به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند در رابطه با آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت : بعد از انتخاب رضا لک بعنوان سرمربی تیم فوتسال باشگاه این مربی لیست نفرات مد نظر خود را به ما اعلام کرد که خوشبختانه توانستیم اولویت های اول وی را جذب کنیم.

عراقی زاده در خصوص بازگشت جاوید ، عالیقدر و کاظمی به گیتی پسند گفت : در سال ۹۵ که قهرمان ایران شدیم بازیکنان تاثیر گذاری در تیم ما بودند که بنا به شرایطی یکسال به دور از همدیگر در لیگ ایران فعالیت نمودیم ولی با توافق دو طرف قرار شد این بازیکنان نیز به بقیه مهره های با استعداد گیتی پسند در فصل ۹۷ اضافه شوند.

قائم مقام باشگاه در رابطه با جدایی حسن زاده و عروجی گفت: با توجه به اتمام قرارداد هر دو نفر شرایط ادامه همکاری طرفین وجود نداشت و برای هر دو آنان آرزوی موفقیت داریم.

وی در رابطه با وضعیت اسماعیل پور و سعید احمد عباسی گفت : اسماعیل پور به لیگ چین پیوسته و امیدواریم در صورت بازگشت در زمان برپائی لیگ ایران به تیم ما اضافه شود،سعید احمد عباسی نیز با توجه به اینکه یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و در لیست لک نیز هست امیدواریم با رفع مشکلات شخصی اش به تمرینات اضافه شود.

این مقام مسئول در رابطه با دستیاران لک و افراد کادر فنی گفت : ان شاالله ظرف روزهای آینده طبق نظر سرمربی تیم کادر فنی نیز تکمیل می شود.

عراقی زاده در پایان در خصوص حضور ۷ بازیکن با شرایط سنی زیر ۲۰ سال در تیم بزرگسالان گفت : رضا لک بسیار مشتاق حضور بازیکنان امید در کنار بزرگسالان است که کسب تجربه ای ایجاد شود برای سالهای بعد ، البته این لیست متغییر است و تا زمان پایان نقل و انتقالات دست سرمربی برای دیدن این بازیکنان و سایرین باز است.