کد خبر : 227321
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 مهر 1401 - 14:54
-

نظم، انضباط و هدفمند بودن برایم اهمیت دارد

شمسایی: این ملی‌پوشان جوان روزی جا پای بزرگان می‌گذارند/ تیم در آرامش کامل به سر می‌برد

شمسایی: این ملی‌پوشان جوان روزی جا پای بزرگان می‌گذارند/ تیم در آرامش کامل به سر می‌برد

سرمربى تیم ملى فوتسال درباره آخرین وضعیت ملی پوشان پیش از دیدار برابر اندونزی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ،وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آخرین وضعیت تیم ایران در فاصله دو روز مانده تا اولین دیدارتیم ملى گفت:همه چىز ایده آل است، تیم در آرامش کامل به سر می برد و تمرینات به خوبی انجام می شود. با تمهیداتى که سرپرست تیم ملى در نظر گرفته اند، حسین طیبى و مسلم اولاد قباد نیز به جمع ما اضافه میشوند. خوشبختانه همه چیز دست به دست می دهد تا با پشت سر گذاشتن بهترین شرایط، برای یک تقابل بسیار جذاب و دیدنى در مسابقات آسیایى آماده می شویم. از نگاه ما فکر میکنم بازیکنانى که حقشان بود به مسابقات آسیایی راه پیدا کردند ، امیدوارم خانواده فوتسال بداند که این تیم براى همه است و براى وحید شمسایى شخصا نیست

سرمربى تیم ملى افزود: بعد از اتفاقى که افتاد و آقاى مصطفى نظرى یکى از بازیکنان ارزشمند کشورمان از ما جدا شد، فدراسیون فوتبال در تلاش است تا اصغر قهرمانى یکی از بازیکنان اسبق و مربى اسبق تیم ملى به جمع ما اضافه شود.

شمسایى افزود : فراموش نکنیم این جوانانى که امروز میانگین سنى شان به ۷/۲۵ ، ۸/۲۵ رسیده، مقدمه اى براى یک شروع جدید براى نسل بعدى است و امیدوارم بتوانند پاى بزرگان بگذارند.

سرمربى تیم ملى در پایان افزود:همه آسیا سراغ بهترینهاى آسیا را در گذشته می گرفتند. تمامی آن بازیکنان قدیمی روزی بجای بازیکنان دیگر آمدند، جامعه فوتسال ما باید این موضوع که جوانان ما با تمام وجود تلاش میکنند تا افتخار آفرین باشند،احترام بگذارد.آنچه که براى من حائز اهمیت است ، نظم، انضباط و هدفمند بودن کارم بوده و فقط به فوتسال نگاه کردم. من مطئنم که این جوانان آمده اند که کار بزرگی کنند.

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس دوشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳

شمسایی تو حق خیلى ها رو ضایع کردى امسال این تیم ملى واقعى ایران نیست دورهمى تو و رفقات هست و مورد حمایت هیچ کسى نیست
چطور میتونى بگه این نفرات حقشون بوده این ملى باشند ؟!!! همه تو را به خدا واگذار میکنیم یا حق

پويان دوشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

وحید شمسایی این آرامش نیست آتش زیر خاکستر هست برو دعا کن با نتایج عالى بازى ها ببرى و قهرمان آسیًا بشوى وگرنه باید با این کارهایی که کردى جواب خیلى از بازیکنان شایسته رو بدهى
واقعا دو تا تیم ملى بازیکن شایسته رو بى جهت کنار گذاشتى

پویا دوشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴

این ایقد روش زیاده که ببازه هم برو نیست . روکه رو نیست.

محمد دوشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

وحید شمسایی با باند بازى و رفیق بازى فوتسال ملى رو بِه خاک سیاه خواهد نشاند تیم ملى جاى مربیان و بازیکنان شایسته هست نه بازیکنان سفارشى و حمید مشیرى که یک لیدر هست در بین کادر فنى باشد ؟!!!!! واقعا وحید شمسایی با خط زدن مصطفى نظرى و بردن حمید مشیرى بعنوان دستیار اول خودش تیم ملى فوتسال را تبدیل بِه یک تیم در سطح محلات کرده است واقعا براى این فوتسال خون باید گریست!!