نتایج روز دوم مرحله دوم لیگ دسته ۲+ جدول و برنامه روز سوم
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، در روز دوم رقابت های مرحله دوم لیگ دسته دوم تیم های سرخه ای ، لوازمبهروز قزوین و دانشگاه شادگان دومین شکست های خود را تجربه کردند. نتایج به شرح زیر است: نتایج روز دوم : پنجشنبه ۶ اردیبهشت گروه یک: هیات کاشان ۴ – ۱ مقاومت اقلید ایرالکو اراک
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، در روز دوم رقابت های مرحله دوم لیگ دسته دوم تیم های سرخه ای ، لوازمبهروز قزوین و دانشگاه شادگان دومین شکست های خود را تجربه کردند. نتایج به شرح زیر است:
نتایج روز دوم :
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
گروه یک:
هیات کاشان ۴ – ۱ مقاومت اقلید
ایرالکو اراک ۴ – ۱ سرخه ای ری
گروه دو:
ماهان گچساران ۳ – ۴ پلیمر کرمانشاه
لوازم خانگی بهروز قزوین ۱ – ۳ مقاومت تهران
گروه سه:
مقاومت مشهد ۱ – ۶ شاهین کرمانشاه
امید مرزن آباد ۵ – ۳ فولاد زرند کرمان
گروه چهار:
خالص سازان زنجان ۱۰ – ۴ دانشگاه شادگان
الغدیر اردبیل ۳ – ۰ اروم آلیاژ ارومیه
مرحله دوم لیگ دسته دوم گروه یک
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | ایرالکو اراک | ۲ | ۲ | ۰ | ۰ | ۱۰ | ۶ | ۴ | ۶ |
۲ | هیئت کاشان | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۹ | ۷ | ۲ | ۳ |
۳ | مقاومت عباس نژاد اقلید | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۶ | ۴ | ۲ | ۳ |
۴ | شهید سرخه ای شهر ری | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۱ | ۹ | -۸ | ۰ |
مرحله دوم لیگ دسته دوم گروه دو
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | مقاومت تهران | ۲ | ۲ | ۰ | ۰ | ۴ | ۱ | ۳ | ۶ |
۲ | ماهان گچساران | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۵ | ۵ | ۰ | ۳ |
۳ | پلیمر کرمانشاه | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۴ | ۴ | ۰ | ۳ |
۴ | لوازم خانگی بهروز قزوین | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۲ | ۵ | -۳ | ۰ |
مرحله دوم لیگ دسته دوم گروه سه
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | امید مرزن آباد | ۲ | ۲ | ۰ | ۰ | ۱۱ | ۶ | ۵ | ۶ |
۲ | شاهین کرمانشاه | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۹ | ۷ | ۲ | ۳ |
۳ | فولاد زرند | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۴ | ۵ | -۱ | ۳ |
۴ | مقاومت شهرداری مشهد | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۱ | ۷ | -۶ | ۰ |
مرحله دوم لیگ دسته دوم گروه چهار
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | خالص سازان زنجان | ۲ | ۱ | ۱ | ۰ | ۱۳ | ۷ | ۶ | ۴ |
۲ | الغدیر اردبیل | ۲ | ۱ | ۱ | ۰ | ۶ | ۳ | ۳ | ۴ |
۳ | اروم آلیاژ ارومیه | ۲ | ۱ | ۰ | ۱ | ۶ | ۷ | -۱ | ۳ |
۴ | دانشگاه آزاد شادگان | ۲ | ۰ | ۰ | ۲ | ۸ | ۱۶ | -۸ | ۰ |
برنامه روز سوم
جمعه ۷ اردیبهشت
هیات کاشان – سرخه ای شهر ری
ارالکو اراک – مقاومت عباس نژاد اقلید
ماهان گچساران – مقاومت تهران
لوازم خانگی بهروز قزوین – پلیمر کرمانشاه
شاهین کرمانشاه – فولاد زرند کرمان
امید مرزن آباد – مقاومت مشهد
آلیاژ ارومیه – خالص سازان زنجان
الغدیر اردبیل – دانشگاه شادگان
منبع: خانه فوتسال
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰