کد خبر : 157346
تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 مرداد 1399 - 16:53
-

شمسایی:تا پایم به فوتسال باز شد، ارقام عجیبی و غریبی پیشنهاد می‌کنند/مس سونگون از لحاظ مالی زور بیشتری نسبت به گیتی‌پسند دارد/مدیران استقلال ابتدا مشکلات تیم فوتبال را حل کنند، بعد به فوتسال بیایند

شمسایی:تا پایم به فوتسال باز شد، ارقام عجیبی و غریبی پیشنهاد می‌کنند/مس سونگون از لحاظ مالی زور بیشتری نسبت به گیتی‌پسند دارد/مدیران استقلال ابتدا مشکلات تیم فوتبال را حل کنند، بعد به فوتسال بیایند

سرمربی جدید تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان اعتقاد دارد باشگاه مس سونگون ورزقان نسبت به باشگاه اصفهانی، شرایط مالی بهتری دارد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، وحید شمسایی درباره انتخابش به‌عنوان سرمربی تیم گیتی‌پسند اصفهان پس از دو سال دوری از فوتسال اظهار داشت: دو سال پیش تصمیم گرفتم به مدت یک فصل در فوتسال نباشم و سال گذشته هم درگیر پدرم بودم. برخی پیشنهادها هم باب میلم نبود. گیتی‌پسند حدود ۱۰ سال به‌عنوان باشگاهی خصوصی در فوتسال هزینه کرده و همیشه جزو تیم‌های بالانشین بوده است. در سه جلسه حدود ۱۵ ساعت با مسئولان این باشگاه نشست داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم همکاری خود را آغاز کنیم.

تا پایم به فوتسال باز شد، ارقام عجیبی و غریبی پیشنهاد می‌کنند
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان درباره انتظار هواداران و مدیران باشگاه گیتی‌پسند از او برای پایان دادن به ناکامی این تیم در قهرمانی لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: من هیچ وقت، در هیچ تیمی و به هیچ‌کس قول قهرمانی نداده‌ام و فکر می‌کنم اگر کسی چنین کاری کند، از لحاظ عقلی مشکل دارد. البته درباره خودم صحبت می‌کنم و قصد توهین به کسی را ندارم. همه افراد برای موفقیت تلاش می‌کنند و ما هم تمام تلاش خود را می‌کنیم. چیزی که خوشحالم کرده این است که  خوشبختانه تا پایم را دوباره به فوتسال گذاشتم، شروع کردند به دادن پیشنهادهایی با مبالغ شیک و ارقام عجیب و غریب و من همیشه دنبال این بودم.

امیدوارم بچه‌های فوتسال به روزهای خوب برگردند
سرمربی جدید گیتی‌پسند اصفهان با اشاره به تیم‌هایی که در سال‌های گذشته شرایط خوبی در فوتسال داشتند، خاطرنشان کرد: ۲۰ سال پیش تیم‌هایی چون پیمان، تام ایران‌خودرو و ارم کیش رقم بزرگی به ما می‌دادند و بعد تیم‌هایی چون دبیری و گیتی‌پسند این چرخه را ادامه دادند. خدا را شکر هر موقع وارد شدیم، نتایج خوبی از لحاظ ارقام و مبالغ رقم خورد و همیشه آرزو می‌کنم بچه‌های فوتسال به همان روزهای خوب بازگردند. در همه کشورها برخی تیم‌ها به خاطر درآمد بیشتر، بیشتر هزینه می‌کنند. گیتی‌پسند و مس سونگون در چند سال اخیر، بهتر از سایر تیم‌ها هزینه کردند و تیم‌هایی چون فرش‌آرا و سن‌ایچ پشت آنها می‌آیند.

مس سونگون از لحاظ مالی زور بیشتری نسبت به گیتی‌پسند دارد
شمسایی با بیان اینکه از تلاش باشگاه در افزایش هزینه تیم‌های خود خوشحال است، به تسنیم گفت: اگر هر باشگاهی به اندازه قواره خود بالا بیاید و بازیکنان مبلغ بهتری بگیرند، راضی‌کننده‌ترین اتفاق رخ می‌دهد. خودم در تیم دولتی بازی می‌کردم و زور ما از سایر تیم‌ها بیشتر بود. مس سونگون قطعاً از لحاظ مالی نسبت به گیتی‌پسند زور بیشتری دارد و شکی در این موضوع نیست. شاید سال گذشته گیتی‌پسند زودتر وارد عمل شد و مبلغ قراردادهای آن هم بهتر بود، اما مس سونگون امسال از این لحاظ جلوتر از ماست.

مالک باشگاه گیتی‌پسند چشم‌اندازی ۳ تا ۵ ساله دارد
وی با تمجید از باشگاه مس سونگون بیان کرد: مس سونگون فصل گذشته در جام باشگاه‌های آسیا ناکام بود و امسال در این مسابقات حاضر است. علیرضا افضل هم کارش را بلد است. در مجموع، مس سونگون باشگاه بسیار خوبی محسوب می‌شود. ما هم اندازه و توانایی خاصی داریم و تا جایی جلو می‌رویم. من با گیتی‌پسند قرارداد یک ساله بستم، اما مالک باشگاه چشم‌اندازی سه تا پنج ساله دارد و برای اصفهان آینده‌نگری می‌کند.

پول در تیم‌های دولتی راحت‌تر رد و بدل می‌شود
سرمربی گیتی‌پسند با اشاره به حضور این باشگاه در رده‌های سنی مختلف اظهار داشت: علیرضا جنتی از جیب خود در رده‌های امید، جوانان و نوجوانان تیمداری می‌کند که جای تشکر دارد. من در تیم‌های دولتی هم بازی کردم و می‌دانم پول در آنجا راحت‌تر رد و بدل می‌شود، اما کار در تیم‌های خصوصی سخت‌تر است. تلاش می‌کنیم کاری را که باشگاه گیتی‌پسند از ما می‌خواهد، پیش ببریم و انتخاب من هم فقط به خاطر این بود که خیلی با یکدیگر، هم‌خون و همسو بودیم. ما اندازه توانایی خود جلو می‌رویم،‌ اما اگر بازیکنان پول بهتری بگیرند، خوشحال می‌شویم.

عاشق بازیکن جوان لایق هستم، اما می‌خواهم از تمام پتانسیل گیتی‌پسند استفاده کنم
شمسایی درباره حضور تیم گیتی‌پسند در جام باشگاه‌های جهان و اینکه گفته بود قرار است در تیم اصفهانی جوانگرایی کند، تصریح کرد: من بازیکنانی به باشگاه معرفی کردم و باید ببینیم وضعیت جذب آنها چگونه است. همچنین با توجه به شیوع کرونا باید وضعیت برگزاری جام باشگاه‌های جهان مشخص شود و بدانیم این مسابقات با لیگ برتر، تداخل دارد یا خیر. با این حال امیدوارم این حرف در دهان‌ها نیفتد که می‌خواهم جوانگرایی کنم. من می‌خواهم از همه پتانسیل تیم استفاده کنم. من عاشق جوانی هستم که لیاقت دارد و برای گرفتن حقش تلاش می‌کند. قدم چنین بازیکن جوانی را روی چشمم می‌گذارم.

به هر باشگاهی رفتم منحل شد!
وی با بیان اینکه با وجود تولد در تهران، نسل پدری‌اش به اصفهان برمی‌گردد، خاطرنشان کرد: من قهرمانی‌های زیادی در اصفهان کسب کردم و در این شهر با تأسیسات دریایی و فولاد ماهان، قهرمان آسیا شدم. دوست دارم از پتانسیل اصفهان و باشگاه گیتی‌پسند استفاده کنم. من به هر باشگاهی که رفته‌ام، آن باشگاه منحل شده است و امیدوارم گیتی‌پسند هم منحل نشود! باشگاه‌های پیمان تهران، استقلال، تام ایران‌خودرو و دبیری به قهرمانی ایران رسیدند و تأسیسات دریایی و فولاد ماهان در ایران و آسیا قهرمان، اما منحل شدند.

اسامی مربیان خارجی را به باشگاه دادم
سرمربی گیتی‌پسند درباره اینکه گفته شد قرار است مربی برزیلی به کادر فنی این تیم اضافه شود، تصریح کرد: اسامی یکی دو مربی خارجی را به باشگاه دادم تا به ما اضافه شوند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

تیم‌ها نمی‌توانند از پسِ هزینه‌های برگزاری لیگ برتر به شیوه عادی بربیایند
سرمربی گیتی‌پسند در مورد تقسیم لیگ برتر سال آینده به دو بخش شمال و جنوب بیان کرد: کرونا همه برنامه‌ها را به‌هم زده است. از جابری (سرپرست سازمان لیگ) به خاطر دید فوتسالی و هدفش تشکر می‌کنم و ما باید مطیع توافق سازمان لیگ و باشگاه‌ها باشیم. اگر بازی‌ها مانند گذشته و به صورت رفت و برگشت برگزار شود، آن وقت تیم‌ها قبل و بعد از هر دیدار باید تست کرونا بدهند و هزینه سرسام‌آوری به باشگاه‌ها وارد می‌شود که آنها نمی‌توانند آن را پرداخت کنند. برگزاری تجمیعی بابت کاهش هزینه‌ها و زمان برگزاری مسابقات خواهد بود. همچنین حواس ما باید به تیم ملی هم باشد. این تیم جام ملت‌های آسیا و سپس جام جهانی را در پیش دارد و ما با ترافیک مسابقات، از جمله جام باشگاه‌های آسیا و جام باشگاه‌های جهان هم مواجه هستیم.

مدیران استقلال ابتدا مشکلات تیم فوتبال را حل کنند، بعد به فوتسال بیایند
شمسایی درباره تیمداری باشگاه استقلال در فوتسال، با وجود مشکلات عدیده مالی اظهار داشت: با حضور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، مجموعه اسمی فوتسال خیلی بالا می‌رود و قوی‌تر می‌شود. امیدوارم استقلال و پرسپولیس با همان قدرت فوتبال به فوتسال بیایند تا مدعی قهرمانی باشند. اگر استقلال و پرسپولیس «باری به هر جهت» وارد فوتسال شوند، واجب است که نیامدند. در شرایطی که بازیکنان تیم فوتبال استقلال به دنبال مبالغ قراردادهای خود هستند، اول باید آن را حل کنند و بعد به سایر مسائل بپردازند.

تشکیل تیم ب فوق‌العاده است، اما اول باید کارهای اصلی را انجام دهیم
وی همچنین در مورد تصمیمات اخیر کمیته فوتسال مبنی بر تشکیل تیم ب فوتسال و افزودن دو مربی به کادر فنی تیم ملی، با وجود پرداخت نشدن پاداش اعضای تیم ملی فوتسال بانوان به تسنیم گفت: وقتی برخی مسائلی را که از گذشته مانده، حل نشده است، نباید به کارهای دیگر بپردازیم. استعدادیابی، پشتوانه‌سازی و تشکیل تیم ب کارهایی فوق‌العاده است، به شرطی که کارهای اصلی را انجام دهیم و بعد به سایر مسائل بپردازیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.