به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتسال برنامه مسابقات لیگ دسته اول از هفته دوم تا نهم را اعلام کرد.
هفته اول:
|
۱۶ |
پاس قوامین تهران یک– مقاومت قرچک ۲ |
نتیجه نهایی |
پاس:کیانوش شیرپور/مقاومت:طاها نعمتیان-مهدی کریمی |
– |
۱۶ |
شاهد شیراز یک– استقلال نوین ماهشهر ۳ |
نتیجه نهایی |
شاهد:علیرضاموسوی/ماهشهر:سعید عساکره(۳) |
– |
۱۶ |
حاجی منصف قائمشهر ۲– آتلیه طهران قم ۲ |
نتیجه نهایی |
حاجی منصف:آرش خلیل پور-ایمان احمدی/آتیه طهران:سعیدقلندری(۲) |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل ۲– مبل کریمی البرز ۲ |
نتیجه نهایی |
بهراد:جعفر جمیل-بهنام قربانی/مبل کریمی:مهردادبابایی-سینا خندان |
– |
۱۶ |
دانش ورزش فریمان ۵– مقاومت مشهد یک |
نتیجه نهایی |
دانش ورزش:احسان سلطانپور-رضا صوفی-محمد معظم-علی حسینی(۲)/مقاومت:ناصر حاجی |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۵– زاگرس خوزستان ۳ |
نتیجه نهایی |
نفت:سعیدکرمی(۲)-هاشم شیرعلی(۲)-نبی دهقان/زاگرس:سعید مهماندوست-هومن یعقوبینژاد-رحمان اسکندری |
– |
۱۶ |
بالان صنعت شیراز ۲– شهرداری رشت یک |
نتیجه نهایی |
بالان صنعت:سعید خوشخلق-محمدحسن عباسی/شهرداری:نیما راجعی |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۵– رعد پدافند اصفهان ۳ |
نتیجه نهایی |
سن ایچ:امید بهرامی زاده(۲)-رضا سپندار(۲)-حمیدطاهری/رعدپدافند:پوریا گلشنی(۳) |
– |
هفته دوم:
۱۶ |
مبل کریمی البرز ۱-حاجی منصف قائمشهر صفر |
نتیجه نهایی |
البرز:میثم نوری |
– |
۱۶ |
استقلال نوین ماهشهر ۴-بهراد اردبیل ۵ |
نتیجه نهایی |
استقلال:بهزادخلیلی(۲)-رامین کریمینژاد-سعید عساکره/بهراد:رضا طلوعی(۲)-جعفر جمیل(۲)-محسن آصفی |
اخراج فرشاد حامدیان بازیکن ماهشهر-اخراج توحید ملکی بازیکن اردبیل |
۱۶ |
آتلیه قم ۵-پاس قوامین ۱ |
نتیجه نهایی |
آتلیه:سعید قلندری-محمد قدیمی-محمد هاتفی-اصغر احمدی(۲)/پاس:سهیل خلیلی |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد-شاهد شیراز |
لغو شد |
– |
– |
۱۶ |
رعد پدافند ۵-بالان صنعت شیراز یک |
نتیجه نهایی |
رعد:پوریا گلشنی(۲)-محسن جانقربان(۲)-علی رمضانپور/بالان:محسن جعفری |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت ۴-دانش ورزش فریمان ۳ |
نتیجه نهایی |
شهرداری:طالب عربپور(۳)-عباس عاشورزاده/دانش ورزش:رضا صوفی(۲)-محمد معظم |
– |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۳-سنایچ ساوه ۴ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:مجیداحمدی-شهاب فتحی زاده-رحمان اسکندری/سن ایچ:امید بهرامیزاده(۲)-علی علیرضایی-رضا سپندار |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۱-نفت امیدیه ۳ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:خزایی/نفت:هاشم شیرعلی(۲)-سعیدکرمی |
– |
هفته سوم:
|
۱۶ |
حاجی منصف قائمشهر ۲-استقلال نوین ماهشهر یک |
نتیجه نهایی |
حاجی منصف:ایمان احمدی-عمادمحمدی/استقلال:عساکره |
– |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۵-آتلیه طهران قم ۳ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:اسدی-گراوند-کریمی-نعمتیان(۲)/آتلیه طهران:قدیمی-بیگی-بخشی |
– |
۱۶ |
پاس قوامین تهران ۴-مبل کریمی البرز ۴ |
نتیجه نهایی |
پاس:صالحی-کاظمی-بهاروند-نادری/مبل کریمی:عباس(۲)-بابایی-تهرانی |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل ۲-فردوسی مشهد یک |
نتیجه نهایی |
بهراد:طلوعی-اشرفی/فردوسی:شماعی |
– |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۷-رعدپدافند اصفهان ۳ |
نتیجه نهایی |
فریمان:کاظم نژاد-حسینی-معظم-هنردوست-سلطانی-رستمی-کهندل/اصفهان:علی رمضانپور-جانقربان-پوریا گلشنی |
اخراج عباس میرزایی سرمربی رعدپدافند |
۱۶ |
بالان صنعت شیراز ۵-زاگرس خوزستان ۵ |
نتیجه نهایی |
بالان:زارعی(۲)-خوش خلق-زارع-سعیدزارعی/زاگرس:اسکندری(۳)-فتحی-احمدی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد یک-شهرداری رشت یک |
نتیجه نهایی |
مقاومت:رجبی/شهرداری:عرب پور |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۵-پارسیان شهرقدس ۴ |
نتیجه نهایی |
سن ایچ:کریمی-آستانه(۲)-طاهری-بهرامی/پارسیان:جعفرخانلو-رحیم نیا(۲)-نجاتی |
– |
هفته چهارم:
|
۱۶ |
شاهد شیراز ۴-بهراد اردبیل ۳ |
نتیجه نهایی |
شاهد:حامد دادفر-محمدزارعی-محمد فیروز زاده-سعیدجعفری/بهراد:بهنام قربانی-وحیدنوراللهی-یاسر ذوالفقارپور |
نبودآمبولانس و تاخیر در شروع بازی |
۱۶ |
مبل کریمی ۲-مقاومت قرچک ۲ |
نتیجه نهایی |
مبل کریمی:بهزادعباسی-حسن احمدی/مقاومت:حمیدکاهبنده-محمد نجفزنگنه |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد یک-حاجیمنصف قائمشهر یک |
نتیجه نهایی |
فردوسی:امیرحسین داوودی/حاجی منصف:عمادمحمدی |
نبود نیروانتظامی درسالن و تاخیر درشروع بازی |
۱۶ |
استقلال ماهشهر۴-پاس قوامین یک |
نتیجه نهایی |
استقلال:فرشادحامدیان(۳)-سجادصفدری/پاس:سهیل خلیلی |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۲-سنایچ ساوه ۳ |
نتیجه نهایی |
نفت:هاشم شیرعلی-نبی دهقان/سن ایچ:امیدبهرامی(۲)-رضا سپندار |
– |
۱۵:۳۰ |
رعدپدافند ۴-مقاومت مشهد ۳ |
نتیجه نهایی |
رعد:علی رمضانپور-مسعودگیاهچی-مهرداد بهشتی-محمد نویدبخش |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۳-بالانصنعت شیراز صفر |
نتیجه نهایی |
پارسیان:علی شیخلر-سعیدنجاتی-جلال جعفرخانلو |
– |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۳-دانشورزش فریمان ۵ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:هومن یعقوبی-وحیدنوروزی-شهاب فتحیزاده/دانش ورزش:عباس سلطان پور-محمدمعظم(۲)-ایمان کاظم نژاد-کمال کهندل |
– |
هفته پنجم:
|
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر۴- شاهد شیراز ۲ |
پایان بازی |
حاجی منصف:آرش خلیلپور-احمد دستیاران-مصطفی حیدری-ایمان احمدی/شاهد:محمد فیروزی-ایمان فلاحی |
– |
۱۶ |
آتلیهطهران قم ۶-مبلکریمی البرز ۵ |
پایان بازی |
قم:محمد هاتفی(۲)-محمد رمضانی-سعید قلندری-محسن بخشی(۲)/مبل:بهزاد عباسی(۲)-میثم نوری(۳) |
– |
۱۶ |
پاسقوامین تهران ۵-فردوسی مشهد ۴ |
پایان بازی |
پاس:مرتضی صالحی-پژمان بهادیوند(۲)-محمد فتحی-امید رخشانی(گل به خودی)/فردوسی:امیرحسین داوودی-امید رخشانی-هاشم محمدی-سهیل خلیلی(گل به خودی) |
– |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۷-استقلالنوین ماهشهر صفر |
پایان بازی |
مقاومت:محمد گراوند(۳)-ابراهیم قبادی(۲)-حمید کاهبنده- صابر خوشنام |
– |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۴-پارسیانشهرقدس ۳ |
پایان بازی |
فریمان:حسام سلطانپور(۲)-کمال کهندل-امین هنردوست/پارسیان:آرش صابری(۲)-جلال جعفرخانلو |
– |
۱۶ |
بالانصنعت شیراز صفر-نفت امیدیه ۲ |
پایان بازی |
نفت:هاشم شیرعلی(۲) |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۳-زاگرس خوزستان ۲ |
پایان بازی |
مقاومت:ناصر عجم -حسین رجبی(۲)/زاگرس:رحمان فتحیاسکندری-وحید نوروزی |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت یک-رعدپدافند اصفهان یک |
پایان بازی |
شهرداری:طالب عربپور/رعد:محسن جانقربان |
– |
هفته ششم:
|
۱۶ |
بهراد اردبیل ۳ -حاجیمنصف قائمشهر ۳ |
نتیجه نهایی |
بهراد:علی اشرفی(۲)-محسن عاصفی/ قائمشهر:علیرضا دیوسالار-مصطفی حیدری-مازیار امیرخانلو |
– |
۱۶ |
استقلال ماهشهر ۴-آتلیهطهران قم ۲ |
نتیجه نهایی |
ماهشهر:فرشاد حامدیان(۲)-سعید عساکره-سجاد صفدری/ قم:علی ابراهیمبیگی-سعید قلندری |
– |
۱۶ |
شاهد شیراز ۳-پاسقوامین تهران ۲ |
نتیجه نهایی |
شاهد:محسن فقیهیراد-علیرضا موسوی-محمد فیروز زاده/ پاس:مرتضی صالحی-وحید کاظمی |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد صفر-مقاومت قرچک ۴ |
نتیجه نهایی |
قرچک:محمد نجفزنگنه-ابراهیم قبادی(۲)-محمد گراوند |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۲-بالانصنعت شیراز ۱ |
نتیجه نهایی |
ساوه:ناصر بابایی-مهرداد کریمی/ شیراز:محمد منتظرالمهدی |
اخراج حمید طاهری-اخراج محسن جعفری |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۳-شهرداری رشت ۱ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:شهاب فتحیزاده-وحید نوروزی-رحمان اسکندری/ رشت:طالب عربپور |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۴-دانشورزش فریمان صفر |
نتیجه نهایی |
نفت:سجاد بهبهانی-هاشم شیرعلی(۲)-حمدالله قنواتی |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۲-مقاومت مشهد ۱ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:علی شیخلر-ابوطالب سیدی/ مقاومت:علی شیرافکن |
– |
هفته هفتم:
|
۱۶ |
مبل کریمی البرز ۷ -استقلال ماهشهر ۳ |
نتیجه نهایی |
البرز:حسن احمدی(۲)-میثم نوری(۲)-عباس بلوکانی-سینا خندانی-وحید تهرانی/ ماهشهر:فرشاد حامدیان-میثم نوری(گلبهخودی)-مجتبی راشدیزاده |
– |
۱۶ |
پاسقوامبن تهران ۷ -بهراد اردبیل ۳ |
نتیجه نهایی |
پاس:وحید کاظمی-پژمان بهادیوند(۳)-محمد کرمی-کیانوش شیرپور-سیدعلی حسینی/ بهراد:محسن آصفی-بهنام قربانی-وحید کاظمی(گلبهخودی) |
اخراج محمد بامداد از تیم بهراد |
۱۶ |
آتلیهطهران قم ۵ -فردوسی مشهد ۳ |
نتیجه نهایی |
قم:محسن بخشی(۲)-مهدی خیری-اصغر احمدی-علی ابراهیمبیگی/ فردوسی:محسن نظامدوست(۲)-هاشم محمدی |
تیم فردوسی در اعتراض به داوری زمین بازی را به مدت ۵ دقیقه ترک کرد |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۰ -شاهد شیراز ۳ |
نتیجه نهایی |
شاهد:محسن فقیهیراد-احسان جامهبزرگی-محمد زارعی |
– |
۱۶ |
رعدپدافند اصفهان ۱ -زاگرس خوزستان ۲ |
نتیجه نهایی |
رعد:وهاب سامریپور/ زاگرس:وحید نوروزی(۲) |
اخراج امین مهماندوستان از تیم زاگرس |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۳ -سنایچ ساوه ۶ |
نتیجه نهایی |
فریمان:ایمان کاظمنژاد-جمال توکلیان(۲)/ ساوه:حمید نصیری(۲)-امید بهرامیزاده-فرشید نادری-مسعود آستانه-رضا سپندار |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت ۱ -پارسیان شهرقدس ۳ |
نتیجه نهایی |
رشت:طالب عربپور/ پارسیان:علیرضا شیخلر(۲)-ابوطالب سیدی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۴ -نفت امیدیه ۵ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:وحید امیری-سیداحسان موسوی-ناصر عجم-محسن ودود/ نفت:هاشم شیرعلی(۲)-عنایتالله رحیمی(۲)-سعید کرمی |
– |
هفته هشتم:
|
۱۵ |
بهراد اردبیل ۱ -مقاومت قرچک ۵ |
نتیجه نهایی |
اردبیل::نجفزنگنه(گلبهخودی)/ قرچک:طاها نعمتیان-صابر خوشنما-محمد نجفزنگنه(۲)-مصطفی نعمتوند |
– |
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر ۶ -پاسقوامین تهران ۱ |
نتیجه نهایی |
قائمشهر:مازیار امیرخانلو-ایمان احمدی-آرش خلیلپور-احمد دستیاران-عماد محمدی-مهرشاد وفادار/ پاس:سهیل خلیلی |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد ۳ -مبل کریمی البرز ۲ |
نتیجه نهایی |
فردوسی:محمد شماعی(۲)-امید رخشانی/ مبل:محمد معدنی-وحید علیعسگری |
– |
۱۶ |
شاهد شیراز ۳ -آتلیه قم ۲ |
نتیجه نهایی |
شاهد:محسن فقیهیراد-سعید جعفری-محمد زارعی/ قم:محمد قدیمی(۲) |
– |
۱۵ |
بالانصنعت شیراز ۲ -دانشورزش فریمان ۲ |
نتیجه نهایی |
بالان:مصطفی دکوهکی-سعید خوشخلق/ فریمان:کمال کهندل(۲) |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۴ -رعدپدافند اصفهان ۲ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:علی شیخلر(۲)-سعید رحیمنیا-آرش صابری/ رعد:وهاب سامریپور |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۲ -مقاومت مشهد ۱ |
نتیجه نهایی |
ساوه:محمد محبی-حمید طاهری/ مقاومت:محسن ودود |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۵ -شهرداری رشت ۲ |
نتیجه نهایی |
نفت:سامان کرمی(۲)-سجاد بهبهانی-هاشم شیرعلی(۲)/ رشت:نیما راجعی-عباس عاشورزاده |
– |
هفته نهم
|
۱۵ |
زاگرس خوزستان صفر– پارسیان شهر قدس ۲ |
نهایی |
پارسیان:علی شیخلر(۲) |
– |
۱۵:۳۰ |
استقلال نوین ماهشهر ۱– فردوسی مشهد ۲ |
نهایی |
استقلال:فرشاد حامدیان/فردوسی:امیرحسین داودی-مرتضی محمدی |
– |
۱۶ |
آتلیه طهران قم ۳– بهراد اردبیل صفر |
نهایی |
آتلیه:محسن بخشی-اصغر احمدی(۲) |
– |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۵– حاجی منصف قائم شهر ۳ |
نهایی |
مقاومت:طاها نعمتیان-حمید کاهبنده(۲)،وحید ربیعی،وحید سعیدینیا/منصف:مصطفی حیدری-احمد دستیاران،مازیار امیرخانلو |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۲– بالا صنعت شیراز ۳ |
نهایی |
مقاومت:حسین رجبی،مصطفی مقدسیان/شیراز:سعید زارع،محمد منتظرالمهدی،سعید خوشخلق |
– |
۱۶ |
رعد پدافند اصفهان ۲– نفت امیدیه ۱ |
نهایی |
رعد:وهاب صامریپور(۲)/نفت:سامان کرمی |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت ۳– سن ایچ ساوه ۳ |
نهایی |
رشت:میثاق حسنپور-طالب عربپور-محسن علایی/ساوه:حمید نصیری(۲)-بهادر عباسی |
– |
۱۸:۳۰ |
مبل کریمی البرز ۲– شاهد شیراز ۳ |
نهایی |
شاهد:سید علیرضا موسوی -حامد دادفر-محمد زارعی/البرز:مجید مروتی-سینا خندان |
– |
هفته دهم:
|
۱۶ |
مبل کریمی ۳-بهراد اردبیل ۳ |
نتیجه نهایی |
مبل:میثم نوری-سینا خندان-سعید نعمتیمقدم/ بهراد:وحید نوراللهی-علی اشرفی-جعفر جمیل |
– |
|
۱۶ |
استقلال ماهشهر ۳ -شاهد شیراز ۲ |
نتیجه نهایی |
ماهشهر:نصرالله مومن-صادق لویمی(۲)/ شاهد:محمد زارعی-ایمان فلاحی |
– |
۱۶ |
آتلیه قم ۴ -حاجیمنصف قائمشهر ۳ |
نتیجه نهایی |
قم:محسن بخشی-سیدعلی حسینی-سعید قلندری-محمد قدیمی/ قائمشهر:ایمان احمدی-فرزاد رعیت-رضا اسماعیلی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۲ -دانشورزش فریمان ۴ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:احسان موسوی-امیرحسین احمدزاده/ فریمان:کمال کهندل(۲)-جمال توکلیانفر-رضا صوفی |
– |
۱۶ |
رعدپدافند اصفهان ۳ -سنایچ ساوه ۶ |
نتیجه نهایی |
رعد:پوریا گلشنی-محسن جانقربان-علی رمضانپور/ ساوه:مسعود گیاهچیان(گلبهخودی)-حمید طاهری(۳)-رضا سپندار(۲) |
– |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۴ -نفت امیدیه ۹ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:سینا مکوندی-هومن یعقوبی(۲)-رحمان اسکندری/ نفت:هاشم شیرعلی(۲)-حسن حیاتی(۲)-امین حطاوی-سجاد بهبهانی-محمود بهمنی-حمدالله قنواتی-محمد حمید |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت ۲ -بالانصنعت شیراز ۲ |
نتیجه نهایی |
رشت:نیما راجعی(۲)/ بالان:صادق زارعی(۲) |
– |
|
۱۶ |
مقاومت قرچک ۱ – پاس قوامین تهران ۱ |
نتیجه نهایی |
قرچک:مصطفی نعمتوند/ پاس:وحید کاظمی |
اخراج زندیپور مدیرفنی تیم پاس |
هفته یازدهم:
|
۱۵:۳۰ |
شاهد شیراز ۴-فردوسی مشهد ۵ |
نتیجه نهایی |
شاهد:سعید جعفری-ایمان فلاح-حامد دادفر-محمد فیروززاده/ فردوسی:هاشم محمدی(۲)-محمدشماعی-امید رخشانی-علی فاخر |
– |
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر ۱-مبل کریمی البرز صفر |
نتیجه نهایی |
منصف:احمد دستیاران |
– |
۱۶ |
پاسقوامین تهران ۲-آتلیه قم ۳ |
نتیجه نهایی |
پاس:پژمان بهادیوند(۲)/ آتلیه:علی ابراهیمبیگی-محمد قدیمی-سعید قلندری |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل ۱-استقلال ماهشهر ۱ |
نتیجه نهایی |
بهراد:رضا طلوعی/ استقلال:سجاد صفدری |
– |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۲-شهرداری رشت ۴ |
نتیجه نهایی |
دانش ورزش:رضا صوفی-کمال کهندل/ شهرداری:احسان موسوی-عبدالرضا عموزاده-عباس عاشورزاده -میثاق حسن پور |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۵–زاگرس خوزستان ۱ |
نتیجه نهایی |
سنایچ:حمید نصیری(۲)-مهدی کریمی -امید بهرامیزاده-فرشید نادری/ زاگرس:شهاب فتحیزاده |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه۲-پارسیان شهرقدس ۵ |
نتیجه نهایی |
نفت:هاشم شیرعلی-محمود بهمنی/ پارسیان:فرهاد عزیزی(۲)-رضا شیخلر-سهیل نجاتی-جلال جعفر خانلو |
– |
۱۷:۳۰ |
یالان صنعت شیراز ۲-رعدپدافند اصفهان ۳ |
نیمه نهایی |
بالان:محمد منتظرالمهدی-محسن جعفری/ رعد:پوریا گلشنی-محسن جانقربان(۲) |
– |
هفته دوازدهم:
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۶-سنایچ ساوه ۲ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:علی شیخلر(۳)-جلال جعفرخانلو(۲)-وحید احسانیمنش/ ساوه:حمید نصیری-مهرداد کریمی |
– |
|
۱۶ |
شهرداری رشت ۶-مقاومت مشهد ۲ |
نتیجه نهایی |
شهرداری:عباس عاشورزاده(۴)-مهرشاد وفادار(۲)/مقاومت:حامد عبداللهی-هاشم سجادیان |
– |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۴-بالانصنعت شیراز ۲ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:شهاب فتحیزاده(۲)-فارس ضیاغم(۲)/بالان:سعید خوشخلق-محمدحسن عباسی |
– |
۱۶ |
رعدپدافند اصفهان یک-دانشورزش فریمان ۴ |
نتیجه نهایی |
رعد:پوریا گلشنی/فریمان:ایمان ادریس-سیدعلی حسینی(۲)-کمال کهندل |
–
|
۱۶ |
آتلیه طهران قم ۳-مقاومت قرچک ۳ |
نتیجه نهایی |
آتلیه:محسن بخشی-سعید قلندری(۲)/مقاومت:بهرام تکاملی(۲)-محمد نجفزنگنه |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد ۳-بهراد اردبیلصفر |
نیمه تمام |
|
با حکم کمیته انضباطی فردوسی برنده اعلام شد |
۱۶ |
مبل کریمی ۴-پاس قوامین ۵ |
نتیجه نهایی |
مبل:رنجبر-وحید تهرانی-فخرزاده-میثم نوری/پاس:علی حسینی(۲)-وحید کاظمی-پژمان بهادیوند-نادر نادری |
–
|
۱۶ |
استقلال ماهشهر۲-حاجیمنصف قائمشهر ۲ |
نتیجه نهایی |
استقلال:فرشاد حامدیان-بهزاد خلیلی/حاجی منصف:احمد دستیاران(۲) |
– |
هفته سیزدهم:
|
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر ۴-فردوسی مشهد ۳ |
نتیجه نهایی |
قائمشهر:ایمان احمدی-احمد دستیاران-آرش خلیلپور-عماد محمدی/ فردوسی:امید رخشانی-طوسی-هاشم محمدی |
– |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۴-مبلکریمی البرز ۴ |
نتیجه نهایی |
قرچک:بهرام تکاملی(۲)-وحید سعیدینیا-صابر خوشنما/مبل:مجید مروتی-وحید سعیدینیا(گلبهخودی)-حسن احمدی-وحید تهرانی |
– |
۱۶ |
پاسقوامین تهران ۴-استقلال ماهشهر ۲ |
نتیجه نهایی |
پاس:مرتضی صالحی(۳)-وحید کاظمی/ ماهشهر:رامین کریمینژاد(۲) |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل ۲-شاهد شیراز ۳ |
نتیجه نهایی |
بهراد:ایمان فلاحی(گلبهخودی)-محسن عاصفی/ شاهد:محمد زارعی(۳) |
اخراج محمد بامداد از تیم اردبیل |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۵-زاگرس خوزستان ۱۰ |
نتیجه نهایی |
فریمان:سیدعلی حسینی-رضا صوفی-محمد معظم-امین هنردوست-کمال کهندل/ زاگرس:شهاب فتحیزاده-رحمان اسکندری(۲)-فرید حداد-وحید نوروزی(۲)-حمید مهماندوست-ابوالفضل شکرانی(۳) |
– |
۱۶ |
بالانصنعت شیراز ۱-پارسیان شهرقدس ۲ |
نتیجه نهایی |
بالان:محمد منتظرالمهدی/ پارسیان:آرش صابری-مهرداد بابایی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۳-رعدپدافند اصفهان ۲ |
نتیجه نهایی |
مشهد:محسن ودود(۲)-علی عبداللهی/ رعد:محسن گیاهچی(۲) |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۲-نفت امیدیه ۱ |
نتیجه نهایی |
ساوه:حمید نصیری-مهدی کریمی/ نفت:مهرداد کریمی(گلبهخودی) |
اخراج محمد حمید از تیم امیدیه |
هفته چهاردهم:
|
۱۶ |
شاهد شیراز ۲-حاجیمنصف قائمشهر ۱ |
نتیجه نهایی |
شاهد:سعید جعفری-محمد زارعی/حاجی منصف:احمد دستیاران |
– |
۱۶ |
مبلکریمی البرز ۳-آتلیهطهران قم ۱ |
نتیجه نهایی |
مبل کریمی:سینا خندان(۲)-حسن احمدی/آتلیه طهران:سیدعلی حسینی |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد ۱-پاسقوامین تهران ۱ |
نتیجه نهایی |
فردوسی:هاشم محمدی/پاس:وحید کاظمی |
– |
۱۶ |
استقلال ماهشهر۲-مقاومت قرچک ۲ |
نتیجه نهایی |
استقلال:سجاد صفدری-فرشاد حامدیان/مقاومت:ابراهیم قبادی-محمد گراوند |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۴-بالانصنعت شیراز صفر |
نتیجه نهایی |
نفت:امین حطاوی(۲)-هاشم شیرعلی(۲) |
اخراج سعید زارعی بازیکن بالانصنعت شیراز |
۱۶ |
رعدپدافند اصفهان ۵-شهرداری رشت ۶ |
نتیجه نهایی |
رعد:علی رمضانپور-میثاق بهادری-پوریا گلشنی(۲)-وهاب صامری/شهرداری:عبدالعلی زاده-محسن علایی(۲)-طالب عربپور(۲)-مهرشاد وفادار |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۴-دانش ورزش فریمان ۲ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:خزایی(۲)-جلال جعفرخانلو-رحیمیان/فریمان:محمد صوفی(۲) |
– |
۱۵ |
زاگرس خوزستان ۱-مقاومت مشهد ۱ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:مجید احمدی/مقاومت:امیرحسین احمدزاده |
– |
هفته پانزدهم:
|
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر ۱۰ – بهراد اردبیل ۲ |
پابان بازی |
حاجی منصف: آرش خلیلپور (۲ گل)، ناصر حاجی (۲ گل)، احمد دستیاران (۲ گل)، ایمان احمدی (۲ گل)، مازیار امیرخانلو، علی هدایتی |
– |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۳ – فردوسی مشهد یک |
پابان بازی |
قرچک: وحید ربیعی، رحیم سعیدینیا، مصطفی نعمتوند |
– |
۱۶ |
پاس قوامین تهران ۳ – شاهد شیراز یک |
پابان بازی |
پاس: پژمان بهادیوند، مهدی صالحی، عارف شبانهگرد / شاهد: سعید جعفری |
– |
۱۶ |
آتلیه قم ۵ – استقلال ماهشهر ۴ |
پابان بازی |
آتلیه: محمد قدیمی، محسن بخشی (۳ گل)، سعید قلندری / استقلال: رامین کریمینژاد (۲ گل)، نضرالله مومن، سعید عساکره |
– |
۱۶ |
دانشورزش فریمان صفر – نفت امیدیه ۴ |
پابان بازی |
– |
– |
۱۶ |
بالان صنعت شیراز ۳ – سنایچ ساوه ۵ |
پابان بازی |
بالان: محمد منتظرالمهدی، صادق زارعی / سنایچ: حمید نصیری، امید بهرامی، حمید طاهری (۲ گل)، مهرداد کریمی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد صفر – پارسیان شهرقدس ۳ |
پابان بازی |
پارسیان: فرهاد عزیزی، آرش صابری، جلال جعفرخانلو |
– |
۱۶ |
شهرداری رشت ۲ – زاگرس خوزستان ۲ |
پابان بازی |
شهرداری رشت: عرفان عبدالعلیزاده، طالب عربپور / زاگرس: وحید نوروزی (۲ گل) |
– |
هفته شانزدهم:
|
۱۶ |
شاهد شیراز ۴-مقاومت قرچک ۴ |
نتیجه نهایی |
شاهد:محمد زارعی-ایمان فلاحی-محمدزارعی(۲)/مقاومت:قبادی-سعیدی نیا-بهرام تکاملی-محمدگراوند |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل ۱-پاس تهران ۲ |
نتیجه نهایی |
بهراد:محسن عسگری/پاس:محمدی فتحی-پژمان بهادی وند |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد ۳-آتلیهطهران قم ۲ |
نتیجه نهایی |
فردوسی:هاشم محمدی-امیرحسین داوودی/آتلیه:اصغراحمدی(۲) |
– |
۱۶ |
استقلال ماهشهر ۷-مبلکریمی البرز ۶ |
نتیجه نهایی |
استقلال:بهزادخلیلی(۲)-شریفی-سیدمومنی-صادق لویمی |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۳-مقاومت مشهد ۲ |
نتیجه نهایی |
نفت:امین حطاوی-سعید کرمی-هاشم شیرعلی/مقاومت:احمدزاده |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه۶-دانشورزش فریمان ۲ |
نتیجه نهایی |
سن ایچ:رضا سپندار-مسعود آستانه-حمید نصیری-نادری-بابایی(۲)/دانش:ایزدی-کهندل |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس ۱-شهرداری رشت ۲ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:فرهادعزیزی/شهرداری:مهرشاد وفادار-راجعی |
– |
۱۶ |
زاگرس خوزستان ۷-رعدپدافند اصفهان ۱ |
نتیجه نهایی |
زاگرس:فارس ضیاغم(۲)-شهاب فتحی(۲)-رحمان اسکندری-نوروزی-مهماندوست /رعد:دوستدار |
– |
هفته هفدهم:
|
۱۶ |
مبلکریمی البرز ۴ – فردوسی مشهد ۲ |
نتیجه نهایی |
مبل:سینا خندان-حسن احمدی-احمد پریآذر-مجید مروتی/ فردوسی:امین شامل-محمد شماعی |
درگیری سرپرست البرز با ناظر بازی |
۱۶ |
مقاومت قرچک ۷ – بهراد اردبیل ۲ |
نتیجه نهایی |
قرچک:بهرام تکاملی-مصطفی نعمتوند-وحید سعیدینیا/ اردبیل:رضا طلوعی |
– |
۱۶ |
پاس تهران ۳ – حاجیمنصف قائمشهر ۴ |
نتیجه نهایی |
پاس:محمد اکبری-پژمان بهادیوند-محمد کرمی/ قائمشهر:ایمان احمدی(۲)-مازیار امیرخانلو-فرزاد رعیت |
– |
۱۶ |
آتلیهطهران قم ۸ – شاهد شیراز ۱ |
نتیجه نهایی |
قم:علی ابراهیمبیگی(۲)-سعید قلندری(۲)-محمد قدیمی |
– |
۱۶ |
دانشورزش فریمان ۰ – بالانصنعت شیراز ۳ |
نتیجه نهایی |
شیراز:محسن جعفری-مهرزاد زارعی-سعید زارعی |
– |
۱۶ |
رعدپدافند اصفهان ۰ – پارسیان شهرقدس ۱ |
نتیجه نهایی |
شهرقدس:سهیل نجاتی |
– |
۱۶ |
مقاومت مشهد ۵ – سنایچ ساوه ۵ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:ناصر عجم(۲)-امیرحسین احمدزاده-مهدی ساربان-محمدجواد رضایی/ ساوه:ناصر بابایی(۲)-امید بهرامی |
اخراج محسن ودود-اخراج حسین رجبی |
۱۶ |
شهرداری رشت ۲ – نفت امیدیه ۴ |
نتیجه نهایی |
رشت:عباس عاشورزاده(۲)/ امیدیه:هاشم شیرعلی(۲)-محمود بهمنی-حمید نصرتپور |
– |
هفته هجدهم:
|
۱۶ |
حاجیمنصف قائمشهر۴ – مقاومت قرچک ۳ |
نتیجه نهایی |
حاجی منصف:احمد دستیاران(۲)-ناصرحاجی-آرش خلیل پور/مقاومت:محمد گراوند-صابرخوشنما-محمد نجف زنگنه |
– |
۱۶ |
بهراد اردبیل یک- آتلیهطهران قم ۶ |
نتیجه نهایی |
بهراد:نورالهی/اتلیه طهران:بخشی(۳)-حسینی-هدایتی-خیری |
– |
۱۶ |
فردوسی مشهد۶ – استقلالنوین ماهشهر ۴ |
نتیجه نهایی |
فردوسی:محمدشجاعی-مرتضی محمدی(۲)امیر حسین داودی-هاشم محمدی-محسن نظام دوست/استقلال:سعیدعساکره(۳)-رامین کریمی نژاد |
– |
۱۶ |
شاهد شیراز ۵- مبلکریمی البرز ۷ |
نتیجه نهایی |
شاهد:محسن ازادی-محمد زارعی(۲)-حامددادفر-ایمان فلاح |
– |
۱۶ |
سنایچ ساوه ۴- شهرداری رشت ۳ |
نتیجه نهایی |
سن ایچ:نادری(۲)-طاهری-سپندار/شهرداری:راجعی-موسوی(۲) |
– |
۱۶ |
پارسیان شهرقدس یک- زاگرس خوزستان ۴ |
نتیجه نهایی |
پارسیان:وحید احسان منش/زاگرس: امین مهمان دوست(۲)-حداد |
– |
۱۶ |
نفت امیدیه ۲- رعدپدافند اصفهان یک |
نتیجه نهایی |
نفت:محمودبهمنی(۲)/رعد:پوریا گلشنی |
– |
۱۶ |
بالانصنعت شیراز۵- مقاومت مشهد ۲ |
نتیجه نهایی |
بالان صنعت:مهرزادزارعی(۲)-دوکوهکی-خوش خلق(۲)-بذرافشان |
– |
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مرحله پلیآف:
۱۶ |
مقاومت قرچک ۵- آتلیه طهران قم ۴ |
نتیجه نهایی |
مقاومت:مصطفی نعمت وند(۲)-محمد گراوند(۲)-محمد نجف زنگی/آتلیه:سید علی حسینی-محمد قدیمی-محسن بخشی-سعید قلندری |
اخراج محمدنجف زنگی بازیکن تیم مقاومت قرچک |
۱۶ |
نفت امیدیه ۷- سنایچ ساوه ۲ |
نتیجه نهایی |
نفت:محمود بهمنی(۲)-هاشم شیرعلی(۲)-سجاد بهبهانی-امین حطاوی(۲)/سن ایچ:مهرداد کریمی-مسعود استانه |
– |
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲