اصفهانی ها بیشتر به چشم اهالی اش چه در سطح کشور و چه در اصفهان بیاید. در عین حالی که سیاست علی طاهری بر بالا بودن همیشگی پرچم فوتسال اصفهان با برترین فوتسالیست های کشور اکنون باعث شده تا بیش از ۵۰پایگاه تولید بازیکن بومی در اصفهان دایر شود تا حرکتی بزرگ باشد برای بومی سازی فوتسال دیار زاینده رود و خودکفایی در آینده ای بسیار نزدیک.

پرداختن متمادی به مقوله پیچ در پیچ تبانی دوسال قبل و ابهامات ناشی از آن که هنوز هم کسی نمی داند باید دقیقا یقه چه کسی را گرفت، موضوعاتی انحرافی از بحث ماست اما اینکه امثال طاهری ها از کم کردن فاصله ۹امتیازی فنی با صدر به یک امتیاز چشم پوشی کنند و فقط جام را ببینند و به واسطه فحاشی ها و افتراهایی که مخصوصا در هفته های آخر خبرنگار و مدیرعامل و باشگاه و .. .– به گواه سابقه نگارش نویسنده- نمی شناسند از ادامه کار مایوس شوند، اشتباهی بس بزرگ است که دودش به چشم فوتسال ایران خواهد رفت، خواه یا ناخواه.

این ها را گفتیم چون از اصفهان خبرهایی می رسد که این بار واقعا خبرهای جالبی در راه نیست …

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 17 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۷
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

محمدرضا(اصفهان) یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۴

اقای طاهری برای فوتسال خیلی زحمت کشیده در این شکی نیست.اما ای کاش به بازیکنان و مربیان اصفهانی هم بها میداد نه اینکه به صرف داشتن پشتوانه مالی تمام بازیکنان و کادر خودش رو از شهرهای دیگه بیاره.در حال حاضر جدا از بازیکنان بومی بقیه بازیکنای اصفهانی و مربیانش سهم چندانی از فوتسال ندارن.به امید روزی که به اصفهانی ها هم بها داده شود.به هر حال خسته نباشی اقای طاهری.

نام ... یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۹

فکر میکردیم این سایت بیطرف هست ولی…
حداقل از تبانی ۲ سال پیش هم حرفی میزدید!
آقای جاویدی از ته دل برایتان تاسف میخورم…………..

علی یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷

برای فوتسالیها متآسفم که نمیدانند موفقیت فوتسال ایران در دهه قبل بواسطه همین تیمهای تام شنسا ماهان وگیتی و…بود بیایید گیتی را هم مثل قبلیها از میدان بدر کنید…آفرین!!!!

علیرضا یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۸

آقای جاویدی عزیز معلوم نیست این وسط به شما چی میرسه که طرفداری آقای طاهری رو میکنید در حالی که ایشون مالک باشگاه گیتی نیستن و مدیر عامل حق گفتن این حرف رو نداره
در ضمن ایشون با این حرفشون دوباره میخوان حجمه ای به علیه تیم تبریزی درست کنن تا شاید فرجی بشه
تیری در تاریکی انداختند و معلوم نیست آقای جاویدی نفعش براشون چیه طرفداری این آقا رو میکنه
واقعا تاسف خوردیم

خواننده خبر یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۳

نگارنده عزیز کناره گیری گیتی پسند از چند ماه قبل مشخص بود امسال با هنر مدیریت آقای طاهری کسی متوجه کمبود های این باشگاه نشد. اما ما متوجه شدیم که به دودلیل این باشگاه در سال بعد تیمداری نخواهد کرد.
۱- فشار مالی و عدم توان در پرداختها به دلیل تیمداری در فوتسال و فوتبال
۲- تاکید هیات مدیره در باشگاه داری در بخش فوتبال. آنها قصد دارند تمامی وقت خود را صرف فوتبال کنند البته لیگ برتر
این بازی با قرچک بهانه اعلام آن بود. آقا مطمین باشید گیتی دیگر در فوتسال تیمداری نخواهد کرد. و خوب مقداری برای دوستان خوشایند نیست

اصفهانی یکشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۷

واقعا از آقای طاهری به خاطر حمایت از فوتسال در اصفهان تشکر میکنیم ایشون به بازیکن اصفهانی ومربی اصفهانی خوب بهاء داد اما کسانی مثل علی افضل واقعا تمام این شرایط را بهم ریخت ای کاش قدر میدونستند آقای طاهری در فوتسال با قدرت بمانید وبه فکر آینده باشید خدا خیرتان بدهد

نام ... دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۴۸

آقایان عزیز تنها تیم حرفه ای ایران گیتی پسند.اگه علی طاهری نبود فوتسالم نبود.اگه نبود سقف قراردادا ۱۰ ملیونم نبود.اگه نبود این منصوری پول دستی از بازیکنانش می گرفت تا بمونه.شمایی که این حرفارو می زنید اصلا کجا این فوتسال بودین.این آقای جاویدی درد ما فوتسالیارو می دونه که این حرفارو می زنه.

نام ... دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۰۲

سلطان علی طاهری

سهراب دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۰۴

علی طاهری حسین حسینی سپهر محمدی ۳سلطان فوتسال اصفهان

اهواز دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۳۴

دورودبرشرفت جاویدبزرگ بنازمت

صفهانا دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۲۲

اقای طاهری تورا خدا پول بازیکنان را بدهید شما مثل اقای ساکت حق بجه ها رو نخورید خوردن نداره

رحمانی دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۴

اقای جاویدی درود به شرفت الحق که نشون دادی حرمت قلم دست گرفتن یعنی حق نوشتن طاهری مدیریه که اکثر بازیکنای فوتسالو به همه جا رسوند هر جا رفت از صفر شروع کردو به موفقیت رسید اونا که دنبال رفتنه طاهرین کسایین که میخان خودشون تنها تو فوتسال باشن اما کور خوردن طاهری با قدرت ادامه میده سال اینده قهرمان میشه همهشم گیتی قرمان بشه بقیه انگیزه تیمداریشونو از دست میدن

علی دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۶

واقعا از منطقتون ممنونم اقای جاویدی،زنده باد اصفهان و اصفهانی

فوتسالی دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۱

تبانی تبانی فوتسال اصفهانی

هوادار دوشنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۳

اقای طاهری محکم واستوار وایسا میدون به وحید شمسایی نده خدا نگهدارت باشه

نام ... پنجشنبه , ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۰۴

آقای طاهری پول این بچه های زمزم را بده خوردن نداره مخصوصان آقای ادریس آه مظلوم میگیردتون ها.

فوتسال دوست یکشنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۹

با سلام به همه کسانی که نظراتشون رو گفتن به نظر من هم وجود باشگاه هایی مثل گیتی و…در هر لیگی باعث پیشرفت اون لیگ وبازیکنانش میشه پس امیدوارم موندگار باشن