کد خبر : 210162
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
-

پاسخی به ادعای مضحک ناظم الشریعه/ شما طیبی مصدوم را به جام جهانی بردی!

پاسخی به ادعای مضحک ناظم الشریعه/ شما طیبی مصدوم را به جام جهانی بردی!

ناظم الشریعه ادعای مضحکی را مطرح کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دیروز پایگاه خبری فوتسال ایران لیستی ۲۵ نفره از بازیکنانی که فدراسیون فوتبال برای بازی با ایتالیا به فدراسیون فوتبال این کشور ارسال کرده را منتشر کرد که در آن خبر اعلام شد که ” ۲۵ بازیکن زیر برای این دو بازی معرفی شدند اما امکان تغییر در این لیست نیز وجود دارد و در صورت اضافه شدن بازیکنان جدید،امکان دریافت ویزای شینگن برای نفرات جدید نیست و باید ویزای نشنال بگیرند”. با توجه به سابقه ای که از ناظم الشریعه در ترس از جوانگرایی وجود دارد احتمال اینکه در لحظات آخر بازیکنان باتجربه به این لیست اضافه شوند وجود دارد و این در مطلب هم به امکان دعوت از بازیکن جدید اشاره شده است.

امروز اما ناظم الشریعه در ادعایی مضحک آورده:در این لیست؛ سینا پرکاس حضور دارد اما آیا این دروازه‌بان که پایش شکسته را ما دعوت می‌کنیم؟ پس معلوم می‌شود این لیست از سوی ما نبوده است.

 

 نکته اینجاست که این لیست ۲۵ نفره از مدت ها پیش در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است یعنی پیش از مصدومیت سینا پرکاس و از این ۲۵ بازیکن نیز حداقل ۱۰ بازیکن خط می خوردند که پرکاس یکی از آنهاست .البته ناظم الشریعه امروز درحالی دعوت بازیکن مصدوم به تیم ملی را عجیب و اشتباه می داند که خودش همین چند ماه پیش در شرایطی که تمامی ایران می‌دانستند حسین طیبی به دلیل شکستگی دنده قادر به بازی برای تیم ملی نیست او را بی دلیل و از ترس راهی لیتوانی و جام جهانی کرد تا بدون حتی یک ثانیه بازی این بازیکن مصدوم،یک سهمیه ایران در جام جهانی به راحتی از بین برود و اتفاقا هیچ بعید نیست که بازیکنان دست و پا شکسته را به تیم ملی دعوت کند‌.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

حسین چهارشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶

اینقدر جوسازی نکنید پزشک تیم گفته بود طیبی در بازیهای حذفی میتواند بازی کند

نام جمعه , ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

جو سازى نیست موضوع بى لیاقتى و ناتوانى ناظم الشریعه هست که بجاى بازیکنان جوانى مثل آقاپور بازیکن مصدوم که همه میدانستند نمى تواند بازى کند جز دکتر و ناظم الشریعه ؟!!!! بهتره فرافکنى نکنید و بیشتر از این خودتان را خراب نکنید

نادر پنجشنبه , ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

ناظم الشریعه علاوه بر اینکه ترسو و بى سواد هست خیلى هم دروغگو ست اگر راست میگه بگه این لیست رو چه کسى اعلام کرده از فضا که لیست درست نمیشه!!!!