لیگ برتر ۱۴۰۲

به ‌روز رسانی: ساعت ۱۸:۱۶ یک‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲


جدول رده‌بندی

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱صنایع گیتی پسند اصفهان۲۴۲۳۱۰۹۲۳۵۵۷۷۰
۲مس سونگون ورزقان۲۴۱۵۶۳۱۰۱۵۹۴۲۵۱
۳گهر زمین سیرجان۲۴۱۴۴۶۷۱۴۱۳۰۴۶
۴پالایش نفت بندرعباس۲۴۱۰۶۸۷۲۶۹۳۳۶
۵سن ایچ ساوه۲۴۱۰۵۹۷۳۶۷۶۳۵
۶آنا صنعت پاسارگاد قم۲۴۹۷۸۵۹۶۲۳۴
۷سفیر گفتمان تهران۲۴۹۶۹۶۴۶۳۱۳۳
۸شهرداری ساوه۲۴۸۸۸۵۴۵۱۳۳۲
۹فرش آرا مشهد۲۴۸۸۸۴۹۵۳۳۲
۱۰کراپ الوند ایرانیان۲۴۱۰۲۱۲۴۸۵۷۳۲
۱۱فولاد زرند ایرانیان۲۴۶۶۱۲۴۳۵۵-۱۲۲۴
۱۲ایرالکو اراک۲۴۶۶۱۲۴۳۶۲-۱۹۲۴
۱۳مقاومت البرز۲۴۲۵۱۷۳۱۷۱-۴۰۱۱
۱۴حافظ مازندران۲۴۲۲۲۰۴۲۹۷-۵۵۸

 


برترین گل‌زنان

۲۰ گل:

محمدحسین درخشانی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

 

۱۹ گل:

مهدی کریمی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

مرتضی فرزانیان (سفیر گفتمان تهران)

 

۱۸ گل:

مهدی جاوید (مس سونگون ورزقان)

 

۱۶ گل:

امیررضا خون‌جهان (پالایش نفت بندرعباس)

 

۱۵ گل:

بهروز عظیمی (مس سونگون ورزقان)

بهروز اسدی (گهر زمین سیرجان)

علی مروتی (سن ایچ ساوه)

 

۱۳گل:

پژمان بهادیوند (فولاد زرند ایرانیان)

 

۱۲ گل:

فرهاد فخیم و علی‌اصغر حسن‌زاده (مس سونگون ورزقان)

مهدی دهقان‌نژاد (گهر زمین سیرجان)

علیرضا وفایی (آنا صنعت پاسارگاد قم)

محمد اسدشیر (سفیر گفتمان تهران)

حمید قهرمانی (فرش آرا مشهد)

 

۱۱ گل:

امیرحمزه صدیق‌زاده (آنا صنعت پاسارگاد قم)

سهیل جامدی (کراپ الوند ایرانیان)

 

۱۰ گل:

مانی قانع و محمدامین شجاعی‌فر (گهر زمین سیرجان)

رضا سپندار و روح‌الله ایثاری (سن ایچ ساوه)

فردین قاسمی (آنا صنعت پاسارگاد قم)

حسین سبزی (مس سونگون ورزقان)

امیرحسین غلامی (شهرداری ساوه)

 

۹ گل:

امیرحسین دهقانی و سعید حاجیلری (پالایش نفت بندرعباس)

طاها مرتضوی و امیرحسین اسماعیلی (حافظ مازندران)

مسعود عباسی (آنا صنعت پاسارگاد قم)

حمیدرضا مرادیان (شهرداری ساوه)

محمدرضا محبی (ایرالکو اراک)

سجاد امانی (فرش آرا مشهد)

 

۸ گل:

بهداد شیخ‌احمدی و علیرضا عسگری‌کهن (صنایع گیتی پسند اصفهان)

سروش احمدنیا و محمدحسین بازیار (پالایش نفت بندرعباس)

علی خلیلوند (سفیر گفتمان تهران)

مهدی اسدشیر (سن ایچ ساوه)

سینا هادیان (مقاومت البرز)

 

۷ گل:

هاشم شیرعلی (فولاد زرند ایرانیان)

سجاد یوسف‌خواه (شهرداری ساوه)

الیاس براتی (سفیر گفتمان تهران)

شهاب طالبی (گهر زمین سیرجان)

 

۶ گل:

مسعود یوسف و علیرضا رفیعی‌پور (صنایع گیتی پسند اصفهان)

امیرحسین رسولی و فرزاد رعیت (حافظ مازندران)

محمدحسین ابوالقاسمی (مقاومت البرز) 

امین مجیدی‌پور (سفیر گفتمان تهران)

امین نصرالله‌زاده (فولاد زرند ایرانیان)

بلال اسمعیلی (مس سونگون ورزقان)

منوچهر لطفی (کراپ الوند ایرانیان)

امیرحسین ابطحی (شهرداری ساوه)

سامان قزوینی‌پور (سن ایچ ساوه)

حامد عبداللهی (فرش آرا مشهد)

نوید آذری (ایرالکو اراک)

 

۵ گل:

حمید احمدی، محمد شجری و مرتضی عزتی (مس سونگون ورزقان)

کیانوش شیرپور و امیرحسین داودی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

محمد بنی‌اسدی و علی جوذری (پالایش نفت بندرعباس)

محمد نجف‌زنگی و میثم خیام (گهر زمین سیرجان)

دانیال گیویلی و سیدحسین موسوی (ایرالکو اراک)

محمد زارعی و سعید ممبینی (کراپ الوند ایرانیان)

سوران بالکانه (آنا صنعت پاسارگاد قم)

عرفان حسین‌زاده (شهرداری ساوه)

داود خسروی (فولاد زرند ایرانیان)

سجاد رنجبری (حافظ مازندران)

مهدی نوروزی (سن ایچ ساوه)

سینا اسدی (فرش آرا مشهد)

 

۴ گل:

محمدحسین فهیمی، رضا بابانظری و کامبیز گمرکی (شهرداری ساوه)

امیرحسین زینلی، سینا ممبینی و محمدرضا کرد (ایرالکو اراک)

شهاب بشری‌دوست و ابوالقاسم عروجی (آنا صنعت پاسارگاد قم)

محمدهادی منجمی و مهدی عامری (سن ایچ ساوه)

عرفان محمدپور و امیرحسین تقوی (مقاومت البرز)

سعید سروری و میثم برمشوری (فرش آرا مشهد)

بهمن جعفری (صنایع گیتی پسند اصفهان)

حسین رحیمی (پالایش نفت بندرعباس)

مصطفی احمدی (فولاد زرند ایرانیان)

مراد ناظری (حافظ مازندران)

 

۳ گل:

مجید خزائی و طاها نعمتیان (گهر زمین سیرجان)

محمد یقین‌لو، علی اکرمی (کراپ الوند ایرانیان)

محمدرضا سنگ‌سفیدی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

قدرت بهادری (کراپ الوند ایرانیان) (فرش آرا مشهد)

امین مراداحمدی (پالایش نفت بندرعباس)

مجتبی پارساپور (مس سونگون ورزقان)

ابوالفضل حسینی (فولاد زرند ایرانیان)

بهنام فعال (سفیر گفتمان تهران)

مهدی آهنگری (مقاومت البرز)

فرشید نادری (سن ایچ ساوه)

علی ابراهیمی (ایرالکو اراک)

 

۲ گل:

مصطفی نعمتوند، احمد اسماعیل‌پور و علی خدادادی (کراپ الوند ایرانیان)

عبدالرحمان سارانی و ایمان هوازاده (پالایش نفت بندرعباس)

مهدی رستمی‌ها و بابک نصیری (مس سونگون ورزقان)

سعید عابدی و علیرضا بیات (سفیر گفتمان تهران)

مهرداد کریمی و محمد نصیری (شهرداری ساوه)

مهدی مهدی‌خانی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

علی اسعدی و حمید رشیدی (سن ایچ ساوه)

محمد رحمتی (آنا صنعت پاسارگاد قم)

محمدعلی میرزائی (ایرالکو اراک)

پوریا گلشنی (فولاد زرند ایرانیان)

وحید ندری (فرش آرا مشهد)

علیرضا جوان (مقاومت البرز)

 

۱ گل:

سبحان شراعی، علی ابراهیمی، اسحاق سورغالی، لوان پریرا، ماتئوس دوس سوزا، علی شیری و عرفان محمدیان (کراپ الوند ایرانیان)

کمیل جاهدی، احمدرضا حسین‌پور، حمیدرضا حسینی، بهمن گرگیج و سعید تقی‌زاده (فرش آرا مشهد)

مهران غلامی، میلاد قنبرزاده، علیرضا محمدی و محمدمهدی عبدالوند (سفیر گفتمان تهران)

علیرضا حمداللهی، مهدی کریمی، مبین اسدی و رضا پورقلی (مقاومت البرز)

مجتبی علیزاده، محسن فرهمند و امیرحسین رنگرز (حافظ مازندران)

شایان اکبری و مسعود محمدی (صنایع گیتی پسند اصفهان)

هاشم فرج‌زاده و محمد ارجمندزاده (آنا صنعت پاسارگاد قم)

امیرعباس ناظوری و حسین اکبرزاده (فولاد زرند ایرانیان)

علی آقااحمدی و علیرضا صمیمی (مس سونگون ورزقان)

علی رستمی (پالایش نفت بندرعباس)

امیررضا کهزادی (گهر زمین سیرجان)

ابوالفضل افضلی (سن ایچ ساوه)

اشکان صالحی (ایرالکو اراک)

بهنام فکور (شهرداری ساوه)

 

گل‌بخودی:

۱ بازیکن (۳ گل‌بخودی)

۱ بازیکن (۲ گل‌بخودی)

۹ بازیکن (یک گل‌بخودی)

 


هفته اول

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۳ امرداد

گهر زمین ۱ ۲ گیتی پسند

گهر زمین: بهروز اسدی

گیتی پسند:محمدحسین درخشانی (۲ گل)

   

جمعه

۱۳ امرداد

شهرداری ساوه ۳ ۲ کراپ

شهرداری ساوه: امیرحسین غلامی (۲ گل)، حمیدرضا مرادیان

کراپ: سهیل جامدی (۲ گل)

   

جمعه

۱۳ امرداد

فرش آرا ۱ ۱ سفیر

فرش آرا: میثم برمشوری

سفیر: بهنام فعال

   

جمعه

۱۳ امرداد

ایرالکو ۱ ۰ فولاد زرند

ایرالکو: اشکان صالحی

   

یک‌شنبه

۱۹ شهریور

پوشاک حافظ ۳ ۷ مقاومت

پوشاک حافظ: امیرحسین رسولی، سجاد رنجبری، امیرحسین اسماعیلی

مقاومت: محمدحسین ابوالقاسمی (۴ گل)، عرفان محمدپور، علیرضا حمداللهی، سینا هادیان

   

جمعه

۱۳ امرداد

مس سونگون ۶ ۴ پالایش نفت

مس سونگون: بهروز عظیمی، حمید احمدی، مرتضی عزتی، بابک نصیری، مجتبی پارساپور، علی‌اصغر حسن‌زاده

پالایش نفت: محمد بنی‌اسدی، سعید حاجیلری، امیررضا خون‌جهان، سروش احمدنیا

   

جمعه

۱۳ امرداد

آنا صنعت ۴ ۲ سن ایچ

آنا صنعت: سوران بالکانه (۳ گل)، ابوالقاسم عروجی

سن ایچ: مهدی نوروزی، علی مروتی

   

 

——————————————

هفته دوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

گیتی پسند ۵ ۰ ایرالکو گیتی پسند: محمدحسین درخشانی (۲ گل)، مسعود یوسف، بهداد شیخ‌احمدی، امیرحسین داودی    

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

کراپ ۱ ۶ مس سونگون

کراپ: سهیل جامدی

مس سونگون: بلال اسمعیلی (۲ گل)، مجتبی پارساپور، بهروز عظیمی، مهدی رستمی‌ها، حسین سبزی

   

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

سفیر ۶ ۳ آنا صنعت

سفیر: مرتضی فرزانیان (۳ گل)، بهنام فعال، محمد اسدشیر، امیرحمزه صدیق‌زاده (گل‌بخودی)

آنا صنعت: ابوالقاسم عروجی، فردین قاسمی، محمد رحمتی

   

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

مقاومت ۲ ۴ شهرداری ساوه

مقاومت: مهدی کریمی، عرفان محمدپور

شهرداری ساوه: حمیدرضا مرادیان (۲ گل)، سجاد یوسف‌خواه (۲ گل)

   

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

پالایش نفت ۱ ۱ گهر زمین

پالایش نفت: علی جوذری

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر

   

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

فولاد زرند ۰ ۳ فرش آرا

فرش آرا: حامد عبداللهی، حمید قهرمانی، سجاد امانی

   

پنج‌شنبه

۱۹ امرداد

سن ایچ ۵ ۲ پوشاک حافظ

سن ایج: علی مروتی، روح‌الله ایثاری، مهدی اسدشیر، ابوالفضل افضلی، سامان قزوینی‌پور 

پوشاک حافظ: سجاد رنجبری، مراد ناظری

   

 

——————————————

هفته سوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۲۴ امرداد

مس سونگون ۶ ۱ مقاومت

مس سونگون: علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، حمید احمدی، فرهاد فخیم، بهروز عظیمی، یاسر خرقانی (گل‌بخودی)

مقاومت: امیرحسین تقوی

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

گهر زمین ۵ ۱ کراپ

گهر زمین: بهروز اسدی (۲ گل)، محمدامین شجاعی‌فر، مجید خزائی، مهدی دهقان‌نژاد

کراپ: سهیل جامدی

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

پوشاک حافظ ۳ ۴ سفیر

پوشاک حافظ: مراد ناظری، محسن فرهمند، امیرحسین اسماعیلی

سفیر: محمد اسدشیر (۳ گل)، علی خلیلوند

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

آنا صنعت ۳ ۱ فولاد زرند

آنا صنعت: مسعود عباسی (۳ گل)

فولاد زرند: پژمان بهادیوند

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

گیتی پسند ۵ ۲ پالایش نفت

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی (۲ گل)، علیرضا عسگری‌کهن، بهداد شیخ‌احمدی، امیررضا خون‌جهان (گل‌بخودی)

پالایش نفت: امین مراداحمدی، ایمان هوازاده

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

ایرالکو ۲ ۲ فرش آرا

ایرالکو: محمدرضا کرد، علی ابراهیمی

فرش آرا: سجاد امانی، حمید قهرمانی

   

چهارشنبه

۲۵ امرداد

شهرداری ساوه ۲ ۴ سن ایچ

شهرداری ساوه: حمیدرضا مرادیان، عرفان حسین‌زاده

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، علی مروتی، سامان قزوینی‌پور

   

 

——————————————

هفته چهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

پالایش نفت ۴ ۲ ایرالکو

پالایش نفت: سعید حاجیلری (۲ گل)، امیررضا خون‌جهان، امیرحسین دهقانی

ایرالکو: سیدحسین موسوی (۲ گل)

   

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

سن ایج ۳ ۴ مس سونگون

سن ایچ: سامان قزوینی‌پور، رضا سپندار، مهدی عامری

مس سونگون: بهروز عظیمی (۲ گل)، بلال اسمعیلی، علی‌اصغر حسن‌زاده

   

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

کراپ الوند ۰ ۲ گیتی پسند گیتی پسند: مسعود یوسف، محمدحسین درخشانی    

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

فرش آرا ۰ ۰ آنا صنعت      

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

سفیر ۵ ۰ شهرداری ساوه سفیر: مرتضی فرزانیان (۲ گل)، علی خلیلوند، بهنام فعال، محمد اسدشیر    

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

مقاومت ۰ ۲ گهر زمین گهر زمین: مانی قانع، میثم خیام    

سه‌شنبه

۳۱ امرداد

فولاد زرند ۳ ۳ پوشاک حافظ

فولاد زرند: پوریا گلشنی، داود خسروی، پژمان بهادیوند

پوشاک حافظ: فرزاد رعیت (۲ گل)، امیرحسین اسماعیلی

   

 

——————————————

هفته پنجم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

دوشنبه

۶ شهریور

مس سوگون ۴ ۱ سفیر

مس سونگون: بلال اسمعیلی، علی آقااحمدی، بهروز عظیمی، علیرضا صمیمی

سفیر: الیاس براتی

   

دوشنبه

۶ شهریور

شهرداری ساوه ۲ ۲ فولاد زرند

شهرداری ساوه: امیرحسین غلامی، محمد نصیری

فولاد زرند: هاشم شیرعلی، پژمان بهادیوند 

   

دوشنبه

۶ شهریور

ایرالکو  ۱ ۲ آنا صنعت

ایرالکو: علی ابراهیمی

آنا صنعت: فردین قاسمی، محمد رحمتی

   

دوشنبه

۶ شهریور

گیتی پسند ۶ ۱ مقاومت

گیتی پسند: مهدی کریمی (۲ گل)، امیرحسین داودی، مسعود یوسف، محمدحسین درخشانی، محمدرضا سنگ‌سفیدی

مقاومت: مبین اسدی

   

دوشنبه

۶ شهریور

کراپ ۱ ۱ پالایش نفت

کراپ: سبحان شراعی

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان

   

دوشنبه

۶ شهریور

پوشاک حافظ ۲ ۳ فرش آرا

پوشاک حافظ: فرزاد رعیت، امیرحسین رسولی

فرش آرا: سجاد امانی، حامد عبداللهی، میثم برمشوری

   

دوشنبه

۶ شهریور

گهر زمین ۲ ۱ سن ایچ

گهر زمین: بهروز اسدی، طاها نعمتیان

سن ایچ: هادی منجمی

   

 

——————————————

هفته ششم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

فولاد زرند ۱ ۱ مس سوگون

فولاد زرند: داود خسروی

مس سونگون: علی‌اصغر حسن‌زاده

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

سن ایچ ۳ ۴ گیتی پسند

سن ایچ: روح‌الله ایثاری، مهدی نوروزی، رضا سپندار

گیتی پسند: امیرحسین داودی (۲ گل)، علیرضا رفیعی‌پور، کیانوش شیرپور

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

ایرالکو  ۱ ۴ کراپ

ایرالکو: نوید آذری

کراپ: سهیل جامدی (۳ گل)، علی خدادادی

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

فرش آرا ۱ ۱ شهرداری ساوه

فرش آرا: سجاد امانی

شهرداری ساوه: عرفان حسین‌زاده

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

مقاومت ۲ ۲ پالایش نفت

مقاومت: محمدحسین ابوالقاسمی (۲ گل)

پالایش نفت: امین مراداحمدی، محمدحسین بازیار

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

سفیر ۵ ۴ گهر زمین

سفیر: امین مجیدی‌پور (۲ گل)، محمد اسدشیر، مرتضی فرزانیان، الیاس براتی

گهر زمین: بهروز اسدی (۲ گل)، مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)

   

یک‌شنبه

۱۲ شهریور

آنا صنعت ۴ ۰ پوشاک حافظ آنا صنعت: ابوالقاسم عروجی (۲ گل)، سوران بالکانه، شهاب بشری‌دوست    

 

——————————————

هفته هفتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۳۱ شهریور

پوشاک حافظ ۲ ۴ ایرالکو

پوشاک حافظ: طاها مرتضوی، امیرحسین رسولی

ایرالکو: محمدرضا محبی، سیدحسین حسینی، نوید آذری، سینا ممبینی

   

جمعه

۳۱ شهریور

گهر زمین ۲ ۱ فولاد زرند

گهر زمین: مهدی دهقان‌نژاد، بهروز اسدی

فولاد زرند: پژمان بهادیوند

   

جمعه

۳۱ شهریور

شهرداری ساوه ۲ ۲ آنا صنعت

شهرداری ساوه: عرفان حسین‌زاده، بهنام فکور

آنا صنعت: مسعود عباسی، فردین قاسمی

   

جمعه

۳۱ شهریور

کراپ ۵ ۰ مقاومت کراپ: منوچهر لطفی (۲ گل)، سهیل جامدی، احمد اسماعیل‌پور، علی اکرمی    

جمعه

۳۱ شهریور

مس سونگون ۳ ۱ فرش آرا

مس سونگون: حسین سبزی، مجتبی پارساپور، مرتضی عزتی

فرش آرا: کمیل جاهدی

   

جمعه

۳۱ شهریور

پالابش نفت ۶ ۳ سن ایچ

پالایش نفت: امیرحسین دهقانی، امیررضا خون‌جهان، محمدحسین بازیار، سروش احمدنیا، حسین رحیمی، سعید حاجیلری

سن ایچ: رضا سپندار (۲ گل)، مهدی نوروزی

   

شنبه

۱ مهر

گیتی پسند ۳ ۰ سفیر گیتی پسند: بهداد شیخ‌احمدی (۲ گل)، مهدی کریمی    

 

——————————————

هفته هشتم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۷ مهر

آنا صنعت ۴ ۴ مس سونگون

آنا صنعت: علیرضا وفایی (۳ گل)، شهاب بشری‌دوست

مس سونگون: بلال اسمعیلی، بهروز عظیمی، مرتضی عزتی، محمد شجری

   

جمعه

۷ مهر

فولاد زرند ۱ ۳ گیتی پسند

فولاد زرند: داود خسروی

گیتی پسند: بهدادشیخ احمدی، علیرضا عسگری‌کهن، بهمن جعفری

   

جمعه

۷ مهر

سن ایج ۱ ۳ کراپ

سن ایچ: رضا سپندار

کراپ: سهیل جامدی، منوچهر لطفی، علی خدادادی

   

جمعه

۷ مهر

ایرالکو ۴ ۲ مقاومت

ایرالکو: نوید آذری (۲ گل)، محمدرضا محبی، محمدعلی میرزائی

مقاومت: امیرحسین تقوی، مهدی آهنگری

   

جمعه

۷ مهر

پوشاک حافظ ۳ ۲ شهرداری ساوه

پوشاک حافظ: فرزاد رعیت (۲ گل)، امیرحسین رسولی

شهرداری ساوه: امیرحسین غلامی، عرفان حسین‌زاده

   

جمعه

۷ مهر

سفیر ۶ ۱ پالایش نفت

سفیر: علیرضا بیات (۲ گل)، علی خلیلوند، الیاس براتی، امین مجیدی‌پور، مرتضی فرزانیان

پالایش نفت: سعید حاجیلری

   

جمعه

۷ مهر

فرش آرا ۳ ۳ گهر زمین

فرش آرا: احمدرضا حسن‌پور، سینا اسدی، سعید سروری

گهر زمین: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، محمد نجف‌زنگی

   

 

——————————————

هفته نهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

یک‌شنبه

۲۳ مهر

شهرداری ساوه ۱ ۰ ایرالکو شهرداری ساوه: حمیدرضا مرادیان    

یک‌شنبه

۲۳ مهر

کراپ ۲ ۱ سفیر

کراپ: سعید ممبینی، محمد زارعی

سفیر: علی خلیلوند

   

یک‌شنبه

۲۳ مهر

پالایش نفت ۲ ۱ فولاد زرند

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان، محمدحسین بازیار

فولاد زرند: پوریا گلشنی

   

یک‌شنبه

۲۳ مهر

گهر زمین ۷ ۲ آنا صنعت

گهر زمین: مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، بهروز اسدی (۲ گل)، محمد نجف‌زنگی، مانی قانع، طاها نعمتیان

آنا صنعت: مسعود عباسی (۲ گل)

   

یک‌شنبه

۲۳ مهر

گیتی پسند ۲ ۱ فرش آرا

گیتی پسند: کیانوش شیرپور، وحید ندری (گل‌بخودی)

فرش آرا: سجاد امانی

   

یک‌شنبه

۲۳ مهر

مس سونگون ۶ ۱ پوشاک حافظ

مس سونگون: حمید احمدی (۲ گل)، بهروز عظیمی، حسین سبزی، فرهاد فخیم، طاها مرتضوی (گل‌بخودی)

پوشاک حافظ: طاها مزتضوی

   

یک‌شنبه

۲۳ مهر

مقاومت البرز ۰ ۲ سن ایچ

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)

   

 

——————————————

هفته دهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۸ مهر

شهرداری ساوه ۰  ۲ مس سونگون مس سونگون: فرهاد فخیم، رضا بابانظری (گل‌بخودی)    

جمعه

۲۸ مهر

آنا صنعت  ۱  ۱ گیتی پسند

آنا صنعت: امیرحمزه صدیق‌زاده

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی

   

جمعه

۲۸ مهر

فولاد زرند  ۲  ۱ کراپ

فولاد زرند: پژمان بهادیوند، هاشم شیرعلی

کراپ: محمد زارعی

   

جمعه

۲۸ مهر

سفیر  ۱  ۱ مقاومت البرز

سفیر: الیاس براتی

مقاومت البرز: مهدی آهنگری

   

جمعه

۲۸ مهر

پوشاک حافظ
 ۱ ۲  گهر زمین

پوشاک حافظ: امیرحسین رسولی

گهر زمین: میثم خیام، طاها نعمتیان

   

جمعه

۲۸ مهر

ایرالکو ۱  ۵ سن ایچ

ایرالکو: محمدرضا محبی

سن ایچ: علی مروتی (۲ گل)، مهدی نوروزی، مهدی اسدشیر، روح‌الله ایثاری

   

شنبه

۲۹ مهر

فرش آرا ۳  ۲  پالایش نفت

فرش آرا: حمید قهرمانی (۲ گل)، حامد عبداللهی

پالایش نفت: ایمان هوازاده، امیرحسین دهقانی

   

 

——————————————

هفته یازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۴ آبان

مس سونگون ۳ ۲ ایرالکو

مس سونگون: محمد شجری، فرهاد فخیم، بهروز عظیمی

ایرالکو: محمدرضا محبی، سینا ممبینی

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

سن ایچ ۶ ۱ سفیر

سن ایچ: روح‌الله ایثاری (۲ گل)، مهدی اسدشیر (۲ گل)، علی مروتی، فرشید نادری

سفیر: علی خلیلوند

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

مقاومت ۱ ۳ فولاد زرند

مقاومت: سینا هادیان

فولاد زرند: پژمان بهادیوند (۲ گل)، مصطفی احمدی

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

پالایش نفت ۴ ۱ آنا صنعت

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان، سعید حاجیلری، سروش احمدنیا، علی جوذری

آنا صنعت: علیرضا وفایی

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

گهر زمین
۳ ۱ شهرداری ساوه

گهر زمین: مهدی دهقان‌نژاد، محمد نجف‌زنگی، مجید خزائی

شهرداری ساوه: مهرداد کریمی

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

کراپ ۳ ۴ فرش آرا

کراپ: قدرت بهادرب، اسحاق سورغالی، حامد عبداللهی (گل‌بخودی)

فرش آرا: سجاد امانی، حمید قهرمانی، میثم برمشوری، مصطفی نعمت‌وند (گل‌بخودی)

   

پنج‌شنبه

۴ آبان

گیتی پسند ۵ ۰ پوشاک حافظ

گیتی پسند: بهداد شیخ‌احمدی، محمدحسین درخشانی، مهدی کریمی، علیرضا رفیعی‌پور، محمدرضا سنگ‌سفیدی

   

 

——————————————

هفته دوازدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

شهرداری ساوه ۲ ۴ گیتی پسند

شهرداری ساوه:سجاد یوسف‌خواه، رضا بابانظری

گیتی پسند: مهدی کریمی (۲ گل)، کیانوش شیرپور، علیرضا رفیعی‌پور

   

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

آنا صنعت ۳ ۲ کراپ

آنا صنعت: هاشم فرج‌زاده، سوران بالکانه، شهاب بشری‌دوست

کراپ: محمد یقین‌لو، سعید ممبینی

   

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

ایرالکو ۰ ۲ سفیر سفیر: محمد اسدشیر، علی خلیلوند    

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

فرش آرا ۳ ۲ مقاومت

فرش آرا: حمید قهرمانی (۲ گل)، حامد عبداللهی

مقاومت: رضا پورقلی، سینا هادیان

   

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

پوشاک حافظ ۴ ۸ پالایش نفت

پوشاک حافظ: مراد ناظری (۲ گل)، امیرحسین رسولی، سجاد رنجبری

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان (۲ گل)، حسین رحیمی (۲ گل)، علی جوذری، امیرحسین دهقانی، محمدحسین بازیار، سعید حاجیلری

   

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

مس سونگون ۴ ۲ گهر زمین

مس سونگون: مرتضی عزتی، محمد شجری، فرهاد فخیم، بابک نصیری

گهر زمین: مانی قانع (۲ گل)

   

پنج‌شنبه

۱۱ آبان

فولاد زرند ۳ ۲ سن ایچ

فولاد زرند: هاشم شیرعلی، پژمان بهادیوند، امین نصرالله‌زاده

سن ایج: مهدی اسدشیر، مهدی نوروزی

   

 

——————————————

هفته سیزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۹ آبان

گهر زمین ۳ ۳ ایرالکو

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر (۲ گل)، میثم خیام

ایرالکو: محمدرضا محبی (۲ گل)، امیرحسین زینلی

   

جمعه

۱۹ آبان

گیتی پسند ۶ ۴ مس سونگون

گیتی پسند: مهدی کریمی، بهداد شیخ‌احمدی، علیرضا رفیعی‌پور، امیرحسین داودی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، محمدرضا درخشانی

مس سونگون: مرتضی عزتی، فرهاد فخیم، علی‌اصغر حسن‌زاده، علیرضا رفیعی‌پور

   

جمعه

۱۹ آبان

سفیر ۰ ۱ فولاد زرند فولاد زرند: مصطفی احمدی    

جمعه

۱۹ آبان

مقاومت ۲ ۲ آنا صنعت

مقاومت: سینا هادیان (۲ گل)

آنا صنعت: فردین قاسمی، امیرحمزه صدیق‌زاده

   

جمعه

۱۹ آبان

پالایش نفت ۳ ۲ شهرداری ساوه

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان (۲ گل)، امین مراداحمدی

شهرداری ساوه: سجاد یوسف‌خواه، امیرحسین غلامی

   

جمعه

۱۹ آبان

سن ایچ ۱ ۱ فرش آرا

سن ایچ: علی اسعدی

فرش آرا: حمیدرضا حسینی

   

جمعه

۱۹ آبان

کراپ ۲ ۰ پوشاک حافظ کراپ: علی ابراهیمی، منوچهر لطفی    

 

——————————————

هفته چهاردهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۰ آذر

گیتی پسند ۷ ۴ گهر زمین

گیتی پسند: مهدی کریمی (۵ گل)، علیرضا عسگری‌کهن، محمدحسین درخشانی

گهر زمین: مانی قانع (۲ گل)، میثم خیام، بهروز اسدی

   

جمعه

۱۰ آذر

کراپ ۱ ۲ شهرداری ساوه

کراپ: احمد اسماعیل‌پور

شهرداری ساوه: سجاد یوسف‌خواه، حمیدرصا مرادیان

   

جمعه

۱۰ آذر

سفیر ۱ ۲ فرش آرا

سفیر: الیاس براتی

فرش آرا: وحید ندری، حمید قهرمانی

   

جمعه

۱۰ آذر

فولاد زرند ۱ ۱ ایرالکو

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده

ایرالکو: امیرحسین زینلی

   

جمعه

۱۰ آذر

پالایش نفت ۴ ۴ مس سونگون

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان (۲ گل)، سروش احمدنیا، محمد بنی‌اسدی

مس سونگون: فرهاد فخیم (۲ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده، حسین سبزی

   

جمعه

۱۰ آذر

سن ایچ ۲ ۲ آنا صنعت

سن ایچ: علی مروتی، محمدهادی منجمی

آنا صنعت: امیرحمزه صدیق‌زاده، شهاب بشری‌دوست

   

جمعه

۱۰ آذر

مقاومت ۲ ۰ پوشاک حافظ مقاومت: امیرحسین تقوی، عرفان محمدپور    

 

——————————————

هفته پانزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

ایرالکو ۰ ۲ گیتی پسند

گیتی پسند: علیرضا عسگری‌کهن، بهمن جعفری

   

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

مس سونگون ۶ ۰ کراپ مس سونگون: علی‌اصغر حسن‌زاده (۲ گل)، مهدی جاوید (۲ گل)، بهروز عظیمی، حسین سبزی    

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

آنا صنعت ۲ ۳ سفیر

آنا صنعت: علیرضا وفایی (۲ گل)

سفیر: محمد اسدشیر (۲ گل)، سعید عابدی

   

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

شهرداری ساوه ۶ ۰ مقاومت شهرداری ساوه: کامبیز گمرکی (۲ گل)، مهرداد کریمی، حمیدرضا مرادیان، محمد نصیری، امیرحسین غلامی    

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

گهر زمین ۴ ۱ پالایش نفت

گهز زمین: بهروز اسدی، محمد نجف‌زنگی، محمدامین شجاعی‌فر، شهاب طالبی

پالایش نفت: امیرحسین دهقانی

   

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

فرش آرا ۴ ۳ فولاد زرند

فرش آرا: سجاد امانی (۲ گل)، حمید قهرمانی، میثم برمشوری

فولاد زرند: هاشم شیرعلی، مصطفی احمدی، پژمان بهادیوند

   

پنج‌شنبه

۱۶ آذر

پوشاک حافظ ۵ ۷ سن ایچ

پوشاک حافظ: طاها مرتضوی (۳ گل)، فرزاد رعیت، سجاد رنجبری

سن ایچ: علی مروتی، روح‌الله ایثاری، مهدی عامری، رضا سپندار، حمید رشیدی، سامان قزوینی‌پور، طاها مرتضوی (گل‌بخودی)

   

 

——————————————

هفته شانزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱ دی

کراپ ۰ ۱ گهر زمین

گهر زمین: بهروز اسدی

   

جمعه

۱ دی

سفیر ۲ ۰ پوشاک حافظ سفیر: مرتضی فرزانیان (۲ گل)    

جمعه

۱ دی

فولاد زرند ۲ ۳ آنا صنعت

فولاد زرند: ابوالفضل حسینی، امین نصرالله‌زاده

آنا صنعت: مسعود عباسی، علیرضا وفایی، فردین قاسمی

   

جمعه

۱ دی

مقاومت ۱ ۳ مس سونگون

مقاومت: سینا هادیان

مس سونگون: مهدی جاوید، بهروز عظیمی، حسین سبزی

   

جمعه

۱ دی

پالایش نفت ۰ ۲ گیتی پسند گیتی پسند: علیرضا عسگری‌کهن، محمدحسین درخشانی    

جمعه

۱ دی

فرش آرا ۷ ۲ ایرالکو

فرش آرا: سینا اسدی (۳ گل)، حامد عبداللهی، سجاد امانی، قدرت بهادری، وحید ندری

ایرالکو: دانیال گیویلی، محمدرضا محبی

   

جمعه

۱ دی

سن ایچ ۳ ۲ شهرداری ساوه

سن ایچ: علی مروتی، مهدی اسدشیر، سامان قزوینی‌پور

شهرداری ساوه: عرفان حسین‌زاده، حمیدرضا مرادیان

   

 

——————————————

هفته هفدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۸ دی

ایرالکو ۲ ۲ پالایش نفت

ایرالکو: محمدرضا کرد (۲ گل)

پالایش نفت: عبدالرحمان سارانی، محمدحسین بازیار

   

جمعه

۸ دی

مس سونگون ۶ ۸ سن ایچ

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)، حسین سیزی، بهروز عظیمی، مهدی رستمی‌ها، فرهاد فخیم

سن ایچ: علی مروتی (۳ گل)، محمدهادی منجمی، مهدی عامری، حمید رشیدی، رضا سپندار، بابک نصیری (گل‌بخودی)

   

جمعه

۸ دی

گیتی پسند ۵ ۲ کراپ

گیتی پسند: علیرضا رفیعی‌پور (۲ گل)، محمدحسین درخشانی (۲ گل)، مهدی کریمی

کراپ: محمد زارعی، لوان پریرا

   

جمعه

۸ دی

آنا صنعت ۵ ۱ فرش آرا

آنا صنعت: امیرحمزه صدیق‌زاده (۳ گل)، فردین قاسمی، محمد ارجمندزاده

فرش آرا: بهمن گرگیج

   

جمعه

۸ دی

شهرداری ساوه ۱ ۱ سفیر

شهرداری ساوه: رضا بابانظری

سفیر: علی خلیلوند

   

جمعه

۸ دی

گهر زمین ۲ ۰ مقاومت گهر زمین: شهاب طالبی، بهروز اسدی    

جمعه

۸ دی

پوشاک حافظ ۳ ۵ فولاد زرند

پوشاک حافظ: امیرحسین رنگرز، امیرحسین اسماعیلی، طاها مرتضوی

فولاد زرند: داود خسروی، پژمان بهادیوند، مصطفی احمدی، ابوالفضل حسینی، امیرحسین اسماعیلی (گل‌بخودی)

   

 

——————————————

هفته هجدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۱۵ دی

سفیر ۶ ۶ مس سونگون

سفیر: محمد اسدشیر (۳ گل)، مرتضی فرزانیان (۲ گل)، سعید عابدی

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)، بهروز عظیمی، حسین سبزی، محمد شجری، علی‌اصغر حسن‌زاده

   

جمعه

۱۵ دی

آنا صنعت ۱ ۲ ایرالکو

آنا صنعت: امیرحمزه صدیق‌زاده

ایرالکو: محمدرضا محبی، دانیال گیویلی

   

جمعه

۱۵ دی

مقاومت ۰ ۳ گیتی پسند گیتی پسند: مهدی مهدی‌خانی، مسعود یوسف، کیانوش شیرپور    

جمعه

۱۵ دی

پالایش نفت ۲ ۳ کراپ

پالایش نفت: حسین رحیمی، امیرحسین دهقانی

کراپ: منوچهر لطفی (۲ گل)، ماتئوس دوس سوزا

   

جمعه

۱۵ دی

فرش آرا ۰ ۳ حافظ حافظ: امیرحسین اسماعیلی (۲ گل)، سجاد رنجبر    

جمعه

۱۵ دی

سن ایچ ۱ ۰ گهر زمین سن ایچ: روح‌الله ایثاری    

دوشنبه

۱۸ بهمن

فولاد زرند ۳ ۳ شهرداری ساوه

فولاد زرند: هاشم شیرعلی، حسین اکبرزاده، پژمان بهادیوند

شهرداری ساوه: امیرحسین ابطحی (۲ گل)، رضا بابانظری

   

 

——————————————

هفته نوزدهم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۲ دی

مس سونگون ۶ ۲ فولاد زرند

مس سونگون: مهدی جاوید (۳ گل)، فرهاد فخیم، بهروز عظیمی، علی‌اصغر حسن‌زاده

فولاد زرند: پژمان بهادیوند، ابوالفضل حسینی

   

جمعه

۲۲ دی

گیتی پسند ۵ ۳ سن ایچ

گیتی پسند: علیرضا عسکری‌کهن (۳ گل)، مهدی کریمی، مسعود یوسف

سن ایچ: مهدی اسدشیر (۲ گل)، علیرضا رفیعی‌پور (گل‌بخودی)

   

جمعه

۲۲ دی

کراپ ۵ ۳ ایرالکو

کراپ: مصطفی نعمتوند (۲ گل)، محمد زارعی، علی شیری، عرفان محمدیان

ایرالکو: نوید آذری، محمدرضا کرد، محمدرضا محبی

   

جمعه

۲۲ دی

شهرداری ساوه ۲ ۰ فرش آرا شهرداری ساوه: امیرحسین ابطحی (۲ گل)    

جمعه

۲۲ دی

پالایش نفت ۲ ۰ مقاومت پالایش نفت: سروش احمدنیا، سعید حاجیلری    

جمعه

۲۲ دی

گهر زمین ۷ ۱ سفیر

گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر (۳ گل)، شهاب طالبی (۲ گل)، میثم خیام، بهروز اسدی

سفیر: مهران غلامی

   

جمعه

۲۲ دی

حافظ ۲ ۳ آنا صنعت

حافظ: امیرحسین رسولی، طاها مرتضوی

آنا صنعت: علیرضا وفایی، امیرحمزه صدیق‌زاده، مسعود عباسی

   

 

——————————————

هفته بیستم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۹ دی

ایرالکو ۱ ۱ حافظ

ایرالکو: علی ابراهیمی

حافظ: طاها مرتضوی

   

جمعه

۲۹ دی

سفیر ۳ ۴ گیتی پسند

سفیر: الیاس براتی، علیرضا محمدی، میلاد قنبرزاده

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی (۲ گل)، مهدی کریمی (۲ گل)

   

جمعه

۲۹ دی

فولاد زرند ۰ ۲ گهر زمین گهر زمین: محمدامین شجاعی‌فر، امیررضا کهزادی    

جمعه

۲۹ دی

آنا صنعت ۲ ۲ شهرداری ساوه

آنا صنعت: علیرضا وفایی، فردین قاسمی

شهرداری ساوه: امیرحسین غلامی، امیرحسین ابطحی

   

جمعه

۲۹ دی

مقاومت ۲ ۳ کراپ

مقاومت: امیرحسین تقوی، علیرضا جوان

کراپ: سعید ممبینی (۲ گل)، علی اکرمی

   

جمعه

۲۹ دی

فرش آرا ۴ ۴ مس سونگون

فرش آرا: حمید قهرمانی، حامد عبداللهی، سینا اسدی، سعید سروری

مس سونگون: مهدی جاوید (۳ گل)، بهروز عظیمی

   

جمعه

۲۹ دی

سن ایچ ۴ ۸ پالایش نفت

سن ایچ: رضا سپندار، محمدهادی منجمی، فرشید نادری، روح‌الله ایثاری

پلایش نفت: محمدحسین بازیار (۲ گل)، امیرحسین دهقانی، سعید حاجیلری، عبدالرحمان سارانی، سروش احمدنیا، محمد بنی‌اسدی، امیررضا خون‌جهان

   

 

——————————————

هفته بیست‌ویکم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۵ بهمن

مس سونگون ۷ ۱ آنا صنعت

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)، علی‌اصغر حسن‌زاده، فرهاد فخیم، حسین سبزی، بلال اسمعیلی، محمد شجری

آنا صنعت: علیرضا وفایی

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

گیتی پسند ۴ ۳ فولاد زرند

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی، مهدی مهدی‌خانی، مسعود یوسف، کیانوش شیرپور

فولاد زرند: امین نصرالله‌زاده (۲ گل)، هاشم شیرعلی

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

کراپ ۱ ۱ سن ایچ

کراپ: سعید ممبینی

سن ایچ: فرشید نادری

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

مقاومت ۱ ۴ ایرالکو

مقاومت: سینا هادیان

ایرالکو: امیرحسین زینلی، دانیال گیویلی، محمدعلی میرزائی، نوید آذری 

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

شهرداری ساوه ۷ ۲ حافظ

شهرداری ساوه: کامبیز گمرکی (۲ گل)، حمیدرضا مرادیان، امیرحسین غلامی، امیرحسین ابطحی، محمدحسین فهیمی، رضا بابانظری

حافظ: امیرحسین اسماعیلی (۲ گل) 

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

پالایش نفت ۵ ۴ سفیر

پالایش نفت: امیرحسین دهقانی (۲ گل)، علی جوذری (۲ گل)، سروش احمدنیا

سفیر: امین مجیدی‌پور (۲ گل)، مرتضی فرزانیان، محمدمهدی عبدالوند

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

گهر زمین ۳ ۲ فرش آرا

گهر زمین: شهاب طالبی، مانی قانع، محمدامین شجاعی‌فر

فرش آرا: حمید قهرمانی، سعید تقی‌زاده 

   

 

——————————————

هفته بیست‌ودوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۲ بهمن

ایرالکو ۳ ۴ شهرداری ساوه

ایرالکو: سیدحسین موسوی، امیرحسین زینلی، دانیال گیویلی

شهرداری ساوه: امیرحسین غلامی (۲ گل)، محمدحسین فهیمی (۲ گل)

   

پنج‌شنبه

۱۲ بهمن

سفیر ۵ ۲ کراپ

سفیر: مرتضی فرزانیان (۴ گل)، الیاس براتی

کراپ: سهیل جامدی (۲ گل)

   

پنج‌شنبه

۱۲ بهمن

فولاد زرند ۳ ۱ پالایش نفت

فولاد زرند: پژمان بهادیوند، هاشم شیرعلی، امین نصرالله‌زاده

پالایش نفت: محمد بنی‌اسدی

   

پنج‌شنبه

۱۲ بهمن

آنا صنعت ۳ ۱ گهر زمین

آنا صنعت: فردین قاسمی (۲ گل)، علیرضا وفایی

گهر زمین: مهدی دهقان‌نژاد

   

پنج‌شنبه

۱۲ بهمن

فرش آرا ۰ ۴ گیتی پسند

گیتی پسند: محمدحسین درخشانی (۲ گل)، مهدی کریمی، بهروز جعفری

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

حافظ ۱ ۲ مس سونگون

حافظ: طاها مرتضوی

مس سونگون: حسین سبزی، حمید احمدی

   

پنج‌شنبه

۵ بهمن

سن ایچ ۲ ۱ مقاومت

سن ایچ: رضا سپندار، سامان قزوینی‌پور

مقاومت: سینا هادیان

   

 

——————————————

هفته بیست‌وسوم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

پنج‌شنبه

۱۹ بهمن

گهر زمین ۹ ۰ حافظ گهر زمین: مانی قانع (۳ گل)، مهدی دهقان‌نژاد (۲ گل)، بهروز اسدی، مجید خزائی، محمد نجف‌زنگی، شهاب طالبی    

پنج‌شنبه

۱۹ بهمن

گیتی پسند ۴ ۳ آنا صنعت

گیتی پسند: مهدی کریمی (۲ گل)، بهداد شیخ‌احمدی، بهمن جعفری

آنا صنعت: امیرحمزه صدیق‌زاده (۲ گل)، مسعود عباسی

   

پنج‌شنبه

۱۹ بهمن

سن ایچ ۱ ۱ ایرالکو

سن ایج: رضا سپندار

ایرالکو: سیدحسین موسوی

   

پنج‌شنبه

۱۹ بهمن

مقاومت ۲ ۲ سفیر

مقاومت: علیرضا جوان، مهدی آهنگری

سفیر: مرتضی فرزانیان (۲ گل)

   

پنج‌شنبه

۱۹ بهمن

پالایش نفت ۳ ۳ فرش آرا

پالایش نفت: محمد بنی‌اسدی، محمدحسین بازیار، امیررضا خون‌جهان

فرش آرا: سعید سروری (۲ گل)، حمید قهرمانی

   

جمعه

۲۰ بهمن

مس سونگون ۲ ۲ شهرداری ساوه

مس سونگون: فرهاد فخیم، مهدی جاوید

شهرداری ساوه: سجادیوسف‌خواه، محمدحسین فهیمی

   

جمعه

۲۰ بهمن

کراپ ۳ ۱ فولاد زرند

کراپ: محمد یقین‌لو، علی اکرمی، محمد زارعی

فولاد زرند: داود خسروی

   

 

——————————————

هفته بیست‌وچهارم

تاریخ میزبان گل گل میهمان گلزنان مصاحبه مربیان گزارش تصویری

جمعه

۲۷ بهمن

ایرالکو ۳ ۲ مس سونگون

ایرالکو: سینا ممبینی (۲ گل)، دانیال گیویلی

مس سونگون: مهدی جاوید (۲ گل)

   

جمعه

۲۷ بهمن

سفیر ۳ ۳ سن ایچ

سفیر: مرتضی فرزانیان، علی خلیلوند، امین مجیدی‌پور

سن ایج: علی مروتی، مهدی عامری، علی اسعدی

   

جمعه

۲۷ بهمن

فولاد زرند ۱ ۱ مقاومت

فولاد زرند: امیرعباس ناظوری

مقاومت: عرفان محمدپور

   

جمعه

۲۷ بهمن

آنا صنعت ۳ ۴ پالایش نفت

آنا صنعت: علیرضا وفایی، امیرحمزه صدیق‌زاده، فردین قاسمی

پالایش نفت: امیررضا خون‌جهان (۲ گل)، سروش احمدنیا، علی رستمی

   

جمعه

۲۷ بهمن

شهرداری ساوه ۱ ۱ گهر زمین

شهرداری ساوه: سجاد یوسف‌خواه

گهر زمین: شهاب طالبی

   

جمعه

۲۷ بهمن

فرش آرا ۰ ۱ کراپ

کراپ: محمد یقین‌لو

   

جمعه

۲۷ بهمن

حافظ ۱ ۴ گیتی پسند

حافظ: مجتبی علیزاده

گیتی پسند: شایان اکبری، مسعود یوسف، طاها مرتضوی (گل‌بخودی)، فرزاد رعیت (گل‌بخودی)

   

 

——————————————

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.