کد خبر : 157632
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

امیدواری کرمانشاهی ها به حضور در لیگ برتر فوتسال

امیدواری کرمانشاهی ها به حضور در لیگ برتر فوتسال

کاپیتان تیم فوتسال شاهین کرمانشاه با اشاره به آغاز تمرینات این تیم، گفت: هنوز به ماندن در لیگ برتر فوتسال امیدواریم.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، کاپیتان تیم فوتسال شاهین کرمانشاه با اشاره به آغاز تمرینات این تیم، گفت: هنوز به ماندن در لیگ برتر فوتسال امیدواریم.

حامد ایوانی در گفت و گو با ایسنا، وضعیت این روزهای تیم شاهین کرمانشاه را خوب توصیف کرد و گفت: از چند روز پیش تمرینات تیم را با حضور بازیکنان اصلی آغاز کرده‌ایم و در طول هفته چهار جلسه تمرین برگزار می‌کنیم.

وی افزود: باتوجه به اینکه اکثر بازیکنان شاهین بومی کرمانشاه هستند، برای همین بعد از پایان رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر، شاکله اصلی تیم حفظ شده و تغییرات چندانی در آن نداشته‌ایم.

کاپیتان تیم شاهین کرمانشاه افزود: علیرغم اینکه در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر جزو دو تیمی بودیم که به لیگ دسته اول سقوط کردیم، اما هنوز ناامید نیستیم و امیدواریم با ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر دوباره در این لیگ حضور پیدا کنیم.

این درحالی است که هیات رئیسه سازمان لیگ در روزهای اخیر با ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر فوتسال مخالف کرده است.

ایوانی در این باره هم توضیح داد: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، قرار بر این شده که مسابقات لیگ برتر فوتسال بصورت متمرکز و در دو شهر برگزار شود، لذا اگر تعداد تیم‌های حاضر در لیگ ۱۴ تیم باشد، در هر شهر باید هفت تیم باهم رقابت کنند که این مسئله برای انجام بازی‌ها مشکل ساز خواهد شد.

وی تصریح کرد: در صورتی که رقابت‌های لیگ برتر در دو شهر برگزار شود، تعداد تیم‌ها باید به ۱۶ تیم افزایش پیدا کند.

ایوانی در ادامه خاطرنشان کرد: حتی اگر حضورمان در رقابت‌های لیگ برتر منتفی باشد، برای حضور قدرتمند در رقابت‌های لیگ دسته اول برنامه داریم.

وی در پاسخ به اینکه باشگاه شاهین برای رفع مشکلات مالی که در رقابت‌های سال گذشته با آن گریبانگیر بود چه تمهیداتی در نظر گرفته، اعلام کرد: امسال برای اینکه مانند سال گذشته به مشکلات مالی دچار نشویم، از هم اکنون با چند اسپانسر توافق کرده‌ایم که حامی مالی تیم ما باشند.

کاپیتان تیم شاهین کرمانشاه تاکید کرد: با وجود حامی مالی می‌توانیم یک سرمربی خوب جذب کنیم و قرارداد بازیکنان هم به موقع پرداخت شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

رضا سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹

تلاش کنید ازلیگ یک صعود کنید.به بازیهای پشت پرده دلخوش نباشید