برنامه کامل نیم فصل نخست لیگ دسته دوم
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، برنامه کامل نیم فصل نخست لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور اعلام شد. هفته اول: جمعه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ : گروه اول: *شهید سرخهای شهرری-قایقران تکاب *الغدیر اردبیل-شهید کیان پارسآباد *سپیدرود آستانه-اروم آلیاژ ارومیه گروه دوم: *آساره اندیمشک-خالص سازان زنجان *پلیمر کرمانشاه-شهدا ایلام *شاهین کرمانشاه-سرپل ذهاب گروه
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، برنامه کامل نیم فصل نخست لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور اعلام شد.
هفته اول:
جمعه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ :
گروه اول:
*شهید سرخهای شهرری-قایقران تکاب
*الغدیر اردبیل-شهید کیان پارسآباد
*سپیدرود آستانه-اروم آلیاژ ارومیه
گروه دوم:
*آساره اندیمشک-خالص سازان زنجان
*پلیمر کرمانشاه-شهدا ایلام
*شاهین کرمانشاه-سرپل ذهاب
گروه سوم:
*پالایش نفت آبادان-مقاومت عباسنژاد اقلید
*ماهان گچساران-صدرا شیراز
*هایپرشهر شاهینشهر-مقاومت تهران
گروه چهارم:
*هامون سیستان-فولاد زرند ایرانیان
*شهروند گلوگاه-مقاومت شهرداری مشهد
*شهید خادمالشریعه سرخس-هیئت کاشان
گروه پنجم:
*مارون کهگیلویه-دانشگاه آزاد شادگان
*ستارگان لرستان-آبیپوشان اهواز
*ایرالکو اراک (استراحت)
گروه ششم:
*شهروند نوین سورک-لوازم خانگی بهروز قزوین
*امید بناب-امید مرزنآباد
*سفیر میهمان آمل (استراحت)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته دوم:
جمعه ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ :
گروه اول:
*الغدیر اردبیل-شهید سرخهای شهرری
*اروم آلیاژ ارومیه-قایقران تکاب
*شهید کیان پارسآباد-سپید رود آستانه
گروه دوم:
*پلیمر کرمانشاه-آساره اندیمشک
*سرپل ذهاب-خالص سازان زنجان
*شهداء ایلام-شاهین کرمانشاه
گروه سوم:
*ماهان گچساران-پالایش نفت آبادان
*مقاومت تهران-مقاومت عباسنژاد اقلید
*صدرا شیراز-هایپر شهر شاهینشهر
گروه چهارم:
*شهروند گلوگاه-هامون سیستان
*هیئت کاشان-فولاد زرند ایرانیان
*مقاومت شهرداری مشهد – شهید خادم الشریعه سرخس
گروه پنجم:
*آبی پوشان اهواز-ایرالکو اراک
*دانشگاه آزاد شادگان-ستارگان لرستان
*مارون کهگیلویه (استراحت)
گروه ششم:
*امید مرزن آباد-سفیر میهمان آمل
*لوازم خانگی بهروز قزوین-امید بناب
*شهروند نوین سورک (استراحت)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته سوم:
جمعه ۶/ ۱۱/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ :
گروه اول:
*شهید سرخهای شهرری-اروم آلیاژ ارومیه
*سپید رود آستانه-الغدیر اردبیل
*قایقران تکاب-شهید کیان پارسآباد
گروه دوم:
*آساره اندیمشک-سرپل ذهاب
*شاهین کرمانشاه-پلیمر کرمانشاه
*خالص سازان زنجان-شهداء ایلام
گروه سوم:
*پالایش نفت آبادان-مقاومت تهران
*هایپرشهر شاهین شهر-ماهان گچساران
*مقاومت عباسنژاد اقلید-صدرا شیراز
گروه چهارم:
*هامون سیستان-هیئت کاشان
*شهید خادم الشریعه سرخس-شهروند گلوگاه
*فولاد زرند ایرانیان-مقاومت شهرداری مشهد
گروه پنجم:
*ستارگان لرستان-مارون کهگیلویه
*ایرالکو اراک-دانشگاه آزاد شادگان
*آبی پوشان اهواز (استراحت)
گروه ششم:
*امید بناب-شهروند نوین سورک
*سفیر میهمان آمل-لوازم خانگی بهروز قزوین
*امید مرزن آباد (استراحت)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته چهارم:
جمعه ۱۳/ ۱۱/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ :
گروه اول:
*سپید رود آستانه-شهید سرخهای شهرری
*شهید کیان پارسآباد-اروم آلیاژ ارومیه
*الغدیر اردبیل-قایقران تکاب
گروه دوم:
*شاهین کرمانشاه-آساره اندیمشک
*شهداء ایلام-سرپل ذهاب
*پلیمر کرمانشاه-خالص سازان زنجان
گروه سوم:
*هایپر شهر شاهینشهر-پالایش نفت آبادان
*صدرا شیراز-مقاومت تهران
*ماهان گچساران-مقاومت عباسنژاد اقلید
گروه چهارم:
*شهید خادم الشریعه سرخس-هامون سیستان
*مقاومت شهرداری مشهد-هیئت کاشان
*شهروند گلوگاه-فولاد زرند ایرانیان
گروه پنجم:
*دانشگاه آزاد شادگان-آبی پوشان اهواز
*مارون کهگیلویه-ایرالکو اراک
*ستارگان لرستان (استراحت)
گروه ششم:
*لوازم خانگی بهروز قزوین-امید مرزن آباد
*شهروند نوین سورک-سفیر میهمان آمل
*امید بناب (استراحت)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هفته پنجم:
جمعه ۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶ :
گروه اول:
*شهید سرخهای شهرری-شهید کیان پارسآباد
*قایقران تکاب-سپید رود آستانه
*اروم آلیاژ ارومیه-الغدیر اردبیل
گروه دوم:
*آساره اندیمشک-شهداء ایلام
*خالص سازان زنجان-شاهین کرمانشاه
*سرپل ذهاب-پلیمر کرمانشاه
گروه سوم:
*پالایش نفت آبادان-صدرا شیراز
*مقاومت عباسنژاد اقلید-هایپرشهر شاهینشهر
*مقاومت تهران-ماهان گچساران
گروه چهارم:
*هامون سیستان-مقاومت شهرداری مشهد
*فولاد زرند ایرانیان-شهید خادم الشریعه سرخس
*هیئت کاشان-شهروند گلوگاه
گروه پنجم:
*ایرالکو اراک-ستارگان لرستان
*آبی پوشان اهواز-مارون کهگیلویه
*دانشگاه آزاد شادگان (استراحت)
گروه ششم:
*سفیر میهمان آمل-امید بناب
*امید مرزن آباد-شهروند نوین سورک
*لوازم خانگی بهروز قزوین (استراحت)
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰