رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گلزده | گلخورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | دانش ورزش فریمان | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۱ | ۴ | ۳ |
۲ | سن ایچ ساوه | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۳ | ۲ | ۳ |
۲ | نفت امیدیه | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۵ | ۳ | ۲ | ۳ |
۴ | بالان صنعت شیراز | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۲ | ۱ | ۱ | ۳ |
۵ | پارسیان شهرقدس | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ |
۶ | شهرداری رشت | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۲ | ۱- | ۰ |
۷ | رعد پدافند اصفهان | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۳ | ۵ | ۲- | ۰ |
۷ | زاگرس خوزستان | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۳ | ۵ | ۲- | ۰ |
۹ | مقاومت شهرداری مشهد | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۵ | ۴- | ۰ |
رونمایی از فردوسی مشهد در گروه اول/ نبرد تیمهای صدرنشین و بدون امتیاز در گروه دوم
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته دوم لیگ دسته یک فوتسال باشگاههای کشور عصر فردا در شهرهای مختلف کشور برگزار میشود. در گروه اول تیم صدرنشین استقلال نوین ماهشهر که هفته نخست را با برد ارزشمند خارج از خانه به پایان رساند، در خانه پذیرای بهراد اردبیل است. تیمهای یک امتیازی مبل کریمی البرز
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته دوم لیگ دسته یک فوتسال باشگاههای کشور عصر فردا در شهرهای مختلف کشور برگزار میشود.
در گروه اول تیم صدرنشین استقلال نوین ماهشهر که هفته نخست را با برد ارزشمند خارج از خانه به پایان رساند، در خانه پذیرای بهراد اردبیل است. تیمهای یک امتیازی مبل کریمی البرز و حاجی منصف قائمشهر در کرج به دیدار هم خواهند رفت. آتلیه طهران قم در خانه میزبان پاس قوامین تهران خواهد بود و در مشهد هم تیم فردوسی که اولین دیدارش در فصل جدید را انجام خواهد داد، از تیم شاهد شیراز پذیرایی میکند. تیم ۳ امتیازی مقاومت قرچک نیز در این هفته استراحت خواهد داشت.
جمعه ۱۹/ ۹/ ۹۵ ، ساعت ۱۶
برنامه و اسامی داوران بازیهای گروه اول:
مبل کریمی البرز-حاجی منصف قائمشهر (سالن انقلاب کرج)
داوران:زیاد فروتن-یوسف افضلی-سیدجواد حسینی-حمید سلیمانی ناظر:فرهاد خلفی
استقلال نوین ماهشهر-بهراد اردبیل (سالن بعثت ماهشهر)
داوران:حمیدرضا قدسیراغب-صادق محمدی-امیر باقری-علی رشیدی ناظر:فرهاد حسینیان
آتلیه طهران قم-پاس قوامین تهران (سالن شهید حیدریان قم)
داوران:قباد فتحالهی-مهدی کرد-مصطفی کرد-مهدی وارث ناظر:امیرحسین ملکی
فردوسی مشهد-شاهد شیراز (سالن کارگران مشهد)
داوران:محمدرضا ذاکری-میلاد حمزه-علیاکبر قاسمی-مصطفی فرجالهی ناظر:علی کلبادینژاد
جدول ردهبندی گروه یک:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گلزده | گلخورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | استقلال نوین ماهشهر | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۳ | ۱ | ۲ | ۳ |
۲ | مقاومت قرچک | ۱ | ۱ | ۰ | ۰ | ۲ | ۱ | ۱ | ۳ |
۳ | آتلیه طهران قم | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۳ | بهراد اردبیل | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۳ | حاج منصف قائمشهر | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۳ | مبل کریمی البرز | ۱ | ۰ | ۱ | ۰ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱ |
۷ | فردوسی مشهد | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ |
۸ | پاس قوامین تهران | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۲ | ۱- | ۰ |
۹ | شاهد شیراز | ۱ | ۰ | ۰ | ۱ | ۱ | ۳ | ۲- | ۰ |
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اما در بازیهای گروه دوم، تیم دانشورزش فریمان که هفته نخست را با بردی پرگل مقابل حریفش پشتسر گذاشت، در رشت به مصاف شهرداری این شهر میرود. پارسیان شهرقدس در نخستین دیدار فصل خود از نفت امیدیه پذیرایی میکند. رعدپدافند اصفهان میزبان بالانصنعت شیراز است و تیم زاگرس خوزستان نیز در اهواز مقابل میهمانش سنایچ ساوه قرار خواهد گرفت. تیم مقاومت شهرداری مشهد نیز در هفته دوم استراحت خواهد داشت.
جمعه ۱۹/ ۹/ ۹۵ ، ساعت ۱۶
برنامه و اسامی داوران بازیهای گروه دوم:
رعد پدافند اصفهان-بالان صنعت شیراز (سالن فردوان اصفهان)
داوران:علیرضا بیتسیاح-علی سیاحی-اسماعیل سزاری-امید سعدی ناظر:محمدرضا توکلیان
شهرداری رشت-دانش ورزش فریمان (سالن شهرداری رشت)
داوران:مرتضی شعبانی-امیر دریایی-یوسف صادقی-رضا محمدیان ناظر:محسن محمودی
زاگرس خوزستان-سنایچ ساوه (سالن هیات والیبال اهواز)
داوران:مهدی صفایی-جواد دهقان-وحید مفتاح-محمدجواد بابلی ناظر:هرمز مشفق
پارسیان شهرقدس-نفت امیدیه (سالن الغدیر تهران)
داوران:کمال بایزیدی-حمید دهقانپور-عرفان زندی-سیروان حسن خانپور ناظر:رضا فلاحزاده
جدول ردهبندی گروه دو:
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰