کد خبر : 209299
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۸:۵۵
-

هفته دهم لیگ برتر فوتسال

گیتی پسند منتظر لغزش سن ایچ

گیتی پسند منتظر لغزش سن ایچ

هفته دهم لیگ برتر فوتسال از امروز چهارشنبه _۲۶ آبان ماه_ با هفت دیدار به صورت هم زمان از ساعت ۱۶ در شهرهای کرمان، اصفهان، شعر ری، کرج، قزوین، مشهد و اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،  هفته دهم لیگ برتر فوتسال از امروز چهارشنبه _۲۶ آبان ماه_ با هفت دیدار به صورت هم زمان از ساعت ۱۶ در شهرهای کرمان، اصفهان، شعر ری، کرج، قزوین، مشهد و اهواز برگزار خواهد شد.

تیم فوتسال سن ایچ ساوه که با هشت پیروزی، یک باخت و ۲۴ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است در هفته دهم رو در روی تیم فولاد زرند قرار می‌گیرد. فولاد زرند تا اینجای لیگ دو پیروزی، سه تساوی و چهار شکست به دست آورده که با ۹ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد. بازیکنان سن ایچ ساوه اگر نتوانند فولاد زرند را شکست دهند در صورت پیروزی گیتی پسند صدر جدول را از دست خواهند داد، از آن طرف فولاد زرند با پیروزی در این دیدار و عدم نتیجه‌گیری تیم‌های فردوس قم و سپاهان می‌تواند جایگاه خود را ارتقا دهد.

تیم فوتسال گیتی پسند که با هفت پیروزی، یک تساوی، یک شکست و ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد مقابل تیم قعر جدولی ساری قرار می‌گیرد. گیتی پسند در صورت پیروزی و عدم نتیجه‌گیری سن ایچ ساوه صدرنشین خواهد شد.

تیم فوتسال مس سونگون با شش پیروزی، دو تساوی، یک شکست و ۲۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد، این تیم چهارشنبه مقابل راگا به میدان می‌رود. راگا با دو پیروزی و شش شکست در رده دوازدهم جدول قرار دارد. مس سونگون به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به مقاومت البرز رده سوم جدول را دارد که در صورت شکست رو در روی راگا به رده‌های پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

برنامه بازی‌های هفته دهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

۱_ ملی حفاری – فردوس قم

داوران: فیروز ممبینی، علی زنگنه، علی اسماعیل سزار، بهنام نبی پور

ناظر: عارف سیاحی

۲_ مقاومت البرز – فولاد مبارکه

داوران: کاظم مرادی، امیر لامعی، مصطفی کرد، یوسف صادقی

ناظر: محمودرضا نصیرلو

۳_ راگا ری – مس سونگون

داوران: ولی صفارها، ابراهیم آخوندی، فرزین صالح، محمود جواد احتشام

ناظر: عباس رنجی

۴_ فرش آرا – چیپس کامل

داوران: محمد بیاتی، امیرمختار رودساز، مهدی عظیم، مهدی ابراهیمی

ناظر: حسین شهرآبادی

۵_ گیتی پسند – شهروند ساری

داوران: عبدالرضا وثوقی، محمد داودپور، علی اکبر قاسمی، علیرضا حسن زاده

ناظر: اصغر علی بیگی

۶_ فولاد زرند – سن ایچ ساوه

داوران: مرتضی شعبانی، محسن وحدانی، محمد شرونی، مهدی صادقی

ناظر: احمدرضا جباری

۷_ کراپ الوند – زندی بتن

داوران: کمال بایزیدی، مسعود شفیعی، حمید سلیمانی، عرفان زندی

ناظر: علیرضا رمضانی ‌

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.