کد خبر : 4385
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱
-

شمسایی:آقای افتخاری این رفتارها در شان پدر فوتسال نیست!

شمسایی:آقای افتخاری این رفتارها در شان پدر فوتسال نیست!
مربی بازیکن تیم دبیری تبریز به شدت علیه رئیس کمیته فوتسال موضع گرفت.

بازیکن مربی تیم دبیری تبریز با تاکید بر اینکه جدال روز پنجشنبه این تیم برابر تاسیسات دریایی مثل فینال جام جهانی مقابل برزیل است گفت: همه تبریز منتظر این بازی و قهرمانی دبیری هستند.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، وحید شمسایی درباره بازی روز پنجشنبه این تیم برابر تاسیسات دریایی در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد: تیم ما در شرایط خوبی به سر می‌برد و بچه‌ها نیز به خودباوری لازم رسیده‌اند. این را هم بگویم که تبریزی‌ها خیلی روی تیم شهرشان تعصب دارند. آنها بعد از قهرمانی تراکتورسازی منتظر جام قهرمانی فوتسال هستند. هیجان عجیبی در سطح شهر وجود دارد و هم تبریز به نوعی منتظر این بازی و قهرمانی تیم دبیری هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان برای این بازی استرس ندارند، بیان کرد: بازی ما کاملا سخت است چون حکم قهرمانی را دارد. این بازی حکم شش ماه سختی را برای ما به دنبال دارد. اگر بچه‌ها به شش ماه سختی فکر کنند یا آنها که غیر بومی هستند به دور بودن از زن و بچه فکر کنند به اهمیت این دیدار بیشتر پی می‌برند.

مربی تیم دبیری تبریز همچنین گفت: بازی با تاسیسات دریایی مثل جدال با برزیل در فینال جام جهانی را دارد. به بازیکنان گفتم که با این انگیزه به مصاف حریف بروند و با تمام وجود بازی کنند. اگر خود را از قبل برنده بدانیم اتفاقات بازی ساری برای مان تکرار خواهد شد. بازی قبل ما با حفاری هم خیلی دشوار بود چون همیشه بازی کردن برابر این تیم در اهواز دشواری‌های زیادی دارد اما با وجود استرس فراوانی که داشتیم توانستیم با لطف خداوند این بازی را برنده شویم. حالا قهرمان شدن دست خودمان است و باید از آخرین دیدارمان هم ۳ امتیاز ارزشمند کسب کنیم.

شمسایی در واکنش به اظهارات مسئولان باشگاه حفاری تبریز در خصوص کناره‌گیری احتمالی از لیگ برتر فوتسال بیان کرد: آنها صاحب اختیار باشگاه خودشان هستند. حفاری تیم بزرگی در فوتسال است که همواره جزو مدعیان به حساب آمده است. گیتی پسند هم گفته که این کار را خواهد کرد و اگر این اتفاقات رخ بدهد به جامعه فوتسال ضربه خواهد زد. حفاری از مدیریت خوب و چندین ملی‌پوش بهره می‌برد که نبودن آنها لطمه بزرگی به لیگ می‌زند. به نظرم این تصمیم آنها به بحث‌های مدیریتی باز می‌گردد و باید آن را به حرف‌های نسنجیده برخی‌ها ربط داد.

آقای گل جهان همچنین در مورد انتقاد حاجتی مدیرعامل حفاری از او که چرا فایل صوتی مشکوک را در اختیار پایگاه خبری فوتسال ایران قرار داده گفت: همه می دانند که حفاری جزو تیمهای سالم فوتسال ایران است و من هرگز قصد نداشتم آن فایل را منتسب به این باشگاه کنم.متاسفانه افتخاری جوی را بوجود آورد و اعلام کرد که من بلوف می زنم و مجبور شدم این کار را بکنم اما به آقای حاجتی می گویم که در تصمیمش تجدیدنظر کند و حفاری در فوتسال ایران بماند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال افزود: وقتی به افتخاری می‌گویم که اتقاقات بدی در حال رخ دادن هستند و برخی افراد ناشناس با تیم ما تماس می‌گیرند یا ممکن است این اتفاقات در تیم‌های دیگر رخ بدهد تاکید می‌کند که شمسایی بدون مدرک حرف می‌زند همین می‌شود. من گفتم که مدارکم را بعد از بازی منتشر کنم که حرف و حدیثی پیش نیاید و این کار را هم انجام دادم وگرنه گیتی پسند، حفاری و منصوری تیم‌هایی هستند که مدیران و بازیکنان پاکی دارند نشان دادند که به سلامت بازی اعتقاد دارند.

وی با اشاره به بازی با حفاری اهواز گفت: در لحظاتی از این بازی ما ۳ بر ۲ عقب بودیم که آنها یک بار به تیر دروازه ما زدند و یک بار دیگر هم گلر ما توپ را از روی خط برگرداند اگر آن توپ‌ها گل می‌‌د ما ۵ بر ۲ عقب می افتادیم اما خدا خواست که ما برنده شویم. حرف من این است سلامت همه تیم‌ها مشخص است ولی همه می‌دانند که در ورزش یکسری افراد نا اهل هستند که دست به هر کاری می‌زنند. من افتخاری را مقصر می‌دانم که فکر می‌کند هر چیزی که می‌گوییم کلک و دروغ بوده است.

شمسایی تصریح کرد: قبل از بازی با حفاری به چند نفر از مجموعه تیم ما زنگ زدند که آقای دبیری این موضوع را مطرح کرد و هشدار داد که اتفاقاتی در حال رخ دادن است. با این وضعیت فکرم ۱۰ جا می رود و فکرم را به هم می‌ریزد. ما صادقانه در این باره حرف زدیم ولی افتخاری به ما انگ دروغ گویی را زد و حالا هم می‌گوید که منظوری نداشته است. ایشان قبل از بازی با قم پیش بینی کرد که تیم شمسایی بازنده می‌شود که اینطور شد و بعد هم مسئول تیم ما کتک خورد و مرا هم اخراج و محروم کردند.

 

مربی دبیری تبریز تاکید کرد: افتخاری در واکنش به کناره‌گیری گیتی پسند گفت که این تیم برود مربی بهتری بیاورد و بازیکنان بهتری بخرد تا نتیجه بگیرد. آقای افتخاری گیتی پسند ۷۰ درصد تیم ملی است و ۷ ملی‌پوش دارد. ما بهتر از کشاورز، طاهری، جاوید، اسماعیل‌پور، کاظمی و محمدی داریم که گیتی‌پسند سراغ بازیکنان دیگری برود؟ آقای افتخاری شما پدر فوتسال ایران هستید و اینطور حرف زدن برای شما بد است. به جای این که کار را درست کنید این حرف‌ها را می‌زنید.

وی در بخش پایانی حرف‌هایش عنوان کرد: اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر رخ داد برای بر هم زدن آرامش تیم دبیری بوده است که افتخاری هم شرایط را بدتر کرد. با این حال من دست تک تک بچه‌ها و مسئولان تیم را می‌بوسم که با تمام وجود تا اینجای کار تلاش کردند و امیدوارم که با قهرمانی در لیگ گوشه‌ای از زحمات آنها جبران شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

رشيد احمدي چهارشنبه , ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸

وحید را مربی تیم ملی نوجوانان کنید تا در آینده بتوانیم قهرمان دنیا بشویم.