به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،از سوی سازمان لیگ فوتسال ایران،برنامه کامل فصل ۹۵ لیگ برتر فوتسال اعلام شد.برنامه کامل به شرح زیر است:
برنامه نیم فصل اول:
|
۱۸ |
یاسین قم ۲ – فرش آرا ۲ |
پایان بازی |
یاسین:ناصر اطمینان-مهران رضا پور-فرش آرا:رحمانی سارانی(۲) |
– |
۱۸ |
مقاومت البرز۲ – گیتی پسند۳ |
پایان بازی |
مقاومت:میلادقنبرزاده-علی رستمی-گیتی پسند:مهران عالیقدر(۲)-مهدی جاوید |
اخراج رضالک سرمربی گیتی پسند- |
۱۸ |
شهروند ساری ۳– حفاری اهواز ۴ |
پایان بازی |
شهروند:حمیدرضا ره انجام(۳)-حفاری:پیمان حفیظی-شهاب طالبی-فرهاد توکلی-بهزاد عظیمی |
– |
۱۸ |
دبیری تبریز ۲– مس سونگون یک |
پایان بازی |
دبیری:فرهاد فخیم-حمید احمدی-مس:تاینان |
– |
– |
طرح و توسعه الوند–آذرخش |
لغو شد |
– |
– |
– |
شهرداری ساوه–دانشگاه آزاد |
لغو شد |
– |
– |
—————————————————————————————-
هفته دوم لیگ برتر
۱۸ |
مقاومت البرز یک – یاسین پیشرو قم ۲ |
پایان بازی |
یاسین:ناصر اطمینان-سعید قاسمی-مقاومت:حمید مرادخانی |
– |
۱۸ |
دانشگاه آزاد تهران ۳– فرش آرا مشهد ۴ |
پایان بازی |
دانشگاه آزاد:علی محمودی-عارف بلوکی-هادی بافنده فرش آرا:قدرت بهادری-سارانی-احمدی نیا-شریف زاده- |
– |
۱۸ |
گیتی پسند اصفهان ۵ – شهروند ساری صفر |
پایان بازی |
گیتی پسند:-سعید بلباسی(گل به خودی)- مهدی جاوید-مهران عالیقدر(۲)-سعیدافشار- |
– |
۱۸ |
آذرخش بندرعباس یک – شهرداری ساوه ۳ |
پایان بازی |
اذرخش:بنی اسدی-شهرداری:شنوفی-اولادقباد-تقی زاده |
– |
۱۸ |
حفاری اهواز ۶ – ارژن شیراز ۳ |
پایان بازی |
حفاری:نمازی-حفیظی(۲)-توکلی(۳)-ارژن:برمشوری-مرتضی کشاورز-عیدی |
اخراج سجاد بندی سعدی |
۱۸ |
تاسیسات دریایی ۲– دبیری تبریز یک |
پایان بازی |
تاسیسات:مجید حاجی بنده-حسین طیبی-دبیری:اصغری مقدم |
حضور امیرتتلو در سالن-مصدومیت شدید حسین طیبی |
۱۸ |
مس سونگون –طرح و توسعه الوند |
لغو شد |
– |
– |
—————————————————————————————-
|
۱۸ |
یاسین قم ۲– دانشگاه آزاد یک |
پایان بازی |
یاسین:امین مجیدی-مهران رضاپور-دانشگاه آزاد:عارف بلوکی |
اخراج اطمینان بازیکن تیم یاسین قم-درگیری بازیکنان درطول بازی |
۱۸ |
شهروند ساری ۴-مقاومت البرز ۳ |
پایان بازی |
شهروند:طاها مرتضوی(۳)-محمدطاهری-مقاومت:وحیدشفیعی(۲)-حمیدرضامرادخانی |
– |
۱۸ |
فرش آرا ۵– آذرخش بندرعباس ۲ |
پایان بازی |
فرش آرا:مجیدخزایی(۲)-علی اسعدی-سینااحمدیان(گل به خودی)-سنایی-آذرخش:امین نصرالله زاده(۲) |
اخراج بهادری بازیکن تیم فرش آرا |
۱۸ |
ارژن شیراز ۲– گیتی پسند ۴ |
پایان بازی |
ارژن:محمدصفری-محمد عیدی-گیتی:مهدی جاوید(۲)-احمد اسماعیل پور-علی عابدین |
– |
۱۸ |
شهرداری ساوه یک– مس سونگون یک |
پایان بازی |
شهرداری:کوهستانی-مس:تاینان |
– |
۱۸ |
دبیری تبریز ۴– حفاری اهواز یک |
پایان بازی |
دبیری:فرهاد فخیم(۲)-جناریو-نادرحنیفی-حفاری:فرهاد توکلی |
– |
۱۸ |
طرح و توسعه – تاسیسات دریایی |
لغو شد |
– |
– |
—————————————————————————————-
|
۱۷ |
تاسیسات دریایی ۴–شهرداری ساوه ۳ |
پایان بازی |
تاسیسات:علیرضا وفایی-وحیدشمسایی(۲)-مجید حاجی بنده-شهرداری ساوه:سعید تقی زاده-محمدکوهستانی-علی مروتی |
اخراج محسن شنوفی بازیکن تیم شهرداری ساوه |
۱۸ |
آذرخش بندرعباس یک– دانشگاه آزاد یک |
پایان بازی |
آذرخش:میلادچراغی-دانشگاه آزاد:محسن فرهمند |
– |
۱۸ |
شهروند ساری ۳– یاسین قم ۲ |
پایان بازی |
شهروند:طاها مرتضوی(۲)محمدطاهری-یاسین قم:محمد برزگر-امین مجیدی پور |
اخراج مهدی رضایی سرپرست تیم یاسین قم-اخراج سعید خیراندیش سرپرست ساری |
۱۸ |
مقاومت البرز ۳– لبنیات ارژن شیراز یک |
پایان بازی |
مقاومت:مهرداد صادقی-علی محمودی-علی عبدالهی-لبنیات ارژن:مصطفی رحمانی |
– |
۱۸ |
گیتی پسند اصفهان ۶– دبیری تبریز ۳ |
پایان بازی |
گیتی:مهدی جاوید(۴)-سعید افشار-علی عابدین-دبیری:فرهادفخیم-جناریو-جواد اصغری |
تجلیل ازخبرنگاران توسط گیتی پسند |
۱۸ |
مس سونگون ۲–فرش آرا ۲ |
پایان بازی |
مس:مهرداد جابری-علی ابراهیمی-فرش آرا:رحمان سارانی-شهرام شریف زاده |
– |
۱۸ |
حفاری اهواز ۴– طرح و توسعه قزوین صفر |
پایان بازی |
حفاری:شهاب طالبی(۲)-علیرضا رفیعی پور-فرهادتوکلی |
– |
—————————————————————————————-
هفته پنجم
|
۱۶ |
شهرداری ساوه ۳ – حفاری اهواز ۳ |
نتیجه نهایی |
ساوه:اسحاق سورقانلی-مسلم اولادقباد-سعید تقیزاده – حفاری:احمد ملاعلی-علیرضا بهلولی(۲) |
– |
۱۷ |
دبیری تبریز ۴ – مقاومت البرز صفر |
نتیجه نهایی |
دبیری:جواد اصغریمقدم(۲)-حمید احمدی-فرهاد فخیم |
– |
۱۷ |
دانشگاه آزاد صفر – مس سونگون ۱ |
نتیجه نهایی |
مس:تاینان داسیلوا |
– |
۱۷ |
ارژن شیراز ۴ – شهروند ساری ۴ |
نتیجه نهایی |
ارژن:رضا جوانبخت-سحاد بندی سعدی-مصطفی رحمانی(۲) – شهروند:طاها مرتضوی(۲)-محمدرضا کرد-مرتضی عظیمایی |
– |
۱۷ |
طرح و توسعه ۲ – گیتی پسند ۸ |
نتیجه نهایی |
الوند:طالبی-سرخدانزاده – گیتی:مهدی جاوید(۵)-مورنو(۳) |
– |
۱۷ |
یاسینپیشرو قم ۵ – آذرخش بندرعباس ۱ |
نتیجه نهایی |
قم:مهران رضاپور(۲)-امین مجیدیپور-میثم ایلانلو-محمد برزگر – آذرخش:سینا احمدیانپور |
– |
۱۷:۲۰ |
فرشآرا مشهد صفر – تاسیسات دریایی ۱ |
نتیجه نهایی |
تاسیسات:ابوالقاسم عروجی |
—————————————————————————————-
هفته ششم
|
۱۷ |
ارژن شیراز ۳- یاسین قم ۴ |
پایان بازی |
ارژن:محمدبیضایی(۲)-بابک سهرابی -یاسین قم:ناصراطمینان-جعفر نجفی(گل به خودی)-امین مجیدی پور-میثم ایلانو |
– |
۱۷ |
مس سونگون ۲ آذرخش بندرعباس صفر |
پایان بازی |
مس:تایتان-عزتی |
تاخیربه دلیل نبود امبولانس |
۱۷ |
گیتی پسند ۶-شهرداری ساوه ۳ |
پایان بازی |
گیتی:مورنو(۳)-احمد اسماعیل پور-مهدی جاوید(۲)-شهرداری:رهنما-حسن زاده-وطن خواه |
اخراج سعید تقی زاده بازیکن شهرداری ساوه |
۱۷ |
تاسیسات دریایی ۲-دانشگاه آزاد ۳ |
پایان بازی |
تاسیسات:محمدشجری-عروجی-دانشگاه ازاد:گایو-محسن کشانی-ابراهیم حسینی |
– |
۱۷ |
مقاومت البرز یک- طرح و توسعه ۲ |
پایان بازی |
مقاومت:قنبرزاده-طرح و توسعه:سعیدیاقوتی-عبدالهی |
– |
۱۷ |
حفاری اهواز۳-فرش آرا ۲ |
پایان بازی |
حفاری:بهلولی-فرهادتوکلی(۲)-فرش آرا:شهرام شریف زاده-مجیدخزایی |
– |
۱۸ |
شهروند ساری ۵-دبیری تبریز ۴ |
نیمه تمام |
شهروند:مرتضی عظیمایی(۲)-رضا کرد-طاهری-مرتضوی-دبیری تبریز:فخیم-گرتو-عسگری-جعفری |
ترک زمین توسط بازیکنان دبیری |
—————————————————————————————-
هفته هفتم
|
۱۶ |
یاسین قم ۲ – مس سونگون ۵ |
پایان بازی |
یاسین قم: هاشم فرجزاده، ناصراطمینان / مس سونگون: بابک نصیری، میثم خیام، مرتضی عزتی، ابراهیم حاجتی، مهرداد جابری |
– |
۱۷ |
دبیری تبریز ۶ – لبنیات ارژن شیراز ۴ |
پایان بازی |
دبیری تبریز: فرهادفخیم (۲ گل)، نادرحنیفی (۲ گل)، جواد اصغریمقدم، بابک اکبری / ارژن: جعفر نجفی (۲ گل)، محمد بیضایینژاد، مصطفی رحمانی |
– |
۱۷ |
آذرخش ۲ – تاسیسات دریایی ۷ |
پایان بازی |
آذرخش: میلاد چراغی، محمد بنیاسدی / تاسیسات: محمدرضا سنگسفیدی (۲ گل)، علیرضا وفایی، سعید احمدعباسی، محمد شجری، محمد زارعی، مجید رییسی |
– |
۱۷ |
طرح و توسعه ۳ – شهروند ساری ۵ |
پایان بازی |
شهروند ساری: حمیدرضا رهانجام، مرتضی عظیمایی، محمدرضا کرد، محمد طاهری، علی کیایی / طرح و توسعه: امید طالبی(۲ گل)، حامدعبدالهی |
– |
۱۷ |
دانشگاه آزاد ۲ –حفاری اهواز ۴ |
پایان بازی |
دانشگاه آزاد: مهدی زاهدی، دانیال گیویلی / ملی حفاری: شهاب طالبی (۳ گل)، علیرضا بهلولی |
– |
۱۷ |
شهرداری ساوه یک – مقاومت البرز یک |
پایان بازی |
شهرداری ساوه: اسماعیل وطنخواه / مقاومت البرز: علیرضا ابوالقاسمی |
– |
۱۹ |
فرش آرا مشهد یک – گیتی پسند ۳ |
پایان بازی |
فرش آرا: شهرام شریفزاده / گیتی پسند: احمد اسماعیلپور، سعیدافشار، مورنو |
—————————————————————————————-
هفته هشتم
|
۱۷ |
دبیری تبریز ۷– یاسین پیشرو قم ۲ |
پایان بازی |
دبیری:نادرحنیفی-فرهاد فخیم(۴)بهروز جعفری-علیرضا عسگری/یاسین:هاشم فرج زاده-ناصراطمینان |
– |
۱۷ |
تاسیسات دریایی صفر– مس سونگون ۲ |
پایان بازی |
مس:تاینان-بلو |
اخراج درخشانی بازیکن مس سونگون-اخراج مربی مس سونگون حمید بی غم-اخراج حیدرزاده سرپرست مس سونگون |
۱۷ |
ارژن شیراز ۷– طرح و توسعه یک |
پایان بازی |
ارژن:محمدصفری-مصطفی رحمانی(۲)-میثم برمشوری(۲)-محمدصفری-بابک سهرابی/طرح و توسعه:مصطفی ظریفیان |
– |
۱۷ |
گیتی پسند اصفهان ۹– دانشگاه آزاد ۵ |
پایان بازی |
گیتی پسند:مهدی جاوید(۴)-گل به خودی-علی عابدین-اصغرحسن زاده(۳)/دانشگاه ازاد:محسن کشانی-گایو-مهدی زاهدی-هادی بافنده-دانیال گیویلی |
مصدومیت شدیدجواد اسفندیاری گلر دانشگاه آزاد |
۱۷ |
مقاومت البرز۳– فرش آرا مشهد ۳ |
پایان بازی |
مقاومت:میلادقنبرزاده(۳)/فرش آرا:شهرام شریف زاده-علی اسعدی-سعیدسروری |
– |
۱۷ |
حفاری خوزستان ۶– آذرخش بندرعباس ۲ |
پایان بازی |
حفاری:شهاب طالبی(۲)-فریدنمازی-توکلی(۲)رفیعی/آذرخش:میلادچراغی-بهزادمیری زاده |
اخراج عارف محمدی بازیکن آذرخش |
۱۸ |
شهروند ساری ۴– شهرداری ساوه ۴ |
پایان بازی |
شهروند:مرتضی عظیمایی(۲)-حمیدرضا ره انجام-طاها مرتضوی/شهرداری:اسماعیل وطن خواه-مهدی حسن زاده-علی رهنما-مهدی حسن زاده |
اخراج حسن زاده سرمربی ساوه |
—————————————————————————————-
هفته نهم
|
۱۷ |
یاسینپیشرو قم صفر -تاسیسات دریایی ۱ |
نتیجه نهایی |
تاسیسات:علیرضا وفایی |
– |
۱۷ |
مس سونگون ۵ -حفاری خوزستان ۲ |
نتیجه نهایی |
مس:بلو(۲)-تاینان(۲)-مرتضی عزتی – حفاری:علیرضا رفیعیپور(۲) |
اخراج فرید نمازی-اخراج فرهاد توکلی |
۱۷ |
طرح و توسعه الوند ۲ -دبیری تبریز ۳ |
نتیجه نهایی |
الوند:امید طالبی-حامد عبدالهی – دبیری:فرهاد فخیم-علیرضا عسگری-حامد عبدالهی(گل به خودی) |
– |
۱۶ |
آذرخش بندرعباس ۱ -گیتیپسند اصفهان ۳ |
نتیجه نهایی |
آذرخش:امین نصرالهزاده – گیتی:احمداسماعیل پور-افشین کاظمی-مهدی جاوید |
– |
۱۷ |
دانشگاه آزاد ۲ -مقاومت البرز ۳ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه:ابراهیم حسینی-گایو – مقاومت:مهرداد قنبرزاده(۲)-علی محمودی |
– |
۱۷ |
شهرداری ساوه ۴ -ارژن شیراز ۴ |
نتیجه نهایی |
ساوه:مهدی حسنزاده(۲)-سعید تقیزاده-محسن شنوفی – ارژن:علی جوانبخت-جعفر نجفی-محمد بیضایینژاد-محمد صفری |
– |
۱۷ |
فرشآرا مشهد ۶ -شهروند ساری ۲ |
نتیجه نهایی |
فرشآرا:شهرام شریفزاده(۲)-سروش احمدنیا-سعید سروری-مجید خزایی-علی اسعدی – شهروند:محمد طاهری(۲) |
– |
—————————————————————————————-
هفته دهم
|
۱۷/۳۰ |
گیتیپسند اصفهان ۳-مس سونگون یک |
پایان بازی |
گیتی:مهدی جاوید-اصغر حسن زاده-افشین کاظمی مس:تاینان |
درگیری علی افضل با افشین کاظمی |
۱۷ |
حفاری خوزستان یک-تاسیسات دریایی ۲ |
پایان بازی |
حفاری:پیمان حفیظی تاسیسات:وحید شمسایی-ابوالقاسم عروجی |
درگیری تماشاگران با نظری |
۱۷ |
دبیری تبریز ۷-شهرداری ساوه ۲ |
پایان بازی |
تبریز:جواد اصغری مقدم-حمید احمدی(۳) -علیرضا عسگری-فرهاد فخیم(۲) ساوه:اسحاق شورغالی-سعید تقی زاده |
– |
۱۶ |
طرح و توسعه الوند ۲-یاسینپیشرو قم ۳ |
پایان بازی |
الوند:امید طالبی-حامد عبدالهی یاسین:امین مجیدی پور-هاشم فرج پور-سعید قاسمی |
– |
۱۷ |
مقاومت البرز ۳-آذرخش بندرعباس صفر |
پایان بازی |
مقاومت:علی محمودی-حمیدرضا مرادخانی-مهرداد قنبرزاده |
توقف بازی به خاطر قطع برق |
۱۷ |
لبنیات ارژن شیراز ۳-فرشآرا مشهد صفر |
پایان بازی |
ارژن:بابک سهرابی-جعفر نجفی-محمد بیضایی |
– |
۱۸ |
شهروند ساری ۸-دانشگاهآزاد تهران ۶ |
پایان بازی |
شهروند:محمد طاهری(۲)-حمیدرضا ره انجام (۳)-مرتضی عظیمایی(۳) دانشگاه:گایو(۳)-محسن کشانی-هادی بافنده-امیر حسین رئیسی |
– |
—————————————————————————————-
هفته یازدهم
|
۱۷ |
تاسیسات دریایی یک-گیتیپسند یک |
پایان بازی |
تاسیسات:وحیدشمسایی/گیتی پسند:جاوید |
– |
۱۷ |
مس سونگون ۲-مقاومت البرز یک |
پایان بازی |
مس:علی ابراهیمی-ارم سوفات/مقاومت:امیرحسین رسولی |
– |
۱۷ |
دانشگاهآزاد تهران یک-ارژن شیراز ۴ |
پایان بازی |
دانشگاه ازاد:گایو/ارژن:بیضایی نژاد(۲)-محمدصفری(۲) |
– |
۱۶ |
یاسینپیشرو قم صفر-حفاری خوزستان ۴ |
پایان بازی |
حفاری:پیمان حفیظی-شهاب طالبی-فرهادتوکلی(۲) |
اخراج سرپرست یاسین پیشرو |
۱۷ |
آذرخش بندرعباس۴-شهروند ساری ۵ |
پایان بازی |
اذرخش:سعیدرضوانی-میلادچراغی-بهزادمیری زاده(۲)/شهروند:عظیمایی(۲)-حمیدرضا ره انجام-طاهامرتضوی-محمدرضاکرد |
توقف بازی وحمله تماشاگران به نیکمت شهروند |
۱۷ |
شهرداری ساوه ۶-طرح و توسعه الوند صفر |
پایان بازی |
شهرداری:سعیدتقی زاده-علی رهنما-مسلم اولادقباد-حمیدرشیدی-علی مروتی-مهدی حسن زاده |
– |
۱۷:۳۰ |
فرشآرا مشهد ۲-دبیری تبریز ۲ |
پایان بازی |
فرش آرا:رحمان سارانی(۲)/دبیری:نادرحنیفی-جواد اصغری مقدم |
– |
—————————————————————————————-
|
۱۷ |
مقاومت یک- تاسیسات دریایی یک |
پایان بازی |
مقاومت:امیرحسین رسولی/تاسیسات:مجید حاجی بنده |
توقف بازی بخاطر خاموش شدن اسکوربورد سالن |
۱۷ |
طرح و توسعه یک–فرش آرا یک |
پایان بازی |
طرح و توسعه:حمید پورجاوید/فرش آرا:سعید سروری |
– |
۱۷ |
شهرداری ساوه صفر –یاسین قم صفر |
پایان بازی |
– |
–
|
۱۷ |
دبیری ۲–دانشگاه آزاد یک |
پایان بازی |
دبیری:بابک اکبری-جواد اصغری مقدم/دانشگاه ازاد:گایو |
– |
۱۷ |
ارژن شیراز ۲ –آذرخش یک |
پایان بازی |
ارژن:محمدصفری-بابک سهرابی |
– |
۱۸ |
گیتی پسند ۶ –حفاری۶ |
پایان بازی |
گیتی پسند:اصغرحسن زاده-مهران عالیقدر(۳)-مهدی جاوید(۲)/حفاری:فریدنمازی-شهاب طالبی-احمد اسماعیل پور(گل به خودی)-پیمان حفیظی-احمدملاعلی-فرید نمازی |
عملکردضعیف تیم داوری و نارضایتی هواداران-اخراج (علی عابدین-مهدی جاوید) بازیکنان تیم گیتی پسند-درگیری بین بازیکنان دوتیم-اخراج(فرید نمازی و غفاری)بازیکنان تیم حفاری
|
۱۸ |
شهروندساری ۲– مس سونگون ۳ |
پایان بازی |
شهروندساری:حمیدرضا ره انجام-سعید بلباسی/مس سونگون:تاینان داسیلوا رگو(۲) -محمد درخشانی |
– |
—————————————————————————————-
هفته سیزدهم
|
۱۵ |
مس سونگون ۲–ارژن شیراز ۱ |
نتیجه نهایی |
مس: عزتی-تاینان- ارژن:برمشوری |
– |
|
۱۷ |
یاسین قم ۲– گیتی پسند ۶ |
نتیجه نهایی |
یاسین:هاشم فرج زاده-روح الله ایثاری/گیتی پسند:علی اصغرحسن زاده(۲)-مورنو-افشین کاظمی-احمداسماعیل پور(۲) |
– |
۱۷:۳۰ |
فرش آرا یک–شهرداری ساوه ۲ |
نتیجه نهایی |
فرش آرا:قدرت بهادری/شهرداری ساوه:اسماعیل وطن خواه-علی مروتی |
– |
۱۷ |
حفاری اهواز ۶– مقاومت البرز یک |
نتیجه نهایی |
حفاری:پیمان حفیظی(۳)-حسین فهیمی(۲)-شهاب طالبی/مقاومت:علی عبداللهی |
– |
۱۷ |
دانشگاه آزاد ۲–طرح و توسعه ۴ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه ازاد:هادی بافنده(۲)/طرح و توسعه:مصطفی ظریفیان-حسن محمدی-حامدعبداللهی(۲) |
– |
۱۷ |
تاسیسات دریایی ۲–شهروند یک |
نتیجه نهایی |
تاسیسات دریایی:سعیدعباسی-محسن منتظمی/شهروند:طاها مرتضوی |
اخراج علی خسروی مربی تاسیسات دریایی-اخراج حمیدرضا ره انجام بازیکن شهروند |
۱۷ |
آذرخش ۳ –دبیری تبریز ۴ |
نتیجه نهایی |
آذرخش:بهزاد میری زاده-سعیدرضوانی-امین نصرالله زاده/دبیری:جناریو بنیسیو(۲)-رشیدقلی پور-جواداصغری مقدم |
—————————————————————————————-
—————————————————————————————-
برنامه نیم فصل دوم:
هفته چهاردهم
|
۱۵ |
حفاری ۲-شهروند ۲ |
نتیجه نهایی |
حفاری:حسین فهیمی-پیمان حفیظی/شهروند:رضا امانی-مرتضی عظیمایی |
– |
۱۵:۳۰ |
آذرخش ۴-طرح و توسعه یک |
نتیجه نهایی |
آذرخش:سینا احمدیان پور-امین نصرالله زاده-محمدبنی اسدی(۲)/طرح و توسعه:حمیدپورجاوید |
– |
۱۶ |
تاسیسات ۸– ارژن شیراز ۳ |
نتیجه نهایی |
تاسیسات:محمدزارعی-وحیدشمسایی(۲)-محمد سنگ سفیدی(۲)-مجید حاجی بنده-وفایی(۲)/ارژن:محمدعیدی-سجادبنی سعدی-محمدصفری |
– |
۱۶ |
مس ۳– دبیری صفر |
نتیجه نهایی |
مس:بابک اکبری(گل به خودی)-درخشانی-جابری |
– |
۱۶ |
دانشگاه آزاد ۴– شهرداری ساوه ۵ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه آزاد:گایو-مصطفی ظریفیان-دانیال گیویلی-هادی بافنده/شهرداری:علی مروتی(۲)-محمدکوهستانی-سعید تقی زاده-محسن شنوفی |
– |
۱۶ |
گیتی پسند ۳– مقاومت البرز ۳ |
نتیجه نهایی |
گیتی پسند:احمد اسماعیل پور(۲)اصغرحسن زاده/مقاومت:میلادقنبرزاده-محمد حیدری-علی عبدالهی |
– |
۱۷:۳۰ |
فرش آرا ۲ – یاسین قم یک |
نتیجه نهایی |
فرش آرا:قدرت بهادری-شهرام شریف زاده/یاسین:ناصراطمینان |
– |
—————————————————————————————-
هفته پانزدهم
|
۱۵ |
ارژن شیراز۴ -حفاری خوزستان ۳ |
تمام |
ارژن:محمد بیضایی،جوانبخت،برمشوری،صفری-حفاری:-رضا جوانبخت(گلبخودی)،فهیمی مقدم(۲گل) |
اخراج ملاعلی بازیکن حفاری |
۱۶ |
دبیری۴- تاسیسات دریایی ۳ |
تمام |
دبیری:شمسایی(گل به خودی)-اکبری-فخیم،احمدی-تاسیسات:وفایی-رئیسی-حسینی |
اخراج شمسایی و خوراکچی |
۱۶ |
طرح و توسعه ۴-مس ۴ |
تمام |
قزوین: عبداللهی(۳)-محمدی-مس:سوفاووت(۲)-درخشانی-عزتی |
– |
۱۶ |
شهروند ۲-گیتیپسند ۸ |
تمام |
شهروند:امانی،کرد-گیتی:اسماعیل پور-مورنو-حسن زاده(۳)-افشار-جاوید(۲) |
اخراج بلباسی از شهروند |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۱-آذرخش صفر |
تمام |
ساوه: سعید تقی زاده |
– |
۱۶ |
یاسینقم ۳-مقاومت صفر |
تمام |
یاسین:سعید قاسمی-هاشم فرج-امین مجیدی پور |
اخراج بخشی کاپیتان مقاومت |
۱۷:۳۰ |
فرشآرا ۴- دانشگاهآزاد ۲ |
تمام |
فرش آرا: قدرت بهادری،رحمان سارانی،حسندوست،سروری- دانشگاه:هرموگایو- مصطفی ظریفیان |
– |
—————————————————————————————-
هفته شانزدهم
|
۱۴:۳۰ |
حفاری اهواز ۱ – دبیری تبریز ۱ |
نتیجه نهایی |
حفاری:علیرضا بهلولی/ دبیری:جواد اصغریمقدم |
– |
۱۵ |
آذرخش بندرعباس ۱ – فرشآرا مشهد ۱ |
نتیجه نهایی |
آذرخش:امین نصراللهزاده/ فرشآرا:سعید سروری |
– |
۱۶ |
گیتی پسند ۶ – ارژن شیراز ۳ |
نتیجه نهایی |
گیتی:مهران عالیقدر(۲)-اصغر حسنزاده(۲)-سعید افشار-مهدی جاوید/ ارژن:محمد صفری(۳) |
–
|
۱۶ |
مس سونگون ۵ – شهرداری ساوه ۱ |
نتیجه نهایی |
مس:بابک نصیری-میثم خیام(۲)-تاینان(۲)/ ساوه:مسلم اولادقباد |
– |
۱۶ |
تاسیسات ۵ –طرح و توسعه الوند ۳ |
نتیجه نهایی |
تاسیسات:علیرضا وفایی-ابوالقاسم عروجی-سعید عباسی-رئیسی-زارعی/ الوند:مصطفی اخلاصیان-حمیدرضا پورجاوید-امید طالبی |
– |
۱۶ |
دانشگاه آزاد تهران ۳ – یاسینپیشرو قم ۵ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه:محسن کشانی-دانیال گیویلی-بهروز جعفری/ قم:ابراهیم مسعودی-مهدی زاهدی-هاشم فرجزاده-مجتبی مریدیزاده-روحالله ایثاری |
درگیری فیزیکی سرپرست قم با نماینده فدراسیون-اخراج هادی بافنده از دانشگاه |
۱۶ |
مقاومت البرز ۱ – شهروند ساری ۱ |
نتیجه نهایی |
البرز:علی عبداللهی/ شهروند:مسعود سعادتی |
– |
—————————————————————————————-
هفته هفدهم
|
۱۶ |
یاسینپیشرو یک- شهروند ساری ۲ |
نتیجه نهایی |
یاسین:محمدکرمانی/شهروند:مرتضی عظیمایی-سیدعلی کیایی |
– |
۱۶ |
دبیری تبریز ۷- گیتیپسند ۵ |
نتیجه نهایی |
دبیری:فرهادفخیم(۴)-علیرضا عسگری-جواداصغری مقدم-حنیفی/گیتی پسند:احمداسماعیل پور(۳)-لوکاس-مورنو |
– |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۳ – تاسیسات دریایی ۲ |
نتیجه نهایی |
شهرداری:اسماعیل وطنخواه(۲)-علی مروتی/تاسیسات:وفایی-ابوالقاسم عروجی |
اخراج وحیدشمسایی ازتیم تاسیسات دریایی |
۱۶ |
دانشگاهآزاد ۳- آذرخش بندرعباس ۴ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه:بهروز جعفری-مصطفی ظریفیان-گایو/آذرخش:میلادچراغی(۲)-مصطفی طیبی-بنی اسدی |
اخراج گایو از تیم دانشگاه آزاد |
۱۶ |
فرشآرا مشهد یک- مس سونگون یک |
نتیجه نهایی |
فرش آرا:شهرام شریف زاده/مس:میثم خیام |
نتیجه هنوز مشخص نیست |
۱۶ |
ارژن شیراز ۷- مقاومت البرز یک |
نتیجه نهایی |
ارژن:رحمانی(۲)-نجفی(۲)-کشاورز-برمشوری-سهرابی/مقاومت:ابوالقاسمی |
– |
۱۶ |
طرح و توسعه ۲- حفاری اهواز ۴ |
نتیجه نهایی |
طرح و توسعه:حسن محمدی(۲)/حفاری:فرهادتوکلی-شهاب طالبی-حسین فهیمی مقدم-علیرضارفیعی |
– |
هفته هجدهم
|
۱۵ |
آذرخش بندرعباس ۱– یاسین پیشرو صفر |
نهایی |
آذرخش:چراغی |
اخراج نصیرنیا از یاسین و بنی اسدی از آذرخش |
۱۶ |
شهروند ساری ۹– لبنیات ارژن۶ |
نهایی |
شهروند:مرتضوی(۴)-راه انجام-بلباسی،سعادتی(۲)،لطفی؛ارژن: کشاورز،فخری،بنی سعدی(۲)،سهرابی،رحمانی زاده |
اخراج کیایی |
۱۶ |
مس سونگون ۶– دانشگاه آزاد ۴ |
نهایی |
مس:بلو(۲)-جابری،تاینان(۲)،خیام؛دانشگاه:گیولی-گایو(۲)-جوان |
–
|
۱۶ |
مقاومت البرز ۱– دبیری تبریز۴ |
نهایی |
مقاومت: امیر حسین رسولی زاده،دبیری:فخیم(۲)-احمدی(۲) |
– |
۱۶ |
تاسیسات دریایی۴– فرش آرا مشهد ۱ |
نهایی |
تاسیسات:رئیسی-شمسایی،عباسی،وفایی؛فرش:شریف زاده |
– |
۱۶ |
گیتی پسند۷– طرح و توسعه ۲ |
نهایی |
گیتی:جاوید(۳)،اسماعیل پور،کشاورز،حسنزاده،عالیقدر،؛ الوند:سرخدار(۲) |
–
|
۱۶ |
حفاری اهواز۴– شهرداری ساوه ۱ |
نهایی |
حفاری:فهیمی،بهلولی،حفیظی،طالبی-ساوه:تقی زاده |
– |
هفته نوزدهم
|
۱۶ |
یاسین پیشرو ۴– ارژن شیراز ۳ |
پایان بازی |
یاسین:روح الله ایثاری(۲)-سعید قاسمی-هاشم فرج زاده ارژن:محمد بیضایی نژاد(۲)-مصطفی رحمانی- |
اخراج زاهدی و اطمینان بازیکنان یاسین-جنجال و توقف بازی |
۱۶ |
طرح و توسعه قزوین یک– مقاومت البرز ۲ |
پایان بازی |
قزوین:حسن محمدی مقاومت:علی رستمی، امیر حسین رسولی |
– |
۱۶ |
دانشگاه آزاد تهران ۳ – تاسیسات دریایی تهران ۴ |
پایان بازی |
دانشگاه:علیرضا جوان(۲)مصطفی ظریفیان تاسیسات:ابوالفضل حسینی-مجید رئیسی-سعید عباسی-وحید شمسایی |
اخراج حاجی بنده |
۱۶ |
دبیری تبریز۵– شهروند ساری صفر |
پایان بازی |
دبیری:بابک اکبری-علیرضا عسگری(۲)-رشید قلی پور-سامان قزوینی پور |
– |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۲– گیتی پسند اصفهان۴ |
پایان بازی |
ساوه:علی مروتی-محمد کوهستانی گیتی:مهدی جاوید-مهران عالیقدر-مورنو-اصغر حسن زاده |
– |
۱۵ |
آذرخش بندرعباس یک- مس سونگون ورزقان ۳ |
پایان بازی |
آذرخش:بهزاد میری زاده مس:سوفاووت-تاینان-بابک نصیری |
– |
۱۷:۳۰ |
فرش آرا مشهد۲ – ملی حفاری اهواز یک |
پایان بازی |
فرش آرا:هادی احمدی، علی اسعدی حفاری: بهادری (گل بخودی) |
* هفته بیستم:
|
۱۵ |
تاسیسات دریایی۳ -آذرخش بندرعباس صفر |
پایان بازی |
تاسیسات: عروجی، شمسایی و وفایی |
نیمکتنشینی مصطفی نظری |
۱۵:۳۰ |
مسسونگون یک -یاسینپیشرو قم۳ |
پایان بازی |
مس: توحید لطفی – یاسین: سعید قاسمی، امین مجیدیپور، ابراهیم مسعودی |
– |
۱۶ |
شهروند ساری۷ -طرح و توسعه الوند یک |
پایان بازی |
ساری: رهانجام(۲گل)، طاها مرتضوی، عظیمایی(۲گل)، علی ابراهیمی(۲گل)- قزوین: امید طالبی |
اخراج سرپرست قزوین |
۱۶ |
ارژن شیراز صفر -دبیری تبریز ۴ |
پایان بازی |
– دبیری: احمدی(۲گل)، عسکری، اصغریمقدم |
– |
۱۶ |
حفاری اهواز۱۱ -دانشگاهآزاد تهران صفر |
پایان بازی |
حفاری: شهاب طالبی(۲)، اسفندیاری(گل به خودی)، بهلولی(۳گل)، علیرضا رفیعی، حسین فهیمی، فرشاد کلاه کج-توکلی-دهدار |
– |
۱۶ |
مقاومت البرز۴ -شهرداری ساوه۶ |
پایان بازی |
مقاومت: وطنخواه(گل به خودی)، وحید شفیعی، مهرداد قنبرزاده(۲گل) – ساوه: کوهستانی، اسحاق سورغالی(۲گل)، مهدی مصطفایی، سعید تقیزاده علی مروتی |
–
|
۱۶ |
گیتیپسند اصفهان۵ -فرشآرا مشهد ۲ |
پایان بازی |
گیتی: مهران عالیقدر، احمد اسماعیلپور، مهدی جاوید(۳گل) – فرش آرا: بهادری، حسندوست |
تعویض سنگربان فرشآرا بعد از گل سوم و اخراح تقوی |
هفته بیست و یکم:
|
۱۵ |
آذرخش بندرعباس ۱ -حفاری اهواز ۳ |
نتیجه نهایی |
آذرخش:سعید رضوانی/ حفاری:فرید نمازی-حسین سلطانی-احمد ملاعلی |
– |
|
۱۶ |
مس سونگون ۳-تاسیسات دریایی ۲ |
نتیجه نهایی |
مس:سوفاوت-بلو(۲)/تاسیسات:تاینان(گل به خودی)-محمدشجر |
– |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۹-شهروند ساری ۳ |
نتیجه نهایی |
شهرداری:محمد حسین کوهستانی(۲)-اسماعیل وطنخواه-سعید تقی زاده(۲)-محسن شنوفی-مسلم اولاد قباد(۳) /شهروند:طاها مرتضوی-سعید بلباسی-علی ابراهیمی |
– |
۱۶ |
یاسینپیشرو ۲-دبیری تبریز ۴ |
نتیجه نهایی |
یاسین:ناصر اطمینان-هاشم فرج زاده/دبیری:امین مجیدی پور(گل به خودی)-رشید قلی پور(۲)-جواد اصغری مقدم |
– |
۱۶ |
طرح و توسعه یک-ارژن شیراز۵ |
نتیجه نهایی |
طرح و توسعه:حسن محمدی/ارژن:محمد بیضایی نژاد-مصطفی رحمانی-میثم برمشوری(۳) |
– |
۱۶ |
دانشگاهآزاد۳-گیتیپسند ۳ |
نتیجه نهایی |
دانشگاه:بهروز جعفری-هادی بافنده-دانیال گیویلی/گیتی:مهدی جاوید(۲)-مورنو |
– |
۱۷:۳۰ |
فرشآرا مشهد ۶-مقاومت البرز ۳ |
نتیجه نهایی |
فرش آرا:سعید سروری-علی اسعدی(۴)-شهرام شریف زاده/مقاومت:علی عبدالهی-امیر حسین رسولی(۲) |
– |
هفته بیست و دوم
|
۱۶ |
تاسیسات دریایی ۴–یاسین پیشرو ۳ |
نتیجه نهایی
|
تاسیسات:ککو-عباسی(۲)-عروجی/یاسین:فلامرزی(۲)-محب علیان |
– |
۱۶ |
دبیری تبریز صفر– طرح و توسعه صفر |
لغو شد |
– |
– |
۱۶ |
حفاری اهواز ۴– مس سونگون ۲ |
نتیجه نهایی
|
حفاری:رفیعی-فرید نمازی-شهاب طالبی-سجادبابایی/مس:مرتضی عزتی-تاینان |
–
|
۱۶ |
ارژن فارس یک–شهرداری ساوه ۴ |
نتیجه نهایی
|
ارژن:محمدبیضایی/شهرداری:محسن شنوفی-علی مروتی-کوهستانی-تقی زاده |
– |
۱۶ |
گیتی پسند ۳– آذرخش بندرعباس یک |
نتیجه نهایی
|
گیتی:عالیقدر-عابدین-جاوید/آذرخش:میلادچراغی |
– |
۱۶ |
شهروند ساری۸– فرش آرا ۴ |
نتیجه نهایی
|
شهروند:علی ابراهیمی(۲)-محمدرضا کرد-عظیمایی-مرتضوی(۴)/فرش آرا:قدرت بهادری(۲)-رحمان سارانی-شریف زاده |
–
|
۱۶ |
مقاومت البرز ۲–دانشگاه آزاد یک |
نتیجه نهایی
|
مقاومت:علی رستمی-شفیعی/دانشگاه:گایو |
– |
هفته بیست و سوم:
|
۱۵:۱۰ |
آذرخش ۳– مقاومت البرز ۳ |
نتیجه نهایی |
آذرخش:رضوانی،چراغی،طیبی/ مقاومت:مرادخانی-قنبرزاده،رستمی |
– |
۱۶ |
تاسیسات دریایی ۳ – حفاری اهواز ۵ |
نتیجه نهایی |
تاسیسات:وفایی، شجری، عروجی/ حفاری:توکلی(۲گل)، احمد ملاعلی، شهاب طالبی، شمسایی (گل بخودی) |
– |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۴ – دبیری تبریز یک |
نتیجه نهایی |
ساوه: وطنخواه، اولادقباد، تقیزاده، علی مروتی/ دبیری: بابک اکبری |
–
|
۱۶ |
دانشگاه آزاد ۲ – شهروند ساری صفر |
نتیجه نهایی |
دانشگاه:حسینی، گیویلی |
– |
۱۶ |
یاسین پیشرو ۳ – طرح و توسعه صفر |
نتیجه نهایی |
قم:مریدی زاده، زاهدی، امین مجیدی |
– |
۱۶ |
مس سونگون ۴ – گیتیپسند ۲ |
نتیجه نهایی |
مس: خیام،بلو(۲گل)،تاینان/ گیتی: مهدی جاوید، اسماعیلپور |
–
|
۱۶:۳۰ |
فرش آرا ۳ – لبنیات ارژن فارس ۲ |
نتیجه نهایی |
فرشآرا: اسعدی، احمدنیا، سروری/ ارژن: برمشوری، بیضایی |
– |
هفته بیست و چهارم:
|
۱۶ |
گیتی پسند ۳ – تاسیسات دریایی ۲ |
پایان بازی |
گینیپسند: مورنو، احمد اسماعیلپور، مهران عالیقدر / تاسیسات: علیرضا وفایی، ککو |
مصدومیت کشاورز و خروج از سالن مسابقه |
۱۶ |
دبیری تبریز ۳ – فرش آرا ۲ |
پایان بازی |
دبیری: جواد اصغریمقدم، حمید احمدی (۲ گل) / فرش: قدرت بهادری، هادی احمدی |
– |
۱۶ |
حفاری اهواز ۵ – یاسین پیشرو ۳ |
پایان بازی |
ملی حفاری: شهاب طالبی (۲ گل)، پیمان حفیظی، فرهاد توکلی (۲ گل) / یاسین: امین مجیدیپور، روحالله ایثاری (۲ گل) |
– |
۱۶ |
مقاومت یک – مس سونگون ۶ |
پایان بازی |
مقاومت: مهرداد قنبرزاده / مس: مرتضی عزتی (۳گل)، تاینان، مهرداد جابری، میثم خیام |
– |
۱۶ |
ارژن شیراز ۲ – دانشگاه آزاد یک |
پایان بازی |
ارژن: مصطفی رحمانی، میثم برمشوری / دانشگاه آزاد: مصطفی رحمانی (گلبخودی) |
اخراج جواد اسفندیاری از سالن مسابقه |
۱۶ |
شهروند ساری ۴ – آذرخش ۲ |
پایان بازی |
شهروند: سعید رضوانی (گلبخودی)، مرتضی عظیمایی، حمیدرضا رهانجام، جواد منتظر / آذرخش: امین نصراللهزاده، میلاد چراغی |
– |
۱۶ |
طرح و توسعه الوند۴ – شهرداری ساوه ۵ |
پایان بازی |
طرح و توسعه: حسن محمدی (۳ گل)-سعید یاقوتی / شهرداری ساوه: علی رهنما (۳ گل)، سعید تقیزاده، محمد کوهستانی |
– |
هفته بیست و پنجم:
|
۱۶ |
تاسیسات دریایی ۵– مقاومت البرزصفر |
نهایی |
تاسیسات:عباسی(۳)-شجری-ککو |
– |
۱۶ |
حفاری اهواز ۳–گیتی پسند۱ |
نهایی |
حفاری:نمازی،فهیمی،رفیعی-گیتی پسند:حسن زاده |
– |
۱۶ |
دانشگاه آزاد ۱– دبیری تبریز ۲ |
نهایی |
دانشگاه:فرهمند-دبیری:اصغری مقدم،احمدی |
– |
۱۶ |
مس سونگون ۳– شهروند ۱ |
نهایی |
مس:نصیری،عزتی،تاینان- شهروند:مرتضوی |
– |
۱۶ |
آذرخش ۲– ارژن فارس ۳ |
نهایی |
آذرخش:نصرالله زاده،طیبی-ارژن:برمشوری،بیضایی،سهرابی |
– |
۱۶:۲۰ |
فرش آرا مشهد۳–طرح و توسعه ۲ |
نهایی |
فرش آرا:سارانی،بهادری،شریف زاده-الوند:کریمی-عبداللهی |
– |
۱۸ |
یاسین قم صفر– شهرداری ساوه ۳ |
لغو شد |
– |
– |
هفته بیست و ششم:
|
۱۶ |
گیتی پسند۵– یاسین قم صفر |
نتیجه نهایی |
گیتی پسند:اسماعیل پور(۲)-مورنو(۲)-حسن زاده |
– |
۱۶ |
شهرداری ساوه ۵– فرش آرا ۴ |
نتیجه نهایی |
شهرداری:وطن خواه(۳)-علی رهنما-مروتی/فرش آرا:سروری-بهادری-شهرام شریف زاده-اسعدی |
– |
۱۶ |
مقاومت البرز یک– حفاری اهواز ۵ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:حمیدبخشی/حفاری:شهاب طالبی(۳)-علیرضارفیعی-پیمان حفیظی |
– |
۱۶ |
طرح و توسعه ۴– دانشگاه آزاد یک |
نتیجه نهایی |
طرح و توسعه:حسن محمدی(۲)حامدعبداللهی(۲)/دانشگاه:محسن فرهمند |
– |
۱۶ |
شهروند ۳– تاسیسات دریایی ۵ |
نتیجه نهایی |
شهروند:محمد طاهری-مرتضوی-ره انجام/تاسیسات:ابوالقاسم عروجی(۳)-وفایی-محمدشجری |
– |
۱۶ |
دبیری تبریز ۸– آذرخش ۲ |
نتیجه نهایی |
دبیری:اصغری مقدم-حمیداحمدی(۲)-فرهادفخیم-حمید احمدی-نادرحنیفی-سامان قزوینی پور(۲)/آذرخش:(گل به خودی)-زاهدی |
– |
۱۶ |
ارژن فارس صفر– مس سونگون ۲ |
نتیجه نهایی |
مس:سوفاووت-عزتی |
– |
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰