کد خبر : 202163
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مرداد 1400 - 12:24
-

پشت پرده اتفاقات کمیته فوتسال/ کار به حراست فدراسیون کشید!

پشت پرده اتفاقات کمیته فوتسال/ کار به حراست فدراسیون کشید!

با بالا گرفتن بحث کناره‌گیری مهرداد سراجی از ریاست کمیته فوتسال، مذاکره و رقابت برای حضور در این کمیته بین یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال بالا گرفت.

فوتسال ایران در هفته‌های گذشته آبستن حواشی زیادی بوده است که احتمالاً با کنار رفتن مهرداد سراجی رئیس کمیته فوتسال و انتخاب جانشین وی این اتفاقات وارد فاز تازه‌ای خواهد شد.

اختلاف سراجی با رئیس فدراسیون فوتبال

مهرداد سراجی در پی اختلافاتی که با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال دارد، احتمالاً دیر یا زود جای خود را به وحید شمسایی کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال و یا یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خواهد داد. اختلافات سراجی با عزیزی خادم بویژه در بخش فوتسال پایه یکی از مواردی است که به جدایی وی دامن زده است. علاوه بر این، اختلاف سراجی با دیگر اعضای کمیته فوتسال و تصمیم گیری های شخصی در بعضی از حوزه‌ها عامل دیگر دلخوری عزیزی خادم از سراجی است.

جلسه شمسایی با عزیزی خادم

وحید شمسایی در ماه‌های اخیر یکی از نفرات نزدیک به سراجی بوده و در پست معاون و عضو کمیته فوتسال فعالیت کرده. شمسایی هرچند در جلسه هفته گذشته اعضای کمیته فوتسال با رئیس فدراسیون فوتبال شرکت نکرد، اما روابطش با عزیزی خادم چندان نامساعد نیست. شمسایی حتی روز دوشنبه جلسه‌ای با رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کرد. این احتمال وجود دارد که کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال باوجود پیشنهاد ریاست کمیته فوتسال، تصمیم گیری در این خصوص را به بعد از جام جهانی و پایان کار تیم ملی فوتسال در این مسابقات موکول کند.

پشت پرده اتفاقات کمیته فوتسال/ کار به حراست فدراسیون کشید!

عضو هیات رئیسه فدراسیون رقیب شمسایی شد!

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم در روزهای گذشته تلاش خود را برای رسیدن به صندلی ریاست کمیته فوتسال آغاز کرده است. این فرد قبل از انتخاب مهرداد سراجی هم گزینه اصلی کمیته فوتسال بود اما به یکباره ورق به سود سراجی برگشت و این عضو نتوانست به هدف خود برسد. حالا و با بالا گرفتن زمزمه کنار رفتن سراجی، عضو هیات رئیسه فدراسیون هم قصد دارد مجدداً شانس خود را برای کمیته فوتسال امتحان کند.

تنش بین شهره موسوی و گزینه ریاست کمیته فوتسال

از جمله تلاش‌های این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای رسیدن به صندلی ریاست فوتسال می‌توان به دخالت او در بحث انتخاب مربیان تیم ملی فوتسال بانوان اشاره کرد. شهره موسوی نایب رئیس بانوان فدراسیون و علی صانعی مشاور وی رایزنی با گزینه‌های مختلف سرمربیگری تیم ملی فوتسال بانوان را در دستور کار داشتند ولی عضو هیات رئیسه با دخالت و جنجال، خواستار انتخاب شهناز یاری یا فاطمه شریف به عنوان سرمربی شده است تا به نوعی به استقبال کار در فوتسال برود.

جنجال فوتسال به حراست فدراسیون کشید!

مجادله شهره موسوی با عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بر سر انتخاب سرمربی بانوان به حدی بالا گرفت که در نهایت کار به حراست فدراسیون فوتبال کشید. هرچند حسین شریفی مدیر روابط عمومی فدراسیون روز گذشته در یک برنامه رادیویی این تنش‌ها را تکذیب کرده بود اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد موسوی و عضو جنجالی هیات رئیسه بابت اتفاقات رخ داده با حضور در حراست فدراسیون، نسبت به اختلافاتی که ایجاد شده است، پاسخگو بوده‌اند.

اظهارنظر هماهنگ بعضی از بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان

در میان این اتفاقات و اختلافات به وجود آمده در فدراسیون و کمیته فوتسال، مصاحبه چند ملی پوش بانوان هم جالب توجه است. بعضی از این بازیکنان در مصاحبه‌های خود تاکید کرده‌اند که تیم ملی جای آزمون و خطا و فرصت دادن به مربیان جوان نیست تا به صورت غیر مستقیم از گزینه عضو هیات رئیسه برای تیم ملی حمایت کرده و نایب رئیس بانوان فدراسیون را در انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تحت فشار قرار بدهند.

حاشیه‌ها دامن تیم ملی فوتسال مردان را می‌گیرد؟

تیم ملی فوتسال ایران شهریور و مهر امسال در مسابقات جام جهانی شرکت می‌کند. ایران در حالی پای به این رقابت‌ها می‌گذارد که بدون شک کار سختی خواهد داشت. از یک سو انتظارات از تیم ملی فوتسال به واسطه کسب عنوان سوم در دوره گذشته بالا رفته است و از سوی دیگر برنامه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی آنطور که باید پیش نرفته است. اختلافات کمیته فوتسال و مطرح شدن بحث تغییرات در این کمیته هم یکی از مسائلی است که ممکن است تبعات منفی برای تیم ملی به دنبال داشته باشد و جلوگیری از آن نیازمند مدیریت قوی و برخورد قاطع رئیس فدراسیون فوتبال با حاشیه‌ها است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

حسین چهارشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳

دو ساله تیم ملی فوتسال یک بازی تدارکاتی درست حسابی نداشته حالا هم تفرقه و دشمنی خدا عاقبت این تیم رو بخیر کنه