اعلام برنامه کامل مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه از ۲۱ بهمن تا ۲ اسفند ۹۴ برگزار خواهد شد.
زمانبندی این رقابتها به وقت تهران به شرح زیر است:
گروه A: ازبکستان، لبنان، قرقیزستان و عربستان
گروه B: ایران، عراق، چین و اردن
گروه C: تایلند، ویتنام، چین تایپه و تاجیکستان
گروه D: ژاپن، استرالیا، مالزی و قطر
مرحله گروهی
۲۱ بهمن ۹۴
گروه A: لبنان – قرقیزستان / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: ازبکستان – عربستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: عراق – چین / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران – اردن / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۲ بهمن ۹۴
گروه C: تایلند – تاجیکستان / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: ویتنام – چین تایپه / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن – قطر / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: استرالیا – مالزی / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
۲۳ بهمن ۹۴
گروه A: عربستان – لبنان / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان – ازبکستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین – ایران / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: اردن – عراق / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۴ بهمن ۹۴
گروه C: چین تایپه – تایلند / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: تاجیکستان – ویتنام / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: مالزی – ژاپن / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: قطر – استرالیا / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
۲۵ بهمن ۹۴
گروه A: ازبکستان – لبنان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان – عربستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران – عراق / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین – اردن / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۶ بهمن ۹۴
گروه C: تایلند – ویتنام / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه C: چین تایپه – تاجیکستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن – استرالیا / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: مالزی – قطر / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
* مرحله یک چهارم نهایی / ۲۸ بهمن ۹۴
QF1: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
QF2: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
QF3: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
QF4: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
*مرحله پلی آف
۲۹ بهمن ۹۴
پلیآف یک: بازنده QF1 – بازنده QF2 / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
پلیآف ۲: بازنده QF3 – بازنده QF4 / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۳۰ بهمن ۹۴
پلیآف ۳: برنده پلیآف یک – برنده پلیآف ۲ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
* مرحله نیمه نهایی / ۳۰ بهمن ۹۴
SF1: برنده QF1 – برنده QF2 / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
SF2: برنده QF3 – برنده QF4 / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
* دیدار ردهبندی / ۲ اسفند ۹۴
بازنده SF1 – بازنده SF2 / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
* دیدار نهایی / ۲ اسفند ۹۴
برنده SF1 – برنده SF2 / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰