نتایج و جدول ردهبندی هفته پنجم لیگ دسته دو
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور عصر امروز برگزار شد. نتایج و جدول ردهبندی مسابقات را در ادامه ملاحظه کنید. گروه اول: × اتحاد برنا ورامین ۲ – ۲ هیات کاشان × مدافعان تاکستان ۱ – ۶ پیمان شاهرود × شهید سرخهای تهران ۲
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور عصر امروز برگزار شد. نتایج و جدول ردهبندی مسابقات را در ادامه ملاحظه کنید.
گروه اول:
× اتحاد برنا ورامین ۲ – ۲ هیات کاشان
× مدافعان تاکستان ۱ – ۶ پیمان شاهرود
× شهید سرخهای تهران ۲ – ۱ شهیدمنصوری قرچک
× سفیر میهمان آمل ۲ – ۳ شهروند نوین سورک
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شهروند نوین سورک | ۵ | ۳ | ۱ | ۱ | ۱۷ | ۱۰ | ۷ | ۱۰ |
۲ | هیات کاشان | ۵ | ۲ | ۳ | ۰ | ۲۴ | ۱۷ | ۷ | ۹ |
۳ | پیمان شاهرود | ۵ | ۲ | ۲ | ۱ | ۱۹ | ۱۴ | ۵ | ۸ |
۴ | اتحاد برنا ورامین | ۵ | ۲ | ۲ | ۱ | ۱۲ | ۱۶ | ۴- | ۸ |
۵ | شهید سرخهای شهر ری | ۵ | ۱ | ۳ | ۱ | ۱۶ | ۱۷ | ۱- | ۶ |
۶ | شهید منصوری قرچک | ۵ | ۱ | ۲ | ۲ | ۱۸ | ۱۶ | ۲ | ۵ |
۷ | مدافعان حرم تاکستان | ۵ | ۱ | ۱ | ۳ | ۱۰ | ۱۹ | ۹- | ۴ |
۸ | سفیر میهمان آمل | ۵ | ۰ | ۲ | ۳ | ۱۵ | ۲۲ | ۷- | ۲ |
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه دوم:
× شهید کیان پارس آباد ۴ – ۰ ساکاپخش سقز
× همتاز موتور بناب ۳ – ۲ مهیان تبریز
× خالص سازان روی زنجان ۲ – ۱ قایقران تکاب
× شهید دهقانینیا اردبیل ۴ – ۱ اروم آلیاژ ارومیه
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | ساکاپخش سقز | ۵ | ۴ | ۰ | ۱ | ۱۷ | ۷ | ۱۰ | ۱۲ |
۲ | اروم آلیاژ ارومیه | ۵ | ۳ | ۱ | ۱ | ۲۳ | ۹ | ۱۴ | ۱۰ |
۳ | شهید کیان پارس آباد | ۵ | ۳ | ۱ | ۱ | ۱۶ | ۱۰ | ۶ | ۱۰ |
۴ | خالص سازان روی زنجان | ۵ | ۲ | ۲ | ۱ | ۷ | ۹ | ۲- | ۸ |
۵ | شهید دهقانینیا اردبیل | ۵ | ۲ | ۰ | ۳ | ۱۳ | ۱۱ | ۲ | ۶ |
۶ | مهیان تبریز | ۵ | ۱ | ۱ | ۳ | ۸ | ۱۴ | ۶- | ۴ |
۷ | همتاز موتور بناب | ۵ | ۱ | ۱ | ۳ | ۶ | ۲۲ | ۱۶- | ۴ |
۸ | قایقران تکاب | ۵ | ۱ | ۰ | ۴ | ۷ | ۱۵ | ۸- | ۳ |
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه سوم:
× هامون سیستان و بلوچستان ۵ – ۴ مارون کهگیلویه و بویراحمد
× امیدفردا فریدن اصفهان ۰ – ۸ ماهان گچساران
× صدرا شیراز ۴ – ۲ شهیدان عباسنژاد اقلید
× تیم سن سون زاهدان در این هفته استراحت داشت.
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | هامون سیستان و بلوچستان | ۵ | ۳ | ۰ | ۲ | ۱۶ | ۱۵ | ۱ | ۹ |
۲ | ماهان گچساران | ۴ | ۲ | ۲ | ۰ | ۱۷ | ۷ | ۱۰ | ۸ |
۳ | شهیدان عباسنژاد اقلید | ۴ | ۲ | ۱ | ۱ | ۱۰ | ۸ | ۲ | ۷ |
۴ | سن سون زاهدان | ۴ | ۲ | ۰ | ۲ | ۱۶ | ۱۴ | ۲ | ۶ |
۵ | صدرا شیراز | ۴ | ۲ | ۰ | ۲ | ۱۱ | ۱۱ | ۰ | ۶ |
۶ | مارون کهگیلویه و بویراحمد | ۵ | ۱ | ۲ | ۲ | ۱۴ | ۱۶ | ۲- | ۵ |
۷ | امید فردا فریدن اصفهان | ۴ | ۰ | ۱ | ۳ | ۸ | ۲۱ | ۱۳- | ۱ |
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه چهارم:
× شهید فرهادی اهواز ۴ – ۳ راه و شهرسازی لرستان
× شهداء ایلام ۱۱ – ۵ علم و ادب اندیمشک
× سماء دزفول ۴ – ۰ دانشگاه آزاد شادگان
× اهورا بهبهان ۲ – ۲ شاهین کرمانشاه
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شاهین کرمانشاه | ۵ | ۴ | ۱ | ۰ | ۲۰ | ۶ | ۱۴ | ۱۳ |
۲ | سماء دزفول | ۵ | ۳ | ۰ | ۲ | ۲۳ | ۱۸ | ۵ | ۹ |
۳ | راه و شهرسازی لرستان | ۵ | ۳ | ۰ | ۲ | ۱۵ | ۱۰ | ۵ | ۹ |
۴ | شهداء ایلام | ۵ | ۳ | ۰ | ۲ | ۲۴ | ۲۴ | ۰ | ۹ |
۵ | اهورا بهبهان | ۵ | ۲ | ۲ | ۱ | ۱۳ | ۹ | ۴ | ۸ |
۶ | شهید فرهادی اهواز | ۵ | ۲ | ۱ | ۲ | ۱۶ | ۱۷ | ۱- | ۷ |
۷ | دانشگاه آزاد شادگان | ۵ | ۱ | ۰ | ۴ | ۷ | ۲۱ | ۱۴- | ۳ |
۸ | علم و ادب اندیمشک | ۵ | ۰ | ۰ | ۵ | ۱۱ | ۲۴ | ۱۳- | ۰ |
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰