کد خبر : 189877
تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 دی 1399 - 12:17
-

مالک سابق ایمان شیراز در گفتگو با Fut5al :

تیم به بخش گله‌دار لارستان می‌رود!/ ۸۰۰میلیون صرف کار خیر در فوتسال کردم/ ۸۰درصد قراردادها باقیمانده است/ باید مجسمه ناظم‌الشریعه را بسازند

تیم به بخش گله‌دار لارستان می‌رود!/ ۸۰۰میلیون صرف کار خیر در فوتسال کردم/ ۸۰درصد قراردادها باقیمانده است/ باید مجسمه ناظم‌الشریعه را بسازند

مالک سابق باشگاه ایمان شیراز از احتمال زیاد انتقال امتیاز این تیم به بخش گله‌دار لارستان استان فارس خبر داد.

رمضانی مالک سابق باشگاه ایمان شیراز پس از واگذاری امتیازش در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران اظهار داشت: حقیقتا قبلا هم گفته بودم که تنها به دلیل نیت و کار خیر آمدم و امتیاز ارژن را که روی زمین مانده بود خریداری کردم تا جوان‌های این تیم لیگ امسال را از دست ندهند. چه بسا اگر ورود نمی‌کردم این تیم نه تنها امسال در لیگ نبود بلکه الان با قوانین لیگ به دو دسته پایین‌تر هم سقوط کرده بود.

او ادامه داد: من در باشگاهداری و تیمداری تخصصی نداشتم و به همین خاطر هم اعتقاد داشته و دارم که باید کار را به کاربلدش سپرد. محسن ابراهیمی سرپرست تیم ما که متعلق به یک منطقه فوتسال‌دوست در استان فارس است اعلام آمادگی کرد و من هم این امتیاز را به ایشان واگذار کردم و امیدوارم ایشان که شغلش فوتسال است بتواند موفق باشد.

مالک سابق ایمان گفت: من از ابتدا هدفم این بود که تیم زمین نماند و فکر می‌کنم ابراهیمی هم از عهده آن برخواهد آمد. ایشان متعلق به بخش گله‌دار منطقه لارستان، استان فارس است. آنجا همه مردمش فوتسالی و عاشق این رشته هستند و حتی قبل از کرونا در مسابقات فوتسال جام رمضان تماشاگر تا روی خط کنار زمین می‌نشست و فوتسال تماشا می‌کرد.

رمضانی تصریح کرد: تیم که فعلا در شیراز است ولی اگر از آنها حمایت نکنند حتما به لارستان منتقل می‌شود. آنجا سالن خیلی خوب و در حد بین‌المللی دارند که حتی یادم است که بازی‌هایی سطح بالا در آنجا برگزار شده است. در شیراز به نظرم از این تیم حمایتی نخواهد شد چون اگر این‌طور بود امتیاز ارژن بلاتکلیف نمی‌ماند اما در لارستان مسئولانشان که آدم‌های بزرگی هستند حمایت می‌کنند.

او ۸۰درصد باقیمانده قراردادهای بازیکنان ایمان را متوجه مالک جدید این تیم دانست و گفت: ما ۲۰درصد از مطالبات را داده بودیم اما مابقی با ابراهیمی مالک جدید تیم است که خودش با بازیکنان توافق خواهد کرد.

مالک سابق ایمان با بیان اینکه با تمام هزینه‌هایی که بابت خریداری، هزینه‌ها، قراردادها انجام داده و دریافتی که بابت واگذاری امتیاز داشته مجموعا ۸۰۰ میلیون خرج کرده است، متذکر شد: به این هزینه به عنوان کار خیر و فی سبیل‌الله نگاه کرده‌ام و امیدوارم مشکل این تیم که نماینده استان است حل شود. به نظرم در ایران به فوتسال علیرغم تمام افتخارات ملی و بین المللی‌اش کم‌لطفی می‌شود. باید ساز و کارهای مشخصی برای حمایت از این رشته زیبا باشد که حتما ارگان‌ها به طور سیستماتیک از تیم شهرشان حمایت کنند والا چرا شرکتی مثل ارژن چرا باید این تیم را بفروشد؟

رمضانی خاطرنشان کرد: این داستان در مورد تیم‌ملی فوتسال هم همین است. به نظر من باید مجسمه ناظم‌الشریعه را که با دست خالی و با این حجم بی‌توجهی تیمش را سوم جهان می‌کند بسازند. رفتارها در فوتسال ایران قابل توجیه نیست و امیدوارم به زودی این مشکلات حل شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 14 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مسعود پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

تو و امثال تو پدر فوتسال شیراز رو در آوردید تو که اینکاره نبودى چرا آمدى با آینده این جوان ها بخاطر شهرت خودت بازى کردى؟!! ناظم الشریعه هم هیچ کارى براى جوان هاى شیراز نکرد فقط دنبال منافع خودش بود دقیقا مثل تو دست هر دوى شما توى یک کاسه هست خجالت بکشید فوتسال شیراز رو تو و ناظم نابود کردید

هادی پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴

اتفاقا باید مجسمه امثال تورو ساخت تادرس عبرتی باشه برای هیات فوتبال استان تا امتیاز لیگ برتری رو به هرکسی نفروشن یاد فیلم سه پنج دو افتادم که بدون سواد مدیریتی درورزش وفقط برای کسب شهرت اومدی ولی زدی نابود کردی تیم رو..الانم فرار کردی..فکرکنم الان قدر مهندس کریمی رو استان باید بدونه…بنظرم مصاحبه گلر تیمت بخون تو همین پایگاه خبری…منت نزار واسه شیراز که خرج کردی تو فقط آبروی شیراز رو بردی….جان هرکی دوس داری هیچوقت حتی تو تفریحاتت هم سمت فوتسال و فوتبال نیا

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۳

امثال تو نابود کردن فوتسال و فوتبال شیراز رو

ناشناش جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۳

امیدوارم بری و دیگه هیجوقت سمت ورزش استان نیای دمت گرم آبرویی نزاشتی واسمون

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۳

آخه منت چیو میزاری ؟؟؟؟؟؟؟فکر کردی چخبره تو فوتسال که اومدی و دیدی سودی نداره واست دوام نیاوردی

Mi جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۸:۴۴

آدم یک‌جا سرمایه گذاری می‌کنه که سود داشته

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۴

با اسم ناظم بازی میکنی که خراب کاریات رو بپوشونی؟؟؟؟جمع کن بابا مسخره بازیات

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۴

خدا لعنتت کنه واقعا (ر) زدی به اعتبار فوتسال شیراز

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۵

ناظم هم کپی خودته فوتسال شیراز رو داغون‌کردین الانم طلبکار هستی؟؟؟؟برو فقط

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۵

چرا اینقدر دروغ میگی تو برای معروف شدن اومدی و الانم که الهی شکر رفتی مرتب داری مصاحبه میکنی…..!!!!!!!!

Mi جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۸:۴۶

فوتسال چیزی نداره که آدم معروف کنه ؛ باید فکر کنی آیا فوتسال ایران چه داره
بلیط فروشی دست باشگاه ست ؟
حق پخش تلویزیونی کجا می‌ره ! اصلا بازی ها پخش زنده داره ؟
اینجا همه چی برعکسه باید پول بدی تا بازی ها رو پخش زنده کنند !!!
معلومه که تیم ها رشد نمی کنند

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۶

آقای رمضانی اکثرا دیگه شناخته شده هستی و ازکامنت ها مشخصه چقدر خراب کردی تیم رو
برو راحت به همون کار خودت برس اینجا آدم عاشق میخواد نه منفعت طلب

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۶

مهندس کریمی عزیز الان متوجه شدیم کی بودی سیزده سال تیمداری کردی و منت هیچی رو نزاشتی واسه مردم….

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۰۶

واقعا موندم حمید کمالی چرا فریب این آدم رو خورد؟؟؟؟؟حیف حمیدکمالی که همون دوتا بازی هم کمک کرد تیمت