کد خبر : 109596
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
-

افضل:هم پستی جاوید در تیم ملی با او مشکل داشت/اگر گیتی پسند بد بود چرا شمس سرمربی شد؟/آدمهای سپهر محمدی علیه من شعار می دادند/دو سه بازیکن کارهایی که می گفتم انجام نمی دادند

افضل:هم پستی جاوید در تیم ملی با او مشکل داشت/اگر گیتی پسند بد بود چرا شمس سرمربی شد؟/آدمهای سپهر محمدی علیه من شعار می دادند/دو سه بازیکن کارهایی که می گفتم انجام نمی دادند

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،علیرضا افضل سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در نیم فصل اول بود که قبل از شروع نیم فصل دوم، از سمتش برکنار شد و حسین شمس به جای وی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. افضل حالا و در شرایطی که تیم گیتی پسند عناوین قهرمانی و نایب

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،علیرضا افضل سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در نیم فصل اول بود که قبل از شروع نیم فصل دوم، از سمتش برکنار شد و حسین شمس به جای وی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. افضل حالا و در شرایطی که تیم گیتی پسند عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ را از دست داده است، به انتقاد از حسین شمس پرداخت و همچنین از نقش دوستان و نزدیکان سپهر محمدی دروازه بان ملی پوش این تیم در توهین ها و شعارها روی سکوها پرده برداشت. وی همچنین گفت: دو، سه بازیکن کارهایی که می گفتم را در زمین اجرا نمی‌کردند و در نهایت مقدمات اخراجم را فراهم کردند.

مشروح گفتگوی جنجالی و انتقادی افضل در ذیل می آید:

فقط سه تیم دنبال قهرمانی بودند
امسال لیگ خوبی داشتیم. شرایط به گونه ای بود که از همان ابتدا سه تیم مس، گیتی پسند و تاسیسات دنبال قهرمانی بودند و سایر تیم ها برای رده های چهارم به بعد برنامه ریزی کرده بودند. چند تیم هم برای سقوط نکردن به لیگ دسته اول رقابت داشتند.

به فرض که تیم را بد بستم چرا به آذرخش و آتلیه امتیاز دادید؟
ابتدای فصل که هدایت گیتی پسند را بر عهده داشتم، تیم خوبی بستم که در حد قهرمانی بود. متاسفانه، بعضی دوستان (حسین شمس) مدام می گویند گیتی پسند خوب بسته نشده است. به فرض اینکه تیم هم خوب بسته نشده باشد؛ آیا باید به تیم هایی مثل آذرخش، آتلیه و فرش آرا امتیاز می دادید؟

بالاتر از مس بودیم ولی مس قهرمان شد
در انتهای نیم فصل اول، مسئولان باشگاه اعلام کردند در مقایسه با همین زمان در سال گذشته امتیازات کمتری گرفته ایم و برای همین مرا از سرمربیگری برکنار کردند. آن زمان ما چهار امتیاز بیشتر از مس سونگون داشتیم و در رده دوم بودیم ولی چطور شد که مس در نهایت قهرمان شد و ما سوم؟

با مهدی جاوید مشکلی نداشتم
آقای شمس در مصاحبه هایش مدام می گوید چرا بازیکنانی مثل مهدی جاوید و مهران عالیقدر از گیتی پسند جدا شدند. باید بگویم بنده با مهدی جاوید مشکلی نداشتم بلکه باشگاه با او مشکل داشت. هم پستی جاوید در تیم ملی هم با او مشکل داشت. باشگاه به من گفت که جاوید مورد تایید نیست و برای همین به وی اجازه جدایی دادند.

عالیقدر بی نظم بود
مهران عالیقدر ابتدا با گیتی پسند قرارداد بست. او سر تمرینات حاضر شد ولی به مدت یک هفته غیبت کرد. دوباره به تمرینات برگشت و سپس دو ماه او را ندیدیم. بازیکنی که نظم نداشته باشد به درد من نمی خورد.

احترام شمس را نگه داشتم اما…
حسین شمس استاد و مربی من بوده است و من هم در این مدت احترامش را نگه داشتم که جوابش را ندادم ولی حرفهایی که می زند را قبول ندارم. زمانی که ما در جام باشگاه های آسیا حضور داشتیم، همه می گفتند تیممان پرمهره است. در نیم فصل اول هم مقابل تیم حفاری که گیتی پسند هرسال به آن می باخت یا مقابل مس که هر سال ۴ تا ۵ گل می خوردند، مساوی کردیم. فقط یک باخت به تاسیسات دادیم.

سپهر محمدی خوب کار نکرد
سپهر محمدی دروازه بان گیتی پسند در مدتی که در تیم بودم خوب کار نکرد. اگر او خوب بود، مشکلات کمتر می شد.

اگر مشکل تیم روحی و روانی بود چرا شرایط بدتر شد؟
سئوال من این است. اگر مشکل تیم گیتی پسند روحی و روانی بود، چرا با آمدن حسین شمس شرایط و نتایج بدتر شد؟ ما نیم فصل اول ۴ امتیاز از مس بیشتر داشتیم ولی به خاطر یک باخت، بنده را عوض کردند.

می گفتند پیرمرد برزیلی آورده ام!
در نیم فصل دوم آقایان هر موقع می باختند، یک بهانه ای می آوردند. یکبار می گفتند تیم بد بسته شده است؛ یکبار می گفتند بازیکنان برزیلی که آورده اند، پیرمرد هستند! یکبار می گفتند برزیلی ها چینی و افغانستانی هستند!

دانشگاه آزاد را که خود شمس بسته بود
حسین شمس خودش سال گذشته تیم دانشگاه آزاد را بست ولی این تیم به لیگ دسته اول سقوط کرد. تیم دبیری را هم خود شمس بست ولی در آسیا سوم شد و در لیگ هم از کارش کناره گیری کرد. از نظر اخلاقی درست نیست که آدم یک جا کار کند و مدام بهانه بیاورد و به سرمربی قبلی انتقاد کند.

اگر گیتی پسند بد بود چرا شمس سرمربی شد؟
تیم گیتی پسند را بنده بستم و مسئولیتش هم با من بود ولی سئوالم این است که اگر طبق ادعای آقایان تیم بد بسته شده بود، چرا سرمربی شدند؟ خب خیلی راحت هدایت تیم را قبول نمی کردید. آقای شمس! شما که ادعایت می شود و گاهی برای نتایج تیم هایت بخصوص تیم ملی اشک می ریزی، نباید سرمربی گیتی پسند می شدید!

من شاگرد شما بودم؛ اگر بد هستم در واقع شما بد هستی!
آقای شمس! بنده ۴ سال شاگرد شما بودم و با شما کار کردم. اگر مدعی هستید که من بد هستم و تیم را بد بسته ام، در واقع شاگرد شما بوده ام و این یعنی اینکه شما بد کار کرده اید. استاد که نباید شاگرد خودش را بکوبد!

آدمهای سپهر محمدی علیه من شعار می دادند
یک زمانی علیه سپهر محمدی مصاحبه ای کردم. بعد از آن توهین ها و شعارها از روی سکوها به بنده شروع شد تا جایی که فریاد «حیا کن رها کن» سر می دادند. من در اصفهان چند قهرمانی به دست آورده بودم و زحمت زیادی برای ورزش اصفهان کشیده ام؛ حقم این نبود. همین آدمها وقتی برای تماشای بازی مس با گیتی پسند به سالن رفته بودند، جلوی مهدی تاج، مدیران مس و سرمربی تیم ملی به من توهین کردند.

تیم شما به نصف مس باخت؛ به من چه کار دارید؟
چند نفر از تماشاگران سپاهان، از دوستان سپهر محمدی هستند و از این شهر به آن شهر می روند. آنها علیه من شعار دادند. وقتی تیم شما به نصف تیم مس می بازد، به من چه کار دارید؟ مس که در این مسابقه، نیمی از بازیکنانش را بازی نداد؛ پس چطور شکست خوردید؟

شمس ادعایش می شود و به همه «گیر» می دهد
آقای شمس! شما که ادعایت می شود و به همه از جمله وحید شمسایی، سیدمحمد ناظم الشریعه و هر فرد دیگری در فدراسیون و کمیته فوتسال گیر می دهید، یاد بگیر که نتیجه بگیری! مگر بازیکنانی مثل عروجی، زارع، عباسی، درخشان و سعید افشار بد بودند؟ تازه ۵ ملی پوش هم داشتید. دو بازیکن برزیلی هم در گیتی پسند بود. چرا با این همه بازیکن نتیجه نگرفتید؟

دو سه بازیکن کارهایی که می گفتم انجام نمی دادند
در گیتی پسند بازیکن سالاری وجود داشت. بعضی بازیکنان می گفتند تمریناتم به روز نیست. دو سه نفری بودند که اذیت می کردند و کاری که می گفتم انجام نمی دادند. بعد به باشگاه می رفتند و چیز دیگری می گفتند.

من هم می توانستم تیم را سوم کنم!
تیم را من بستم، خوب هم بستم ولی فرصت کافی ندادند. اگر قرار بود با تغییر سرمربی در رده سوم جدول قرار بگیرند که من هم می توانستم این کار را بکنم! متاسفانه شمس هر هفته با یک چیز گیر می داد؛ یک هفته به تبانی و شرطبندی، یک هفته به تیم آذرخش که کامل به اصفهان رفته بود و ….

می گفتند تاکتیک گیتی پسند را به شمسایی و خوراکچی می دهم
کار به جایی رسیده بود که می گفتند افضل به شمسایی و خوراکچی (سرمربیان تاسیسات و پارسیان) زنگ می زند و تاکتیک تیم را می گوید. این حرفها را نزنید؛ زشت است.

آدم باید خودش را درست کند نه اینکه اشک بریزد!
حسین شمس عادت دارد گاهی اوقات اشک بریزد ولی یک روز به کمیته فوتسال گیر می دهد، یک روز به فدراسیون فوتبال و یک روز به تیم های دیگر. آدم باید خودش را درست کند. من نمی خواستم این حرفها را بزنم ولی وقتی دیدم هر روز مصاحبه می کند و می گوید تیم بسته شده، مجبور شدم پاسخ بدهم.

همیشه در نیم فصل دوم بهتر نتیجه می گیرم
در تمام تیم هایی که کار کرده ام، در نیم فصل دوم بهتر نتیجه گرفته ام. نمونه اش تیم مس سونگون. نمی گویم اگر می ماندم گیتی پسند قهرمان می شد ولی حداقل از رده سوم هم پایینتر نمی رفتم. نیم فصل اول ۲۸امتیاز گرفتم و از تیم مس هم بالاتر ایستادم ولی این مس بود که در نهایت قهرمان شد.

منبع:مهر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 20 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

اخه چرا خودت را به…. میزنی /فرشاد شارقی ! مهراد جابری ! مهرزاد صادقی ! سعید احد عباسی ! حسین حسینی! ویتور هوگو ! داسیلوا و…. اینا در حد لیگ یک هم نیستند اونوقت جایگزین مورنو ، افشین کاظمی ، مهدی جاوید ، مهران عالیقدر ، علی عابدین کردی!!!! یعنی به واقع …….. تو تیم

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

جناب افضل، تا آنجا که ما در ورزشگاه شاهد بودیم ودیدم ابراز خوشحالی شما از شکست گیتی پسند باعث این مسایل شد و کاری به سپهر محمدی نداشت چون آن بنده خدا در زمین مشغول بازی بود و نمیتوانست این کارها را مدیریت کند پس بی انصافی نکرده واین حاشیه ها را ایجاد نکنید ضمنا جناب افضل عذر بدتر از گناه هم نیاورده وناکارآمدی خود را گردن بازیکنان نیندازید که مثلا فلانی خوب کار نکردیاچند از بازیکنان گوش به حرف نمیدادند.

ناشناس شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱

علی اقا شما کسی بودی که بازی مس وگیتی پسند تو تبریز واسه گیتی ها بخصوص جنتی مشت گره کردی و کل سالن به اصفهان و گیتی وجنتی فحاشی کردند. شما کسی بودی که از گیتی که رفتی دو سال پیش رو تمام دیوا ر های سالن پیروزی نوشتید کشاورز زیراب زن ودرگیر بودید.بعد چیشد که تا سرمربی شدید اول با کشاورز قرار داد بستی و همه کاراتو فراموش کردی؟ همین دوستای سپهر محمدی که شما با الغاب دیگری نام میبری ازشون اول فصل واسه اومدنتون پست گذاشتند وحمایت کردند ازت ولی شما فراموش کردی و نشستی جای خدا و میخاستی خدایی کنی تو گیتی پسند.کم کم رفیقاتو اوردی و تیم شد بنگاه رفاقت شما تا اینکه کارت به جایی رسید که ضعف خودتو انداختی سره سپهر…… نمیخام باز کنم تمام موضوعات رو ولی همین بس که تمام اصفهان از وضعیت اخلاقی شما و سپهر محمدی آگاه هستند.بسه دیگه ن

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹

چرا همون بازیکنایی که به قول شما گوش به حرف نمیدادن بیشترین تایم بازی رو تو تیمتون داشتن؟ اگه سپهر بد بود چرا ی بازی بیرون نذاشتیش؟؟؟؟

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱

أین تیّم افشین کاظمى میخواد نه یه موشت بى غیرت

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵

البته افشین جان بعلت علت دوپینگ محروم بودن!

حمید شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳

آقای افضل شخصیت واقعی شما که برای همه شناخته شده است. با فرافکنی بار مسئولیت خود را روی دوش دیگران نیندازید. همین تیم مس که با وجود تاینان پارسال قویتر از امسال بود را به چه روزی انداخته بودید؟شما در حد لیگ ۳ هم نیستید. آدمی مثل تو هیچوقت نمی تواند با بازیکنان بزرگی مثل حسن زاده و اسماعیل پور و سپهر محمدی کار کند.
لطفا مربیگری را رها کرده و به انجام اموری که در آن توانایی دارید بپردازید. هم برای خودتان بهتر است هم برای ورزش اصفهان.

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵

آقای افضل ظاهرا توهم زده کجا شما رده دوم بودی شما نیم فصل اول ۵ امتیاز از تاسیسات و ۴ امتیاز از مس کمتر داشتی و تیمت رده سوم بود نه رده دوم چرا نمیخوای قبول کنی که بی ادب ترین و بی کلاس ترین مربی ایران هستی تیم قهرمان را تحویل گرفتی و تیم سوم جدول تحویل دادی بعدش حتی به تیم رعد اصفهان هم رحم نکردی و تیم رعد را به قعر جدول بردی آقای افضل شما دقیقا طاعون هستی به هر تیمی بری اون تیم را نابود میکنی اون قهرمانیهایی هم که داری یا بو پول ریختگران بوده یا با تبانی

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

درود به شرفت على اقا من شاگرد شما وا اون اقا بودم فقط بلده میوه بخوره همین از تهران مى رفت قرچک واسه یه پورس غذا

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲

مقصر خودتی علی اقا…
خواستی بیای به مردم شهرت خدمت کنی…
خواستی بیای اوضاع نابسامان فوتسال این شهر رو سامان بدی…
خواستی بیای تیم شهر خودتو قهرمان کنی…
خواستی…!!!
اما خب اینجا اصفهان است…
شهر غریب پرستها…
شهر خودی کُشها…
مردان بزرگ هم اشتباه میکنند…
شما هم اشتباه کردی…
اینهمه از تبریز زنگت زدند اما نرفتی…
کاری که تو تبریز کردی و ناقص موند رو کمکت حمید خان کامل کرد…
حیف ک خودت رو نیمکت اون تیم نبودی که باافتخار سرتو بالابگیری و قهرمان بشی…
حیف از این جماعت صدرنگ…
حیف از فوتسال این شهر که طلایه دارانش امثال جنتی ها و عراقی زاده ها هستند…
حیف که جوونای شهرمون یکی یکی یا فوتسالشون تمام میشه یا دارند از این شهر فرار میکنند…
حیف که هممون غریب پرستیم…
نگران نباش…
بزودی با قدرت برمیگردی مرد بزرگ

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳

اولا: اون شعارها یک یا چند نفر نبود که بخواهی بگی اونا آدم کسی هستند اون شعار یک ورزشگاه بودن اشک تمساح ریختن و با حرف ها بازی کردن دیگه فایده نداره و دورش تمام شده بهترین قاضی مردم هستند که باید تصمیم بگیرن کی خوبه کی بده و پنج شنبه جوابتا دادند
دوما: شما میشه بگی چه خدمتی به فوتسال شهر کردی تا زمانی که پول بود به کسی محل نمیذاشتی و فقط از کول غریبه ها میرفتی بالا و زمانی که پول نبود و تیم نداشتی میومدی بچه ها اصفهان را نردبان میکردی برای پیشرفت خودت مثل کاشی نیلو بعدشم که رفتی مس مهرداد جونتا فقط بردی بقیه هم هیچ سهمی نداشتن این خدمتت بوده به اصفهان.
سوما :زمانی که مربی میره از برزیل بازیکن بیاره باید تو شهر یا کشور خودش همچنین بازیکنی نباشه در صورتی که تو لیگ آسیا ویژن اصفهان بخدا بهتر از اینا هست اینم یه خدمت دیگه به فوتسال این شهر(پشت پرده این دو بازیکن چی بوده خدا میدونه)
سوما شما غیر از خیانت به فوتسال شهر چیزی از خود جا نذاشتی فقط با شلوغ بازی و دعوا کاراتا پیش میبری……

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴

در گیتی پسند افضل و شمس و خوراکچی و …هیچ کاره هستن
همه قدرت دست اسماعیلپور،کشاورز،حسنزاده و سپهر محمدیه اینها برای خودشون یه باند هستن و هر کسی خاست توی گیتی کار کنه باید به اینها باج بده
متاسفم

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳

آقای افضل این صحبتهایی که می کنید شما را از اشتباهاتی که در ارنج تیم کردید وهمچنین از مدیریت کاملا سنتی وبد تیم مبری نخواهد کرد، ضمنا تهمت زدن به دیگران بر خلاف شیونات یک سرمربی بوده وجوانمردانه نمیباشد.

فوتسالي شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷

هم پستی جاوید در تیم ملی با او مشکل داشت یعنی چی اگه کسی فهمید بگه لطفا

سینا شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰

توگیتی پسند کلا باند بازیه اسماعیل پور وحسن زاده وکشاورز باعث شدن جاوید وعالیقدر که اهل باند بازی نیستن برن واقعا متاسفم واسشون

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹

من نمیدونم چرا هر جا اقای افضل میره بازیکن سالاریه!!زمانیم که تو مس بود میگفت حسین طیبی و صمیمی گذاشتن تو کارش و براش بازی نکردن دنبال اخراجش بودنو و هزارتا حرف دیگه…

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵

اقای افضل چرا هنوز هم نام این چند نفر را نمیبری ؟ به جز یکی همه حرفهای افضل کاملا صحیح است و تازه موارد دیگری هم هست که بیان نشده
بابت عدم نتیجه گیری اصفهان با وجود این همه حیف و میل پولهای مردم ناراحتم ولی بابت اینکه موفقیت بدست گروه افضل با ناحقی هایی که در حق خیلیها کرده و جناب شمس استاد حاشیه و اقای صادقی لابیگر و زیراب زن و باشگاه سراسر نامرد گیتی حاصل نشد خدا را شکر

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹

اقای افضل که برای نیم فصل توضیحاتی داده و اقای شمس و صادقی هم که کلا همه چیز را گردن افضل میاندازند لااقل اقای جنتی و عراقی زاده بیایند پاسخگوی این همه هزینه بجای دادن پول مردم و عدم نتیجه گیری باشند

نام ... شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱

علی اقا همانگونه که شما از استاد خود جناب شمس یادگرفته اید شاگردان شما هم از شما یاد گرفته و انجام میدهند

ناشناس سه شنبه , ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳

زنده باد علی آقا افضل