کد خبر : 219734
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 - 22:40
-

بلاتکلیفی ۶ بازیکن بومی تیم راگا ری / مسئولان شهرستان ری از فروش امتیاز تیم راگا استقبال کردند

بلاتکلیفی ۶ بازیکن بومی تیم راگا ری / مسئولان شهرستان ری از فروش امتیاز تیم راگا استقبال کردند

سرپرست تیم راگا گفت: راگا ۶ بازیکن بومی دارد که با توجه به مطرح شدن فروش امتیاز تیم تکلیف آن‌ها مشخص نیست اما مسئولان شهرستان ری از فروش تیم استقبال کردند و این در حالی است که با فروش تیم، جوانان شهرستان ری دل‌زده خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال، علیرضا ترکمان ، با اشاره به موضوع فروش امتیاز تیم راگا اظهار داشت: تیم فوتسال راگا از ۳ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده و سال اول در لیگ یک فعالیت کرد و پس از صعود به لیگ برتر ۲ سال در لیگ برتر تیم داری کرده اما حمایتی از سمت مسئولان نشده و توسط بخش خصوصی در حال اداره شدن است.

وی افزود: این تیم از داشتن حداقل امکانات محروم بوده و مسئولان شهرستان حتی از در اختیار قرار دادن سالن به تیم راگا دریغ کردند و ما سال گذشته بازی‌های خود را در سالن آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار کردیم و برای هر جلسه تمرین در ابتدا ۱۸۰ هزار تومان مطرح کردند سپس به ۲ برابر قیمت جلسه‌ای ۳۶۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد که دلیل افزایش قیمت لیگ برتری بودن این تیم بود.

سرپرست تیم راگا در ادامه گفت: به دلیل هزینه سنگین سالن حضرت عبدالعظیم (ع) برای تمرینات و بازی‌های تیم مجبور شدیم به سالن طالقانی نقل‌مکان کنیم که مسئولان اداره ورزش شهرستان ری به واگذاری سالن طالقانی به بخش خصوصی اشاره کردند که مجبور شدیم آن سالن را نیز اجاره کنیم که این کار با تیمی که ویترین شهرستان ری در لیگ برتر فوتسال است شایسته نیست.

ترکمان بیان کرد: مالک باشگاه پس از سه سال و پرداخت بیش از ۸ میلیارد تومان هزینه‌های تیم داری تصمیم به فروش امتیاز این تیم گرفته است و زمانی که صحبت از فروش تیم به میان آمد مسئولان شهرستان به میدان نیامده و از فروش امتیاز تیم استقبال کردند درصورتی‌که در شهر قم زمانی که صحبت از واگذاری امتیاز تیم فردوس قم شد استانداری وارد عمل شده و مانع از واگذاری امتیاز این تیم شد.

وی با اشاره به قول پرداخت هزینه اجاره سالن در نیم‌فصل اول به مبلغ ۴۰ میلیون تومان از سمت اداره ورزش جوانان استان تهران ابراز داشت: مسئولان شهرستان ری از این تیم حمایتی نکردند و فرمانداری تنها یک اسکوربرد برای سالن خریداری کرد اما ادعا دارند برای تیم هزینه کردند.

سرپرست تیم فوتسال راگا اضافه کرد: اداره ورزش اشاره به در اختیار قرار دادن سالن بدنسازی و استخر را دارد اما تنها ۲ جلسه از استخر و یک جلسه از سالن بدنسازی و ۲ جلسه تمرین در سالن مقدم برگزار کردیم که این موارد را نمی‌توان حمایت دانست و این در حالی است که ما تنها برای یک بازی تیم فرش آرا مشهد مبلغ ۶۰ میلیون هزینه پرواز و هتل پرداخت کردیم که در قبال هزینه‌های جاری کمکی به این تیم نشده است.

ترکمان در ادامه گفت: مراحل فروش امتیاز تیم راگا و واگذاری به شهر آمل در حال طی شدن است و رئیس هیئت فوتبال استان تهران آقای شیرازی اهل شهرستان ری اقدامی جهت جلوگیری از فروش امتیاز تیم نکرد.

وی با بیان اینکه هدف از فروش امتیاز این تیم تنها برطرف کردن مشکلات مالی این تیم است افزود: طی سه سال گذشته بیش از ۸ میلیارد تومان و طی سال گذشته سه نیم میلیارد هزینه شده است.

سرپرست تیم راگا اظهار داشت: توقع مسئولان و مالکان تیم در بحث اسکان بازیکنان شهرستانی و داوران بازی‌های تیم راگا است و یا اینکه هزینه‌های سفر ما را پرداخت کنند که پرداخت هزینه‌ها از طریق جذب اسپانسر ممکن می‌شود.

ترکمان با اشاره به اینکه جذب اسپانسر از طریق تنها یک نامه فرمانداری امکان پذیراست افزود: فرماندار شهرستان تنها با یک نامه می‌توانستند ظرفیت‌ها را برای حمایت از تنها تیم لیگ برتری بسیج کنند که باعث دیده شدن تیم شود اما این حمایت انجام نشد و همچنین تیم راگا سال گذشته بابت پخش ۴ بازی به شبکه ورزش ۶۰ میلیون تومان پرداخت کرد که این کار بزرگی است.

وی ابراز داشت: شرایط سخت اقتصادی و پس‌ازآن شیوع ویروس کرونا باعث شد تا سالن‌ها خالی از تماشاگر شود و عدم وجود تماشاگر مانع از جذب اسپانسر و سرمایه‌گذاری آن‌ها شد درصورتی‌که اسپانسر وارد شود و ما بازی‌ها را پخش زنده کنیم تأثیرگذار خواهد بود اما متأسفانه استقبال و حمایتی از تیم نشد.

ترکمان تصریح کرد: فروش تنها تیم لیگ برتری شهرستان ری و استان تهران تأثیر منفی در ورزش شهرستان دارد زیرا در حال حاضر تیم راگا متشکل از ۶ بازیکن بومی بوده که تکلیف آن‌ها مشخص نیست و همچنین ما قصد داشتیم از ظرفیت بازیکنان امید که آینده تیم را تشکیل می‌دهند استفاده کنیم که با فروش امتیاز تیم، جوانان شهرستان ری دل‌زده خواهند شد.

سرپرست تیم راگا پایان خاطرنشان کرد: مهدی اسدشیر بازیکن با استعداد این شهرستان ۲ دوره به اردوی تیم ملی دعوت شده است که به دلیل فروش امتیاز با تیم سن ایچ ساوه قرارداد امضا کرده است و آخرین بازیکن این تیم تسویه خود را انجام داد که نشان از واگذاری تیم است که امیدواریم این اتفاق رخ ندهد و مسئولان شهرستان با اقدام به‌موقع با توجه اینکه فصل جدید از ۱۷ تیرماه برگزار می‌شود مانع از واگذاری این تیم شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.