کد خبر : 208350
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
-

اعلام برنامه ۶ هفته لیگ برتر فوتسال بانوان

اعلام برنامه ۶ هفته لیگ برتر فوتسال بانوان

سازمان لیگ فوتسال برنامه مسابقات ۶ هفته از لیگ برتر بانوان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، به نقل از فدراسیون فوتبال، برنامه لیگ برتر فوتسال بانوان از هفته دوم تا هفتم اعلام شد.

لیگ برتر فوتسال بانوان امسال با شرکت ۱۴ تیم در ۲ گروه پیگیری می‌شود.

برنامه هفته دوم تا هفتم لیگ برتر

هفته دوم (۱۴ آبان):

مس کرمان – هیئت فوتبال رودان، سالن شهرداری کرمان

چیپس کامل مشهد – پالایش نفت آبادان، سالن کارگران مشهد

فرهان ملارد – بوتا پارس ایرانیان، سالن فجر شهرداری ملارد

مس رفسنجان – پارس آرا شیراز، سالن پیام نور رفسنجان

پیکان تهران – نصر فردیس، سالن غدیر تهران

کیمیای اسفراین – شرکت ملی حفاری ایران، سالن شهدای کارگر اسفراین

هفته سوم (۲۱ آبان):

پالایش نفت آبادان – مس کرمان، سالن ۱۷ شهریور آبادان

بوتا پارس ایرانیان – چیپس کامل مشهد، سالن انقلاب البرز

پویندگان فجر شیراز – فرهان ملارد، سالن ابوالفتحی شیراز

نصر فردیس – مس رفسنجان، شهدای سرحدآباد البرز

شرکت ملی حفاری – پیکان تهران، سالن امام رضا اهواز

هیئت فوتبال اصفهان – کیمیای اسفراین، سالن شهید بهشتی اصفهان

هفته چهارم (۲۸ آبان):

پالایش نفت آبادان – بوتا پارس ایرانیان، سالن ۱۷ شهریور آبادان

فرهان ملارد – هیئت فوتبال رودان، سالن فجر شهرداری ملارد

چیپس کامل مشهد – پویندگان فجر، سالن کارگران مشهد

نصر فردیس – شرکت ملی حفاری ایران، سالن شهدای سرحدآباد البرز

کیمیای اسفراین – پارس آرا شیراز، سالن شهدای کارگر اسفراین

پیکان تهران – هیئت فوتبال اصفهان، سالن غدیر تهران

هفته پنجم (۹ آذر):

بوتا پارس ایرانیان – مس کرمان، سالن انقلاب البرز

پویندگان فجر شیراز – پالایش نفت آبادان، سالن ابوالفتحی شیراز

هیئت فوتبال رودان – چیپس مشهد، سالن شهید جعفری رودان

شرکت ملی حفاری ایران – مس رفسنجان، سالن امام رضا اهواز

هیئت فوتبال اصفهان – نصر فردیس، سالن شهید بهشتی اصفهان

پارس آرا شیراز – پیکان تهران، سالن کمیته امداد خمینی فارس

هفته ششم (۱۲ آذر):

مس کرمان – فرهان ملارد، سالن شهرداری کرمان

بوتا پارس ایرانیان – پویندگان فجر شیراز، سالن انقلاب البرز

پالایش نفت آبادان – هیئت فوتبال رودان، سالن ۱۷ شهریور آبادان

مس رفسنجان – کیمیای اسفراین، سالن پیام نور رفسنجان

شرکت ملی حفاری ایران – هیئت فوتبال اصفهان، سالن امام رضا اهواز

نصر فردیس – پارس آرا شیراز، سالن شهدای سرحدآباد البرز

هفته هفتم (۱۹ آذر):

پویندگان فجر شیراز – مس کرمان، سالن ابوالفتحی شیراز

فرهان ملارد – چیپس کامل مشهد، سالن فجر شهرداری ملارد

هیئت فوتبال رودان – بوتا پارس ایرانیان، سالن شهید جعفری رودان

هیئت فوتبال اصفهان – مس رفسنجان، سالن شهید بهشتی اصفهان

کیمیای اسفراین – پیکان تهران، سالن شهدای کارگر اسفراین

پارس آرا شیراز – شرکت ملی حفاری ایران، سالن کمیته امداد خمینی فارس

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.