کد خبر : 41558
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۱۴
-

صعود پسکارا و ناسیونال به دور اصلی

صعود پسکارا و ناسیونال به دور اصلی

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران٬ دور مقدماتی جام باشگاه‌های اروپا فصل ۲۰۱۵ شب گذشته (شنبه ۷ شهریور / ۲۹ آگوست) با برگزاری ۹ بازی در شهرهای مختلف به پایان رسید و تکلیف ۶ تیم دیگر مرحله اصلی مشخص شد. نتایج کامل مسابقات به شرح زیر است: گروه B (مزیبان: آندورا لاولا /  آندورا) :

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران٬ دور مقدماتی جام باشگاه‌های اروپا فصل ۲۰۱۵ شب گذشته (شنبه ۷ شهریور / ۲۹ آگوست) با برگزاری ۹ بازی در شهرهای مختلف به پایان رسید و تکلیف ۶ تیم دیگر مرحله اصلی مشخص شد. نتایج کامل مسابقات به شرح زیر است:

گروه B (مزیبان: آندورا لاولا /  آندورا) :

* لوکسول (مالت) ۵ – گنتوفته (دانمارک) ۵

* پسکارا (ایتالیا) ۶ – انکمپ (آندورا) صفر

از این گروه پسکارا با ۹ امتیاز به عنوان تیم نخست به دور بعدی راه پیدا کرد. گنتوفته و لوکسول نیز با ۴ امتیاز و بر حسب تفاضل گل در مکان‌های دوم و سوم ایستادند. انکمپ نیز بدون امتیاز چهارم شد.

پسکارا در دور اصلی در گروه ۳ و با تیم‌های لوکوموتیو خارکیف (اوکراین)٬ ترگو مورش (رومانی) و  هاموبورگ پانترس (آلمان) همگروه است.

گروه C (میزبان: پودگوریتسا / مونته‌نگرو) :

* دانشگاه کاردیف (ولز) یک – بلو مجیک اف‌سی دوبلین (ایرلند جنوبی) ۲

* ناسیونال زاگرب (کرواسی) ۴- تیتوگراد (مونته‌نگرو) یک

در این گروه ناسیونال زاگرب با ۹ امتیاز و ۳۰ گل زده در ۳ بازی به عنوان تیم نخست به دور بعدی راه پیدا کرد. تیم‌های تیتوگراد با ۶ ٬ بلو مجیک اف‌سی دوبلین با ۳ و دانشگاه کاردیف بدون امتیاز در مکان‌های بعدی قرار گرفتند.

ناسیونال در دور اصلی در گروه ۶ با تیم‌های گیوری ای‌تی‌او (مجارستان)٬ باکو یونایتد (انگلیس) و لیدا (بلاروس) همگروه است.

گروه D (میزبان: حبل‌الطارق / حبل‌الطارق) :

* سانتوس پرت (اسکاتلند) یک – سیوی (فنلاند) ۶

* گرورود (نروژ) ۴ – لاینکس (حبل‌الطارق) ۴

از این گروه سیوی با ۹ امتیاز به عنوان تیم نخست به دور اصلی راه یافت. گرورود و لاینکس با ۴ امتیاز و بر حسب تفاضل گل در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند. سانتوس پرت نیز بدون امتیاز در گروه ۴ تیمی چهارم شد.

سیوی در دور اصلی در گروه ۴ قرار گرفت. در این گروه تیم‌های اسلو – ماتیک براتیسلاوا (اسلواکی)٬ آیندهوون (هلند) و ژلژارچ (مقدونیه) به عنوان قهرمان گروه F قرار دارند.

گروه F (میزبان: اسکوپویه / مقدونیه) :

* بن گوریون (اسرائیل) ۲ – ژلژارچ اسکوپیه (مقدونیه) ۳

ژلژارچ اسکوپیه با برد در این بازی و کسب ۶ امتیاز بالاتر از بن گورین ۳ امتیازی به دور بعدی صعود کرد. آگور تالین در این گروه بدون امتیاز در مکان سوم جای گرفت.

ژلژارچ در دور اصلی در گروه ۴ قرار گرفت. در این گروه حضور دو تیم اسلو – ماتیک براتیسلاوا (اسلواکی) و  آیندهوون (هلند) از پیش مشخص شده بود. سیوی (فنلاد) با قهرمانی در گروه B نیز در این گروه جای گرفت.

گروه G (میزبان: چیورسکو / مولداوی) :

* هلی-خویک (بلژیک) ۸ – پروگرس کیشیناو (مولداوی) یک

از این گروه هلی-خویک با ۶ امتیاز به دوری بعدی صعود کرد. تیم‌های روگرس کیشیناو با ۳ و ایروان بدون امتیاز در مکان‌های بعدی قرار گرفتند.

هلی-خویک در دور اصلی در گروه ۵  و با تیم‌های خرودیم (جمهوری چک)٬ نیکاراس ریگا (لتونی) و آتینا ۹۰ (یونان) همگروه شد.

گروه H (میزبان: برن / سویس) :

* سنتار سارایوو (بوسنی و هرزگوین) ۱۱ – موبولو دانشگاه فوتسال برن (سوئیس) ۲

سنتار سارایوو با ۶ امتیاز به عنوان سرگروه به دور بعدی صعود کرد. گوتنبرگ با ۳ و موبولو بدون امتیاز در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

سنتار در دور اصلی با تیم‌های بنفیکا (پرتغال)٬ گرند پرو وارنا (بلغارستان) و دوبووچ (اسلونی) در گروه ۲ قرار گرفت.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.