کد خبر : 103422
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰:۴۵
-

سوت آغاز جام باشگاه های اروپا به صدا در آمد/ طیبی و یارانش مقابل نائب قهرمان ایتالیا

سوت آغاز جام باشگاه های اروپا به صدا در آمد/ طیبی و یارانش مقابل نائب قهرمان ایتالیا

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،بازی های جام باشگاه های اروپا از امروز(چهارشنبه) به مدت ۴ روز در ۸ گروه مختلف برگزار خواهد شد که در ادامه می توانید برنامه این دیدار ها را مشاهده کنید. حسین طیبی ملی پوش کشورمان تنها بازیکن ایرانی حاضر در این مسابقات است. گروه ۱ میزبان: بلاروس ۹۶/۷/۱۹ غیرت قزاقستان-

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،بازی های جام باشگاه های اروپا از امروز(چهارشنبه) به مدت ۴ روز در ۸ گروه مختلف برگزار خواهد شد که در ادامه می توانید برنامه این دیدار ها را مشاهده کنید. حسین طیبی ملی پوش کشورمان تنها بازیکن ایرانی حاضر در این مسابقات است.

گروه ۱

میزبان: بلاروس

۹۶/۷/۱۹

غیرت قزاقستان- پسکارا ایتالیا

ایستاتیستا مینیسک بلاروس -دینامو موسکو روسیه

۹۶/۷/۲۰

دینامو موسکو روسیه-غیرت قزاقستان

ایستاتیستا مینیسک بلاروس-پسکارا ایتالیا

۹۶/۷/۲۲

ایستاتیستا مینیسک بلاروس-غیرت قزاقستان

پسکارا ایتالیا-دینامو موسکو روسیه

گروه ۲

میزبان: اسلونی

۹۶/۷/۱۹

اینتر موی استار اسپانیا-براگا پرتغال

دینا موسکو روسیه- برژیاماریبور اسلونی

۹۶/۷/۲۰

اینتر موی استار اسپانیا-دینا موسکو روسیه

برژیا ماریبور اسلونی-براگا پرتغال

۹۶/۷/۲۲

براگا پرتغال-دینا موسکو روسیه

برژیا ماریبور اسلونی-اینتر موی استار اسپانیا

گروه ۳

میزبان:صربستان

۹۶/۷/۱۹

اسپورتینگ پرتغال- خرسون اکراین

ایکانومک صربستان- نیکاراس

۹۶/۷/۲۰

اسپورتینگ پرتغال- نیکاراس

ایکانومک صربستان-خرسون اکراین

۹۶/۷/۲۲

خرسون اکراین- نیکاراس

ایکانومک صربستان-اسپورتینگ پرتغال

گروه ۴

میزبان: ایتالیا

۹۶/۷/۱۹

بارسلونا اسپانیا-گیور اتو مجارستان

لوپارنسه ایتالیا- کرودیم جمهوری چک

۹۶/۷/۲۰

کرودیم جمهوری چک-بارسلونا اسپانیا

لوپارنسه ایتالیا-گیور اتو مجارستان

۹۶/۷/۲۲

کرودیم جمهوری چک-گیور اتو مجارستان

لوپارنسه ایتالیا-بارسلونا اسپانیا

گروه ۵

میزبان: کرواسی

۹۶/۷/۱۹

گراژس دجیبسن فرانسه-لیبرن

ناسیونال زاگرب-لئو فوتسال کلاب ارمنستان

۹۶/۷/۲۰

لئو فوتسال کلاب ارمنستان-گراژس دجیبسن فرانسه

ناسیونال زاگرب-لیبرن

۹۶/۷/۲۲

لئو فوتسال کلاب ارمنستان-لیبرن

ناسیونال زاگرب-گراژس دجیبسن فرانسه

گروه ۶

میزبان: اسلواکی

۹۶/۷/۱۹

جورجیانس تفلیس ۲-کنوپنت ۱

اسلوان براتیسلوا ۵- ریکورد بیلسکوبیالا ۲

۹۶/۷/۲۰

ریکورد بیلسکوبیالا-جورجیانس تفلیس

اسلوان براتیسلوا- کنوپنت

۹۶/۷/۲۲

ریکورد بیلسکوبیالا- کنوپنت

اسلوان براتیسلوا- جورجیانس تفلیس

گروه ۷

میزبان: فلاند

۹۶/۷/۱۹

هاله گوئیک-فوتسال مینروا

سیوی فوتسال-یاهن ۱۸۸۹ رگینس بورگ

۹۶/۷/۲۰

یاهن ۱۸۸۹ رگینس بورگ -هاله گوییک

سیوی فوتسال-فوتسال مینروا

۹۶/۷/۲۲

یاهن ۱۸۸۹ رگینس بورگ -فوتسال مینروا

سیوی فوتسال-هاله گوییک

گروه ۸

میزبان: رومانی

۹۶/۷/۱۹

آراز نخجوان- موستار بوسنی و هرزگوین

دوا رومانی- لوکسل آندریس

۹۶/۷/۲۰

لوکسل آندریس-آراز نخجوان

دوا رومانی-موستار بوسنی و هرزگوین

۹۶/۷/۲۲

موستار بوسنی و هرزگوین-لوکسل آندریس

دوا رومانی-آراز نخجوان

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.