کد خبر : 213139
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
-

اختصاصی Fut5al/ برنامه بازی های ایران در مقدماتی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲

اختصاصی Fut5al/ برنامه بازی های ایران در مقدماتی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲

برنامه بازی های ایران در مقدماتی آسیا مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال،برنامه بازی های ایران در مرحله مقدماتی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲ اعلام شد:

۱۰ آپریل (۲۱ فروردین ۱۴۰۱) ایران – مالدیو

۱۱ آپریل (۲۲ فروردین ۱۴۰۱) ترکمنستان – ایران

۱۲ آپریل (۲۳ فروردین ۱۴۰۱) ایران – قرقیزستان 

 

گفتنی است امروز نتایج قرعه کشی مقدماتی تیم های حاضر در جام ملت‌های فوتسال آسیا مشخص شد.

بر اساس همین قرعه کشی ایران در منطقه مرکز و جنوب آسیا با تیم‌های قرقیزستان، ترکمنستان و مالدیو هم‌گروه شد.

قرعه‌کشی سایر گروه ها به ترتیب زیر است:

منطقه غرب آسیا

گروه A: لبنان- عربستان صعودی- فلسطین– عمان

گروه B: عراق- بحرین- امارات متحده عربی

منطقه جنوب و مرکز آسیا

گروه A: ایران- قرقیزستان- ترکمنستان-مالدیو

گروه B: ازبکستان- تاجیکستان- افغانستان-نپال

منطقه شرق آسیا

گروه A: ژاپن- چین- مغولستان

گروه B: چین تایپه- کره جنوبی- هنگ‌کنگ

 

برنامه کامل رقابت ها به شرح زیر است:

 

منطقه غرب (میزبان: امارات متحده عربی):

روز نخست (۵ آپریل / ۱۶ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* لبنان – عمان

* عربستان سعودی – فلسطین

گروه B:

* امارات متحده عربی – عراق

 

روز دوم (۶ آپریل / ۱۷ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* عمان – عربستان سعودی

* فلسطین – لبنان

گروه B:

* بحرین – امارات متحده عربی

 

روز سوم (۷ آپریل / ۱۸ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* لبنان – عربستان سعودی

* فلسطین – عمان

گروه B:

* عراق – بحرین

 

روز چهارم (۹ آپریل / ۲۰ فروردین ۱۴۰۱):

پلی‌آف

* سروم گروه A – سوم گروه B

 

منطقه مرکز و جنوب (میزبان: قزقیزستان):

روز نخست (۱۰ آپریل / ۲۱ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* ایران – مالدیو

* قرقیزستان – ترکمنستان

گروه B:

* ازبکستان – نپال

* تاجیکستان – افغانستان

 

روز دوم (۱۱ آپریل / ۲۲ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* مالدیو – قرقیزستان

* ترکمنستان – ایران

گروه B:

* نپال – تاجیکستان

* افغانستان – ازبکستان

 

روز سوم (۱۲ آپریل / ۲۳ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* ایران – قرقیزستان

* ترکمنستان – مالدیو

گروه B:

* ازبکستان – تاجیکستان

* افغانستان – نپال

 

منطقه شرق (میزبان و تاریخ نامشخص):

روز نخست:

گروه A:

* مغولستان – ژاپن

گروه B:

* هنگ کنگ – چین تایپه

 

روز دوم:

گروه A:

* چین – مغولستان

گروه B:

* کره جنوبی – هنگ کنگ

 

روز سوم:

گروه A:

* ژاپن – چین

گروه B:

* چین تایپه – کره جنوبی

 

روز چهارم:

پلی‌آف:

* دوم گروه A – دوم گروه B

 

#جام_ملت‌های_آسیا

#جنوب_شرق_آسیا

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.