گروه A
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | تای پورت تایلند | ۱۰ | ۹ | ۱ | ۰ | ۳۷ | ۶ | ۳۱ | ۲۸ |
۲ | افسی ارم قرقیزستان | ۹ | ۵ | ۰ | ۴ | ۲۳ | ۳۰ | -۷ | ۱۵ |
۳ | شنژن چین | ۷ | ۲ | ۰ | ۵ | ۱۷ | ۳۱ | -۱۴ | ۶ |
۴ | استار سئول کره جنوبی | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۵ | ۱۱ | -۶ | ۰ |
چهارشنبه؛ ۱۶ مرداد- ساعت ۱۲
ارم قرقیزستان۳- شنژن چین۸
——————————
چهارشنبه؛ ۱۶ مرداد- ساعت ۱۷
تای پورت تایلند۳- استار کره جنوبی صفر
——————————
جمعه؛ ۱۸ مرداد- ساعت۱۲
استار کره جنوبی۳- ارم قرقیزستان۵
——————————
جمعه؛ ۱۸ مرداد- ساعت ۱۷
شنژن چین یک -تای پورت تایلند ۴
——————————
یکشنبه؛ ۲۰مرداد- ساعت ۱۴/۳۰
شنژن چین۴-استار کره جنوبی۲
——————————
یکشنبه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۱۷
تای پورت تایلند۳-ارم قرقیزستان صفر
———————————————————————————
گروه B
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | نفت الوسط عراق | ۲۶ | ۲۱ | ۲ | ۳ | ۱۲۹ | ۶۰ | ۶۹ | ۶۵ |
۲ | تایسوننام ویتنام | ۱۵ | ۱۱ | ۱ | ۳ | ۸۰ | ۳۶ | ۴۴ | ۳۴ |
۳ | الریان قطر | ۱۱ | ۵ | ۰ | ۶ | ۲۸ | ۳۷ | -۹ | ۱۵ |
۴ | AGMK ازبکستان | ۶ | ۲ | ۰ | ۴ | ۱۶ | ۲۷ | -۱۱ | ۶ |
چهارشنبه؛ ۱۶مرداد- ساعت۰۹/۳۰
نفت الوسط عراق۹- الریان قطر۴
——————————
چهارشنبه؛ ۱۶مرداد- ساعت ۱۴/۳۰
تای سون نام ویتنام۴- AGMK ازبکستان۱
——————————
جمعه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۰۹/۳۰
AGMK ازبکستان۵- نفت الوسط عراق ۳
——————————
جمعه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۱۴/۳۰
الریان قطر۱- تای سون نام ویتنام۵
——————————
یکشنبه؛ ۲۲مرداد- ساعت ۰۹/۳۰
تای سون نام ویتنام۶-نفت الوسط عراق۴
——————————
یکشنبه؛ ۲۲ مرداد- ساعت ۱۲
AGMK ازبکستان۷ – الریان قطر۵
———————————————————————————
گروهC
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | بانک بیروت لبنان | ۱۰ | ۷ | ۱ | ۲ | ۴۷ | ۲۸ | ۱۹ | ۲۲ |
۲ | واموس اندونزی | ۹ | ۴ | ۱ | ۴ | ۲۹ | ۲۶ | ۳ | ۱۳ |
۳ | سورو کمپانی تاجیکستان | ۳ | ۱ | ۰ | ۲ | ۱۲ | ۱۸ | -۶ | ۳ |
۴ | ویکتوریا میانمار | ۶ | ۰ | ۰ | ۶ | ۱۰ | ۲۸ | -۱۸ | ۰ |
پنجشنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۰۹/۳۰
واموس اندونزی۶-سورو کمپانی تاجیکستان ۴
——————————
پنجشنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۱۴/۳۰
بانک بیروت لبنان۴- ویکتوریا میانمار۲
——————————
شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت۰۹/۳۰
ویکتوریا میانمار صفر- واموس اندونزی۳
——————————
شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت ۱۴/۳۰
بانک بیروت لبنان۷-سورو کمپانی تاجیکستان۲
——————————
دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت ۰۹/۳۰
بانک بیروت لبنان۰- واموس اندونزی۴
——————————
دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت۱۲
سورو کمپانی تاجیکستان۶- ویکتوریا میانمار۵
———————————————————————————
گروهD
رده | تیم | بازی | برد | تساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | مس سونگون ایران | ۲۱۲ | ۱۵۰ | ۳۱ | ۳۱ | ۸۳۶ | ۴۳۶ | ۴۰۰ | ۴۸۱ |
۲ | ناگویا ژاپن | ۱۰ | ۷ | ۲ | ۱ | ۳۴ | ۱۵ | ۱۹ | ۲۳ |
۳ | الظفره امارات | ۱۳ | ۶ | ۱ | ۶ | ۳۴ | ۳۳ | ۱ | ۱۹ |
۴ | کاظمه کویت | ۳ | ۰ | ۰ | ۳ | ۵ | ۱۴ | -۹ | ۰ |
پنجشنبه؛ ۱۷ مرداد- ساعت ۱۲
ناگویا ژاپن۴-الظفره امارات۲
——————————
پنجشنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۱۷
مس سونگون ایران۸- کاظمه کویت۲
——————————
شنبه؛ ۱۹ مرداد- ساعت ۱۲
کاظمه کویت۱- ناگویا ژاپن ۳
——————————
شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت ۱۷
مس سونگون ایران۵- الظفره امارات صفر
——————————
دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰
مس سونگون ایران۲- ناگویا ژاپن۳
——————————
دوشنبه؛ ۲۱مرداد- ساعت ۱۷
الظفره امارات۳-کاظمه کویت۲
———————————————————————————
مرحله یکچهارم نهایی:
چهارشنبه؛ ۲۳ مرداد
بازی ۱: ساعت ۰۸/۳۰: ناگویا ژاپن۳- واموس اندونزی۱
بازی ۲: ساعت۱۱/۳۰: بانک بیروت لبنان۲ – مس سونگون۳
بازی ۳: ساعت ۱۴/۳۰:تای سون نام ویتنام۵- شن ژن چین۱
بازی ۴: ساعت ۱۷/۳۰: تای پورت تایلند- ای ام جی کی ازبکستان
———————————————————————————
مرحله نیمه نهایی:
پنجشنبه؛ ۲۴ مرداد
بازی ۵: ساعت ۱۲/۳۰: مس سونگون ایران۷-ای جی ام کی ازبکستان۴
بازی ۶: ساعت ۱۵/۳۰: ناگویا ژاپن۳-تای سون نام ویتنام۱
———————————————————————————
فینال: شنبه ۲۶ مرداد- ساعت ۱۵/۳۰: مس سونگون ایران۰-ناگویا ژاپن۲
ردهبندی: شنبه ۲۶ مرداد- ساعت ۱۳: تای سون نام ویتنام۶- ای جی ام کی ازبکستان۴
———————————————————————————
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰