صعود ۲ تیم به جمع نخبگان / شکست سنگین ژلزارک و توقف قهرمان ایتالیا
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دومین شب از دور اصلی جام باشگاههای اروپا در فصل ۱۷-۲۰۱۶ با صعود تیمهای ارا-پک خرودیم جمهوری چک و آراز نخجوان جمهوری آذربایجان به جمع تیمهای مرحله نخبگان به پایان رسید. نتایج کامل دیدارهای شب دوم را در ادامه مطلب مشاهده کنید.
نتایج و جداول گروههای در شب دوم (۱۲ اکتبر – ۲۱ مهر):
گروه ۱ (میزبان: لووف، اوکراین):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | گیوری ایتیاو | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۴ | ۰ | ۴ | ۳ |
۲ | انرژی لووف | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۴ | ۱ | ۳ | ۳ |
۳ | کرملن-بیستر یونایتد | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۴ | -۳ | ۰ |
۴ | برژیا ماریبور | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۰ | ۴ | -۴ | ۰ |
* گیوری ایتیاو مجارستان ۴ – برژیا ماریبور اسلوونی صفر
* انرژی لووف اوکراین ۴ – کرملن-بیستر یونایتد فرانسه یک
گروه ۲ (میزبان: اسکوپیه، مقدونیه):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | آراز نخجوان | ۲ | ۲ | ۰ | ۰ | ۸ | ۱ | ۷ | ۶ |
۲ | تفلیس استیت یونیورسیتی | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۱۱ | ۷ | ۴ | ۳ |
۳ | فینیکس | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۵ | ۱ | ۴ | ۳ |
۴ | ژلزارک اسکوپیه | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۰ | ۱۵ | -۱۵ | ۰ |
* فینیکس کوزوو صفر – آراز نخجوان جمهوری آذربایجان یک
* ژلزارک اسکوپیه مقدونیه صفر – تفلیس استیت یونیورسیتی گرجستان ۱۰
گروه ۳ (میزبان: وارنا، بلغارستان):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | نیکارس ریگا | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۲ | ۳ | ۳ |
۲ | هامبورگ پنترز | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۴ | ۱ | ۳ |
۳ | گرند پرو وارنا | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۴ | ۵ | -۱ | ۰ |
۴ | آیافکی گوتنبرگ | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۲ | ۵ | -۳ | ۰ |
* نیکارس ریگا لتونی ۵ – آیافکی گوتنبرگ سوئد ۲
* گرند پرو وارنا بلغارستان ۴ – هامبورگ پنترز آلمان ۵
گروه ۴ (میزبان: کراگویواتس، صربستان):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | اکونوماک کراگویواتس | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۱ | ۴ | ۳ |
۲ | لیدسلماش لیدا | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۳ | ۱ | ۲ | ۳ |
۳ | آتینا ۹۰ | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۳ | -۲ | ۰ |
۴ | ناسیونال زاگرب | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۵ | -۴ | ۰ |
* لیدسلماش بلاروس ۳ – آتینا ۹۰ یونان یک
* اکونوماک کراگویواتس صربستان ۵ – ناسیونال زاگرب کرواسی یک
گروه ۵ (میزبان: فولینو، ایتالیا):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | اسپورتینگ | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۷ | ۱ | ۶ | ۳ |
۲ | رئال ریتی | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۲ | هاله-گوئک | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۴ | سنتار سارایوو | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۷ | -۶ | ۰ |
* اسپورتینگ پرتغال ۷ – سنتار سارایوو بوسنی و هرزگوین یک
* رئال ریتی ایتالیا ۲ – هاله-گوئک بلژیک ۲
گروه ۶ (میزبان: خرودیم، جمهوری چک):
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | ارا-پک خرودیم | ۲ | ۲ | ۰ | ۰ | ۱۱ | ۱ | ۱۰ | ۶ |
۲ | ترگو مورش | ۲ | ۱ | ۱ | ۰ | ۱۱ | ۶ | ۵ | ۴ |
۳ | آپولو نیکوزیا | ۲ | ۰ | ۱ | ۱ | ۳ | ۱۰ | -۷ | ۱ |
۴ | پینرولا براتیسلاوا | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۴ | ۱۲ | -۸ | ۰ |
* پینرولا براتیسلاوا اسلواکی ۳ – ترگو مورش رومانی ۸
* ارا-پک خرودیم جمهوری چک ۷ – آپولو نیکوزیا قبرس صفر
برنامه روز سوم بازیها (۱۳ اکتبر – ۲۲ مهر):
گروه ۱:
* کرملن-بیستر یونایتد فرانسه – گیوری ایتیاو مجارستان
* انرژی لووف اوکراین – برژیا ماریبور اسلوونی
گروه ۳:
* هامبورگ پنترز آلمان – نیکارس ریگا لتونی
* گرند پرو وارنا بلغارستان – آیافکی گوتنبرگ سوئد
گروه ۴:
* ناسیونال زاگرب کرواسی – لیدا بلاروس
* اکونوماک کراگویواتس صربستان – آتینا ۹۰ یونان
گروه ۵:
* هاله-گوئک بلژیک – اسپورتینگ پرتغال
* رئال ریتی ایتالیا – سنتار سارایوو بوسنی و هرزگوین
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰