ساعت بازی های گیتی پسند در جام باشگاه های آسیا مشخص شد
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،گروه بندی و برنامه کامل مسابقات جام باشگاههای فوتسال ۲۰۱۷ آسیا که از ۲۹ تیرماه در شهر هوشی مینه ویتنام برگزار می شود به شرح زیر اعلام شد: گروه A : تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، ویک وایپرز (استرالیا) ، ارم (قرقزیستان) گروه B: نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)،
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،گروه بندی و برنامه کامل مسابقات جام باشگاههای فوتسال ۲۰۱۷ آسیا که از ۲۹ تیرماه در شهر هوشی مینه ویتنام برگزار می شود به شرح زیر اعلام شد:
گروه A : تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، ویک وایپرز (استرالیا) ، ارم (قرقزیستان)
گروه B: نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)، واموس (اندونزی) ، دیسی اینوست (تاجیکستان)
گروه D: شورایکا اوزاکا (ژاپن)، صنایع گیتی پسند (ایران)، شنزن (چین)
گروه D: چونبوری (تایلند)، المالیک (ازبکستان)، بانک بیروت (لبنان)
گفتنی است، زمان بازیها به وقت ایران است.
گفتنی است، زمان بازیها به وقت ایران است.
گروه A :
پنجشنبه ۲۹ تیر
الظفره – ویک وایپرز – ساعت ۱۴:۰۰
تایسون نام – ارم – ساعت ۱۶:۳۰
شنبه ۳۱ تیر
ارم – الظفره – ساعت ۱۴:۰۰
ویک وایپرز – تایسون نام– ساعت ۱۶:۳۰
دوشنبه ۲ مرداد
ویک وایپرز – ارم– ساعت ۱۴:۰۰
تایسون نام – الظفره– ساعت ۱۶:۳۰
گروه B:
جمعه ۳۰ تیر
الریان – واموس – ساعت ۱۴:۰۰
نفت الوسط – دیسی اینوست – ساعت ۱۶:۳۰
یکشنبه ۱ مرداد
دیسی اینوست – الریان – ساعت ۱۴:۰۰
واموس – نفت الوسط – ساعت ۱۶:۳۰
سه شنبه۳ مرداد
واموس – دیسی اینوست– ساعت ۱۴:۰۰
نفت الوسط – الریان – ساعت ۱۶:۳۰
گروه C:
پنجشنبه ۲۹ تیر
شنزن – شورایکا اوزاکا – ساعت ۱۱:۳۰
شنبه ۳۱ تیر
گیتی پسند – شنزن – ساعت ۱۱:۳۰
دوشنبه ۲ مرداد
شورایکا اوزاکا – گیتی پسند – ساعت ۱۱:۳۰
گروه D:
جمعه ۳۰ تیر
بانک بیروت – چونبوری – ساعت ۱۱:۳۰
یکشنبه ۱ مرداد
المالیک- بانک بیروت– ساعت ۱۱:۳۰
سه شنبه ۳ مرداد
چونبوری بلو وی – المالیک– ساعت ۱۱:۳۰
مرحله یکچهارم نهایی
پنجشنبه ۵ مرداد
تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C- ساعت ۹:۳۰
تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D- ساعت ۱۲:۰۰
تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A- ساعت ۱۴:۳۰
تیم اول گروه A تیم دوم گروه B- ساعت ۱۷:۰۰
نیمهنهایی جمعه ۶ مرداد
برنده یکچهارم نهایی ۱ – برنده یکچهارم نهایی ۳ – ساعت ۱۳:۳۰
برنده یکچهارم نهایی ۲ – برنده یکچهارم نهایی ۴ – ساعت ۱۶:۳۰
یکشنبه ۸ مرداد
ردهبندی
بازنده نیمهنهایی ۱ – بازنده نیمهنهایی ۲ – ساعت ۱۳:۳۰
فینال
برنده نیمهنهایی ۱ – برنده نیمهنهایی ۲ – ساعت ۱۶:۳۰
گفتنی است، زمان بازیها به وقت ایران است.
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰