کد خبر : 155708
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

برخی افراد ذینفع فقط فحاشی کردند

صوفی زاده :فوتسالیست‌ها مبالغ زیادی از تبلیغات محیطی بدست آ‌وردند /پیشبینی نمیکردند در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند!

صوفی زاده :فوتسالیست‌ها مبالغ زیادی از تبلیغات محیطی بدست آ‌وردند /پیشبینی نمیکردند در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند!

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال از پاداش ملی پوشان گفت.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال از پاداش ملی پوشان گفت.
لیلا صوفی زاده گفت: برای این که تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان ایران به رقابت‌های بین المللی و آسیایی اعزام شوند اعضای کمیته فوتبال بانوان زحمات زیادی را متحمل می‌شوند، اما متاسفانه در پایان کار زحمات هیچ یک از آن‌ها دیده نمی‌شود.
صوفی زاده در خصوص پاداش ملی پوشان فوتسال پس از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت: در این خصوص هیچ فردی به کمیته فوتبال بانوان کمکی نکرده است در صورتی که تمام برنامه ریزی ها، چیدمان کادر فنی، تشکیل اردو‌های تدارکاتی، نظارت بر عملکرد افراد، مکاتبات، مصوب کردن پاداش ارزی، پاداش بعد از قهرمانی و مدیریت بحران در جریان مسابقات را بر عهده داشتم، اما قهرمانی کام کسانی را شیرین کرد که کمترین زحمت را برای این نتیجه نکشیده بودند.

برای نگرفتن پاداش ۲۲ میلیون تومانی اعتراض دارند، چرا نمی‌گویند ارزش‌های اجتماعی زیادی به دست آوردند؟
وی افزود: متاسفانه هیچ یک از زحمات کمیته بانوان که در راس آن فعالیت می‌کردم بعد از رسیدن به جام قهرمانی دیده نشد و همه از ندادن پاداش ۲۲ میلیون تومانی صحبت می‌کنند در صورتی که در تمامی جلسات فدراسیون و وزارت ورزش از بی مهری‌ها گلایه داشتم و از موضع خودم برای گرفتن حق و حقوق بازیکنان استفاده کردم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: بازیکنان به علت نگرفتن پاداش ۲۲ میلیون تومانی اعتراض دارند! چرا نمی‌گویند بعد از قهرمانی که با مدیریت و حمایت فدراسیون و با برنامه ریزی سطح بالا به دست آمده ارزش‌های اجتماعی زیادی را به دست آوردند.

پیشبینی نمیکردند در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند، وزارت ورزش به هر کدام ۱۰ سکه پاداش داد
صوفی زاده گفت: برای اینکه بازیکنان بتوانند در رقابت‌های قهرمانی آسیا نتیجه بگیرند اردو‌های منسجمی را برگزار کردیم، اما برخی افراد ذینفع فقط فحاشی کردند، چرا آن‌ها اعلام نمی‌کنند رقم‌های قرارداد بازیکنان چندین برابر افزایش یافته و یا وزارت ورزش و جوانان به هر کدام از آن‌ها ۱۰ سکه تمام بهار آزادی پاداش اهداء کرد یا اینکه شرایط را برای حضور آن‌ها در مجلس شورای اسلامی، شهرداری و شورای شهر و گرفتن پاداش فراهم کردم؟

وی افزود: هر کدام از این فوتسالیست‌ها مبالغ زیادی از تبلیغات محیطی بدست آ‌وردند و هیچ یک از آن‌ها محتاج پاداش اندک فدراسیون نیستند. این نوع رفتار ملی پوشان در شرایطی است که آن‌ها پیش از اجرای برنامه‌های هدفمند فدراسیون پیش بینی نمی‌کردند که در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.