کد خبر : 152417
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
-

خداحافظی مقاومت از لیگ دسته اول/جنگ صعود و بقا در گروه دوم به بازی های باقیمانده کشید + نتایج، جدول رده بندی و برنامه هفته پایانی

خداحافظی مقاومت از لیگ دسته اول/جنگ صعود و بقا در گروه دوم به بازی های باقیمانده کشید + نتایج، جدول رده بندی و برنامه هفته پایانی

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،هفته پایانی لیگ دسته اول در شرایطی برگزار شد که پرونده این رقابتها پس از برگزاری بازی های عقب افتاده هفته چهاردهم بسته می شود. گروه اول در این گروه با اعلام قبلی بازی تیمهای فولاد سیرجان ایرانیان با شهرداری قزوین و جندی شاپور دزفول با پارسیان شهر قدس به

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،هفته پایانی لیگ دسته اول در شرایطی برگزار شد که پرونده این رقابتها پس از برگزاری بازی های عقب افتاده هفته چهاردهم بسته می شود.

گروه اول

در این گروه با اعلام قبلی بازی تیمهای فولاد سیرجان ایرانیان با شهرداری قزوین و جندی شاپور دزفول با پارسیان شهر قدس به دلیل سقوط دو تیم شهرداری قزوین و پارسیان شهرقدس لغو شد تا تیم های روبرو برنده این بازی باشند.ایرالکو اراک در خانه خود مغلوب اسپیناس زنجان شد تا اندک شانس صعود را هم از دست بدهد.بازی هیات کرمانشاه با مقاومت تهران نیز با برتری ۴ بر ۲ کرمانشاهی ها به پایان رسید.هتل کاج مشهد هم در دیداری نزدیک و دیدنی از سد پاس تهران گذشت تا با این نتیجه در لیگ دسته اول ماندنی شده و مقاومت تهران سقوط کند.

نتایج بازیهای این گروه

🔸ایرالکو اراک ۴_اسپیناس زنجان۵
🔸 هتل کاج مشهد ۵– پاس تهران۴
🔸 هیئت فوتبال کرمانشاه ۴–مقاومت تهران۲
🔸 فولاد سیرجان ایرانیان ۳– شهرداری قزوین ۰(شهرداری حاضر نشد)

🔸 جندی شاپور درفول۳ – پارسیان شهر قدس۰ (پارسیان حاضر نشد)

جدول رده بندی گروه اول

گروه دوم

در این گروه آرنوش کاشان که با شوک رای کمیته انضباطی و بازنده شدن در ۵ بازی روبرو بود ۳ بر ۲ گهر زمین سیرجان را شکست داد.خالص سازان در خانه خود مقابل تابلو نصر شهرکرد متوقف شد.فودکا تهران و شهرداری قرچک مقابل حریفان خود به پیروزی پرگل رسیدند تا جنگ صعود در این گروه به بازی های عقب افتاده هفته چهاردهم بکشد.همچنین با توجه به قطعی نبودن وضعیت نتایج آرنوش،صعود یا سقوط این تیم و سایر تیم هایی که خطر سقوط را احساس می کنند مشخص نیست.

نتایج بازیهای این گروه

🔸 فودکا تهران ۸– نماسازان ساحل آبادان۲
🔸 خالص سازان زنجان ۳– تابلو نصر شهرکرد۳
🔸 شهرداری قرچک ۴– شهرداری ساوه ۱
🔸 آرنوش کاشان ۳– گهرزمین سیرجان ۲

جدول رده بندی گروه دوم

در جدول این گروه به دلیل عدم رای صدور استیناف،رای کمیته انضباطی مبنی بر شکست آرنوش در ۵ بازی اعمال نشده است.

برنامه هفته بعدی(معوقه هقته چهاردهم)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.